|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/21
12.11.2021 17:26:45   
Milena18
Ćao, mame!
Kod nas ceo dan buka, uvodimo gdejanje na gas, pa se buši i lupa, ali ne smeta nam. Išli smo nas troje malo u park, M se izigrala, a i V bio malo budan, do sada je svaku šetnju prespavao. 
Ivanka, sad će to brzo da prođe sa pravom terapijom. Baš joj dugo traje. 
Sanjice, uživaj kod mame 🙂
Malaraja, kako ste vas dvoje? 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 11/21
12.11.2021 22:15:20   
Ivanka 75
Bas sam umorna. Iscrpelo me ovo ustajanje rano za lekara i rad do kasno uvece. Ne mogu da se naspavam. Sutra me ceka mnooooogo posla 😔 Valjda cu sve da stignem. Ako nista drugo ima da upregnem ove moje u ispomoc 😊Zelim vam laku i mirnu noc. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 11/21
13.11.2021 8:55:46   
IvanaSK RR
Dobro jutro.Ivanka, tvoja devojčica je bolje? Milence, mi se grejemo na gas i meni je to skroz dobra varijanta. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 11/21
13.11.2021 9:01:48   
flamingos
Dobro jutro.Milens,super,rastite i uživajte.Ivanka,srećno danas.Kako je Ivka?Malaraja,Bambino,ostale mame,kako ste?Želim vam prijatan vikend.Pijem kafu,spremam doručak i upržavam fil da zavijem sarmu,pa odosmo u skitnju sa prijateljicom i njenom ćerkicom.Da prošetamo i do Stop šopa,Lidla...Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 11/21
13.11.2021 9:09:47   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Nema malaraje da se javi. Nadam se da su izasli. Opet sam jako lose spavala. Uskoro mm dolazi po nas. Mirise nesto lepo iz mamine kuhinje. ❤️Od ponedeljka škola. Grrr



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 11/21
13.11.2021 9:36:52   
Bambino1
Dobro jutro. Okej smo, hvala na pitanju. Pokvarila nam se ves masina pa sada trazimo da probamo da popravimo, pa ako nista ne uradimo moracemo kupovati novu.Mi smo se grejali na pelet, ali kako je mnogo poskupeo gledamo kako da povezemo kotao na drva. Drva imamo nasa, pa ne moramo da kupujemo. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 11/21
13.11.2021 13:40:55   
Ivanka 75
Bambino, javi koliko kosta nadogradnja za drva.

Mi imamo kotao na cvrsta goriva sa mogucnoscu nadogradnje za pelet. Traze nam od 800-1600e, zavidlsi da li su delovi original ili pravljeni. Uglavnom, svi savetuju da gorionik bude original (kum menjao 3x prosle zime). 
Torta gotova, bacam se na kolace 😊

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 11/21
13.11.2021 16:29:50   
Bambino1
Ivanka mi vec imamo kotao na cvrsto gorivo od ranije, pa necemo nadogradjivati, a mm sve sam povezuje, bavi se time tako da nas kosta samo materijal neki ako bude trebao. 🙂Maksimalno ekonomicno resenje. 🙂Kako napreduje pravljenje kolaca? Za slavu pretpostavljam? 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 11/21
13.11.2021 16:43:22   
Ivanka 75
Mi smo kupili novi kotao pre 2 godine, s namerom da ga dogradimo za pelet.Ali, sudeci po ceni peleta, cekacemo jos na to 😊
Da, za slavu. Nista mnogo, samo mi domaci na slavi. Ne zovemo nikoga ni ove godine. 

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 11/21
13.11.2021 19:34:44   
Bambino1
Jeste bas preskup. Ni mi ove godine ne slavimo, samo mi ukucani. Mada mi ne slavimo iz drugih razloga, ovako nemamo puno gostiju, njih 10ak..🙂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 11/21
14.11.2021 7:50:06   
Milena18
Dobro jutro!
Sanjice, i ja kažem grrr za školu od ponedeljka. Tako nam je lepo bilo ovih dana kad smo svi bili kod kuće. I meni je bilo mnogo lakše. Čekamo mesec i po pa ponovo ☺️
Kako ste, mame? Ja kuvam kafu, gledam kroz prozor. Lep je dan. 
Nadam se i ja da su Malaraja i bebac izašli. 

