|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/21
13.8.2021 9:53:36   
dddaca
Dobro jutro. Nisam bas sjajno od jutros. Lose spavala, nesto mi zakuvava u stomaku. Valjda ce biti bolje


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 08/21
13.8.2021 10:09:20   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Dddaco, uzmi probiotik odmah.

Ja jos danas pa na godisnji. Mada vec vidim da cu danas do ko zna kad ostati 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 08/21
13.8.2021 12:49:36   
Bambino1
Pozdrav mame. Da li je neka mama imala situaciju da dete udara glavom o krevetac, zid, stolicu? Beba ima 15 meseci.

Nova sam na forumu pa ne znam postoji li tema vezana za to, ne mogu naci. Hvala. 🙂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 08/21
13.8.2021 13:47:11   
flamingos
Ivana,još danas,pa uživaj ma odmoru.Davo,popij nešto.Odoh da peglam.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 08/21
13.8.2021 14:03:50   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Bambino1

Pozdrav mame. Da li je neka mama imala situaciju da dete udara glavom o krevetac, zid, stolicu? Beba ima 15 meseci.

Nova sam na forumu pa ne znam postoji li tema vezana za to, ne mogu naci. Hvala. 🙂

Bambino, dobrodoslauser posted image
Moj sin je imao tu fazu. Koja je trajala cini mi se negde do 3.godine. Mislim da je ta faza cesca kod decaka user posted image
Njemu jednostavno kad nesto nije bilo po volji udario bi glavom(čelom) o pod, o krevet...jednostavno sta mu se nadje. Videla sam decake koji kada su ljuti, a nosi ih npr otac, znaju glavom da udare o glavu oca. Mislim da je moj sin par puta to uradio. Dakle cuvaj zube user posted image
Faza, ko faza. Desi se, kao sto dodje tako i prodje

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 08/21
13.8.2021 14:06:21   
Maraj
Gde ste mamite.
Mene ovaj stomacni razvali. Kupih jutros u apoteci enterifuril, da probam i sa njim da zaustavim ovaj milioniti odlazak u wc.... jos nisam utvrdila dal smo mm i ja pokupili stomacni ili fasovali salmonelu...al sta god da je, vreme ja da prodje (danas, 5.dan user posted image user posted image )

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 08/21
13.8.2021 14:49:53   
Bambino1
Hvala puno na odgovoru. 🙂

Zelim ti da brzo ozdravis, pretpostavljam kako ti je, i mene muci stomacni vec 2 dana. 🙂

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 08/21
13.8.2021 17:12:08   
Maraj
Pa ja ne znam sta je ovo. Ja sumnjam ili na stomacni ili na salmonelu. Mislim da mi enterofuril pomaze. Videcu kako ce veceras/sutra biti.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 08/21
13.8.2021 17:50:19   
dddaca
Maraj, pa bas vas dugo drzi. Ja bih ponovo otisla kod lekara. Mozda bi i neka infuzija pomogla, da ne dehidrirate i da se malo osvezite

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 08/21
13.8.2021 18:13:22   
IvanaSK RR
IZVORNA PORUKA: Bambino1

Pozdrav mame. Da li je neka mama imala situaciju da dete udara glavom o krevetac, zid, stolicu? Beba ima 15 meseci.

Nova sam na forumu pa ne znam postoji li tema vezana za to, ne mogu naci. Hvala. 🙂

U ovoj temi smo malo pisali o tome
Klik

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 13.8.2021 18:14:08 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 08/21
13.8.2021 19:00:00   
Bambino1
Hvala Ivana. Bice da je i kod nas samo faza. 🙂


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 08/21
14.8.2021 9:09:29   
flamingos
Dobro jutro.Da zavešavam šta imam.Večeras idemo na Srebrno jezero.Nećemo danju na kupanje,već idemo na večeru i da prošetamo.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 08/21
14.8.2021 9:15:08   
IvanaSK RR
Flamingos, sto necete da se kupate?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 08/21
14.8.2021 9:15:53   
dddaca
Dobro jutro! Lepo se provedite Flam! Malopre sam ustala, jos sam pospana.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 08/21
14.8.2021 9:17:53   
mama Jo
Pozdrav mamitas 😊
Mi razmisljamo sta cemi i gde danas da smugnemo. Malo na neko brckanje.
Nema nam Ljishe bas jako dugo? Je l' se neko cuo sa njom skoro?
Uzivajte u ovom vikendu 😍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 08/21
14.8.2021 9:31:19   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Flamingos, sto necete da se kupate?
Moji neće.Hoće samo u šetnju i na večeru.Inače-ja se ni ne kupam.Jednom sam htela da se udavim i sa vodom sam na Vi.🙄Hvala Daco.Mama Jo,smislite nešto i korustite lepo vreme.Uživajte u vikendu.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 08/21
14.8.2021 9:37:43   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Ja sam na terasici. Moje spavaju. Bilo bi lepo da se ode negde na kupanje. Mm je na poslu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 08/21
14.8.2021 10:39:05   
Maraj
Pozdrav mame. Ja jutros vodila L na šišanje. Kupila i kukuruz. Stavila da se kuva... ne znam sta cemo danas. Ja bi najvise u neku prirodu. Imate li ideju gde, u okolini Bg-a user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 08/21
14.8.2021 17:23:45   
flamingos
Samo da vam mahnem i odoh da se spremamo.Javljam se kad se vratimo.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 08/21
14.8.2021 19:11:51   
Bambino1
Flamingos lepo se provedite. 🙂


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 08/21
14.8.2021 19:40:30   
dddaca
Maraj, kako ste danas? Nadam se da ste bolje


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 08/21
14.8.2021 21:52:21   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Bambino1

Flamingos lepo se provedite. 🙂


Hvala.Baš smo se lepo proveli.Lepo je gde god da se ode i ko šta voli.Prijatna večernja šetnja,pa večerasmo,nakon toga sladoled i dođosmo.Od svega je najbitnije da lepo putovasmo.Šta vi radite?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 08/21
14.8.2021 22:12:11   
Tiziana
Flamingos, bas fino sto ste uzivali. Greota da si imala tu nezgodu pa se ne kupas. Meni je voda bukvalno lek za dusu. 
Mi smo proteklih 5 vikenda nesto isli van grada, danas mi bilo neobicno da sam kod kuce. Popodne smo se zakucali, spavali smo 3h.Ukljucili klimu i ''onesvestili se'' . Ja pocela da gledam neku seriju na Netflixu, posle 20min sam bila u carstvu snova. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 08/21
14.8.2021 22:37:16   
flamingos
Tiziana,hvala.Da,strašan je to osećaj i ne želim u vodu nikako.Moji se kupaju kad idemo-ja ih slikam i sunčam se.🙄.Ovog puta nisu hteli na kupanje.I velika je vrućina.Strah nas i zbog putovanja kada je toplo.Ovako je baš lepo bilo.Podesih kao nešto i ne stižu mi i dalje. obaveštenja.Moraću opet da pokušam.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 08/21
15.8.2021 7:25:01   
Duškić
Dobro jutro , mame.
Sta radite sve? Malo da se vratim da iscitam...
Moji spavaju, ja ustala da nesto pozavrsavam i popijem kaficu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here