|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/21
10.10.2021 10:58:31   
smeško
Dobar dan. Evo, ja po vetru cekam ispred kovid ambulante. Taman da se vratim kuci sa prehladom. 😆

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 10/21
10.10.2021 10:58:47   
Bambino1
Dobro smo. Nedelja danas pa malo da odmorimo. 🙂 Lepo odmorite danas. 😘


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 10/21
10.10.2021 11:13:22   
flamingos
Smeško,pa stvarno-i zdrav čovek da ode i dok čeka ima da se razboli.Javi kad završiš.Bambino,uživajte i vi u nedelji.Ono,vreme nam baš nije po volji,ali dobro.Još malo pa polovina oktobra.Mora tako.


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 10/21
10.10.2021 12:06:22   
smeško
Ja sam se zaledila. Cekam dva sata na vetru.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 10/21
10.10.2021 12:32:35   
Milena18
Dobar dan!
Smeško, nisam joj rodila ni kokošku, ni sestru, potpuno sam zakazala kao majka 😂 Javi kako si prošla na kontroli. I ja sam tako čekala u decembru satima ispred ambulante, prsti na nogama su mi bili zaleđeni. 




(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 10/21
11.10.2021 6:17:12   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa spremanje za školu i idem koje šta da pazarim.Duva vetar i dalje.Samo kiša kad ne pada.Nadam se da ste dobro.Želim vam srećan početak radne nedelje.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 10/21
11.10.2021 7:03:47   
Dragica Draga
Dobro jutro.
Milena nasmeja me bas.
Smesko, kako si prosla?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 10/21
11.10.2021 15:58:08   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja sam tako nesto neraspolozena. Onda skontam da treba da dobijem za dan, dva. Juce sam se toliko isplakala... Musaka, gotova mi ispala iz ruku.. A ja jos pravila i besamel za nju, sve polako, lepo, sin mi mnogo voli musaku. Da ne pricam koliko je kuhinja umazana, jos plehoci i tiganji sto sam ih spustila na pod sekund pre pa da ih posle slozim..
Uf, evo i danas sam bacila turu suza 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 10/21
11.10.2021 16:05:56   
Ana RR
Joj Iv, pa kako ti je ispala? I ja bih se smorila načisto, i moj sin obožava musaku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 10/21
11.10.2021 16:07:12   
Sanjica26 RR
O Ivana naiđe takav dan. 🙄Nisi se opekla?

Ja sam kod kuce. Dosla sam mokra iz škole. Treba da vodim S u muzicku. Spremala sam rucak za sutra. Jos da spremim užinu, ali kad se vratim. T nesto snima drugarici jer ne zna taktiranje. Ne mogu da verujem da deci daju trojke iz muzickog. Posebno sto neka deca nisu vesta i ne idu u muzicku.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 11.10.2021 17:03:50 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 10/21
11.10.2021 18:29:03   
flamingos
Ivana,nemoj da se nerviraš.Nije smak sveta.Spremićeš drugu.Verujem da ti je krivo,ali šra je tu je.Samo kad se nisi opekla.Ljubim te.Ispisah još štošta,ali ne ode post,pa da skratim.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 10/21
11.10.2021 21:40:59   
Dragica Draga
Jaoj Ivana... Mislim potpuno mogu da zamislim kako si sr iznervirala. Meni je pre neki dan krompir zagoreo skroz u serpi, znaci s prsta zagoreno sigurno. Uopste ne znam kako... Barila za pire. Zaboravila. 116 drugih stvari usput radim. Toliko sam se iznercirala da sam danima posle bila napeta...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 10/21
11.10.2021 21:58:13   
Sanjica26 RR
Ja sam tek sad zavrsila sa kuhinjom. Spremi i raskloni. Ustajem rano, ali sad pijuckam čaj. Cekam masinu, pa na spavanje. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 10/21
12.10.2021 6:15:29   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafi,pa spremanje za školu.Vreme je i dalje užasno.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 10/21
12.10.2021 6:34:14   
Milena18
Dobro jutro!
Ovde je kiša padala celu noć. 
M se danas vraća u vrtić, uskoro će mm da je budi. Rešila je da od večeras pređe u svoju sobu jer je beba budi, nadam se da će ostati pri tome. 
Kako ste, mame? 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 10/21
12.10.2021 7:43:28   
Dragica Draga
Dobro jutro.
Kako ste?
Bas je prava pravcata jesen.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 10/21
12.10.2021 9:19:44   
dddaca
Dobro jutro!
Samo da se javim. Pratila sam vas ovih dana, ali nisam mogla da pisem.
Ivana, naidje takav period. Nadam se da ce brzo proci user posted image Evo, mene danas glava boli i nije mi ni do cega, a moram da idem da kupim neko meso da kuvam supu, rucak. A bas ne bih nista pipnula.
Sanjice, slazem se sa tobom. Ne treba podcenjivati ni jedan predmet, ali muzicko je po mom misljenju potpuno sporedni predmet. Treba se fokusirati na matematiku, jezik, svet oko nas, predmete koji ce detetu kasnije u zivotu trebati. Mislim, lepo je da dete zna da peva, divno ako zna da svira, ali po meni muzicko bi trebalo da bude predmet koji se ne ocenjuje. Jednostavno, nemaju sva deca sluha za muziku.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 10/21
12.10.2021 15:39:54   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. Ja sam danas u ludom tempu kao i svaki dan. Moji odose u muzicku, a S i ja cemo da se bavimo njihovim ormanom.

A bas sam umorna. Ivana, kako si? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 10/21
12.10.2021 15:52:29   
flamingos
Daco,Milena,pozdrav.Evo dete je ručalo i piše domaći,pa idemo kod prijatelja,zvali nas na tortu.Ostale mame,šta radite?


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 10/21
12.10.2021 16:01:12   
Nickname
Zdravo svima, da se prikljucim i ja. Dete mi je u skoli, a ja se nagovaram da proset_am do bankomata, jer ne izadjoh iz kuċe danas 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 10/21
12.10.2021 16:30:41   
Bambino1
Zdravo mame, kako ste. Kod nas se razvedrilo, cak i nije previse hladno. Bebac drema, pa i ja sedoh da malo odmorim. 🙂

(odgovor članu Nickname)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 10/21
12.10.2021 16:36:06   
IvanaSK RR
Hvala sto brinete 😘
Ma sve je ok, nego, eto bas naidju neki tmurni dani. Sad ce mi doci drugarica pa makar sat vremena da se smejemo malo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 10/21
12.10.2021 20:37:16   
flamingos
Ivana❤Mi se lepo provedosmi Sad redom da se sređujemo u kupatilu i na spavanje.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 10/21
12.10.2021 22:12:43   
Dragica Draga
Masem vam svima, dan mi prodje za cas pola stvari ne stignem da odradim

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 10/21
12.10.2021 23:23:33   
Bambino1
Dragice, mislim da dan traje 48h opet pola ne bih stigla da uradim, tako da te razumem. 😄

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here