|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 10/21
1.10.2021 10:18:41   
Sanjica26 RR
Drage mame stigao nam je OKTOBAR

Posto teme ovog tipa koristimo samo za caskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to odredjenim temama.Ako se ta pravila budu krsila chat teme cemo zakljucavati.Tome u prilog predlazemo da procitate 

Opste uslove koristenja foruma
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 10/21
1.10.2021 10:23:59   
IvanaSK RR
Ja samo da se upisem u oktobar 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 10/21
1.10.2021 11:05:27   
flamingos
I ja samo da se upišem u oktobar.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 10/21
1.10.2021 12:43:58   
pari
Evo i mene ☺️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 10/21
1.10.2021 15:00:25   
Sanjica26 RR
Добар дан. Мало пре сам улетела у кућу и одмах сам ушла у кухињу. Спремила сам свима пасту. Сад сам се испружила.

Коначно петак😊❤️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 10/21
1.10.2021 15:02:26   
Bambino1
I mi smo tu. 🙂


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 10/21
1.10.2021 15:53:57   
flamingos
Samo da vam se javim i odosmo u Ljubičevo sa prijateljicom i njenom ćerkicom.Dete je napisalo sav domaći i danas da odmara.Sutra i prekosutra da uči i obnavlja naučeno.Pozdrav svima.Uživajte u vikendu.❤



(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 10/21
1.10.2021 16:09:58   
Dragica Draga
I ja da se upisem u oktobar. Pozdrav svima i uzivajte

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 10/21
2.10.2021 8:52:13   
Dragica Draga
Pozdrav svima.
Kako ste?
Kako provodite vikend?

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 10/21
2.10.2021 9:04:47   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Samo da mahnem



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 10/21
2.10.2021 9:07:42   
Dragica Draga
Mah, mah, mah....

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 10/21
2.10.2021 9:44:16   
flamingos
Dobro jutro.Vikend je,ali i to brzo prođe.Zamesila sam testo da oravim picu i sedoh da popijem kafu,pa da odem do pijace.Kasnije ručak itd.Juče sam usisavala i sredila stan,tako da me to ne čeka.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.❤


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 10/21
2.10.2021 13:15:46   
IvanaSK RR
Ja takooo volim vikend, al stvarno brzo prodje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 10/21
2.10.2021 14:58:54   
Dragica Draga
I ja, jedva ga docekam, ali prodje za cas...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 10/21
2.10.2021 19:03:42   
Bambino1
Dobro vece mame. Evo i nas, danas sredjivanje po kuci, malo oko bebe i prodje dan. Kako ste vi? 


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 10/21
2.10.2021 21:12:01   
Dragica Draga
Evo jedva cekam horizontalu user posted image

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 10/21
3.10.2021 7:47:51   
flamingos
Dobro jutro.Loše sam spavala,pa me boli glava.Da popijem kafu, redom-doručak,ručak,pa da peglam itd.Planiram i neke štrudlice da pravim.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 10/21
3.10.2021 8:50:41   
Dragica Draga
Prijatna nedelja svima 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 10/21
3.10.2021 18:36:38   
pari
Meni juče i tužan i lep dan bio... Umro mi teča u Ns, bio je jako bolestan i plus korona,nije izdržao... A išli smo u Prinston, vozili bicikle, šetali se, sedeli...mnogo je lepo tamo, univerzitetski kampus je divan...Svi smo se malo prehladili...M pun nos,T govori kroz nos i preksinoć se zakašljala onako kao laringitis pa smo krenuli sa inhalacijama...Kako ste vi? 

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 10/21
3.10.2021 19:16:07   
flamingos
Pari,primi moje saučešće.Baš mi je žao.Hajd da što pre budete dobro.Mislim na vas.Mi smo dobro.Evo vratile se iz šetnje i sad se dete sređuje u kupatilu.Pokupih veš sa žice i gledam slagalicu.Ostale mame,kako vam je protekao dan?❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 10/21
3.10.2021 20:35:34   
Dragica Draga
Mi smo, takodje, iskoristili dan lepo, bili uglavnom napolju i bas nam je lepo proslo.
Pari, mnogo mi je zao... Bas tuzne vesti.
Pozdrav svima

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 10/21
3.10.2021 20:50:58   
Bambino1
Evo i nas, bebac zaspao, prosao kasalj pa je raspolozeniji, samo mu nosic jos curi po malo. Bili napolju ceo dan, lepo vreme. 🙂

Pari primi saucesce. 😔

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 10/21
3.10.2021 20:56:24   
flamingos
Bambino,ako ste bili napolju,da uživa bebica,a i ti da malo odmoriš.Hajd da i nosić prestane da curi.Ljubi bebicu punooooo.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 10/21
3.10.2021 20:57:24   
Dragica Draga
Bambino, proci ce uskoro i ton😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 10/21
3.10.2021 21:57:54   
Sanjica26 RR
pari, grlim te.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here