|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/21
28.5.2021 10:46:38   
nata11
Kod nas svasta nesto. Detetu se pogorsalo stanje, pocela da se gusi od jake terapije (sirupa) i dobila lupanje srca. Srecom radila nasa dr. Vadili joj krv, virus je, tako da je kuci, inhalira se i to je to. Nema antibiotik, nema sirupa, kapi. 


Ma nemam ni snage da pisem detaljnije. Bitno dobro je, kuci sa tatom, trazim neku zenu da je cuva posto nece u vrtić mesec, dva, dok ne ojaca organizam malo. 

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori mama 05/21
28.5.2021 10:51:52   
Ana RR
O Nato, pa strašno. Verujem da si se prepala. Pa kakvu terapiju je to imala?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori mama 05/21
28.5.2021 11:00:44   
Milena18
Joj, Nato, baš strašno. Sada sam se set_ila da nam je pedijatar jednom prilikom rekao da se deci do 2 godine godine nikad ne prepisuju sirupi za iskašljavanje jer oni razrede taj sekret pa on preplavi pluća, a tako mala deca ne mogu da ga izbace.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori mama 05/21
28.5.2021 11:23:56   
nata11
Napisah sadta nesto i obrisa se.

Pila je u isto vreme Spolmotil, Defrinol, Brufen i jos jedan koji ubrza rad srca. Plus neke kapi koje prave.



_____________________________





(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori mama 05/21
28.5.2021 11:54:17   
Milena18
Nato, a kakvo je sad stanje što se kašlja i sekreta tiče? Koliko je ona beše stara? 
Nama dr nikada nije davao defrinol, fluimucil i slično baš iz razloga koji sam gore pisala. Čak nam ni sada ne prepisuje to kad ima skoro 5 godina. Od sirupa smo koristili onaj Mucoplant za laku noć koji umiruje kašalj i jednom Broncamil. Inače, njoj od inhalacija berodualom kada ima bronhitis i opstrukcije bude bolje u vrlo kratkom roku. 
Kod nas neko grozno vreme. Idemo uskoro da kupimo karte za pozorište, idu ona i tata da gledaju Ružno pače sutra. Pre neki dan smo gledale u bioskopu neki crtani o Indijancima, danima je nosila pero i perlice u kosi 😊

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori mama 05/21
28.5.2021 12:14:54   
Ana RR
I ja sam već pisala, nikada nam ni jedan dr nije prepisao nešto za iskašljavanje.

I kod nas je hladno danas, duva neki grozan vetar. Ja sam popila naproksen, opet sam u bolovima. Jutros me tako preseklo u krstima dok sam prala zube da sam pomislila da se neću više ispraviti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori mama 05/21
28.5.2021 12:21:48   
Ivanka 75
Ni nama dr nikad nije prepisala nesto za iskasljavanje. Pre nego sto smo kupili inhalator jednim je pila Spalmotil, kasnije inhalacije berodualom. Posle beeoduala pila Prospan jos 15ak dana.


Gotovo banjanje 👍 D odmorim sad 😊
Ana, sta je sa ledjima? Isijas? 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori mama 05/21
28.5.2021 12:28:02   
Ana RR
Aha. Idem na terapije već skoro 10 dana ali od juče me baš boli.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori mama 05/21
28.5.2021 12:47:41   
flamingos
Joj Nato,baš mi je žao.Budite dobro.❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori mama 05/21
28.5.2021 14:17:33   
mama Jo
O, joj Nato, mogu misliti samo kako si se prepala... Kako ste sada?



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori mama 05/21
28.5.2021 14:35:49   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Aha. Idem na terapije već skoro 10 dana ali od juče me baš boli.



Kaze danas jedan terapeut jednoj zeni "ako boli znaci da terapija deluje" 🙄
Nadam se da je i kod tebe tako, da se pokrenu ti misici. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori mama 05/21
28.5.2021 14:41:05   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: nata11

Napisah sadta nesto i obrisa se.

Pila je u isto vreme Spolmotil, Defrinol, Brufen i jos jedan koji ubrza rad srca. Plus neke kapi koje prave.




Meni je bas bilo cudno kad si pomenula spalmotil. On je jak. Najbolje kao inhalacija, ali nama je dr dala tek sa pet godina. Taj koji joj je sve to dao sto si nabrajala je stvarno lud. 
Mah, mah. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori mama 05/21
28.5.2021 20:10:06   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Aha. Idem na terapije već skoro 10 dana ali od juče me baš boli.



