|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 19:04:23   
Milica cica

IZVORNA PORUKA: viking RR

user posted image  
Mi moramo posebno da obeležimo jer ovu NG slavimo poslednji put kao par, sledeće godine smo već porodica user posted image

Istouser posted image ja jako volim tu novogodišnju atmosferu i obožavam da kitim jelku. I baš tako, još ovu smo nas dvoje user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 19:11:00   
Figaro88
U Lazarevcu imamo samo Dis i Maksi,a u njima jos nisu.Mi ukrasa imamo za dve jelke,svake godine dokupljujemo,a Andrea pazi na stvari pa nebacamo samo gomilamo...Razmisljam samo da li da ukrasim napolju terase ili ne....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 20:25:59   
Žapkić
T. već danima peva "Preko brda, preko brega!"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 22:02:29   
Nestrpljivaa
Pre neki dan izasla u setnju sa mm i cerkicom a ono onako hladno kao da ce sneg a ja se sva raznezila.Setila se prosle godine kad je ona bila mala pa isli da kupimo ukrase za jelku a ono ceo grad sija.Ja ne mogu da docekam...

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 23:09:08   
Sanchy
Mi smo pre neki dan kupili u Merkuru malu jelku,posto veliku necu ove godine da kitim da je ne bi oborio na sebe,sta znam,,i ukrase za tu malu jelkicu jer su oni koje imamo prilagodjeni velicinom velikoj jelki...,ove godine moram da napravim selekciju,sta smem da stavim sta ne,imam puno nekih zezalica iz Merkura novogodisnjih ,oni uvek imaju dobar izbor ali nisu sve bezbedne za malisu,,i polako treba krenuti u kupovinu poklonaaa,ja to volim a mm bas i ne,uvek me smoriuser posted image

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 23:27:01   
Didy
Sanchy, ja sam svake godine bez izuteka kitila veliku jelku, nije bilo problema. U početku ih privlači, bude ima šareno, posle shvate da ne smeju da diraju jelku i da vuku ukrase, onda im postane totalno nezanimljivo, tj. prestanu da je primećuju i čačkaju. Prošli smo bez ijednog incidenta s oboje dece.user posted image Čak smo bili za Novu godinu u Mariboru kad je Stefan imao 14 meseci, oni su imali oooogroooomnu jelku sa raznim ukrasima, uopšte je nije dirao, samo zagledao.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
15.11.2013 1:05:37   
viking



Sad videh na FB-u user posted image  user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
15.11.2013 7:26:32   
Lu
Viking, to on meni'??? Vidio je moje statuse na fbuser posted image
Ja sam već u odbrojavanju, do Božića, šta ću kad volimuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
15.11.2013 7:32:26   
Lu
IZVORNA PORUKA: lesica RR

Evo jedne ideje da se u duhu praznika zabavljate... I da počela je opasno da me hvata euforija user posted image
Ideje za novogodišnje handmade čestitke >>

I taman da pitam, kad ste poslednji put slale i primile neke lepe praznične čestitke? Ja to u stvari mnoooogo volim a nekako je to počelo da se gubi u poslednje vreme.

user posted image user posted image user posted image
Ja sam zadnji put prošle godine za Božić, oko 15 komada.
Inače od kad R. ide u vrtić kupujem njihove čestitke koje oni praveuser posted image
Ne moram reći da su predivne, od malih rukica i sa srcem napravljene a i djeca sebi zarade za nove igračkice.user posted image
Sad ide u školu i ne vjerujem da će praviti tako za prodaju pa ću ja u vrtiću kupiti ponovo njihoveuser posted image
A i ove ćemo praviti obaveznouser posted image

< Poruku je uredio Lu -- 15.11.2013 7:33:15 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
15.11.2013 8:03:40   
jovana jojo
Pozdrav žene,nađok se u temiuser posted image Ja obožavam novogodišnje praznike i euforija me odavno uhvatilauser posted image user posted image gledam gde mogu da nađem da kupim neku lepu i gustu jelku ali veštačku,ne volim iglice po celoj kući

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
15.11.2013 11:01:59   
Bebilina
I ja ih volim, ali bre svake godine sve ranije i ranije ih forsiraju... Ovde je u radnjama sve Bozicno izlozeno vec pocetkom oktobra user posted image
Svaki grad ima i ceremonijalno paljenje praznicnih svetala, pa idemo i to da gledamo. Uvek je tu zabava za decu, muzika, odbrojavanje, poznata licnosti da okine prekidac itd.
Idu tata i deca ovog vikenda na prvog Deda Mraza jer su vasari krenuli. U skoli smo dizajnirali i narucivali cestitke, cera je crtala, to smo poslali i takve ce da nam odstampaju. Sta zafali pravice sama, neke pop-up reciklirane dizajne sam joj pronasla.
Jelku uvek kitimo prirodnu, ukrasi su nam uglavnom drveni, pleteni, metalni, od gline, ali retko sta lomljivo. Svake godine menjamo temu i boju, ali meni je najdraza ljubicas_to-roze-bela. Ove godine cemo praviti ukrase od domace gline.
Mi slavimo dva Bozica i Novaka izmedju pa je kod nas je to praznicno raspolozenje produzeno tj porani, kako se uzme user posted image
Poklona sam ja vec polovinu kupila, osmislila one rucno radjene jer je velika familija na obe strane, puno drugarcica i treba vremena za sve.

