|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2021 12:04:59   
Tiziana

Dobro jutro. Ispijam vec drugu kafu pa cemo u neku akciju, na neko kupanje. 
IZVORNA PORUKA: dddaca
Tizi kako je bilo na poslu prvi dan?



Cele prosle ned sam isla u kanc. I sledece cu pa onda do odmora rad od kuce. Mi se rotiramo, ne sme da bude vise od 60% u kancu. Sve mi to nema smisla, al hajde.. Prija da se ode. Covek malo vidi i druge neke ljude, poprica.. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2021 12:19:40   
IvanaSK RR
Joj, nemam mnogo stepenica 😅 nego sto cu sve vreme da razmisljam kako hodam. Ne volim da vidim kad neko obuje štikle i ne zna da hoda nego se "nabada" na njih 😅Hvala na lepim zeljama 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2021 15:20:22   
Sanjica26 RR
Ti onda obuj neke sandale koje imaju niže stikle😊
Moji zbrisali na bazene, a ja sređivala kucu. I ovako sam sva kilava za bazene. Idem veceras na masažu. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.7.2021 15:35:16 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2021 16:28:26   
dddaca
Ivana, znam taj osecaj. Stikle obujem samo kad moram. A nekad nisam izlazila iz njih. Ali videces, bice sve kako treba. Lep provod vam zelim!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2021 16:41:32   
flamingos
Ivana,želim vam lep provod.I ja sam se posvađala sa štiklama🙄Navikla sam na ravnu obuću.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2021 22:13:27   
Milena18

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

дала задатак Софи да избрише прашину. А она тражи да извади судове из машине😄


Sanjice, prava je vrednica! Super je što im daješ takve zadatke. Moja voli da radi sve kućne poslove, osim onih koji imaju veze sa njenim igračkama. Kad treba da skupi igračke, nema veće lenčuge 😂

Dobro veče, mame!

Pari, da li je stigao tm? Uživajte zajedno.

M je vodila baka na neku žurku za decu. Bila joj je i drugarica sa mamom. Izludele su toliko da je zaspala odmah posle čitanja priče, odavno je nisam videla tako umornu.







(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2021 22:25:12   
Sanjica26 RR
E pa tako je i kod nas sto se tice skupljanja igracaka.😄Uh ona je bas pedantna. Voli da su joj stvari u ormaru pod konac. Mislila sam da nece nijedno dete da bude na mene. Prevarila sam se. 😄A sto se tice zadataka, mislim da je vrlo važno da steknu radnu naviku. Ja ucim, a ostali spavaju. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 07/21
25.7.2021 8:12:55   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,kako je bilo na punoletstvu?Ostale mame,šra radite?Evo ja pijem kafu,pa odohvredom-da spremam doručak,ručak,čistim itd.Praviću i kuglof sa malinama.Doćiće nam danas kumovi.Tu su u našem komšiluku.Došli su iz Beča.Imam i veš za oegkanje,završićubi to,sutra je praznik,odmaraću.Idemo na slavu.Želim vam prijatnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 07/21
25.7.2021 16:10:27   
dddaca
Dobar dan. kako ste mame?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 07/21
25.7.2021 17:16:57   
flamingos
Nigde nikoga.Uživaju u nedelji.Ako.Evo i mi se sladili kuglofom.Dolazili nam kumovi.Sve završih i sedoh,pa da izađemo u dvorište.Još je toplo,sparno.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 07/21
25.7.2021 17:24:20   
dddaca
Jeste toplo bas. Ali bolje i tako nego ona dosadna kisa

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 07/21
25.7.2021 20:20:34   
flamingos
Da,i ja volim sunce.Ne volim kišu nikako.Uđosmo u kuću.Dete se sređuje u kupatilu,pa odoh i ja.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 07/21
25.7.2021 20:51:19   
dddaca
Mi smo jos na igralistu. Celi dan je bila u kuci pa mi je zao sad da idemo. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 07/21
25.7.2021 21:09:33   
flamingos
Ako,uživajte napolju.Brzo će i leto da prođe.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 07/21
25.7.2021 23:19:06   
dddaca
Bas je uzivala. Tako se lepo igrala sa drugaricom, da smo ih jedva ubedile da krenu kuci. Laku noc svima

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 07/21
26.7.2021 7:07:28   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Lepo je bilo, dobro društvo pa onda super zezanje. Stopala me jos bole od štikli 🤣 . Dosli smo kuci u pola četiri, a otisli u pet popodne, kad sam izula stikle stopala nisam mogla ispraviti.


Tako mi se ne ide na posao da vam ne mogu objasniti 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 07/21
26.7.2021 8:05:59   
dddaca
Dobro jutro!
Ivana, znaci izdrzala si. A sad da ne pitamo sta ces da obujes za posao? user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 07/21
26.7.2021 8:44:11   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,znam kakav je to osećaj.Bitno je da ste se lepo proveli.Evo pijem kafu.Danas odmaram.Praznik je,idemo na slavu kod prijatelja.Nadam se da ste svi dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 07/21
26.7.2021 8:44:29   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Ivana, važno da ti je bilo lepo. Moje spavaju. Ja smisljam koji dezert da napravim za sutra. Pošto stiže rođeni brat iz Španije. I svasta gledam i bas me mrzi za bilo koju varijantu😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 07/21
26.7.2021 8:54:26   
dddaca
Sanjice, kupi gotovu tortu. To ti je najlakse. A vreme koje bi provela u pripremi iskoristi da se odmoris.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 07/21
26.7.2021 9:43:30   
Ana RR
Dobro jutro! Nadam se da ste lepo provele vikend user posted image

Kod nas je neka sparina, jutros je kao kiša padala ali ništa nije osvežilo. Baš se ne osećam sjajno.

Joj Sanjči, i ja razmišljam o tortama... u nedelju slavimo M rođendan, znam da ću praviti jedan cheese sa belom čokoladom ali moram još jednu čokoladnu za slavljenika. Ne znam šta ću. A moram i neku malecnu za četrvtak kada mu je rođendan (mada me mm ubeđuje da ne pravim jer smo planirali da idemo negde na kolače). Razmisliću.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 07/21
26.7.2021 9:59:03   
IvanaSK RR
Dddaco, isla bih bosa, najradije 😅


Ja kad ne znam sta cu onda smuckam onu coko moko sa kupovnim korama. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 07/21
26.7.2021 10:31:40   
Ana RR
Crna Ivana, kako si izdržala user posted image svaka čast!

Joj ja ne volim tu čoko moko mada bi se M možda i dopala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 07/21
26.7.2021 10:35:32   
IvanaSK RR
Anci, ne znam ni ja 🤣 još dvanaestice, a nisu mi se nesto bacale pare za druge stikle.


Moja deca bas vole coko moko, pa zato i pravim najviše. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 07/21
26.7.2021 10:44:36   
Ana RR
Hahaha ili sve ili ništa user posted image user posted image pa ja bih se slomila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here