|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/21
5.5.2021 22:06:55   
Ivanka 75
Dobro vece ❤️

Mi dosli kuci. 

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 05/21
5.5.2021 22:07:57   
Queen Lady
Okupljanje....



_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 05/21
5.5.2021 22:40:13   
flamingos
Pročitah šta ste pisale.Baklava je fantastična.Da vam poiželim laku noć i odoh u krevet.Budite mi svi dobro.❤

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 05/21
5.5.2021 22:46:37   
Ivanka 75
Ja bi sad tu baklavu iako je kasno 😊


E pa nadam se da ce mije dete nocas mirnije spavati. Pokrivala sam je bar 20_x_ nocu ovih dana. A bilo bas hladno. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 05/21
5.5.2021 22:50:52   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja bi sad tu baklavu iako je kasno 😊


E pa nadam se da ce mije dete nocas mirnije spavati. Pokrivala sam je bar 20_x_ nocu ovih dana. A bilo bas hladno. 
Eno baklave u baru.Posluži se Ivanka.Hajd da Ivka mirno spava.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 05/21
5.5.2021 22:56:07   
Ivanka 75
Hvala Flam ❤️Nije ulazila u kucu ovih dana, valjda i nocu htela da luta 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 05/21
6.5.2021 7:13:50   
flamingos
Dobro jutro.Srećna slava svima koji danas slave.Da ispijem kafu i odoh da završavam jedno po jedno.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 05/21
6.5.2021 7:18:43   
Queen Lady
Jutro mame....

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 05/21
6.5.2021 9:17:36   
dddaca
Dobro jutro i ovde!
jutros sam prvo u kafance svratila. Tako me je bolela glava juce, i zeludac, da nisam mogla da funkcionisem uopste. Nadam se da ce danas biti bolje.
Prvo da pitam kako su decica? Da li ide na bolje? Moja je ozdravila, ali necu da je saljem u vrtic jos neko vreme.
Flam, lepo provedite danasnji dan user posted image

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 05/21
6.5.2021 9:49:05   
Milena18
Dobro jutro!

Daco, neka danas prođe bez bolova. Super što je malena dobro!

Kako su ostale mame i deca?

Kod nas divno vreme, a mi se uspavali. I M je noćas nemirno spavala, žalila se da je boli grlo, kad se probudila kaže da je prošlo. Možda je bio suv vazduh ili joj se zapušio nos, ne znam.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 05/21
6.5.2021 11:15:33   
dddaca
Uzivajte u lepom vremenu i ne obazirite se na to sto ste se uspavali. Pa dosli ste da se odmorite. Imate celi dan za setnju i igru.
Nadam se da je grlo bolelo samo od suvog vazduha. Uzivajte!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 05/21
6.5.2021 11:22:04   
Maraj
Dan mame. Mi napolju. Ne ulazimo u kucu. Jos smo poneli neke zmajeve, L trazi da ih pustamo...a vetra nesto nema... Von ici cemo na ono poljanče, da ih pustamo user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 05/21
7.5.2021 8:29:44   
vonavoj
Maraj,uzivate!

Slabo se pise...Nema nam ni Sanjice,uziva na Tari..nema jess. Ostale,sta se radi?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 05/21
7.5.2021 9:32:20   
flamingos
Dobro jutroo.Daco,kako ste?Ostale mame?Evo ja pravim svekrvi kokače,da joj pošaljemo paket.Dobili smo punu torbu,pa je red i da je vratimo punu.U 14 h idemo na rođendan kod Anđeline drugarice.Samo mi,nemaju nikog drugog.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 05/21
7.5.2021 9:47:33   
nata11
Hej mame.

Mi dobili dijagnozu alergijski rinitis pa imamo sirupe, kapi, sta vec ide uz to ali ok smo. Vesela, juri, ne ulazi u kucu.

