|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/21
26.11.2021 13:02:19   
flamingos
Malaraja,ljubim vas puno.Znam da brineš iščekujući rezultate.Biće to sve dobro.Uz vas sam svim srcem.Napolju haos,kiša,verar.Izađoh po dete,ne nosi kišobran.Samo joj on još fali u rancu pored tone knjiga,svaski i ostalog.Evo jede,malo da odmori,pa hoće da napiše sav domaći.Ostalo uči naredna dva dana.Ima i pesmicu da nauči.Rasporedi i sve završi i bude spremna za školu.❤


(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Razgovori mama 11/21
26.11.2021 13:27:39   
Malaraja
I ja se nadam 🥰 imal neko ovdje da imam iskustva ako nedo Bog bude pozitivan, jel moze proci bez posljedica. Po internetu vise ne citam, tamo sve najgore sto moze biti izadje. Ljubim vas


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Razgovori mama 11/21
26.11.2021 15:45:10   
Sanjica26 RR
Nemoj da citas.

Možda ima nekih iskustva na stetoskopu. Ima puno lekara iz te oblasti. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 7:11:31   
Malaraja
Ma kako god svakako nas cekaju daljnji pregledi budel pozitivan al eto krivo mi da me niko u trudnoci nije poslao da se testiram na to, mada ja nisam bila ni jednom prehladjena, niti sam imala temp pa prepisujem to tome. Nego da vas pitam, zna mi se desit da Alan hropti, ne stalno ponekad kad ga spustim da spava kao da hrce, onda proizvede zvuk kad kaki i to prestane. Ruku kad spustim na prsa osjetim to, al kad stavim uho na ledja, kad je budan, kad ne cujem to ne osjetim nikakvo sviranje. A nosic mu cistim svako 3 sata kapima sa morskom vodom, i izvlacim pumpicom. Ko bi rekao da tako mali nos moze imat toliko slina 🤣 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 7:49:39   
Milena18
Jutro!
Malaraja, verujem da ti čekanje teško pada. Mislim da se test na CMV ne radi rutinski u trudnoći, makar meni to ginekolog nikad nije spomenuo. Što se zvuka u toku spavanja tiče, dešava se i mojoj bebi nešto slično, mada mi nemamo slinice. Baš sam pitala pedijatra i rekao mi je da je to normalno. Ako diše ok kad je budan, mislim da nema razloga za brigu. Verovatno i blokiran nos doprinosi tome. 
Ivana, kako si? 
Ja razmišljam da li da se vratim u krevet još malo, moji svi spavaju, a neki i hrču 😁

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 8:06:57   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,kako si?Malaraja,sve ti je pojasnila Milena.Budite mi dobro.Ostale mame,kako ste?Loše ssm spavala.Već noćima je tako.Da popijem kafu,pa odoh do prodavnice i pijace,pa u kuhinju oko doručka,ručka itd.Mm ide danas u selo.Dete spavva.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 8:08:47   
Sanjica26 RR
Jutro i od mene. Ja sam se probudila kao vampir. A nemam neke specijalne obaveze. Jes da dolaze moji, ali sve sam zgotovila.

Moje spavaju. Mm je na poslu. Sto kažes Milena i ja se nesto razmisljam da li da ostanem u krevetu. 😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 9:34:06   
dddaca
Dobro jutro! I ja sam budna od pre 7. Lose sam spavala, nesto bezveze sanjala pa sam pod utiskom tog sna. Razmisljam sta cu za rucak. Da li da kuvam ili da narucimo nesto. Izgleda da ce biti lep dan, pa ne bih da prestojim uz sporet.
Juce isla malo u soping, treba mi zimska jakna, ali ne nadjoh odgovarajucu.
Da li imamo temu o poklonima za decije rodjendane? Ne mogu da je nadjem

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 10:50:28   
Tiziana
Dobro jutro.Mi smo duze spavali. Ja nemam problem sa spavanjem, zečjna sam sna, a mogu samo vikendom:-) Sin otisao na francuski pa kad se vrati planiramo negde napolje. Lep je dan, treba iskoristiti. Rucak ce biti neki brzinski, neke spagete, sveza salata, nesto.. Sinoc sam napravila neki kolac sa jabukama tako da imamo i slatko🙂Popodne malo Netflix, da odmorim mozak od radne nedelje. Hocu u penziju, dosta mi je! 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 11:07:43   
Bambino1
Dobar dan mame. Evo i kod nas ugrejalo sunce. Mozda popodne negde proset_amo, malisa cele nedelje nije isao u vrtic pa mu kuci dosadno.Sto se tice tih zvukova, moj bebac ih ima nekad, iako mu redovno cistim nosic. Kaze pedijatar da se to iz nosica spusti, i da ce to da izbaci. E sad on je malo veci i to sto se slije sekret povrati, a manje bebe izbace kroz stolicu. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 12:02:53   
Malaraja
Primjetila sam da ima sluzi u stolici, inhalirala sam ga maloprije za svaki slucaj 😊 nema on bas slina da curi, ali ima malo u nosicu koje povucem onim usisivacem 😆 

Zavidim vam na tim set_njicama, mi jos nismo bili vani jer se ja iskreno bojim izvest ga, nekako je kod nas vrijeme ni tamo ni vamo a danima je bio smog, magla. Razmisljala sam ga odvest i na planinu malo, ali vecina kaze da je mali a da je tamo visoko, moze ga presjec. Vec nam je puna 2 mjeseca, vrijeme bas leti 😊 

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 12:27:00   
ivaMark
Malaraja, izvini...nisi izvela bebu dva meseca napolje? 

