|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/21
23.5.2021 11:20:12   
Milena18
Dobro jutro!
Ivančice, imamo uput za državnog, dala nam je dr u slučaju da potraje. A njoj je bilo skroz prošlo, pa se opet pojavilo. Evo danas je opet manje crveno, videćemo kako će biti sutra. Ljubac za tebe i dečicu ❤️
Kako ste, mame ?
Mi sedimo u dvorištu, pravi je letnji dan. Trebalo bi u nabavku da idemo, a ne mrda mi se. 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 05/21
23.5.2021 15:43:27   
dddaca
Zdravo mame. Mi bile napolju, bas je toplo. Sad me smlatilo sunce pa sam sva malaksala. Bas su nagle ove promene vremena.
Milena da li koristite sad neku terapiju ili prolazi samo?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 05/21
23.5.2021 16:04:52   
flamingos
Daco,i mi sad dođosmo iz grada,baš je toplo.Sad jedemo sladoled.Ostale mame,kako ste,šta radite?❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 05/21
23.5.2021 16:32:42   
nata11
Dan mame.


Mi opet imamo T. 😩 Curi nos a i bili smo na suncu a kod nas 31. Dalala joj paracetamol pa videcemo. Ja inace krenula da cistim kucu pa znate kada se unervozite jer ne stizete sve, dete kenjkavo, najavila se rodjaka, cekam sef da mi javi jer idem sutra na kraci put ili ne.... Ma sve ....

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 05/21
23.5.2021 17:16:39   
flamingos
Nato,hajd da budete dobro.Verujem ti,sve te stigne.Ljubim vas puno.❤

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 05/21
23.5.2021 22:41:42   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Mama Jo, otidjite kod zubara. Možda zubar hoce da joj izvadi mlecne. Sinu se to dešavalo.

Milence, hocete privatno kod oftamologa? Ljubim vas! 


Tacno. Nama je dr preporucio i izvadio je mlecne. Stalni zub je izbio iza mlecnog i gura. Sofi je bas bolelo. I uglavnom sa jedinicama se to desavalo. Masem svima.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 05/21
24.5.2021 7:45:04   
Queen Lady
Jutro... Mi bili do sela za viked. Posluzilo nas vreme, nismo ulazili u kucu do spavanja... Kako su ostale mame, deca?

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 05/21
24.5.2021 9:08:00   
flamingos
Dobro jutro.Mama Jo,Nato,kako ste?Ostale mame?Lady,raj za dečicu,uživancija na selu.Evo kuvam pasulj,pijem kafu,pa spremanke za školu.Srećan početak radne nedelje.Pozdrav svina.❤


(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 05/21
24.5.2021 9:58:58   
Ana RR
Mama Jo, mom Marku su sve jedinice tako izbijale, iza mlečnih. Zubar je rekao da je to jako često kod dece i da ne brinem. Rekao je da se ništa ne radi na silu već da sačekamo da se mlečni zubić rasklima i onda da dođemo da ga izvadi, stalni zub će se pomeriti na svoje mesto nakon toga. Tako je i bilo.

Dobro jutro, inače user posted image nadam se da ste lepo proveli vikend. Moje dete ove sedmice ide od 8 u školu tako da smo rano ustali, mm i ja pili kafu u bašti, sada svako na svom poslu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 05/21
24.5.2021 10:16:07   
vonavoj
Dan!

Piset_e o zubicima,mojoj J se juce upalila petica,koja je pod plombom,sve joj nateklo pored i obraz..a naravno nedelja popodne!! Sreca komsija zubar,pa ga zvala,odveo nas u ordinaciju,dao anesteziju i otvorio zubic..odmah joj je lakse..ali je sinoc dobila temp od toga..pije amoksicilin..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 05/21
24.5.2021 11:42:38   
flamingos
Von,hajd da bidete dobro.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 05/21
24.5.2021 16:59:07   
Milena18
Von, nadam se da će brzo proći temperatura.


Mi nismo išle kod oftalmologa danas, povuklo joj se crvenilo skroz. Valjda će i ostati tako. Inače, vaspitačica nam je javila da ih je danas u vrtiću bilo samo devetoro. Prošle nedelje, kad M nije išla, je dosta njih kašljalo, ali je ona to tolerisala i nije ih vraćala kući, tvrdeći da je alergijski 🙄 
Nas dve danas idemo u bioskop, baš odavno nismo bile. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 05/21
24.5.2021 17:46:42   
ivaMark
Zdravoo,


