|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 21:30:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Volimmmmmmmmm user posted image

 ljubomorna sam na vas shto vam je toliko napadao sneg....ovde nije toliko user posted image



U SU ne veje? U NS veje preko 24 sata, ima nekih 30cm snega! HAOS! Ne pamtim kad je bilo ovako! I najavljuju ga još 2 dana bez prestanka! A za subotu najavljuju oko minus 10. znači neće se topiti. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 21:31:08   
Anoniman
mm merio danas popodne na tvrdjavi 40cm snega!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 21:37:36   
Jelena81
ima bogme tako i kod nas nesto... upala sam na jednom mestu do kolena, cera se smejala jer sam se odjedom smanjila :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 21:40:10   
Anoniman
Ma nema toliko snega kod nas....gledam stalno napolje....al na ogradi imam mozda 2 cm snega.....user posted image

Nije ferrrrrrrrrrrrrrrr user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jelena81)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 21:41:02   
Jelena81
da, ali pocetkom novembra kada je padao, kod nas nije ni uspeo da se zadrzi, ali kod drugara u Smederevu napadalo... A tamo smo se prosle NG strava proveli na snegu... 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 21:42:14   
gina
Kod nas u Zrenjaninu ima preko 30cm snega. Baš je lepo napadao user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jelena81)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Volite li sneg?
16.12.2009 9:47:44   
Markovicka
OOOBozavam sneg, samo buljim kroz prozor i odmah dobijem zelju da idem napolje, ali toliko klizi da ne mogu da mrdnem sama, bojim se pascu s ovim stomakom, pa poosle necu moci da ustanem( jedva s kreveta ustanem, a ne sa zaledjene stazeuser posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Volite li sneg?
16.12.2009 10:04:10   
Rina
Blago vama ovde retko kad padne sneg,da se bas zadrzi i da uspemo da napravimo sneska :( I kad se to desi svi iz ulice izlaze nepolje i slikaju ga iz svih uglova user posted image

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Volite li sneg?
16.12.2009 10:50:11   
mamanp
Nekad sam ga volela i bio mi je strasno romantican, a sada ne. Mrziiiiiiiiiiiiiim zimu i sneg.

p.s. Kod nas jeste hladno ovih dana, al snega bas i nema.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Volite li sneg?
16.12.2009 10:53:49   
Dudu25
Ja volim sneg, ali evo kod nas nema, jedva cekam da bude

ali volim kad pada bez prestanka a ne da se ledi ili da posle nekoliko dana je cvrst i nemoze se igrati snjim :)

voljela bih da pada i to neprestano nekoliko dana

ili da pada nocu pa u toku dana nema i mogu izaci vani
pa ponovo uvece itd itd user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Volite li sneg?
16.12.2009 11:01:21   
sneza24
I ja obozavam sneg.Kod  nas ga isto ima oko 30 cm.Volela bih da napad metar snega.Da se nista ne vidi od njega.

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Volite li sneg?
16.12.2009 11:03:07   
mejra81
Volim ga,ali trenutno NEEeeeeee...
Juce sam isla kod lekara,nemam sta da obujem,sva obuca mi je mala...
Isla sam u patikama i sve su mi noge bile mokre....user posted image user posted image user posted image
Jos treba da se porodim,a kola zatrpana, guzva...Uzas,mrzim sad sneg...
Sinoc ja i mm izasli napolje da on ocisti kola a ja da se proluftiram i obula sam njegove cipele.....user posted image user posted image
Ko sirotica.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Volite li sneg?
16.12.2009 12:12:14   
*Alexx*
Joj, Mejra user posted image Idi, ženo, kupi čizme pre nego što se porodiš, trebaće ti!

IZVORNA PORUKA: mejra81

Volim ga,ali trenutno NEEeeeeee...
Juce sam isla kod lekara,nemam sta da obujem,sva obuca mi je mala...
Isla sam u patikama i sve su mi noge bile mokre....user posted image user posted image user posted image
Jos treba da se porodim,a kola zatrpana, guzva...Uzas,mrzim sad sneg...
Sinoc ja i mm izasli napolje da on ocisti kola a ja da se proluftiram i obula sam njegove cipele.....user posted image user posted image
Ko sirotica.....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Volite li sneg?
16.12.2009 12:42:15   
mejra81

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Joj, Mejra user posted image Idi, ženo, kupi čizme pre nego što se porodiš, trebaće ti!

