|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
23.4.2021 10:56:51   
Mala Blesava
Hvala svima 🥰... Ja sam inace paničar  🤣 ali cim ja nisam ja znači sve je ok, ne znam za vas ali ja od kako sam u drugom stanju više ne jedem slatkiše nekada  nisam mogla da zamislim dan bez slatkisa, sada nistaaaa, jedem povratim i to je to i evo vec sesti dan za redom burek za dorucak jer mi samo to prija. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
23.4.2021 15:35:02   
Leptirica92
Mala blesava i ja sam panicar i kad je rekla mi da je po bebi trudnoca 4 dana manja, ja sam se uspanicila, medjutim nakon objasnjenja, nemam briga vise. A plus sto znam da mi je ovulacija bila 18 dan, sto je upravo ta 4.

A sto se mucnina i jela tice, dobro dosla u klub. Sve sto sam obozavala vise ne jedem i ne pijem. Slatkisi, sokovi, od svega mi je muka. Jedem u trenutku sta mogu cisto da ne padnem u nesvjest od nejela. Uzas

(odgovor članu Mala Blesava)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
26.4.2021 12:45:57   
Leptirica92
Pozdrav trudnicice, kakvo je ovo zatisje? Sta se zbiva, svi se usutili?Nadam se da ste sve ok? Ja sam da ne ureknem, vec 5 dana recimo super. Dodje tu i tano malo muka, ali nista u poredjenju kako je bilo. Sad cak normalno pijem tecnost, a jelo vec vise manje, ali bar jedem jer sam gladna svremena na vrijeme 🥴U cetvrtak imam kontrolu, bas se veselim da vidim koliko je tackica narasla za mjesec dana 😊

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
26.4.2021 20:29:46   
leni90
Dobrodosle Hermyna i Mala Blesava ☺️Jaoo Milena ne znam sta da ti kazem! Proveravam mail kao luda po ceo dan, sanjam rezultate, presecem se kada dobijem poziv sa nepoznatog broja. Eto tako.. A znam da je rano i da nece biti rezultata pre cetvrtka.Leptirice obe idemo u cetvrtak! Jedva cekam! Nadam se da ce me pustiti da putujem 😕

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
27.4.2021 6:53:03   
Coconut
Pozdrav trudnice,slabo se piskara nesto.

Inace kod mene nista posebno novo,bolje mi je sto se mucnina i umora tice,skoro pa da je i nemam vise ali sto kaze Leptirica da ne ureknem 😆Sutra idem na dabl i jedva cekam 😊 

(odgovor članu leni90)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
27.4.2021 9:18:20   
Milena18
Ćao, trudnice !
Ja sam bila nešto bolesna ovih dana, pa nisam ni imala volje da pišem. Danas mi je već dosta bolje. 
Leni, tako sam i ja proveravala mejl po čitav dan već posle tri dana, potpuno te razumem. 
Coconut, srećno sutra ! 



(odgovor članu Coconut)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
27.4.2021 10:18:31   
BubaBubica
Da vam mahnemo i mi, ništa novo kod nas, mučnine polako ispraćam i ja, hvala Bogu. Ne znam kako kod vas ali mene ovo smišljanje obroka i kuvanje ubija. Ne znam kako da se navolim da krenem da uživam dok kuvam. Pravo mučenje mi je postalo ne znam zašto. Doduše nikad nisam ni volela nešto posebno da kuvam ali tek sad mi je postalo mrsko. 

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
27.4.2021 13:39:25   
leni90
Vec je stigaoooo! Nalaz je uredan i DEVOJCICA JE! 😍😍😍😍Presrecni smo! 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
27.4.2021 13:40:57   
Branchyca
Leni, odlicno!!!


Mnogo mi je drago! Znaci, bata ce dobiti seku❤

(odgovor članu leni90)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
27.4.2021 13:50:40   
leni90
Daaa! Bata ce dobiti seku ❤️Tako sam srecna! Pre svega zato sto je sve kako treba nakon muka koje sam prosla. A tako sam prizeljkivala devojcicu! Jos ne mogu da verujem i drago mi je da mogu srecu da podelim sa vama!  U cetvrtak idem na uz pa cemo videti kakvo je stanje sa hematomom.


(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
27.4.2021 13:57:50   
BubaBubica
Super leni ❤️❤️❤️ joj sreće! 

