|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/21
3.5.2021 17:00:48   
flamingos
Maraj,Daco,hajd da budete dobro.Milena,srećno na noćenju kod bake.Ivanka,šta radite?Ostale mame?Ja prebacujem fotografije u omiljene,pa kad prođe slava da odem kod fotografa da uradim.Obavezno jednom godišnje isklasiram i uradim.Ipak je fotografija nešto što večno traje.Da Anđela ima za uspomenu i na odrastanje,školske dane,proslave rođendana...❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 05/21
3.5.2021 17:48:30   
Sanjica26 RR
Добар дан мајке. Тако ми каже Софи. Христос Васкрсе!


Мени је данас јако лоше. Имао је мм на уму да ме води у хитну. Никад ми није био висок притисак. Глава ме је страшно болела. Сад ми је нагло пао притисак. 90/50. На све то већ пар дана имам циклус. То је на време дошло. 
Све време лежим. Будите поздрављени. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 05/21
3.5.2021 18:25:30   
pari
Sanjice, drži se, baš te strefilo sve! Da te prođe što pre!

Flamingos,super za fotke, i treba!
Nadam se da ste lepo proveli jučerašnji dan!Mi smo imali lep doručak, a posle smo išli u šetnju...Sad završili časove. Uspela sam da napravim Ivankin hleb :) 
Kako ste mame?Emice, gde si ti?Druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 05/21
3.5.2021 19:54:00   
Ivanka 75
Sanjice, vreme je takvo, lose se osecamo.

Bar do hitne idi ako ti i dalje bude lose. Nije se igrati sa pritiskom. 
Mi gluvarimo celo popodne. Sutra cemo do Zlatibora, ako uspemo da se probijemo 😁

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 05/21
3.5.2021 19:55:25   
vonavoj
Dan mame. Vracamo se iz Palanke,i meni stize ciklus,pila sam pilule da odlozim,za svaki slucaj..

Sanjice,to ti sve zbog ciklusa..jesi ti radila ogtt test,mozfa to ima veze sa tvojim ciklusom,promenama kad dobijes. Mozda sam te to vec i pitala.Ana kako si ti?Ja molim Boga da mi krene,pa da se sutra istutnji dok jos ne radim..u sredu na posao,imam i revakcinu...Maraj,pa kako opet bolesna..da sto pre prodje. Vidi sa orl,daj joj imunotrofinu,bas zbog velikih krajnika..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 05/21
3.5.2021 21:09:32   
pari
Von, kako vam je bilo?

Ivanka, lepo se provedite!Maraj, baš mi je žao što se mučite...
Bebi,kako si?Druge mame?Maslačak,jeste se preselili?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 05/21
3.5.2021 22:28:23   
vonavoj
Pari,super nam je bilo. Bas smo se relaksirali,posvetili nama😁


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 05/21
4.5.2021 9:03:32   
Milena18
Jutro!


Maraj, Daco, kako ste? 
Von, bravo za provod! 
Pari, kako si ti? 
Pijem kafu, pa da idem po dete. Ipak je ostala kod bake sinoć, do deset_ se igrala sa drugaricom. Posle nas je zvala da nam kaže da dođemo čim svane dan 😊

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 05/21
4.5.2021 9:57:55   
dddaca
Dobro jutro!
Milena bolje smo obe. ne bas idealno, ali dosta bolje. Bice danas lep dan, da izadjemo malo napolje.
Maraj, kako je dete?
Sanjice, nadam se da ti je danas bolje. Meni je cesto desavalo da mi bude nizak pritisak, tako da mi je poznat osecaj kad nista ne mozes.
Zna li neko kako je Dunjino dete? Cesto pomislim na nju

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 05/21
4.5.2021 10:09:15   
flamingos
Dobro jutro.Milena,bravo za veliku devojčici.Von,super za provod.Daco,drago mi je da ste bolje.I nas dve ćemo u šetnju,lepo je vreme.Zapitah i ja nekoliko puta za Dunju,ništa ne piše.Nasam se da su dobro.Ivanka,uživajte.Voci,kako si ti?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 05/21
4.5.2021 13:43:35   
bebilule
Pozdrav mame. Ja na poslu, M u vrtiću. Prijala su 4 dana pauze.


