|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/21
26.10.2021 9:01:42   
Tiziana
Devojke, neko se bori sa nespavanjem i bebecim grcevima, neko sa nadolazecim pubertetom, uvek neka borba :-)
Nadam se da ce bebe uskoro da pocnu lepo da spavaju.

Moji su se sad oboje vratili u skolu. Ona je htela da crkne 3 nedelje kod kuce, juce je bila toliko uzbudjena sto se vraca.
Njega su prosle nedelje upropastili sa konktrolnim i pismenim, juce su mu vratili 4 kontrolna, jedan su mu vratili jos prosle nedelje, ostaje da mu vrate jos jedan, a vec u sredu ima pismeni. Detetu se ne isplati da se razboli, sve se sruci na njih kad se vrate.

Ja jos danas i sutra pa mogu da se svrckam i idem u provod user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Razgovori mama 10/21
26.10.2021 11:33:11   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam dosla ranije iz jedne škole, a uskoro cu u drugu. Slabo sam spavala.

Tizi😄

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Razgovori mama 10/21
26.10.2021 21:53:04   
Sanjica26 RR
Samo da mahnem. Nadam se da su sve mamice i decica dobro. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Razgovori mama 10/21
26.10.2021 23:08:42   
smeško
Dobro vece!Nikako da legnem pre ponoci. Ubih se od rada sa N. Ruski i informatika su nam poseban izazov.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Razgovori mama 10/21
27.10.2021 6:12:58   
flamingos
Dobro jutro.Smeško,legoh za ranije i naspavah se.Šta da radiš kad mora da se detetu pomogne.Jeste li dobro?Ostale mame?Pijem kafu,pa spremanje za školu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Razgovori mama 10/21
27.10.2021 6:55:50   
smeško
Dobro jutro, Flam. I ja pijem kafu i bezim na posao. Bas je hladno.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Razgovori mama 10/21
27.10.2021 7:01:11   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: smeško

Dobro vece!Nikako da legnem pre ponoci. Ubih se od rada sa N. Ruski i informatika su nam poseban izazov.


Joj Smesko, i mi radimo padeze u najvece😂

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Razgovori mama 10/21
27.10.2021 7:14:10   
smeško
Ivanka, jedva ga slovima naucih. Propustio tri nedelje, a nastavnica do tada nije ni dolazila, bila je u izolaciji. Kada se vratio, pojma nema ni da je to strani jezik. A tek informatika...Uce hardver i softver bez ulaska u kabinet.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Razgovori mama 10/21
27.10.2021 7:54:00   
Sanjica26 RR
Добро јутро. Значи смешко учите?
Срећан празник свете Петке.
Моји одоше, а ја сад да одрадим у е-дневнику што треба.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Razgovori mama 10/21
27.10.2021 8:56:20   
Tiziana
Dobro jutro. Ja zavrsavam prvu jutarnju pa da se ukljucujem, posao ne moze da ceka🙄
Deca popodne u skolu, oboje imaju svasta da uce i da rade. Ne volim ovu popodnevnu smenu. Tokom prepodneva imaju nekako malo vremena za ucenje, a onda ostanu do kasno u skoli, sin 3x nedeljno cak do pola 8..Naravno da posle toga nece da dodje kuci da uci. 
Uspesan dan vam zelim. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Razgovori mama 10/21
27.10.2021 12:28:31   
smeško
Jeste, Tizi. Milion puta sam pomislila kako moji imaju srece sto su stalno u prepodnevnoj smeni.Pauza na poslu i kafica.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Razgovori mama 10/21
27.10.2021 14:26:39   
Bambino1
Zdravo mame. Evo i mene da se javim, pratim vas ali ne stizem da pisem. Pocela sam da radim, pa obaveze, dok uskladim sve. Nadam se da ste sve dobro. 🙂

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Razgovori mama 10/21
27.10.2021 16:59:01   
Sanjica26 RR
Бамбино, већ си почела да радиш?

Ја сам ишла на поправку зуба. За 10 дана да дођем да ми стави пломбу. У међувремену да дођем да поправим још нешто.
Сад уносим оцене у е-дневник. Сад ће тромесечје.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Razgovori mama 10/21
27.10.2021 17:07:07   
smeško
Sanjice, jesi li stroga? 😁

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Razgovori mama 10/21
27.10.2021 17:08:52   
Sanjica26 RR
Више према својој дециuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Razgovori mama 10/21
27.10.2021 18:10:40   
Bambino1
E Sanjice pa jesam, ove nedelje sam na probnom radu, pa ako bude sve okej od ponedeljka krecem. Bebac se lepo adaptirao, vec je i veliki ima 17 meseci, lepo se uklopio. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Razgovori mama 10/21
27.10.2021 18:31:41   
Sanjica26 RR
Srecno na probnom radu. 🙂



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Razgovori mama 10/21
27.10.2021 18:43:36   
flamingos
Bambino,super kad se bebica adaptirala.Srećno na probnom radu.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Razgovori mama 10/21
27.10.2021 18:54:46   
Malaraja
Zenice meni treba vas savjet. Danas sam bila na ultrazvuku kazu maternica cista, uradim betu 0,40 znaci negativna al ja vec 3 dana imam bolove kao da sam dobila. Ne znam vise kome da se obratim....najvise me boli ispod stomaka. Nmg ni zbog malenog stalno hodat po doktorima, nema ga ko cuvati. Da cu menstruaciju dobit 3 sedmice od poroda prosto nemoguce, ne znam vise sta je i pitanju. A da crijeva mi krce nenormalno....jel moguce da su se poremetila od trudnoce, svega...nisam vise pametna 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Razgovori mama 10/21
27.10.2021 19:38:02   
Bambino1
Hvala. 🙂 Malaraja nadam se da ce ti neko iskusniji dati savet, zelim brz oporavak. 😘

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Razgovori mama 10/21
27.10.2021 22:25:32   
vonavoj
Malaraja,mislim da ima veze i sa crevima..sve se vraca na mesto. Moja drugarica se isto tako mucila,imala bolove.a materica bila u redu. Obrati paznju pa jedi laksu hranu..ona npr.nije mogla da vrsi veliku nuzdu..


(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Razgovori mama 10/21
27.10.2021 22:42:40   
Ivanka 75
Malaraja, ja sam imala puuuuno gasova posle porodjaja. I mnogo me bolelo dno stomaka.

Dete nisam presvlacila na niskom krevetu nego na stolu. Jednom sam je presvukla na francuskom i kad sam je podigla oset_ila sam ostar bol. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Razgovori mama 10/21
28.10.2021 6:17:55   
flamingos
Dobro jutro.Malaraja,hajd da sve to prođe.Von,kako ste vi?Ostale mame?Pijem kafu,pa spremanje za školu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Razgovori mama 10/21
28.10.2021 7:28:38   
Milena18
Dobro jutro!
Malaraja, nemam predstavu šta bi to moglo da bude. Možda i jesu creva. Kako si danas? 
Ostale mame, jeste li dobro? 
Mi smo juče bili na prvoj kontroli, sve je u redu. Treba i M da zakažem redovnu kontrolu kod stomatologa ovih dana. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Razgovori mama 10/21
28.10.2021 7:43:48   
Malaraja
Hvala vam 🥰 danas cu otici da izvadim nalaze. Temperatura mi je cudna 35,5 35,8 a mn nikad nije bila ispod 36,5 al ocigledno mi ni tijelo nije kao sto je bilo. Vidjet cemo imal upale. 

Kako ste vi, Milena kako ide ne spavanje 🤣

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here