|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
3.2.2010 20:58:04   
cipiripi
e pa super.. a mora malo da se ljusti ne sekiraj se.. koristi 3 meseca pa napravi pauzu mesec dana.. takve kreme ne smes konstatno da mazes.. user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
3.2.2010 20:58:36   
cipiripi
e da .. jedino u toj pauzi ako ti na nekom mestu izadje zamazi samo to mesto, nemoj celo lice user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
3.2.2010 21:03:58   
Anoniman
Otkako sam na dijeti nemam nijednu jedinu bubuljicu, a danas sam i dobila, pa mislite o tomeuser posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
3.2.2010 21:05:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

izbaci slatko ako ga jedes i majonez...za pocetak.. user posted image
a ako se ne smajuju i ako ti krenu one potkozne po licu, prekontrolisi hormone user posted image


pa slatko jedem... moracu da ga zaobilazim malo a majonez samo u rusku salatu! Idem u dz sutra po uput za kozno! Moram! Ovo je uzasno! Imam dosta potkoznih ... I to svaki dan neka nova!

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
3.2.2010 21:16:28   
cipiripi
pitaj dermatologa da li mozda ima veze sa hormoncicima user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
3.2.2010 21:17:35   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
Hocu sigurno,ovo ni puder nece vise da prekrije!

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 11:17:16   
Anoniman
Već sam se žalila na perutanje obrva i dela među obrvama, kao i malo iznad, na čelu (jel to ta T zona???). U međuvremenu je počelo da svrbi do ludila, kako pipnem (čak ni ne češem nego pipnem) zacrveni se. MUKA!

Danas dok sam se tuširala počnem da mozgam od kada je to tako, šta sam radila... i dođem do sledećg zaključka:
- UVEK sam imala užasno masan taj deo, caklio se, i mene je to izbezumljivalo
- Kupila sam onaj Garnier 3 u 1, i koristila ga kako piše: svaka 2-3 dana samo piling i odmah spiram, i jednom nedeljno sam ostavila da odstoji koji minut, da malo isuši. Bila sam zadovoljna rezultatima.
- Onda sam smislila da kada već to radim (sa Garnierom), da bih mogla prerovariti svoj orman i naći i neku kremu za lice. Iskopah neki ceo komplet koji mi je tata doneo iz Izraela (mislim Ahava), posebno dnevna, posebno noćna, posebno za oko očiju, i počela sam da mažem. Kroz koji dan je počelo da me pecka, pogledala sam: kaže Upotrebljivo 24 meseca, premotam film - nemam pojma kad je tata bio u Izraelu. Nazovem ga - on kaže pre 2 godine, a mama kaže pre 3, u svakom slučaju krema je istekla. Istog momenta sam batalila.
- Onda su očele da mi se perutaju obrve.
- Onda su počele da mi opadaju obrve zajedno sa perutanjem (ne mnogo pa nisam obratila pažnju - da odmah naglasim, imam obrve i dalje user posted image )
- Onda je počelo da mi se peruta između obrva.
- Sada mi se već preuta i čelo iznad tog dela među obrvama.

- odlepila sam i nazvala dermatologa dana, i zakazala se za petak u 9.30h.
Ne mogu više!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 11:19:14   
Anoniman
Mozda da si probala pantenol kremu! Regenerise kozu!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 11:19:40   
Lu
IZVORNA PORUKA: Nedja

Otkako sam na dijeti nemam nijednu jedinu bubuljicu, a danas sam i dobila, pa mislite o tomeuser posted image

Da,daa istina je to...slatkiši i masnoća!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 11:21:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Mozda da si probala pantenol kremu! Regenerise kozu!


Probala sam Pantenol mast, ne kremu. Bude super kada namažem. Prija mi. Međutim, kada izbliza pogledam, vidim da je mast samo utapkala, ulepila (kako da kažem?) te suve delove kože, i ništa se ne menja, sledeći da situacija nepromenjena, a mazala sam i ujutru i uveče.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 11:23:38   
Anoniman
Ja sam koristila pantenol kremu jer mi se peruta koza oko bubljica i super je! Masna je ali ne toliko! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 11:26:46   
Anoniman
Moj najiskreniji savet je SEBAMED kolekcija koja je najbolja koja postoji za problematicnu kozu. Dovoljno je kupiti sebamed sapun i ispirati lice ili bilo koji deo koze na kojem imate bubuljice, i to jednom ili dvaput dvnevno. To je jedini sapun koji nema sve ono sto sadrze ostali sapuni tako da je to onda jedini sapun koji se preporucuje za lice. To je kolekcija koja ima mnogo proizvoda, ali je i samo taj jedan sapun dovoljan da se uvidi napredak.