< Poruku je uredio Bebilina -- 15.11.2013 11:03:11 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
15.11.2013 11:23:56   
Bebilina
E ima borica kojima igrice ne opadaju. Ne znam dal ih kod nas sade, al latinska imena su im: Abies nordmanniana, Abies fraseri i Picea pungens. Mi uvek te vrste uzimamo.
A prosle godine sam videla borice uvezene iz Srbije user posted image Steta kasno inace bih tu vrstu uzela, pa nek opadaju iglice koliko hoce user posted image

< Poruku je uredio Bebilina -- 15.11.2013 11:24:32 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
15.11.2013 13:06:11   
viking

E, znam to, pratim te svakodnevno :) Pre neki dan smo mm i ja nešto pričali o praznicima i ja kažem "Da, da, do katoličkog Božića ima još 45 dana!" a on u šoku, kaže "odakle TI to znaš?" user posted image user posted image user posted image  Eee, kad bi samo znao user posted image
IZVORNA PORUKA: Lu

Viking, to on meni'??? Vidio je moje statuse na fbuser posted image
Ja sam već u odbrojavanju, do Božića, šta ću kad volimuser posted image





_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
15.11.2013 13:09:02   
World
Ja sam nesto zadnjih nekoliko godina totalno operisana od doceka, euforija i sl. Nekako m se izgubila ona car, mada sam obozavala decembar abog rodjendana, slave, ng, pa onda bozic i ostalo sve.. Ovu ng cemo slaviti, necu dati Ani da spava...user posted image user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
15.11.2013 16:48:40   
Modessty
Mene euforija počne da hvata oko sv. Nikole. Ove godine sam rekla da hoću veliku jelku, ili bar veću od ove što je sad imamo user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
16.11.2013 23:26:52   
Sanchy
Svi uzimaju vecu jelku od proslogodisnje samo ja manjuuser posted image ..stvarno me strah da je ne obori na sebe jer inace mi je dnevni boravak bezbedan,ne moram cak ni da ga nadgledam sve vreme a sa velikom jelkom bih morala ,ne znam,bolje ipak manja pa na sto..

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
17.11.2013 7:53:59   
Anck Su Nmaun
Sancy a nekako da je ogradite da ne moze da je dohvati?
Ja planiram tu vecu sto uzmemo da stavim u jednac cosak izmedju troseda i fotelje , tako da nece im biti bas usput da je cackaju .

Ja sam vec krenula u potragu za jelkom ali nisu jos poceli svuda da ih izbacucju pa cu malo pricekati da imam bolji izbor user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
17.11.2013 8:06:40   
adulence
Jedva cekam ukrasavanje bice divno....imam puno novogodisnjih ukrasa ali ne samo za jelku vec i za kucu...predivno

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
17.11.2013 20:13:55   
Moiraina
Ja obožavam da ukrašavam kuću, jelka je obavezna, a imam još gomilu ukrasa kojima ukrasim luster, TV policu, pa onda aranžmani za sto... Kad je Đ bio beba, imali smo malu jelku, ali su svi ostali ukrasi bili obavezni, nije mu padalo na pamet da dira, samo je oduševljeno gledao. Prošle godine smo okitili veliku jelku i stavili je ispod prozora u dnevnoj, bebac je bio baš mali a Đ opet nije dirao. Ali, sve mi se čini da ćemo i mi ove godine neku minijaturnu jelkicu, a što se tiče ostalih ukrasa, bolje i da se ne trudim da ih stavljam, mali ima sve da počupa. U starom stanu smo imali široki pult između kuhinje i dnevne i tu nam je stajala jelkica (oko 60cm), ali ovde nemam gde da je stavim, a da je van domašaja. Jedino da sa komode skinem podlogu za presvlačenje (ionako se ne sećam kad smo je poslednji put upotrebili) i da je tu stavim, ali i to mi je nekako bezveze, samo ta jedna jelkica bez ikakvih drugih ukrasa... Šta je tu je, nadoknadićemo sledeće godine, nadam se user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
17.11.2013 20:20:12   
Figaro88
MM za Novu radi drugu smenu,a prvi dan Bozica i drugi je prvauser posted image Sad se manje radujem kad znam da on nece biti sa nama...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
17.11.2013 20:42:03   
isidora88
figaro i mm ce verovatno raditi, bice na terenuuser posted image
smoricu se sama, mateja ce spavati a ja cu kao i pretprosle godine leci da spavam posle ponoci uz novogodisnji programuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
17.11.2013 20:48:44   
Figaro88
Bas bezvezeuser posted image Samo je jedan Bozic bio sa nama od kada zivimo zajedno,ali mi opet svake godine bas nedostaje...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
22.11.2013 13:27:46   
Ivanka 75
Ja sam pocela da pravim novogodisnje cestitke da ih saljemo Ika i ja nasim voljenim user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
22.11.2013 13:31:09   
vikiveki
I ja sam ovih dana po netu gledala šta ima od ideja za čestitke...joj baš se radujem

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
22.11.2013 13:45:21   
Ivanka 75
Prototip cestitki - nezavrsene, naravno user posted image

user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here