|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 18:20:57   
mati
Hvala žene. Zakazala sam sutra privatno očnog, on radi kod nas u bolnici, pa ako bude trebalo dalje nastaviće tamo.
Sali eto, samo stresovi. Maraj, počeli su da piju sada kada sam ja bila pozitivna, inače ovako im nisam davala. Dobro si ti to povezala. Piju Imunocink i ad kapi im dajem.
Mislim, ima sad tu nešto me koči, naravno da bi vodila svoje dete kod lekara u pola noći ne daj Boze, ali sad mi nikako nije da obilazimo doktore. Znaju pojedine moje žene. Ufff.....

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 18:32:18   
Ivanka 75
user posted image


< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 8.4.2021 18:35:15 >

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 22:13:41   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: jess021


Mama jo, drago mi je zbog tvoje mame. Kako su deca? 



Da, kod mame se sve tako jzdesavalo da, evo sadkad se sve zavrsilo, stvarno se zahvaljujemo bogu sto je tako ispalo... Sta je sve moglo da bude, ne smem vise o tome ni da mislim..
A deca... Jaoj, ova mala je toliko tvrdoglava, ne znam vise odakle mi strpljenja. Curi joj nos, i onako joj se oci zacakle, klasicna prehlada... A ona nista nece, samo kuka- curi mi nos, curi mi nos... Nece da izduva, nece fitobalm da namaze, nece caj... I tako evo ceo dan, tj.od juce. Janu je skoro i proslo, dva dana je trajalo. Ali ona je daleko razumnija 😄


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 22:15:26   
mama Jo
Jess, jesi ti skoro pisala da su tvoje devojcice savladale rolere?
Kako?
Mojoj J tako malo fali, a ima neki strah da se pusti... Imas li neku ,,caku'', kako su se tvoje pustile, kako ste uopste vezbali?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 22:19:56   
Sanjica26 RR
mama jo imamo temu cini mi se roleri, pa predji tamo. Pa cu ja da napisem koju kako su moje savladale.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 22:45:29   
jess021
Mama Jo, ajd nadji temu



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2021 0:08:01   
mati
MJ, tako i moji, stariji je bas razumniji, tj zna da je nešto za njegovo dobro i da samo može da mu pomogne, dok mladji uopšte i ne sluša. Ne dopire do njega šta god rekla. Ubesjivanje, pa čak ni nagrada ne pomaže. Totalno nepotkupljiv kad su u pitanju lekovi i slično.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2021 7:34:06   
Maraj
Jutro mame.
Nema vas.
Sta je sa branki? Cuje li se neko sa njom? Kako je ona, koji je mesec sada
I sta se desilo sa konkurom sa rr. Milena i jos par rr se prijavilo jel da?

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2021 7:57:06   
jess021
Jutro!.

Maraj, i ja sam se toga set_ila pre neki dan. 
Mm ostao kuci, pa sam duze spavala. Veceras imamo drugare na spavanju, tako da uzbudjenje raste😉

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2021 8:06:58   
Maraj
Jess a ja se nocas probudila, pa nisam mogla da zaspim... i padne mi na pamet branki a i taj konkurs. Ne znam sta mi bi...al odlucih da cu za obe stvari ujutru da pitam user posted image
Super, znaci bice vam uzbudljivo veceras. Boze kako smo se mi kao deca druzili. Bas mi zao ove dece sada i ove zatvorenosti. Svi smo se nekako ucaurili, nema onog druzenja kao ranije...i kad prodje korona, mislim da cemo nastaviti ovako da se ponasamo... tesko cemo ovu otudjenost kao drustvo promeniti...mislim da ce se ljudi navici da zive ovako...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2021 8:42:16   
mati
Jutro majke.
Maraj, dobro je Branki, nisi mozda ispratila bas u tom periodu.
Nešto sam umorna, slomljena. Danas vodim M kod očnog. Videćemo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2021 8:47:49   
Milena18
Dobro jutro!
Konačno sunce, izgleda da će biti i malo toplije danas.
Javlja se Branki povremeno u baru, ovde slabije piše.
Na konkurs smo se prijavile Ivanka i ja, ne znam da li je još neko odavde. Meni još ništa nije javljeno, tako da pretpostavljam da još nisu doneli odluku.
Jao jedva sam dočekala petak...


