|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/21
20.5.2021 6:37:47   
flamingos
Dobro jutro.Milena,jeste li dobro?Von,Voci,mama Jo,Jes,Ivanka?Ostale mame?Pijem kafu,pa spremanje za školu.Mm danas ide u selo.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 05/21
20.5.2021 8:48:53   
Tiziana
Dobro jutro.

Kakav je ovo novembar u maju? Jedva sam oci otvorila. Ja sam bila 2 ned na odmoru. Nigde nisam isla, ali sam se naspavala, odmorila, bila sa decom, a imali smo i neke goste.. Sada precrtavam nedelje do sledeceg odmora. I deca precrtavaju dane do raspusta. Mada su stvarno oboje sjajni u skoli, bas sam zadovoljna.. Nadam se iskreno da ce od septembra normalno u skolu. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 05/21
20.5.2021 22:15:36   
Milena18
Dobro veče!


Flam, hvala što pitaš, M je bolje danas. Konjuktivitis je prošao, ali je juče imala t 37.5 i dosta kašljala. Čini mi se da i to prolazi. 
Kod nas opet kiša. Baš je danas bilo tmurno i vetrovito. Išle smo u dva navrata u šetnju, ali uopšte mi nije prijalo. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 05/21
20.5.2021 22:18:03   
pari
Čujem da je vreme baš bljak ...

Kod nas leto bukvalno Sinoć smo išli da vozimo bajseve svi zajedno, baš je bilo super. T kod mm na bajsu, a M svoj ima.Milena,da joj bude bolje što pre!
Puno vas sve pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 05/21
20.5.2021 22:25:55   
flamingos
Milena,hajd da budete dobro.❤Uživajte Pari.❤Pada kiša,užasno je vreme.Javljaju od sutra lepo vreme.Za vikend da bude baš toplo.Gledam"Pesmu Evrovizije",pa da legam.Sutra rano ustajemo.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 05/21
21.5.2021 6:25:53   
flamingos
Dobro jutro.Nadam se da ste svi dobro.Pijem kafu,pa spremanjr za školu.Posle idem koje šta da pazarim.Lepo je vreme.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 05/21
21.5.2021 7:12:18   
Queen Lady
Dobro jutro. Kako ste mame? R opet pun nos sekreta, odlepicu vise, majke mi...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 05/21
21.5.2021 8:59:39   
dddaca
Dobro jutro.
Kako je nocas padalo, mislila sam da nikad nece prestati kisa. Smrzla sam se juce, a sad sunce.
Milena, Queen, brzo da decica ozdrave. Kako su ostale mamae? Ana, daje li terapija rezultate?

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 05/21
21.5.2021 9:47:30   
mama Jo
Dobro jutro svima. Kakav dan juce, ne pamtim kada sam se tako bzvze osecala... Pritisak valjda, sta li... Moja J je prethodnu noc povracala, nismo oka sklopile, pa valjda me i to juce sustiglo. Dobro je od juce, sve ok, ali sam joj bukvalno juce videla da joj iza jesne jedinice krenula druga, je l' moguce da je povracala zbog zubica? Juce se ceo dan zalila da joj je neki gadan ukus u ustima, nista nije jela...

Mi cemo sutra opet kod mojih 😁 ja treba da se vidim sa nekim deustvom.
Milena, kako je M?
Ana kako si ti?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 05/21
21.5.2021 10:03:53   
flamingos
Lasy,mama Jo,Milena,hajd da dečica budu dobro.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 05/21
21.5.2021 13:24:13   
ivaMark
Zdravo svima,


Mama jo, donje jedinice joj rastu?
Mi juce bili kod zubara, da pohvalim J...ima osam godina i ni jedan kvar do sada..nista. L ima jedan, cetvorka, juce mu je otvorila samo i to je to. Bez plakanja, cekam ih ispred ordinacije.
Proleca skoro da i nema, pada kisa, hladno je. 
Pozdravcic

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 05/21
21.5.2021 15:31:38   
flamingos
Iva,bravo za mališane.Mama Jo,jeste li dobro?Milena,Lady?Ostale mame?Anđela napisala domaći i još malo pa odosmo u šetnju.Lepo je vreme,ali opet čas ima sunca,pa zađe,oa eto ga opet.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 05/21
21.5.2021 15:36:04   
mama Jo
Da, donja jedinica, izbila je iza ove a ova joj se jos ni ne klima. Juce i prekjuce se zalila da ima neki gadan ukus u ustima i onda je preksinoc povracala. Ja sve kao povezala sa izbijanjem tog zuba,
....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 05/21
21.5.2021 15:54:15   
ivaMark
mama jo, pisala mislim bas o tome u temi zubica. Tako se i meni desilo sa J, prvo dete i odmah je odvedem u zubnu hitnu (mislim da nisu mogli da veruju tamo za sta sam dovela dete) i kaze mi zubarka da je to normalno, tako rastu donje jedinice, prvo se pojavi stalni zub pa onda izgura taj mlecni, jer raste iz unutra ka spolja, ne brini za to.


