|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/21
11.5.2021 17:30:01   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Flamingos,i tebe boli glava?

I mene od sinoc,jutros sam popila brufen od 600,u 1 nalgesin forte..ali jok.ne popusta 
Da,Von.Muči me migrena.Ali,na vreme popih lek i popustilo me je.Trebalo bi da te popusti.Jaki su to lekovi.Meni maproksen pomogne,ali samo ako na vreme popijem.Inače...Hajd da prestane glavobolja.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 05/21
12.5.2021 7:14:26   
Maraj
Jutro mame. Pristavih kafu user posted image
Ja sam vec pisala. Migrene su mi krenule od vitamina. Ono sto smo pili sadaa svi za koronu... vit C,D, cink, selen. Mozda sam umislila. Al u 2 navrata sam pila te vitamine i imala nesnosne glavobolje

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 05/21
12.5.2021 7:25:33   
flamingos
Dobro jutro Maraj.I ja pijem kafu.Moguće da su od vitamina migrene.Ništa od toga nisam pila,niti pijem.Mm pije.Kod mene to traje godinama.Išla sam kod neurologa,imam terapiju i to je to.Lep dan,duva vetar,ali greje sunce.Odoh do svoje doktorke.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 05/21
12.5.2021 8:44:37   
Milena18
Dobro jutro, mame !


Von, Flamingos, jeste li dobro danas? 
Kako su ostale mame? 
Ja danas idem po M u vrić pre spavanja, tako smo se dogovorile. To im je neka fora u vrtiću, kao mnogo je kul kad ideš kući pre spavanja 😁

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 05/21
12.5.2021 9:05:43   
dddaca
Dobro jutro mame Bas sam nesto pospana od jutros. I nista mi se ne radi. Ne znam cak ni za rucak sta cu da kuvam. Juce sno skoro celog dana bile van kuce, Preko dana je bilo toplo, ali predvece zahladnelo, smrzla sam se. Njoj ponela jaknicu, a sebi nista.
Milena, pazi da joj to ne predje u naviku, bice posle nezgodno da se vratite na staro.
Kako su ostale mame?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 05/21
12.5.2021 9:52:53   
flamingos
Hvala na pitanju Milena.Dobro sam.Ako,mora da se prati trend.Duša mila.Mi juče videle koji skejtbord joj se sviđa i danas kupujemo pri povratku iz škole.Pertini ima lepe,Idem i fotografije da joj uradim.Sve danas ću,sutra i nikako da odem.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 05/21
12.5.2021 10:47:33   
dddaca
Uh Flam, ni ja nikako da uradim fotografije. Bas dugo ih nisam radila. A bas bi trebalo. Najveci mi problem predstavlja da izaberem. Toliko ih imamo u digitalnom obliku, da mi treba bas dosta vremena dok ih pregledam.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 05/21
12.5.2021 11:38:18   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dddaca

Uh Flam, ni ja nikako da uradim fotografije. Bas dugo ih nisam radila. A bas bi trebalo. Najveci mi problem predstavlja da izaberem. Toliko ih imamo u digitalnom obliku, da mi treba bas dosta vremena dok ih pregledam.
Pa da,treba vremena.Prebacila sam ih u omiljene i sad samo preko blututa prebacim kod fotografa i kažem koji format.Radim neke veće,neke manje.To je nešto što večno traje.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 05/21
13.5.2021 9:01:30   
Milena18
Hej mame, gde ste? Jeste li sve dobro?
Ja odvela dete u vrtić, pa išla u nabavku, sad ću još malo kod endokrinologa. 
Od kad je ona krenula u vrtić opet sam neispavana jer neće da je tata vodi. Navikla je sa mnom. Jedino pristaje ako idem kod lekara zbog bebe 😊 Ali dobro, još pola maja i jun, pa će na raspust. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 05/21
13.5.2021 9:15:08   
flamingos
Dobro jutro.Evo mene Milena.Siazila sam ispred zgrade,stigla mi neka nagrada.Sad sam zamesila za pogačice,oa da usisavam itd.Vreme šućmurasto,toplo,ali miriśe na kišu.Ostale mame,jeste li dobro?Pozdrav svina.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 05/21
13.5.2021 12:52:57   
dddaca
Dobar dan mame, kako ste danas? Ja danas onako, nesto se nisam naspavala. Umorna se probudila.
Milena, da li je sve u redu kod endokrinologa? Redovna kontrola?
Flam, bravo za nagradu user posted image