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 05/21
7.5.2021 10:22:48   
vonavoj
Nato,to im je najlakse da kazu..terapija su antihistaminici,i i nos isto😂😂😂


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 05/21
7.5.2021 14:03:29   
Milena18
Dobar dan!


Flamingos, lepo se provedite na rođendanu! 
Mi išle kod lekara po potvrdu za vrtić, pa u Maksi i na pijacu, opet sam se natovarila. 
Pravila sam neku lepu salatu sa svežim povrćem i orasima, koleginica mi dala recept, baš mi se sviđa. M ne verujem da će jesti, u poslednje vreme ništa neće, jedva čekam da krene u vrtić, tamo ne bira. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 05/21
7.5.2021 15:10:38   
pari
Ja nikako da pišem, lete mi dani ...

Milena, i ja volim takve salate a ne pravim ih jer deca uopšte neće...i isto tako jedva čekam da oboje idu u školu i vrtić da tamo jedu sve jer kući baš izvoljevaju, pogotovo M, povrće ne jede uopšte...
Kako ste mame?
Ovde neko promenljivo vreme...juče je bilo lepo pa smo bili dosta napolju...i danas će biti, a za vikend izgleda kišovito i sveže...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 05/21
7.5.2021 21:23:35   
flamingos
Milena,hvala.Super smo se proveli.Posle smo sa decom išli i do Ljubičeva.Dok dođosmo,pa nam dolazila prijateljica.Opraše mi dve mašine,sutra ne perem,praznik.Prolete dan začas.Kako ste vi?Pozdrav svima.Maraj,nisam zaboravila,otkucaću recept u temi"Pričajmo o hrani".❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 05/21
7.5.2021 21:26:14   
flamingos


IZVORNA PORUKA: nata11

Hej mame.

Mi dobili dijagnozu alergijski rinitis pa imamo sirupe, kapi, sta vec ide uz to ali ok smo. Vesela, juri, ne ulazi u kucu.
Neka juri,duša mila.Uz terapiju proćiće.Ljubim vas.❤


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 05/21
8.5.2021 8:55:10   
dddaca
Dobro jutro mame. Juce sam imala toliko obaveza, da nisam stigla ni da virnem ovde. Bas neki tezak dan bio. Danas ce biti malo lakse, nadam se. Ozdravile smo, sto je najbitnije. mene malo boli glava, ali proci ce.
Vidim i ostala decica su bolje. Super!
Nato, sad bar znate sta je i odmah pocinjete sa sirupom za alergiju, bar da se dete ne muci. Da li ste radili test da utvrdite na sta je dete alergicno?

< Poruku je uredio dddaca -- 8.5.2021 8:56:18 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 05/21
8.5.2021 8:59:35   
flamingos
Dobro jutro.Da popijem kafu i odosmo u selo.Do kumova da odemo,u komšiluk,do naše kuće,u suaedno selo do rođaka.Svekrvi da pošaljemo paket po njenom bratu i tako.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 05/21
9.5.2021 10:03:13   
flamingos
Dobar dan.Gde ste?Evo ja sam išla do pijace.Sad da popijem još jednu kafu i da spremam ručak.Kasnije da peglam,od sutra škola.Prođe brzo raspust.Nadam se da ste dobro.Lepo provedite nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 05/21
9.5.2021 11:04:32   
Milena18
Ćao, mame! Kako ste?


Mi smo opet spavali do pola 10, a od sutra se treba vratiti na rano buđenje jer M kreće u vrtić. 
Idemo sada malo napolje. Posle ćemo kod sveki na ručak. 
Lepo provedite ovaj divan dan! 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 05/21
9.5.2021 13:19:47   
pari
Ja sam imala reakciju na revakcinu...noću sam imala groznicu i juče prepodne me drmala temperatura i bolelo me celo telo, ali popodne sam već bila bolje. I danas sam dobro!

Srećom pa ih je mm i prepodne i popodne izveo napolje.Danas ćemo negde zajedno.
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here