Von, neka ste baš! 
Da, i Maraj je pisala da su bolesni. 
Pari, kod mene sve po starom, još malo pa krećem u poljoprivredne radove. Taman mi dođe kao psihoterapija. 
Ljubim vas sve, mogla bih šta i raditi. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 05/21
4.5.2021 15:01:57   
vonavoj
Bebi,zavidim ti na toj psihoterapiji.

Maraj,kako ste?Mene jako boli stomak,vesa imam tonu,dan proleteo.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 05/21
5.5.2021 8:17:35   
flamingos
Dobro jutro.Maraj,Daco,Von,Voci,kaki ste?Ostale mame?Pihem kafu,pa odoh da pečem slavski kolač za sutra,kuvam žito,pravim tortu,baklavu itd.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 05/21
5.5.2021 9:28:41   
Queen Lady
Evo i mene, da se javim u Maj... Mi bili u selu od petka, juce stigli kuci... Mozak sam odmorila...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 05/21
5.5.2021 13:13:38   
Maraj
Dan mame. Hvala sto pitate. S je bolje. Mj juce stigli na Zlatibor. Samo sam "panicila" kako da prenesem antibiotik do Zlatibora, zbog cuvanja u frizideru. Deca uzivaju. Ne ulaze u kucu, od kako smo juce stigli.
Von, lepo sto ste se posvetili jedno drugom trebali bi svi mi, bar jednom godisnje...
Mi mislili da odemo i do Bosne... al zaboravili smo pasose za decu. Znate li vi, dal deca samo uz pasos mogu preći granicu sa Bosnomm

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 05/21
5.5.2021 13:54:09   
flamingos
Maraj,želim vam lep provod,uživajte.Lady,ako si se odmorila.Sad u nove radne pobede.Prvoli put sam spremala baklavu sa nutelom i lešnikom-predobra je.Sedoh malo,pa nastavljam dalje.Mm večeras ide po pečenje-celo prase poručismo.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 05/21
5.5.2021 15:36:57   
Milena18
Ćao, mame!
Maraj, super što je S bolje!
Sanjice, kako si, da li se sredio pritisak?
Flam, Nutela i lešnici, mmmm, deluje super, posebno sad kad sam ukinula sebi slatkiše na mesec dana user posted image
Ja išla do posla danas da pomognem koleginici nešto. I dalje mi nisu našli zamenu, lude njih dvoje koji su podelili moje poslove.
Nas dve ćemo uskoro u park na piknik.
Lepo provedite dan!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 05/21
5.5.2021 15:45:23   
pari
Milena, svaka čast za slatkiše, ja sam uspevala samo u trudnoći, sad nema šanse :(

Ovde neko tmurno vreme pa sam uspavana skroz...Sinoć izvadila iz zamrzivača meso i stavila u frižider i jutros vadim kad ono skroz zaleđeno i dalje....šta ću sad,nemam pojma...Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 05/21
5.5.2021 15:55:54   
Milena18
Pari, pa i ja sam sad trudna, zato sam se i odlučila na to user posted image A meso ja ponekad stavim u kese za zamrzivač pa u posudu sa mlakom vodom i menjam vodu više puta, dok se ne odledi.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 05/21
5.5.2021 16:01:34   
pari
Da da, znam Milena, i to je divno 😊😊 


Hvala za savet, pokušaću tako!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 05/21
5.5.2021 16:31:10   
vonavoj
Maraj,imas li njihove zdravstvene,mozda jr to dovoljno!


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 05/21
5.5.2021 18:40:28   
dddaca
Zdravo mame, kasnim danas. |Samo da mahnem. Glava me bas jako boli.
Flam, nadam se da spremanje privodis kraju. Ta baklava bas dobro zvuci.
Maraj super, prijace im svez vazduh.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 05/21
5.5.2021 21:48:45   
Queen Lady
Ima li koga na forumu?



_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 05/21
5.5.2021 21:58:09   
vonavoj
Izgleda nema nikoga..nema nagradnih igara,niko ne pise.Mi smo legli,bas sam se umorila danas..

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 05/21
5.5.2021 22:00:17   
Queen Lady
Ja da zavraim rucak za sutra, pa cu i ja na spavanje. Bas sam umorna. Sinoc sam u 1 legla. 



_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here