A gde moze da se nadje ova kozmetika,u apotekama ili? Kolike su cene?

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 10.2.2010 11:27:01 >

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 11:36:34   
Anoniman
U apotekama ima Sebamed. Malko je skupljo, ali vredi svake pare. Ja za Luku koristim Sebamed kolekciju za decu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 11:38:09   
Anoniman
Cula sam da mnogo hvale ovu koleciju za bubuljice,moram nesto,ovo je katastrofa na sta mi lici lice!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 11:40:08   
mihi
Ako su akne u pitanju ima Merk-ov preparat Acne mega 100 i 200 odličan je. Taša da to nije seboreja što ti se pojavilo, ali mislim da je to kod tebe sada uzrokovano hormonima zbog trudnoće?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 11:42:01   
Anoniman
A koliko to kosta otprilike? Kako se tacno zove (trazi u apoteciuser posted image user posted image user posted image )?

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 11:45:48   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

U apotekama ima Sebamed. Malko je skupljo, ali vredi svake pare. Ja za Luku koristim Sebamed kolekciju za decu.

Kod mene nema sebamed da se kupi a htjela sam sapun za umivanjeuser posted image
Inače ova krema što mi je mm donio,Benzoyt mi je za sada super nemam upaljenih bubuljica,akni niti se pojavljuju,kuc,kuc u drvo ali čekam još da dobijem M ako se tada ne pojave to je onda to i moram prekinuti jer mi se koža stalno peruta.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 11:47:26   
Anoniman
Meni je pre bilo uzasno lice kad treba da dobijem a sada se svaki dan pojavljuju nove,i to nekad one potkpozene a nekad one malecke bele! Muka mi je kad se pogledam,ne ide mi se nigde,sramota me je!

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 11:48:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

Ako su akne u pitanju ima Merk-ov preparat Acne mega 100 i 200 odličan je. Taša da to nije seboreja što ti se pojavilo, ali mislim da je to kod tebe sada uzrokovano hormonima zbog trudnoće?


Nije jer se pojavilo pre trudnoće. Ja to imam već nekih dva-tri meseca, samo se pogoršava. Ma šta god da je, nek mi daju neku kremu da mažem, odlepiću. Nije estetika u pitanju, nego me baš baš muči.

Pčelice, čitaj kako je napisano. Tako se traži. user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 11:50:05   
Anoniman
user posted image Ok,hvala!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 12:01:40   
mihi
Lu to je Benzil peroksid za čišćenje lica, moj klinac ima kao kremu u tubi zove se OXid  wash od DR Wolf-a i to je super stvar za čišćenje lica posle toga maže akne mega i ako nema akne nego samo mitisere.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 12:07:28   
Lu
Da Mihi benzil peroksid,samo je kod mene u kremi i jako isušuje kožu ali valjda mora tako,čim mi prođe M ja ću prekunuti a i piše da liječenje traje od 4-12 tjedana i to mažem samo na dio koji mi je bio zahvaćen upaljenim bubuljicama.
Sve koje su mi bile ispod kože,nakon nekog vremena što sam mazala izašle su, istisla sam ih i sad ih više nema,ne osjetim pod rukom ništa a inače su uvijek bile tu.
Nadam se da sam uspjela da se riješim.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 12:46:38   
cipiripi
Tasho, moja drugarica je imala nesto slicno tebi..bila je kod deramtologa .
Rekao joj je dr da joj je koza toliko suva i da je podlozna gljivicama
Tako one izgledaju na licu, perutava koza i crvena kad se dira to mesto..
Dao joj je neku kremicu i nestalo je za 5 dana user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 12:50:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi


Dao joj je neku kremicu i nestalo je za 5 dana user posted image



TOOOOOOOOO mi reci!!! user posted image

Ima sada jedna stvarčica koja mene brine, a to je da sam trudna, a čitala sam da se u trudnoći treba biti oprezan sa npr kremama protiv bora, jer kroz kožu mogu dospeti u krvotok. Nije dokazano da su štetne, ali nije dokazano ni da nisu. Valjda ove lekovite smeju u trudnoći.

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 12:55:07   
cipiripi
Ova krema koja je njoj preporucena je pravljenja medicinska krema i kad je u pitanju perutanje i gljivice ne idu kreme sa ratinolom jer one isusuju a ratinol je glavni sastojak krema protiv bora..nemoj brines user posted image
Kod nas u Bg ima jedna apoteka koja pravi kreme "Koto derma" tamo je ona uzela ovu...
Po nalogu dr odes tamo gde te takodje pregledaju..mislim da se zena zove Sanja koja to pravi, poprica sa tobom..i napravi kremicu.. user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here