Kaze danas jedan terapeut jednoj zeni "ako boli znaci da terapija deluje" 🙄
Nadam se da je i kod tebe tako, da se pokrenu ti misici. 


Nadam se i ja, danas sam jedva vozila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori mama 05/21
28.5.2021 20:13:58   
pari
Jooj Ana,da te prođe što pre!


Šta umesto kremfixa da koristim? U jednom receptu mi to stoji, a to nemam ovde ili ne znam šta je tačno ;)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori mama 05/21
28.5.2021 20:57:47   
Tiziana
Pa trebalo bi da ima.



user posted image
Ili kao whipped cream fix... 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori mama 05/21
29.5.2021 8:54:25   
flamingos
Dobro jutro.Ana,kako si?Nato,Ivanka,?Ostale mame.Ebo pustila sam mašinu da pere,pijem kafu,pa da vidim šta će dete da doručkuje.Ručak da spremim i siđem do pijace.Lep je dan,prošetaćemo danas.Želim vam prijatan vikend.Lady,gde si ti?Svrati u bar na jednu kaficu.Von,Pari,srećne pripreme za rođendane.❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori mama 05/21
29.5.2021 9:05:01   
Duškić
Meni bi bas prijala kafica.
Sta radite mame? Flamingos , uzivajte i bi drage lepo pripremite rodjendane.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori mama 05/21
29.5.2021 10:40:54   
Milena18
Dobar dan, mame!


Nato, kako je malena ? 
Ana, kako si ti ? 
M je odlučila da ipak ide sa mnom u pozorište. A baš sam mislila da odmorim malo. Nego dobro, ne mogu da joj uskratim to, ko zna hoćemo li imati vremena za sve što smo navikle zajedno da radimo kad stigne beba. 
I kod nas je lepo vreme, ona se igra napolju sa drugaricom, ja kuvam ručak. 
Lepo provedite dan! 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori mama 05/21
29.5.2021 12:14:14   
Ana RR
Dobar dan svima.


Meni je svaki dan sve gore, danas jedva ustajem i hodam. Noćas sam loše spavala, nisam mogla da nađem položaj koji mi odgovara.
Jutros mi je ubacio i neki magnet pa sam duže bila na terapiji. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori mama 05/21
30.5.2021 9:56:44   
mama Jo
Pozdrav mame. Kako ste, sta ima?
Ana, jesi bolje?
Citam vas... Nas strefio stomacni, sva sreca pa kod dece nije bilo strasno, ja evo 5.dan mucim muku sa stomakom 😔 ali dobro, proci ce vec.

Von, pari, srecan rodjus vasim malisanima 💖❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori mama 05/21
30.5.2021 10:22:04   
flamingos
Mama Jo,pozdrav.Hajd da budete dobro.Nato,Ana,jeste li dobro?Ostale mame?Evo ja sam išla do prodavnice,sad oko ručka.Prsviću i neku štrudlu,pa da peglam.Duva vetar,odoh da pokupim veš sa žice.Pozdrav svima.Želim vam prijatnu nedelju.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori mama 05/21
30.5.2021 11:12:01   
Milena18
Dobar dan!
Mama Jo, brzo se oporavite! 
Ana, moj tata ima išijas. Prvi taj napad (i jedini za sada) je imao prošle godine u januaru, trajalo mu je oko nedelju dana i baš ga je jako bolelo. Nadam se da će i kod tebe brzo proći. A jesi li išla na snimanje pa su tako utvrdili da je išijas? 
Kod nas hladno, i kišica pada pomalo. Posle možda  odemo kod sveki malo. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori mama 05/21
31.5.2021 6:38:01   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Mama Jo,Ana,Nato,Dunja,kako ste?Ostale mame?Želim vam srećan piočetak radne nedelje.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori mama 05/21
31.5.2021 12:09:18   
Ana RR
Ćao devojke. Ja sam blago rečeno nikako. Ceo vikend u bolovima, evo stojeći radim jer ne mogu da sedim. Umorna i neispavana... Fizijatar kod kojeg idem ne radi trakciju kičme a mislim da mi samo to može pomoći sada.

< Poruku je uredio Ana RR -- 31.5.2021 13:08:12 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Razgovori mama 05/21
31.5.2021 12:57:50   
Duškić
Ana, bas si nadrljala.
Ja se nesto ponervozila samo zujim.
A popodne imam goste, treba nesto pospremiti.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here