|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 08/21
31.7.2021 17:41:41   
Sanjica26 RR
Drage mame stigao nam je AVGUST.

Posto teme ovog tipa koristimo samo za caskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to odredjenim temama.Ako se ta pravila budu krsila chat teme cemo zakljucavati.Tome u prilog predlazemo da procitate 

Opste uslove koristenja foruma
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 08/21
1.8.2021 7:39:53   
flamingos
Dobro jutro.Da oopijem kafu,pa odoh da završavam šta imam.U 14 h nam dolaze gosti.Neko će i na večeru.Mm ode po pečenje.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 08/21
1.8.2021 9:24:57   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam od 5 budna. Ispratila mm. Služi u drugom gradu. Obavila pijacu. Pecem deci kiflice. Još spavaju. Posle rucak i sve ostalo. Uživajte u nedelji.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 08/21
1.8.2021 9:38:30   
dddaca
Dobro jutro
Bas ne volim kad kucam, kucam i onda izbaci, pa sve ispocetka.
Zavrsavam kafu na terasi i razmisljam sta cu za rucak. Ledja me bole svaki misicn verovatno sam zauzela neki los polozaj tokom spavanja. Uz sve to, dete hoce u bioskop danas da idemo

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 08/21
1.8.2021 11:29:21   
flamingos
Da Daco-izbaci,pa ponovo.Uf,baš nezgodno.Haj da budeš dobro.Ostale mame,jeste li dobro?Dečica?Popih lek,migrena me hvata.Sad da obrišem pločice i sedam.Čekam goste.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 08/21
2.8.2021 8:00:13   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Na terasi je bas prijatno. Ne znam da li ce biti ok danas za bezene. Obecala sam deci cim mi se zavrsi ciklus idemo na bazene. Možda kasnije. Sad cu da budim moje za službu. Sveti Ilija je danas. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 08/21
2.8.2021 8:10:43   
dddaca
Dobro jutro !
Da Sanjice, bas je prijatno na terasi. Ne znam sto mislis da nece biti ok za bazene. Cini mi se da bi i danas trebalo da bude oko tridesetak stepeni. Jeste da je to nize nego sto je bilo prethodnih dana, ali i dalje je toplo

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 08/21
2.8.2021 10:01:48   
Milena18
Dobar dan, mame! Kako ste?
Ja u poslednje vreme baš loše spavam, pa sam tokom dana sva slomljena. Valjda će danas biti malo prijatnije, pa da duže budemo napolju. 
Bliži nam se rođendan. Pozvali smo sedam drugarica, ali izgleda da dve neće doći jer nisu tu. Još nismo odlučili šta ćemo sa vrtićem, da li da se vraća i kad. 
Mama Jo, kako je prošla mamina kolonoskopija? 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 08/21
2.8.2021 10:13:25   
dddaca
Milena, mi smo sinoc bile do deset napolju. I bile bi i duze da nisam pogledala na sat. Bas je bilo prijatno, osvezilo malo

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 08/21
2.8.2021 10:59:11   
flamingos
Dobar dan.Srećan početak radne nedelje.Tek sad uspeh da uhvatim signal da vam se javim.I danas imamo goste.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 08/21
3.8.2021 10:08:50   
flamingos
Dobar dan.Gde ste,mame,kako ste?Evo jurim signal po dvorištu da vam se javim,pa odoh svekrvi da pravim kolače.U četvrtak odlazi.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 08/21
3.8.2021 10:48:41   
Sanjica26 RR
Milena i ja imam problem sa spavanjem. A nisam trudna, majke miuser posted image Valjda sam sebi dala neke zadatke, pa vec unapred razmisljam da li cu ispuniti.
Juce smo vodili decu na bazene, u akva park.
Sad cu do grada. Ostavila mi je ženica iz obuce "Pavle" patike za Sofi. Veliko je sniženje kod njih.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 08/21
3.8.2021 12:11:45   
Ana RR
Dobar dan user posted image

