|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/21
22.7.2021 9:30:20   
dddaca
Dobro jutro!
Super sam danas. K'o nova. Ne znam sta mi bi juce. Mozda zbog vremena

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 07/21
22.7.2021 9:35:43   
Maraj
Jutro mame.
Milena, hvala L je bolje. Ma cim je popio prvu dozu antibiotika, mislim da mu je bilo bolje. Mislim da ima leka jos za sutra. Treba da odemo do dz na kontrolu i potvrdu za vrtic . Videcu, da to odradimo sutra...
Sanjice tebe bas rastura pms

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 07/21
22.7.2021 9:52:32   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Maraj, bas me drma. Ajde one dane prepisujem promeni vremena. A onaj dan samo mi je 15 minuta bilo muka i prestade. Bas kažem mm svaki put drugacije. 
Umesila sam kiflice. Drugu turu sam ubacila u zamrzivac. Da izvadim deci kad sam zauzeta. Trebalo bih da 20 minuta brzog hoda. Uhvatila sam se posla, a deca spavaju. 
dacco, bitno da ti je bolje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 07/21
22.7.2021 16:44:35   
flamingos
Daco,Maraj,drago mi je da ste dobro.Završih sve planirano.Sad sedoh da pppijem kapućino.Kad zahladni odosmo u dvorište.Toplo je danas.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 07/21
22.7.2021 18:31:57   
dddaca
Jeste toplo, ali prija. Meni ova temperatura odgovara. Kad nije pretoplo da ne mozes da dises, kao sto je bilo do pre neki dan. Samo da noci ostanu sveze i bice super


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 07/21
22.7.2021 21:52:05   
flamingos
Daco,baš sad komentarišemo kako su večeri prijatne nakon onih kiša.Danju je toplo,ali baš je lepo noću,sveže.Mame,šta radite?Nama dolazila komšinica,kafenisale smo,ispričale se i sad se spremamo za krevet.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 07/21
22.7.2021 22:57:06   
dddaca
Pa da, znaci da se rashladi stan malo preko noci

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 07/21
23.7.2021 7:40:00   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odosmo do grada.Da dete uzme knjigu za lektiru.Daju samo po jednu.Josš i da pazari i vraćamo se u selo.Oblačno je opet.Nadam se da ste dobro.Mučim muke sa kičmom.Proćiće...Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 07/21
23.7.2021 8:06:19   
pari
Flamingos drži se, baš je to teško kad boli kičma...

Kako ste druge mame?Ja ovih dana bolje, obavila sam ginekologa, juče išla kod moje kozmetičarke, prijalo je...Sutra mi dolazi mm, ostaje dve nedelje :) uglavnom ćemo biti u Valjevu...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 07/21
23.7.2021 8:35:31   
flamingos
Da Pari,zafrknuto.Lepo,uživajte.Odosmo.Javljam se kad se vratimo.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 07/21
23.7.2021 8:56:31   
dddaca
Dobro jutro! Flam, tebe bas muci ta kicma cesto.
Ja jutros napunila masinu i videh da je praznik, pa odustala. Sad razmisljam sta cu za rucak, nesto na brzinu
Pari uzivajte
Ostale mame, kako ste?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 07/21
23.7.2021 9:06:23   
Tiziana
Dobro jutro devojke.

Ja sam se vratila da radim iz kancelarije. Skroz mi je neobicno, ali uzivam u ovim prijatnim jutrima i senji do posla.. Verovatno cu vec sl ned kukati😂


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 07/21
23.7.2021 9:17:52   
dddaca
Mozda ces vec popodne traziti rad od kuce user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 07/21
23.7.2021 10:54:28   
Sanjica26 RR
Dobar dan.

U poslednje vreme bas ružno sanjam.Devojcice su se sad probudile. Juce smo proveli ceo dan sa kumovima. Vratili smo se jako kasno. Ja cu na pijacu i standardno spremanje rucka. Moram i da ucim i da vežbam. U 13 casova da ispratimo svecano otvaranje olimpijskih igara. 
pari, prelepo je Valjevo. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 07/21
23.7.2021 10:55:11   
Sanjica26 RR
Cek dacco, koji je danas praznik? 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 07/21
23.7.2021 11:50:03   
medamisko
Meni je nocas radila masina. Veo dan guzva. Konacno pijem kafu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 07/21
23.7.2021 14:09:35   
dddaca
Ijuuu, ja promasila celu nedelju. Mislila sam da je danas Ognjena Marija. Eto kad sanjiva gledam u kalendar.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2021 8:34:36   
flamingos
Dobro jutro.Pari,Maraj,jeste li dobro?Ostale mame?Milena,kako si ti?Von,još ste u banji?Fil,srećanput.Uživajte na planini.Evo zamesila sam za picu,pa odoh da ložim šporet i stavim pasulj da se kuva.Još jedna grozna noć je za mnom.Proćiće.Pijem lekove,mažem gel.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2021 8:52:30   
dddaca
Dobro jutro. Popih jednu kafu u tisini. Jos neki minut pa ovo moje mace ustaje i onda pocinje celodnevna akcija.
Flam, brzo da prodje!
Tizi kako je bilo na poslu prvi dan?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2021 9:48:14   
Milena18
Jutro, mame!


Flam, opet te leđa muče? Hajde da prođu što pre bolovi. Ja sam ok, hvala što pitaš, juče sam išla na ultrazvuk, videla velikog dečkonju. I dalje imam bakteriju, sad sam pod novom terapijom. 
Sanjice, Daco, jeste li vas dve sada dobro? 
Ostale mame? 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2021 9:52:36   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Sin otišao na pripreme sa klubom, maca kod mojih, a mi veceras idemo na punoletstvo. Na stikle nisam stala sest godina, samo se molim da se ne polomim 🤣



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2021 10:03:35   
Sanjica26 RR
Dobro jutro devojke.

Milena, iscekujem ciklus pa me sve živo boli. Ali nije strasno. Sofi se sad probudila. A T jos spava. Sad cu i ja lagano da ustanem iz kreveta. 
Ivana, uživancija. Uspeces. 😄

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2021 10:07:17   
dddaca
Ivana, najtezi je silazak niz stepenice, posle sve lako ide user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2021 10:09:19   
Milena18
Ivančice, lepo se provedi!


Sanjice, moja ne spava, ali evo već 45 minuta crta u krevetu, ne mogu da je namolim da ode u kupatilo 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2021 10:24:38   
Sanjica26 RR
Уметница ❤️


Ја сам дала задатак Софи да избрише прашину. А она тражи да извади судове из машине😄

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here