|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/21
9.8.2021 8:44:31   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Fino je jutro, ali najavljuju paklen dan.

Moje spavaju. Izmorile su se juce. Stigli smo bas kasno. Ja ucim i perem veš. Pa cu kupatilo da ribam. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 08/21
9.8.2021 9:13:53   
Tiziana

Cestitam Flam! Wau, 28 godina! Mlada si se udala.. 

IZVORNA PORUKA: flamingos

Dobro jutro.Ivana,da,teško je to kada ste daleko.Znam...Evo pijem kafu,pa odosmo da pečemo roštilj dok nije krenula veća vrućina.Danas nam je godišnjica-28 godina braka.❤Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 08/21
9.8.2021 9:19:12   
Milena18
Jutro!


Flamingos, srećna godišnjica! 
Sanjice, drago mi je da ste se lepo proveli 🙂 Moji na kraju nisu ni išli, dobili juče oboje neku malu temperaturu, M i nos curi. 
Daco, svake godine u avgustu je festival. A ja, verovavala ili ne, nikad nisam išla iako mi je blizu kuće. Bila sam samo jednom kad zbog lošeg vremena nije bilo balona. Uvek mi nešto iskrsne. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 08/21
9.8.2021 9:26:13   
Sanjica26 RR
Milena, bad nije moralo odmah posle rođendana. Ajde brzo ozdravite. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 08/21
9.8.2021 9:54:44   
dddaca
Uh Milena, nadam se da ce brzzo da ozdrave i da je samo neka mala prehlada. Za festival balona stvarno nisam cula do sad. A mislim da bi bila sjajna zabava. Samo bi trebalo da istrazimo sta jos ima u okolini, da provedemo ceo vikend u tom kraju. Oduvek mi je bila zelja da odem u Kapadokiju, bas zbog balona. Verujem da ovo nije ni slicno tome, ali opet za decu je pravi dozivljaj

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 08/21
9.8.2021 10:01:11   
Sanjica26 RR
Dacco, bas sam sinoc rekla mm za Kapadokiju da bih volela da idemo. Tamo je sa balonima veličanstveno, a i sam grad Kapadokija je od velikog znacaja za nas hrišcane. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 08/21
9.8.2021 11:11:25   
dddaca
Da, jeste zaista velicanstveno. A ovo da je znacajan za hriscane zaista nisam znala. Nekako Tursku uvek povezujem sa islamom.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 08/21
9.8.2021 11:51:58   
flamingos
Hvala Milena.Hajd da budete dobro.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 08/21
9.8.2021 12:07:15   
IvanaSK RR
Milena, brzo ozdravite. Fil, srećna godisnjica.

Evo sad na rts-u pričali o balonijadi. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 08/21
9.8.2021 12:19:09   
flamingos
Hvala Ivana.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2021 8:17:50   
dddaca
Dobro jutro! Gde ste mame? Nadam se da ste svi dobro. Milena kako ste?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2021 8:55:57   
Sanjica26 RR
Dobro jutro žene. Ja sam malko duže spavala. A planirala sam ranije da se probudim. Ni mm nisam cula jutros. Obicno ga cujem.




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2021 8:58:04   
flamingos
Dobro jutro.Daco,mene i dalje bole noge.Loše sam i spavala.Biće bolje.Pustih mašinu da pere.Da dodam još nešto za ručak.Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2021 9:18:53   
Sanjica26 RR
Milena, kako ste? 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2021 10:12:50   
mama Jo
Pozdrav 😊
Milena, kako ste danas?
Flamingos ti si vredna... Ja evo se mislim sta danas za rucak, bas bih danas preskocila kuvanje iskreno 😏
Kako ste ostale mame?
Nesto nam nema mama...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2021 11:09:06   
dddaca
Bice bolje Flam, nadam se.
MamaJo, ja cu danas da izbegnem kuvanje. poslala sam dete kod mojih, tako da su danas i jaja odlicna

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2021 11:09:59   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Pozdrav 😊
Milena, kako ste danas?
Flamingos ti si vredna... Ja evo se mislim sta danas za rucak, bas bih danas preskocila kuvanje iskreno 😏
Kako ste ostale mame?
Nesto nam nema mama...



mama jo, kako je mama? 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2021 12:11:05   
Milena18
Dobar dan!


Hvala što pitate, mame, M nema povišenu t danas, još joj samo nos dosta curi. Eno sređuje kuhinju i zviždi 😁
Ja još malo pa kod ginekologa, treba opet briseve da radim, da vidim jesam li se oslobodila bakterije. A noćas sam opet loše spavala, sva sam slomljena. 
Šta radite vi? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2021 12:19:36   
dddaca
Super, ne moras da brines ko ce kuhinju da sredi user posted image
Imam i ja jednu takvu. Naravno, posle njenog pranja, moram i ja. Ali neka je, nek vezba.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2021 12:22:00   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Dobar dan!


Hvala što pitate, mame, M nema povišenu t danas, još joj samo nos dosta curi. Eno sređuje kuhinju i zviždi 😁
Ja još malo pa kod ginekologa, treba opet briseve da radim, da vidim jesam li se oslobodila bakterije. A noćas sam opet loše spavala, sva sam slomljena. 
Šta radite vi? 



Wow. To se zove pomocnik. 🙂Meni je nešto pao pritisak. Napravila sam sad pauzu kad sam deci dala užinu. Nesto sam bas šlogi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2021 20:22:26   
IvanaSK RR
Samo da vam mahnem. Danas sam radila pa smo odmah posle isli kod moje sestre. Moj muz je krsti lo njenog sina danas. Sad smo stigli kuci.

Inace sam mrtva, i na poslu mi nesto haos. Jedva čekam petak, godisnji. A te dve nedelje ce uzasno brzo proci. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2021 21:01:35   
flamingos
Mašem i ja tebi Ivana.Pokušaj da se odmoriš.Mada,uvek ima posla.I ja se mlatim vazdan i prođe dan.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2021 21:57:06   
Tiziana
Lete dani. Meni vazda fali jos koji sat..

Septembar je iza coska, ali pre toga godisnji odmor,🥳
A onda u masinu zvanu posao i skola. Nemam nadu da ce krenuti normalno, dakle agonija od prosle godine ce se nastaviti.. Na poslu vec sad krece zahuktavanje, kad se vratim sa odmora, necu znati sta me snaslo. Ko ostane normalan... 🤪


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2021 22:11:31   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Samo da vam mahnem. Danas sam radila pa smo odmah posle isli kod moje sestre. Moj muz je krsti lo njenog sina danas. Sad smo stigli kuci.

Inace sam mrtva, i na poslu mi nesto haos. Jedva čekam petak, godisnji. A te dve nedelje ce uzasno brzo proci. 


Ivana, izdrzi, pa da odmoris. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2021 22:12:33   
Sanjica26 RR
Joj Tizi, ne pominji septembar. user posted image Vec me muka hvata.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here