Ni ja ne mogu da spavam, ne mogu da isključim mozak uveče. U petak putujemo a ja razmišljam kako će Marliju biti kod druga (biće u odgajivačnici ali će uglavnom biti zatvoren u boksu, na koji nije navikao user posted image duša me boli), svekrva je loše, kao i uvek kada mi negde treba da idemo, dobila sam pa ne mogu da idem da obavim kupovinu koja mi je preostala... eksplodiraću od razmišljanja...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 08/21
3.8.2021 13:19:33   
Milena18
Sad ste me utešile što se nespavanja tiče 🙂


Ana, nadam se da će svekrvi biti bolje pre nego krenete, bar zbog toga da ne brinete. A Marliju verovatno neće biti kao kod kuće, ali će mu biti dobro. Ipak su to ljudi koji znaju sa psima, a imaće i društvo. 
Ja sam isto u svakakvim razmišljanjima i što se sadašnjosti i što se budućnosti tiče. Baš nikako da se malo opustim.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 08/21
3.8.2021 15:11:08   
Sanjica26 RR
Milena, sve te razumem.


Anci i tebe razumem. 😘

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 08/21
3.8.2021 16:32:42   
dddaca
Zdravo mame, tek sad nadjoh malo vremena. Vidim lose spavate. Jutros sam se u 5 probudila. ne znam sta mi bi. I vrtela se po krevetu dok nije doslo vreme za ustajanje. Posle me je svaka koscica bolela.
Ana, polako, sve ces stici do petka.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 08/21
3.8.2021 21:19:59   
IvanaSK RR
I ja sam jutros u pet 😳 bas sam umorna. Maca samo kmezi od kad smo izvadili zub, a mene to bas iritira. 



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 08/21
3.8.2021 22:47:42   
dddaca
Sve bi to zubic vila trebala da resi

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 08/21
3.8.2021 23:46:35   
Milena18
Ivana, je l'' se Maci klimao zubić? Joj ljubi je, mogu misliti kako je stresno bilo to i za tebe i za nju.


Moje dete bilo večeras na nekom koncertu, bio je i dečiji hor. I kad je došla, naravno, odmah održala i ona koncert. Red sviranja gitare, red nekog smešnog zviždanja, a tekst "trešnjica i rotkvica najbolje drugarice" 😂






(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2021 8:06:58   
dddaca
Dobro jutro! Milena mnogo su slatke kad krenu da izmisljaju pesmice.
Ivana kako je Maca? Da li je bila zubic vila da popravi raspolozenje? I ne pitah juce , sto ste vadili zubic? Pokvario se ili se rasklimao?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2021 8:14:43   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Nadam se da ste bolje spavale.
Ja sam za mrvicu bolje. Moje jos spavaju. Ja uživam na terasi i ucim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2021 9:33:04   
flamingos
Dobro jutro.Pečem gibanicu i ispijam drugu kafu.Dete spava.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2021 9:49:55   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Milena18

"trešnjica i rotkvica najbolje drugarice" 😂




user posted image user posted image

Dobro jutro! Ja pijem kafu, radim, majstori [partaju po kući... ne znam kada ćemo stići i da s spakujemo i da oribamo sve...

Noćas sam imala akciju skakanja iz kreveta user posted image drugar dao mm neki malecni laptop da ga sredi, i mm sinoć podizao sistem i ostavio ga da radi. I noćas u dva sata, na sav glas, kad je krenula neka engleskinja da priča user posted image skočila sam do plafona user posted image Psovala sam u sred noći i mm i druga i laptop user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2021 12:27:41   
IvanaSK RR
Mi smo vec imali zubic vilu 😁 ovo je drugi zub koji smo izvadili i ovaj nije htela da nosi kuci 🤣 a ja sam skroz zaboravila na zubic vilu, a i ona izgleda.

Milence, pokvario se, imala je već plombu na tom zubicu. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2021 12:56:22   
dddaca
Hahah Ana, mogu da zamislim kakvo je to budjenje bilo.
Ivana, ne zali se onda na Macu. Kod nas zubic vila dolazi svaki put. I to se podrazumeva.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here