|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
31.8.2022 15:42:43   
dddaca
Didy ti kao ja user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
31.8.2022 18:39:41   
Didy
Pa šta ću - ne volim da bacam hranu, a osećam se kao budala kad pravim, a ne pojede se. Sad smo sve počistili. Ono malo što je ostalo, dobiće pas uveče. Treba mi i prazan frižider za torte. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
1.9.2022 7:22:59   
flamingos
Didy,ništa od hrane ni mi ne bacamo.Spremam koliko nam je potrebno,a i što se ne pojede jedemo sutradan.Za danas:doručak- pica mafini.Za ručak ćufte u paradajz sosu i pire krompir.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
1.9.2022 8:44:42   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Didy

Pa šta ću - ne volim da bacam hranu, a osećam se kao budala kad pravim, a ne pojede se. Sad smo sve počistili. Ono malo što je ostalo, dobiće pas uveče. Treba mi i prazan frižider za torte. 




Ja spremim za dva dana jer mi je tako lakse. A i dalje se baci po nesto.
Danas ne kuvam nista. Narucicemo nesto

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
1.9.2022 10:22:41   
Didy
Za doručak bili topli sendviči, za ručak će biti grašak-paprikaš s kobasicom. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
1.9.2022 10:54:09   
Didy
I integralni hleb sa yemenkama iz pekarice, ne znam da li se to računa. To mibse nekako podrazumeva, pa ni ne spominjem. Miriše cela kuća, baš volim kad je tako!



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
1.9.2022 11:17:06   
nata11
Gulas iz friza.

_____________________________





(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
2.9.2022 9:06:47   
flamingos
Krompir paprikaš i kasnije kukuruz šećerac i neka voćkica(za mene,postim).Detetu za doručak domaća pržena jaja,za ručak pileće belo meso na gril tiganju,pomfrit i krastavac salata.Za večeru šra odluči to joj i spremam.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
2.9.2022 9:33:54   
Sanjica26 RR
Боранија са јунећим месом је остала за децу. Mi cemo papriku i štapice od ribe. Uz to salata. Potrudicu se da deci napravim veceras kiflice. Imam bas puno sira. Moram da smislim jos nesto, pa da smrznem i da vadim po potrebi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
2.9.2022 14:51:43   
Didy
Ručak sam juče napravila za dva dana da ne petljam još i s tim.

Tortu sam jutros završila.Salatu sa kukuruzom i kikirikijem, ispeći ću pekarski krompir i napraviti još neke sveže salate za večeru. Roštilj i peciva smo poručili. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
2.9.2022 17:19:10   
dddaca
Pomfrit i piletina

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
2.9.2022 22:33:28   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Didy

I integralni hleb sa yemenkama iz pekarice, ne znam da li se to računa. To mibse nekako podrazumeva, pa ni ne spominjem. Miriše cela kuća, baš volim kad je tako!




Joj što je lepo ujutru kada cela kuća miriše na sveže pečen hleb user posted image neverovatno koliko miriše a pekarica mi je u kuhinji na donjem spratu.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.9.2022 1:29:39   
Didy
Daaaa, Ana. Je l da da je dobra spravica? 😀



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.9.2022 9:20:08   
flamingos
Za doručak pica mafini.Za ručak pasulj i salata po izboru.Danas ne pravim ništa slatko.Idemo na palačinke,a uz njih i sladoled.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.9.2022 16:32:55   
Sanjica26 RR
Danas je mm pravio rucak dok sam ja ucila. Jeli smo karbonara. Veceras ce biti palacinke. Verovatno ce on opet da pravi. 😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
4.9.2022 8:57:32   
flamingos
Pošto imamo gosta poručili smo roštilj za ručak.Uz to ću da ispečem pogaču i da napravim šopsku salatu.Posladićemo se krofnama(ali ne iz Lidla,već pravim domaćim krofnama-mojih ruku delo).Za doručak šta dete bude poželelo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
4.9.2022 11:27:40   
Didy
Neku čorbicu s povrćem planiram za ručak, ostalo je roštilja i ruske salate od sinoć.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
4.9.2022 12:41:21   
Sanjica26 RR
Za dorucak je bilo posluženje u crkvi.Rucak spremam gulas, pire i junecu supicu. Umesicu kiflice. I moram galete deci za užinu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
5.9.2022 6:29:19   
flamingos
Dete nosi užinu u školu.Za ručak poručismo pečenje.Samo ću hleb da ispečem i napravim salatu.Kupuću Štraus sladoled(znam da moja sestra voli-a i mi).

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
5.9.2022 10:59:39   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Didy

Daaaa, Ana. Je l da da je dobra spravica? 😀




Odlična! Žao mi je što nismo ranije kupili haha

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
5.9.2022 21:09:43   
dddaca
Za rucak riba, za veceru cokoladni mafini

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
5.9.2022 23:00:59   
Mirko Svirko
Ja danas piletinu i krompir.Supicu. Salaticu. Večeru spremao mm neku slaninicu sa jajima i paprikom. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
5.9.2022 23:21:11   
Didy
Stefanu sendvič za užinu, meni i Sofiji tople sendviče za doručak.Za ručak đuveč, ostalo potaž-čorbe od juče i roštilja od subote.Za večeru ne znam repertoar, bila sam na časovima.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
6.9.2022 6:20:13   
Sanjica26 RR
Juce za dorucak sendvici. Za rucak musaka i corbica. Pravila sam deci palacinke za školu..Danas: dorucak jaja na oko, za rucak kupus sa mesom. Do vecere cemo da vidimo. Deci za užinu krekeri. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
6.9.2022 6:46:16   
flamingos
Dodaću samo supicu i šta dete poželi.Za užinu nosi kiflice.Ostala nam hrana od juče.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Originalne ideje za Uskršnji ručak !
Svi volimo momente kada je čitava porodica na okupu, kada su ljudi oko nas nasmejani i zadovoljni.
Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here