< Poruku je uredio dddaca -- 13.5.2021 12:55:05 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 05/21
13.5.2021 13:52:38   
flamingos
Hvala Daco.❤I ovo vreme promenljivo,pa utiče i na san.Sparno,priprema se kiša.Von,prođe li glavobolja?Voci,kako si ti?Dunja?Ostale mame?Mislim na sve vas.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 05/21
13.5.2021 16:31:23   
Maraj
Dan mame. Ja i juce i danas pokisla. A imala kisobran .. noge skroz mokre...
Dosla s posla pa stavila musaku da ispecem.
Bas je "pusto" ovde?!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 05/21
13.5.2021 16:38:44   
pari
Ja se nisam javljala, nešto se nisam osećala dobro. U ponedeljak u podne su počele odjednom neke ariitmije, nedostatak vazduha, malaksalost...i držalo me bogami do danas... I danas sam malaksala ali sam bolje. Ne znam uopšte šta je. Da li je isključivo fizički ili psihički, nemam pojma...
Danas sam izašla konačno, nisam od ponedeljka bila napolju. Mm je bio super ovih dana, izvodio ih je po 2-3h napolje, a ja gledala Greys anatomy :) baš volim tu seriju. Gledam opet 15.serijal.
Mi danas nemamo školu pa je opušteno.
Puno pozdrava i pišite! :)



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 05/21
13.5.2021 16:48:03   
flamingos
Pari,hajd da budeš dobro.Ljubim vas puno.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 05/21
14.5.2021 7:34:36   
dddaca
Dobro jutro mame.
Kako ste danas? Ne znam sta mi bi da se probudim ovako rano jutros.
Kod nas nista novo. U vrtic je jos ne saljem i ne znam kad cu. Dosadilo mi vise. Cim krene odmah se razboli. Lakse mi je da bude samnom kod kuce, nego da se posle muci sa kasljem.
Kako ste vi? kako su ostala decica?
Nato, vi ste poceli da pijete Aerius, da li ste bolje?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 05/21
14.5.2021 7:56:20   
Queen Lady
Zdravo mame. Sta radite, kako ste?

Mi smo u haosu zadnjih dana. Pre desetak dana smo R radili bris grla i nosa. U nosu nadjena Moraxella bakterija 80%. Dr nam prepisala antibiotik, mada je bila po fazonu da se bakterija ne leci, ali eto na nase "insistiranje" je prepisala antibiotik. U utorak i sredu R je imao temp, isla do 39,4 (temp dobije iako je pio antibiotik). Juce odradili laboratoriju, sve mu je dobro. Sta se desilo ta dva dana, ko zna....



_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 05/21
14.5.2021 14:55:51   
flamingos
Lady,Daco,hvala na pitanju,dobro smo.Lady,samo kad je sve dobro.Duše mile.Ostale mame,šta radite?Sredih stan,još malo i odoh po dete.Ručak spreman.Išla sam i do hirurga u vezi hemoroida.Dao mi terapiju,pa da vidimo.Ako nema pomoći moram na operaciju.Imam ih i spoljašnje,a i jedan unutrašnji.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 05/21
14.5.2021 16:47:54   
vonavoj
Lady,mozda je neki virus.

Flamingos,drzala me glavobolja 24h..Sad sam zeznula glasne zice,popila sam hladnu limunadu,i sve imam slajm na glasnicama.i tera me da kasljem,odzvanja sve..a ne boli me grlo..Petaaak!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 05/21
14.5.2021 21:44:13   
flamingos
Von,baš te je dugo držala glavobolja.Hajd da i kašalj prestane.Pari,kako si ti?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 05/21
14.5.2021 22:52:53   
Queen Lady
Bitno da je proslo. Danas je vec zivnuo, kako su ostale mame?



_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 05/21
14.5.2021 23:20:36   
dddaca
Da mu ne izbijaju mozda neki zubi? ili protrcao neki virus, mada bi se videlo iz krvne slike.
Von, nadam se da ce brzo da prodje.

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 05/21
14.5.2021 23:28:59   
mama Jo
Mame pozdrav ☺️
Ne pamtim kad sam pisala, nekoliko puta sam probala ali nesto me stalno izbacivalo i onda sam odustala... Sad shvatih da se bas dugo nisam javila. Nemamo nista posebno novo, dobro smo svi. Danas smo decu ostavili kod mojih da budu do nedelje, to je drugi put, ali prvi put da ce dve noci bez nas biti. Drzite fige da prodje sve ok ☺️

Pari, nadam se da je to prolazno... I ja sam imala slicne simptome pre par meseci. Inace, i ja ponovo gledam Greys anatomy, obozavam tu seriju i neke od glumaca. Eric Dane mi oduzima dah svaki put kad ga vidim 😍

Ljubim vas sve ❤️

< Poruku je uredio mama Jo -- 14.5.2021 23:29:48 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 05/21
14.5.2021 23:45:04   
flamingos
Mama Jo,drago mi je da ste dobro.Mislim na vas.Držim fige da bude sve ok.Ljubim vas puno.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 05/21
15.5.2021 9:20:21   
flamingos
Dobro jutro.Odmarate mame?Evo ja pijem kafu,pustila sam mašinu da pere.Da spremim ručak i kasnije idemo da prošetamo.Nadam se da ste svi dobro.Von,prestao kašalj?Voci,kako si ti?Dunja,Ivanka,ostale mame?Želim vam prijatan vkend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here