|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/21
22.11.2021 9:40:08   
Sanjica26 RR
Jao dddaco, kuhinja. Pa ako udjem u kuhinju zaboravim se.

Sto se tice druženja. Ni moje ne stižu. Jedino vikend ostaje, ali T tada provodi u ucenju za celu nedelju. Redovno uci lekcije. Ove nedelje samo neke kontrolne. S je jos opustena. Sta ima drugi razred da odradi. Za pola sata je gotova. Ja sam celo pre podne sama. Tako da koristim vreme za ucenje. Rekao mi je mm da se ne prevarim slucajno da nesto radim po kuci😁Ja u pauzi skinula vrata od tuš kabine da ih oribam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 11/21
22.11.2021 11:49:57   
Bambino1
Zdravo mame. Fino je na poslu, danas sam druga smena, pa nemam mira. Malisa je kuci sa tatom, sinoc imao bas visoku temperaturu, pisala sam vec u temi za to. Lepo je vreme i kod nas.Sanjice sta studiras ako nije tajna? Svaka ti cas_t kako postizes sve obaveze i da pored toga ucis. Saljem 😘 svima. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 11/21
22.11.2021 11:53:19   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Rekao mi je mm da se ne prevarim slucajno da nesto radim po kuci😁Ja u pauzi skinula vrata od tuš kabine da ih oribam.


Kaze i meni moj, ali dzaba mi sve to, kad znam da nece sama kuca da se sredi. Opet sve mene saceka

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 11/21
22.11.2021 14:42:49   
IvanaSK RR
Hvala sto mislite!! Jos uvek mi je zapuseno, ali ne boli. Mislim da je bolje za nijansu. Stavljam svašta nešto 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 11/21
23.11.2021 9:14:03   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,jesi li dobro?Ostale mame?Evo zamesila sam testo za kiflice i sedoh da popijem kafu,pa odoh u kuhinju.Vreme je užasno.Danas nećemo nigde.Dete ne ide u školu.Dan škole je danas.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 6:15:05   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Idem i da koje šta ispazarim.Uvek nešto zafali.Bambino,jeste li dobro?Ne javlja nam se Malaraja,nadam se da je sve u redu.Nema nam ni Dragice.Takođe se nadam da je i sa njenom zaovom sve ok.Ostale mame,jeste li dobro?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 7:22:15   
dddaca
Dobro jutro! Kako ste? Nocas je izgleda bilo hladnije nego prethodnih noci. Razmisljam sta cu sa cvecem. Da li da ga nosim kod mojih ili da mi jos stoji na terasi.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 7:24:45   
flamingos
Daco,mislim da bi bilo bolje da ga skloniš.Noći i jutra su baš hladna,dan kratak.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 7:53:43   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dddaca

Dobro jutro! Kako ste? Nocas je izgleda bilo hladnije nego prethodnih noci. Razmisljam sta cu sa cvecem. Da li da ga nosim kod mojih ili da mi jos stoji na terasi.



Dobro jutro. Odvela sam decu u školu. Ja sam bas umorna. Sad me boli uvo od hladnoce. Nisam jutros nasla kapu. Bila sam pospana. 
Dddaco, ja sam moje cvece vec unela. Jos kad su pocele one kise. Bilo mi je žao da kisnu. Sad je vec vreme da ga unosis, jer su jutra ispod 0.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 7:57:51   
dddaca
Pa racunam da je preko dana jos toplo. Dobro, ne toplo, ali u plusu. I nema tu mnogo cveca. Nekoliko saksija na terasi. A ono jos uvek cveta pa mi zao. Kad se setim uvece navucem kese preko njega, da ga zastiti od hladnoce, pa ujutro skinem

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 8:01:57   
nata11
Daco mozes umotati agrilom. To je materijal koji ima u polj apotekama i garden centrima.

_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 8:09:09   
dddaca
Nato, nisam ni znala da ovo postoji. Hvala. Evo sad potrazih na netu.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 8:30:58   
Bambino1
Dobro jutro. Ja jutros spremila dorucak, dala bebi lekice pa na posao, stigla jos pre sat vremena. Bolje je, nema temperaturu, oko 37,2 i nije se pela vise, videcemo danas kako ce biti. Kako ste vi? Ostale mame?I ja razmisljam da unosim cvece, cvetalo  je do skoro, ali jutros je bas bio mraz. 


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 12:21:09   
IvanaSK RR
Dobar dan. Da se javim samo. Mrtva sam, a tek je sreda 🙄 uho mi je i dalje zapuseno. Makar ne boli. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 12:25:32   
Ana RR
Ivana, treba ti antibiotik sigurno. Meni je znalo samo da se zapuši a da bude upala. Ne zezaj se.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 12:28:15   
Milena18
Dobar dan!
Ivana, saosećam sa tobom. Pre dve godine mi je uvo bilo zapušeno dva meseca i to tako gadno da sam svoj glas čula izobličeno. Nadam se da će tebi brže proći. 
Bambino, šta je sa bebom, neki virus iz vrtića? 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 12:36:20   
Bambino1
Virus, upala oba uha, u nedelju i ponedeljak imao temp 40. Kako ste vi? 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 13:33:46   
ivaMark
Ivana, i meni je tako kao Mileni bilo...bas je dugo trajalo, zapuseno uvo..mislim da je bila upala uha u kombinaciji sa sinusima, morala sam kod dr, antibiotike pila.
Jos danas i L krece u skolu. Poslednji put je bio 5.novembra... izdrzasmo. Prvo karantin zbog uciteljice, pa zbog J, onda i L pozitivan i danas je kraaaaj..konacno. sada sest meseci slobode, dok ne odluce drugacije.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 15:41:16   
Sanjica26 RR
Добар дан.

Ивана, мораћеш код др. Ја морам за следећи зуб код зубара. ☹️ Ух што га не волим. Моје девојчице уче. И ја седох да радим. На брзину сам себи и мм спремила ручак. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 15:55:46   
dddaca
Jooj zubar. Treba i ja da idem, a samo odlazem.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 16:28:32   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobar dan. Da se javim samo. Mrtva sam, a tek je sreda 🙄 uho mi je i dalje zapuseno. Makar ne boli. 



Idi na ORL, za svaki slucaj. 
A sto sam ja bila gladnaaaaaaa 😊 Sad jedem medenjake iz Lilda, cudno jedno da mi se svidjaju 😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 16:33:05   
dddaca
Ivanka sad me podseti da kupim cajne kolutice u Lidlu. Bas su dobri

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 16:53:50   
Ivanka 75
Njih voli mm, njemu Lidl preko puta posla pa se navukli 😂


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 17:12:23   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dddaca

Jooj zubar. Treba i ja da idem, a samo odlazem.


Што би рекао Балашевић "Не волем". user posted image
немој да одлажем. Ја сам све одлагала због короне, и сад морам неколико да поправим.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 17:31:11   
flamingos
Bambino,Iva,kako ste?Ivana,mislim da bi trebala da ipak odeš kod doktora.Daco,na samu pomisao zubara hvata me jeza,dok moje dete nema tih problema.Nikada se nije plašila zubara.Ivanka,daj ovamo medenjake.Sedoh malo da vidim šta ste pisale.Odoh u kafanicu da vas častim.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here