IZVORNA PORUKA: mejra81

Volim ga,ali trenutno NEEeeeeee...
Juce sam isla kod lekara,nemam sta da obujem,sva obuca mi je mala...
Isla sam u patikama i sve su mi noge bile mokre....user posted image user posted image user posted image
Jos treba da se porodim,a kola zatrpana, guzva...Uzas,mrzim sad sneg...
Sinoc ja i mm izasli napolje da on ocisti kola a ja da se proluftiram i obula sam njegove cipele.....user posted image user posted image
Ko sirotica.....user posted image user posted image user posted image



Pa kupila sam pre 15dana,isto sam vece uzela i sad mi male...
Moram na svakih nedelju dana da kupujem....Jos kako da odem sad da kupim a da ne pokvasim noge.....

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Volite li sneg?
16.12.2009 12:53:02   
Markovicka
Napolju je postalo opasno, gruvaju bombe od snega odozgo, padaju citave gromade sa krova zgrade svako malo
Ali veceras moram izmoliti muza da idemo u park da pravimo Sneska, jojjj valjda ce hteti onako umoran sa posla..

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Volite li sneg?
16.12.2009 13:40:49   
*Alexx*
Mejra, to ti je od vode sigurno... Doduše, meni se broj cipela povećao za pola broja, ja ne mogu u pola moje obuće da uđem, baš sam tada otvorila temu o tome user posted image Imaćeš pun orman cipela!! San svake žene... user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Volite li sneg?
16.12.2009 14:25:42   
Anoniman
Konachno je i kod nas malo redovnije napadao.....juche su krovovi vishe bili crveni nego beli....al danas su bash beli user posted image user posted image user posted image

Iako je kolaps u gradu....i iako je moj dragi slupao auto....ja obozavam sneg user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Volite li sneg?
16.12.2009 14:30:08   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Konachno je i kod nas malo redovnije napadao.....juche su krovovi vishe bili crveni nego beli....al danas su bash beli user posted image user posted image user posted image

Iako je kolaps u gradu....i iako je moj dragi slupao auto....ja obozavam sneg user posted image user posted image



kako slupao, sta je bilouser posted image

beli su krovovi, i moji krovni prozori su skrzo zatrpani snegom pa moram da palim svetlo od jutra do mraka user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Volite li sneg?
17.12.2009 15:03:57   
Lu
Kod nas i dalje pada li padauser posted image
Već ga ima oko 40cm.
Ja samo moram malo da očistim trotoar do garaže i izlaz na cestu što nagrne grtalica sa ceste,ostalo uvaljam automuser posted image
Ma super je snijeg,jedino je ružno kad se mora pješke po gradu,ona ljapavicauser posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Volite li sneg?
17.12.2009 15:07:15   
sephora
volim sneg ali negde na planini ili na selu, tamo zaista mogu da uživam u njemu- ali ovako u gradu sneg prouzrokuje niz problema i brzo postane bljuzgavica...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Volite li sneg?
17.12.2009 15:26:37   
Lu
Bljuzgavica-ljapavica,da ne bude zabuneuser posted image
A možda postoji još neki nazivuser posted image user posted image

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Volite li sneg?
17.12.2009 15:30:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Bljuzgavica-ljapavica,da ne bude zabuneuser posted image
A možda postoji još neki nazivuser posted image user posted image


postoji.... sr**** posle snega user posted image
mene izluđuje ta vodurina na putu kada sneg počne da se topi i kada saobraćaj učini svoje.... Sephora... idemo u planine!  user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Volite li sneg?
17.12.2009 15:36:33   
sephora
pa to draga!!!
zamisli samo neki divan pejzaž, sneg svetluca a mi u nekoj toploj kolibici uz kaficu i pričmo koliko nam volja...a naši muževi napolju cepaju drva ha,ha,ha što sam kvarnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Volite li sneg?
17.12.2009 15:38:03   
Lu
Uf uf,jeste mi romantičneuser posted image
Oću i jauser posted image

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Volite li sneg?
17.12.2009 15:39:38   
sephora
tvog muža ćemo poštedeti cepanja drva pošto mora čovek da se odmori od putauser posted image ...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here