Ana, upravo tako su i nama rekli, da se nista ne dira, samo ce sa se slozi na svoje mesto. 
Von, nadam se da ce sada biti sve ok sa zubicem. 
Kad smo vec kod zuba, danas sam i ja bila...imam jednu sesticu, od avgusta prosle godine mi cisti kanale. To je zub koji sam radila pre sigurno vise od 20 godina, mozda i 25 😵😵😵 bila je crna plomba. U avgustu mi napukne malo i kad su ga otvorili i kanali upaljeni, ispod te plombe. Pre neki dan kad sam jela opet isti osecaj, kao da je nesto puklo i oset_im da jeste pukao po duzini i danas mi zubarka kaze da mu nema spasa 😭😭😭😭 ona ga je jos jednom ocistila, zatvorila plombom i rekla da traje koliko traje, cim pocne da me boli malo da je nazovem i da mi da uput za hirurga. Da napomenem da u zivotu nisam vadila zub.
Deca su dobro inace, skolica jos mesec dana pa raspust.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 05/21
25.5.2021 8:07:28   
flamingos
Dobro jutro.Von,Milena,Nato,Dunja,Ivanka,kako ste?Ostale mame?Nadam se da ste svi dobro.Ovde duva vetar.Pijem kafu i pečem detetu lisnato pecivo sa višnjama da doručkujee.Probudila se još pre 7 sati.Kasnije ručak da spremam,pa spremanje za školu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 05/21
25.5.2021 8:20:45   
dddaca
Dobro jutro, nesto ne stizem da pisem ovih dana. Citam, pratim vas, ali ne stizem da kuckam.
Flam, ti si bese primila kinesku vakcinu? Pitala sam na drugoj temi, posle koliko dana ide revakcinacija? Posle 2 ili 3 nedelje?
ivaMark, ciscenjem kanla su istanjili zub do te mere da je na kraju pukao. Bas bezveze. I ja imam jedan kome su zidovi toliko tanki i koji je vecinom ispunjen plombom. Za sad miruje, ali kad bude trebalo da se otvori, plasim se sta ce biti s njim.
Von, jel prosla temperatura?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 05/21
25.5.2021 8:45:47   
flamingos
Daco,da,i mm i ja smo primili kinesku vakcinu.Tri nedelje nakon prve doze je revakcinacija.Mi smo prvu dozu primili 12.aprila,drugu 3.maja.Mene je bolela ruka nakon primanja i jedne i druge doze,dok mm nije.I to je to.Nikakve druge reakcije nismo imali.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 05/21
25.5.2021 9:16:19   
ivaMark
ddaco, da da...to je to...stanjen je i na zalost tako je kako je. Tebi je isto tako kao meni, zatvoren a nije ociscen lepo? U utorak imam MR vratnog dela kicme zbog stalnih bolova.


Oblacno i dalje 🙄

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 05/21
25.5.2021 9:16:27   
dddaca
Hvala Flam. Mislila sam da su dve nedelje, ne znam zasto

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 05/21
25.5.2021 9:22:18   
dddaca
ivaMark sad videh tvoj komentar. Tako je, sestica, bio je lose napunjen, pa su ga otvarali, cistili i sve vise tanjili. Onda je poceo da mi se lomi oko plombe jer je ostala vrlo tanka krunica. I sad mi tako stoji vec par godina. Dokle ce, ne znam. U jednom trenutku cu verovatno morati da ga izvadim. Dobro je sto nije pukao duz korena, jer mislim da bih vec morala da ga vadim.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 05/21
25.5.2021 10:13:28   
nata11
Dan. Ja na poslu, dete bolesno kuci sa mm i produktivna sam za medalju.

ajmo user posted image

_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 05/21
25.5.2021 10:52:54   
flamingos


IZVORNA PORUKA: nata11

Dan. Ja na poslu, dete bolesno kuci sa mm i produktivna sam za medalju.

ajmo user posted image
Hajd da budete dobro.Može kafa.❤


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 05/21
25.5.2021 11:38:16   
Milena18
Dobar dan, mame!


Nato, brz oporavak vam želim! 
Ja čekam kod ginekologa da uzmem neke upute, videla sam bebušku 😊
M je dobro, oko nije više crveno, kašljuca još pomalo. 
Flamingos, kako si ti, da li ima efekta terapija koju si dobila? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 05/21
25.5.2021 12:03:44   
flamingos
Hvala Milena na pitanju.Videćemo...Dok završim sa terapijom.Početkom meseca idem kod doktora.Pozdrav.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 05/21
25.5.2021 13:14:56   
Queen Lady
Ima li koga?

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 05/21
26.5.2021 7:19:41   
dddaca
Dobro jutro, ne znam sta mi bi od jutros da ovako poranim. U pola sedam sam se probudila. I sad jedv agledam. Juce bile nekoliko puta napolju, bas me je izmorilo to.
IvaMark, juce je poceo da me boli zub. Ona sestica o kojoj sam pisala. Ne mogu da verujem. Nijje me boleo mesecima. Ma sta mesecima. i vise... Nije jako, ali dovoljno da nervira. Boli kad jedem (na pritisak) i na hladno.
Nato, kako je dete?
Milena super sto si videla bebu. I super za oko.

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here