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 13:00:23   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Malaraja

Primjetila sam da ima sluzi u stolici, inhalirala sam ga maloprije za svaki slucaj 😊 nema on bas slina da curi, ali ima malo u nosicu koje povucem onim usisivacem 😆 

Zavidim vam na tim set__njicama, mi jos nismo bili vani jer se ja iskreno bojim izvest ga, nekako je kod nas vrijeme ni tamo ni vamo a danima je bio smog, magla. Razmisljala sam ga odvest i na planinu malo, ali vecina kaze da je mali a da je tamo visoko, moze ga presjec. Vec nam je puna 2 mjeseca, vrijeme bas leti 😊 



Bili ste i u bolnici. Nisi ni imala kad. I ne preporucuje se da se set_amo kad je magle, smoga. Mislim da ce i njemu, a i vama prijati planinama. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 13:54:53   
Bambino1
Slazem se sa Sanjicon da po magli nije bas dobro. A za planinu nisam sigurna. Mi smo isli kada je bebac imao 6-7 meseci na Divcibare i na Kosmaj, nismo isli na vece planine tj. sa vecom nadmorskom visinom.🙂Flam draga poslala sam ti pp ali nisam sigurna da li je stigao. 😘

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 13:55:51   
Ivanka 75
Malaraja grlim te zeno snaaazno ❤️

Nadamo se povoljnim vestima! Ja malo ne znam kud udaram ovih dana. Mm ima visoku temperaturu vec treci dan, sad cekamo rezultat PCR testa pa da ide u dom zdravlja. Nista drugo osim temp mu ne fali. A nije ni radio krvnu sliku, baz vzv, zato i ceka PCR pa opet da ide kod lekara. 
Ivi frka neka u skoli ovuh dana pa resavasmo i te probleme. 
Ja kao i obicnoza vikend, iznad sporeta 😊 Razmisljam se da pravim princes krofne.... 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 14:19:10   
Ivanka 75
Negativan je, ode kod lekara. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 14:45:32   
Malaraja
Nisam, a niti planiram do 3 mjeseca kada mogu poceti da mu dajem neke prirodne stvari za bronholitis, bronhitis itd jer je ocigledno sklon tim stvarima. Da je ljeto, lijepo vrijeme izasla bi kod nas je ogroman smog, zrak katastrofa da meni smeta a ne njemu. Kad ga nane mogu pricuvat izadjem sa muzem, prohodam, popijem kafu cisto da ne poludim kuci. Sa mjesec sam ga izvela do nane nije proslo 3 dana zavrsili smo bolnice. Znam ja da mnoge mame izvedu bebu vrlo brzo, ali mi cemo morat pricekat da malo odskoci i da dobijemo te nalaze 🥰 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 14:49:59   
flamingos
Ivanka,super kad je negativan.Isto-tek sad izađoh iz kuhinje.Bambino,pišem ti kasnije.Stigla mi je poruka.Malaraja,razumem te u potpunosti.Ljubim vas puno.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 15:40:23   
Ivanka 75
Dodje dragi od lekara, oteceno mu grlo, dobio Amoksiklav  i ujutru da radi laboratoriju.


Rucasmo, Iva ode sa drugaricama da proset_a 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 15:45:00   
flamingos
Ivanka,ako,neka uradi analize.Mada,uz terapiju proćiće.Bitno da zna uzrok i da ima adekvatnu terapiju.Neka šeta Ivka,baš je prijatno napolju.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 16:24:05   
Sanjica26 RR
Iv, pa jel su stigli rezultati testa?




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 16:39:13   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR
Iv, pa jel su stigli rezultati testa?





Jesu, negativan je. Cim stigao reztato otisao u dom zdravlja. Kod nas su dom zdravlja i kovid ambulant odvojeni. Ko je negativan ne ide vise u kovid ambulantu. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Razgovori mama 11/21
27.11.2021 18:44:07   
Malaraja
Hajde Ivanka super pa je negativan, i ja sam se neki dan prepala od muza kolega u kancelarij se zarazio pa ih kolektivno poslali kuci. Kontam jos mi samo taj belaj fali 🤣 mi smo otisli u dezurnu ambulantu za svaki slucaj zbog ovog hroptanja hvala bogu cista su mu pluca samo nas je doktor nalijepio kako je puno korone, bolesne djece i da sam vise rizikovala dolaskom. Stvarno je ambulanta puna djece koja su na inhalacijama, bronhitisima, bronhilitisima. Mislim da su se samo izmjenjivali na onim spravicama. Valjda ovo godisnje doba sta li vec 🥰 ljubim vas 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Razgovori mama 11/21
28.11.2021 8:46:53   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,kako je tm?Didy,kako je zet?Pijem kafu,pa odoh u kuhinju.Kad završim da peglam.Još jedna nerospavana noć.Sad me hemoroidi zafrkavaju.Ostale mame,kako ste?Nadam se da ste uspele da odmorite.Želim vam prijatnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Razgovori mama 11/21
28.11.2021 10:31:46   
dddaca
Dobar dan! Lep dan ce biti danas. Idealno za setnju ko ima vremena. Mi necemo moci. Isplanirali nesto za posle podne, sad treba da se stavlja rucak.
Ivanka, dobro je sto nije pozitivan. Bice bolje uz odgovarajucu terapiju
Malaraja, super sto su pluca cista.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here