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
27.4.2021 14:19:54   
Leptirica92
Leni super, bas mi je drago da je sve uredno i da stize jedna pisuljica ❤❤


(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
27.4.2021 15:24:20   
lesli
Leni, bas mi je drago da je nalaz uredan!Ooo jesmo to sad na 2:2? 😁
Jos da admini azuriraju spisak... 😅

Ja se nisam javljala nekoliko dana jer nisam imala sta pametno da napisem. A i nisam htela da gnjavim sa pesimisticnim prognozama. Jako se nadam da gresim, ali na zalost iskustvo me je naucilo drugacije...

Inace, ja udjoh u 34. nedelju. Jos malo... finalne pripreme su u toku.


< Poruku je uredio lesli -- 27.4.2021 15:28:03 >

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
27.4.2021 15:26:53   
lesli
Sad vidim da je veselica dopunila spisak sa terminima.Fali, cini mi se jedino coconut na spisku.
I podatak da je kod Brancice 👦🏻. I da leni ceka 👧🏻

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
27.4.2021 16:52:11   
Branchyca
Pozdrav i od mene🙋‍♀️


Ja sam u haosu ovih dana, cerkica imala operaciju zuba, sredjujemo sobe, muz nikako da sastavi ormar, stisnuti smo sa vremenom jer radi pa dodje umoran i tako.Ja vec pomalo ludim jer mi fali odmora...
Tako da ni ja nisam imala nista normalno da napisem..
Drago mi je da ste svi dobro, da mucnine polako svima jenjavaju.
Lesli, jos malooo💜


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
27.4.2021 17:13:54   
Milena18
Leni, divno! ❤️❤️❤️


Lesli, kako se ti osećaš, da li ti je naporan taj finiš? Branchyce, u kojoj si nedelji sada?
Ja od juče ne radim jer sam se razbolela i ne planiram više da se vraćam na posao. Juče su me zvali sigurno deset_ puta za svakakve gluposti. U četvrtak ću da odem na sat-dva da završim nešto, i toliko od mene. Za tri nedelje od kad sam im rekla da sam trudna oni nisu ni sa jednim kandidatom obavili razgovor. Valjda su mislili da neću stvarno da odem na odmor, šta li. 

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
27.4.2021 18:45:18   
Branchyca
Milena, trenutno smo u 27oj nedelji.Sledeceg utorka idem da radim ogtt.


E pa bas nije lepo sa njihove strane, oni mozda misle da ces ti raditi do kraja.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
27.4.2021 19:33:07   
Milena18
Branchyce, znači ti si 10 nedelja ispred mene, tako ću zapamtiti 🙂


Ne znam šta su mislili, početkom aprila sam im rekla da ću raditi do praznika. Kaže mi kolega da je rasulo tamo, a imali su sasvim dovoljno vremena da nađu nekog. 
Ja moram u onu temu Ime za dečaka, da je iščitam od početka, mi nemamo pojma kako će da se zove beba. 

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
27.4.2021 22:39:10   
lesli
Brancice, sto je operisala zub? Mica mala. Kako je podnela?


Milena, osecam se kao najgora baba. 😂 Samo kukam.
Juce sam malo vise setala i imala sam utisak na pola setnje da ce karlica da mi se raspadne 🙄
Prosli put sam prakticno prelezala trudnocu, pa sam bila postedjena tih cari, a i imala sam (skoro) 3 godine manje.

Jao, a ti tvoji na poslu su strasni. Boze, kakve budale...
Nemoj molim te da ti pada na pamet da menjas planove. Ovavestila si ih na vreme i ispala i vise nego korektna, to sto su se oni pravili blesavi je njihov problem.

Sto se imena tice, ti si jos dobra. Mi jos uvek nemamo ime. Zapravo nismo ni pricali o tome 🤣
Ali dobro je da po zakonu imamo fore mesec dana po rodjenju da smislimo, ako necemo da joj “drzava” daje ime 😆

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
27.4.2021 23:10:12   
Branchyca
E pa super Milena, onda cu i ja tako za tebe da znam, 10 nedelja razlike :)


Lesli, radili smo plombu pre 10 dana i posle par dana poceo da joj otice obraz.Infekcija, usla bakterija prilikom popravke.Odmah zakazali operaciju u totalnoj anesteziji.Pola me nije bilo danima, kako ce, al suzu nije pustila cak ni nakon budjenja, tako da je mene stid sto se plasim carkog reza, pored cerke od 6 godina, heroja🙄
Joj, poznat mi je taj osecaj raspadanja karlice🥴Da li si pocela da rafis CTG?
Leptirice, Coconut, Bubice, Leni🤗