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2021 8:56:46   
flamingos
Dobro jutro.Jess,uživajte sa drugarima.Milena,i ovde greje sunce,nadam se lepom vremenu,mada,javiše od sutra da bude toplije.Nama pomerena smena ,od 10:10 smo u školi.Da,nema nam Branki.Javiće se ona.Javiće i za konkurs.Setih se i ja pre neki dan za konkurs.Ostale mame,kako ste?Ivanka,,gde si nam ti,šta radiš?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2021 10:51:23   
mati
Milena, navijam user posted image Za sve naše žene. Lepo bi bilo da bude jedna od vas.
Kod nas takođe toplo, a ja ne izlazim sada. Najavili za vikend bas toplije. Obično bi se radovala ali sada ne...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2021 18:54:18   
mati
Hej majke. Išli do očnog... Sve je u redu, na levom nešto 0,25 ali kaže da se prati... Pitala sam ga li glavobolja može biti povezana sa rastom, kaže da prvi put čuje za to... Ne znam.
A nisam samo ovde od vas čula da može biti povezano, nego i ovako, pričala sam i sa kolegama ovih dana i nekim majkama i svi su mi rekli da može biti od rasta.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2021 19:26:46   
Tiziana
Mati, nidam bas sve ispratila, koliko ga dugo boli glava?

Jesi ti bese pisala da je bilo kod vas neko dete za koje se ispostavilo da ima koronu? Da nije mozda ne daj boze zarazilo tvoje dete? Izvini ako nesto pogresno pisem, ne mogu da citam unazad sve.. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2021 19:31:38   
mati
Tizi, jeste kod nas su bili. Njega tako periodično zaboli glava. I jednom mu se vrtelo dok je lezao, radili smo isto sve analize i očnog, usnog, EEG. Sve je bilo u redu. Pre dva dana ujutru ga zabolela ali je otišao u školu, da bi na poslednjem času pitao učiteljicu da ga pusti jer ga bas boli. Znam da ne folira, to za kolu, jer je ostalo još samo pola sata, tj jedan čas. A u ovako mi je bas za školu, zna da mora da uci i radi.
Pa sam ga danas privatno vodila kod očnog.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2021 23:33:33   
pari
Mi smo uživali ovih dana... U sredu i danas amo se družili sa crnogorcima, imaju dečaka i devojčicu tačno kao T i M, tj.mala razlika... Danas smo dva sata proveli zajedno... A juče je mm uzeo slobodan dan pa smo išli u Bronx zoo, to je najveći zoo ovde...našetali smo se baš baš...lep je...ogroman park sa životinjama...

Još vikend i kraj raspusta. Proletelo je baš.
Ja sad pravila Ivankin hleb,evo miriše kuća... Čekamo mm sa posla, gledamo crtani.
Kupila sam im kinetički pesak, super je stvar.
Kako ste mame?

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2021 23:36:21   
flamingos
Pari,drago mi je da imate nekoga odavde da se družite.Uživajte.Puno pozdrava vam šaljem.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2021 7:27:56   
jess021
Jutro! Mi imamo drugare na prespavanjcu, pa smo sinoc imali zurku, zaspali su vec je proslo 23h. Danas sam obecala da cu ih voditi na Strand.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2021 8:06:21   
dddaca
Dobro jutro!
Super jess. Nek uzivaju deca. Secam se koje je to bilo uzbudjenje kad treba da se ode na prespavanjac kod drugarice ili ona da dodje kod mene

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2021 8:11:53   
flamingos
Dobro jutro.Super Jes,uživajte.Evo spremam mm hranu koju će da ponese u selo.Pustih mašinu da pere.Moram da odem do pijace.Da završim šta imam,pa odosmo u šetnju.Mame,kako ste?Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2021 9:14:05   
mati
Jutro majke. Mi ćemo danas iskoristiti ovo lepo vreme. Da odemo do parka sa drugarima.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2021 9:40:07   
Ivanka 75
Plan je ovakav:

Moja drugarica napisala prikaz knjige koja je konacno objavljena u Srbiji pa idemo posle do knjizare da je kupimo, nadam se da cemo je naci 😊

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2021 9:52:02   
Milena18
Jutro!


Mi idemo da kupimo tanke hulahopke, u ponedeljak je proslava u vrtiću, mora haljina da se obuče 🙂
Pari, baš lepo što tako divno provodite vreme. 
Želim vam lep dan, mame! 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here