Mi cemo sad do skolskog malo, veceras dolazi mm, nadam s

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 05/21
21.5.2021 16:18:42   
dddaca
Mi smo vadile te jedinice pre nego sto su izrasle nove. Ali bas su se bile rasklimale. U svakom slucaju Mama Jo, da li si planirala da je vodis kod zubara ili da cekate da same ispadnu?
ivaMark bravo za hrabre drugare user posted image Nego sto je tu cetvorku samo otvorila? Kasnije ce da stavlja plombu?

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 05/21
21.5.2021 16:38:12   
Tiziana

Mojoj cerki su i gornje i donje jedinice tako izbile prvo stalne izbiju pa posle nekog vremena mlecne ispadnu. Imala dva reda zuba kao ajkulica. 
Petak! Zavrsavamo polako posao, cekamo sina iz skole, cerka u sobi nesto igra i peva.. Da jedemo pa kafa na terasi na SUNCU! 

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Da, donja jedinica, izbila je iza ove a ova joj se jos ni ne klima. Juce i prekjuce se zalila da ima neki gadan ukus u ustima i onda je preksinoc povracala. Ja sve kao povezala sa izbijanjem tog zuba,
....



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 05/21
21.5.2021 19:53:27   
Duškić
Petak, da,da divan dan.
Bice nam lepo vreme za vikend.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 05/21
21.5.2021 21:48:17   
mama Jo
Hvala vm drage na iskustvu, bas sam pomislila da li je to ok, ovaj zub joj se ni ne klima cak... Ali dobro, pocece uskoro sigurno. Bitno da i nju vise ne boli. Oticemo svakako kod zubara, cisto neka pogleda, a i nismo sad bili bas dugo, svakako smo hteli da odemo na kontrolu kao...



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 05/21
22.5.2021 0:06:41   
Milena18
Dobro veče i laku noć 😁


Samo da mahnem. Mi smo bolje, bile smo napolju skoro ceo dan. 
Pozdrav za sve!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 05/21
22.5.2021 8:20:51   
Duškić
I ja da mahnem. Dobro jutro.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 05/21
22.5.2021 8:48:15   
flamingos
Dobro jutro.Milena,drago mi je da ste dobro.Ostale mame?Duškić,mašem i ja tebi.Pijrm kafu na terasi.Lepo je vreme.Danas nema kuvanja.Idemo na ručak kod prijatelja.Imaju kuću u gradu,pa da roštiljamo i da deca iživaju u dvorištu.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 05/21
22.5.2021 19:20:53   
Milena18
Hej, mame... Ceo dan vas nema.
Ja sam danas bila prvi put sama kod kuće od ne pamtim ni ja kad. Mm odveo M kod babe da odmorim malo. Baš mi je prijalo. 
Inače, oko joj je opet crveno, tako da ćemo u ponedeljak verovatno morati kod oftalmologa. 
Kako vi provodite vikend? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 05/21
23.5.2021 9:22:11   
flamingos
Dobro jutro.Milena,kako je dete?Javi sutra šta kaže doktor.Ljubi je puno.Mi smo se juče super proveli.Uveče smo Anđela i ja išle do Lidla,pazarile.I u Waikikiju je kupila farmerice i majicu.Prošeraćemo i danas,lepo je vreme.Prvo da soremun ručak,sredim stan i popeglam brdo veša.Kako ste mane?Želim vam prijatnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 05/21
23.5.2021 9:34:47   
vonavoj
Dan mame.

Ne stizem sve sto zamislim,a preterujem u zamislima..sve bi,a nema sanse...Jutros u 7 i 5,M vice mama dan je,ustaj..aman..a zaspali u 23😬place mi se..a za vrtic ga oblacim dok spava..jedva ga razbudim..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 05/21
23.5.2021 9:52:12   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Mama Jo, otidjite kod zubara. Možda zubar hoce da joj izvadi mlecne. Sinu se to dešavalo.

Milence, hocete privatno kod oftamologa? Ljubim vas! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here