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
28.4.2021 4:46:16   
lesli


IZVORNA PORUKA: Branchyca

E pa super Milena, onda cu i ja tako za tebe da znam, 10 nedelja razlike :)


Lesli, radili smo plombu pre 10 dana i posle par dana poceo da joj otice obraz.Infekcija, usla bakterija prilikom popravke.Odmah zakazali operaciju u totalnoj anesteziji.Pola me nije bilo danima, kako ce, al suzu nije pustila cak ni nakon budjenja, tako da je mene stid sto se plasim carkog reza, pored cerke od 6 godina, heroja🙄
Joj, poznat mi je taj osecaj raspadanja karlice🥴Da li si pocela da rafis CTG?
Leptirice, Coconut, Bubice, Leni🤗





Jao Brancice. Ni na kraj pameti mi da popravka moze toliko da se zakomplikuje 😕Bas bezveze. Drago mi je da je dobro podnela. Svaka cas_t. ❤️

Za karlicu - ja sam sva zbunjena. Prosli put sam se “super” osecala. Ali mi je i najduza set_nja bila na relaciji krevet-kupatilo, a podigla nista teze od kasike nisam gotovo 8 meseci(od dana transfera) 😂
Nisam pocela ctg. Kaze dr od sledece kontrole. To mi je bas bilo iznenadjenje. Prosli put smo poceli valjda od 32. nedelje, ali moguce da su tada poceli ranije da ga rade zbog onih silnih kontrakcija (sada ih ipak ima manje i nisam na tokolizi).

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
28.4.2021 6:54:02   
Coconut
Dobro jutro

Milena,hvala 😊 dosao je i ovaj dan napokon,posle podne idem.Leni,super.Bas mi je drago 🤗Lesli,da, sad i ja vidim da nisam upisana.Inace i meni se u drugoj trudnoci cinilo da se raspadam kad duze set_am, kao da me nesto zuljalo i presecalo.Branchyce,deca su hrabrija nego sto mislimo,dobro da je sa tim gotovo i da je sada dobro 😊Pozdrav za sve! 🤗

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
28.4.2021 7:47:04   
Leptirica92
Hej curke, vidim da ste sve vise manje ok. Bas mi je drago 😊

Jooj lesli nasmija me za ime. Hahah iako imam jos vremena i ja bi mogla doci u situaciju da mi drzava da ime. Ako se nas dvoje ne poglodjemo u medjuvremenu 🤣🤣 Tezak je to izbor skroz. Jos u stranoj zemlji, moramo gledati da fino zvuci ovdje kad se izgovori, a da ipak bude nasih prostora ime. Brancice bas mi je zao da te i to strefilo sa curicom. Nisam ni znala da se to uopste moze desiti. Ali dobro je da je sve proslo kako treba.Pozdrav za ekipu stomacica ❤

(odgovor članu Coconut)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
28.4.2021 8:30:19   
Branchyca
Dobro jutro🥰


Ma strasno, ali hvala Bogu da je to iza nas.
Lesli, mene su ti bolovi i raspadanje generalno prosli bukvalno odmah posle porodjaja.
Coconut, cekamo te da nam se javis danas posle pregleda :)
Leptirice, za ime, polako razmisljajte, usput onako, mi smo tako gledali po netu, pa pre neki dan da kazem da smo se slozili oko imena.
Zelim vam lep dan drage trudnice💜

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/21 [chat]
29.4.2021 17:12:46   
lesli
Ovde opet tisina 🙃

Brancice, da se nadam da ce odmah da prodje kad se porodim. Ne mora ni odmah da prodje, samo da ne ostanem ovakva trajno 😬

Milena, kako si? Jesi li prezdravila?


Leptirice, ne da ne mozemo da se slozimo, nego nismo ni poceli da pricamo o tome 🤣Nije ni prosli pit bilo mnogo bolje, ali smo imali neki suzeni izbor od 7./8. meseca i posle porodjaja izabrali jedno od tih imena. Sad ni to nemamo 😅


Kako su ostale trudnice?Nadam se da uzivate u lepom danu posle nekoliko tmurnih... 

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here