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 11/21
14.11.2021 8:24:41   
tacatic
Nedelja# odmara se.
Ko voli posao neka izvoli. Mi danas odmaramo, a lep ce biti dan.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 11/21
14.11.2021 8:53:57   
Ivanka 75
A ovde nebo plavooooooooooo, oterao nocas vetar sav smog 👍😊


(odgovor članu tacatic)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 11/21
14.11.2021 9:00:36   
Bambino1
Dobro jutro mame. I kod nas lep dan, jos malo duva vetar ali ce valjda stati. Ja spremam dorucak. Danas dan za odmor. 🙂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 11/21
14.11.2021 9:25:03   
flamingos
Dobro jutro.Samo da vam mahnem i odoh da nastavim gde sam stala.Svašta me još nešto čeka.I ovde greje sunce,ali duva vetar.Malaeaja,nadam se da ste izašli i da ste dobro.Ostale mame?Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 11/21
14.11.2021 9:25:14   
dddaca
Dobro jutro! I kod nas prelepo jutro, nema ni vetra.
Pratila sam vas ovih dana, citala, ali nisam stizala da pisem. Neke stvari se iskomplikovale pa nismo nigde otisli za raspust, a planirala sam bar 3-4 dana da otputujemo negde. Mada, ni vreme nam nije islo na ruku. Sad opet krece skola, ustajanje, ubedjivanje oko domaceg, pisanja, citanja user posted image
Malaraja nadam se da ste dobro!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 11/21
14.11.2021 13:07:33   
Malaraja
Zenice nisam se mogla javit, pusteni smo prije 3 dana sads se borimo sa proljevom. Da stvar bude jos gora moramo radit ultrazvuk mozga, u bolnici su rekli da je previse napredan, tj tonus misica mu nije u skladu sa njegovom staroscu. Sam drzi glavu, kad je ljut, gladan izvrce se u luk, sumnjaju na hiperonus mn je to slomilo jer sam procitala na internetu da moze dovest do cerebralne paralize. Ne znam kako cu psihicki sama sa sobom iskreno. 

Leptirice kupi kapi u apoteci za grceve, uzmi maslinovo ulje protljaj ruke da ga ugrijes i masiraj mi stomak u smjeru kazaljke, nakon toga ugrij gazicu i stavi mu na stomak. Kupi i cah Hippo od komorace pa mu dadni jednom dnevno. Sve to u kombinacij mi smo sa grcevima super, jos moj ima jace zbog antibiotika 🥰 ljubim vas sve. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 11/21
14.11.2021 15:04:35   
flamingos
Malaraja,žao mi je što prolazite kroz sve to.Nemoj da čitaš po internetu,samo sebe još više opterećuješ.Slušajte savete doktora,biće to sve dobro.Ljubim vas puno.Držite se,a ja sam ❤ i mislima sa vama.


(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 11/21
14.11.2021 15:49:42   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR
Dobro jutro.Ivanka, tvoja devojčica je bolje? Milence, mi se grejemo na gas i meni je to skroz dobra varijanta. 



Hvala na pitanju, bolje je. AB radi svoje. Sinoc bilo 37 ravno.Dr dala zeleno svetlo za skolu (kaze nije zarazna) tako da, posle 3 nedelje ide da vidi drustvo 😊 
Mi rucasmo, giros, mmmmmmm, dok sam sve spremila i isprzila... 😊 Kaze mm, mnogo mi 2  punjenja (tortilje) 😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 11/21
14.11.2021 16:07:02   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. Srecan praznik svima. Danas su sveti Vraci.
Ja pozavrsavala rucak za danas i za sutra. Ostalo mi je jos da sutra smutim proju. Ide uz kupus sa mesom.

Malaraja, nadam se da je sve ok. Nemoj unapred da se brines i da citas po netu. Znam kako ti je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 11/21
14.11.2021 17:44:11   
Bambino1
Malaraja drzim palceve da sve bude okej. Sto rekose clanice nemoj citati po internetu. Ja sam u trudnoci citala gomilu gluposti po internetu, pa kada mi je pred porodjaj skocio pritisak malo dojtor kaze to je normalno a ja nocima nisam spavala jer sam citala gluposti na internetu. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 11/21
14.11.2021 18:04:56   
Malaraja
Ma nisu gluposti, svjesna sam svega ima i izbocinu pri dnu glave, za sve je to kriv tezak porod i babice koje nisu reagovale na vrijeme. Dobio je krvarenje unutrasnje od povrede tokom poroda. Uzivaj te sa vasim bebicama, ljubite ih, grlite 🥰 i ne zalite se nizasta u zivotu zdravlje vas i njih je najbitnije sve ostalo dodje i prodje. Cuvaj te se😔


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 11/21
14.11.2021 19:07:40   
IvanaSK RR
Malaraja, stvar je u tome sto moze da bude, a i ne mora. Nemoj sebe da dovodis u situaciju da budes pod tolikim stresom. Mi drzimo palčeve da nista ne bude i uz vas smo.
Ivanka, drago mi je da ste bolje. I moj sin sutra krece u skolu posle tri nedelje. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 11/21
14.11.2021 20:31:39   
Milena18
Malaraja, je l'' bebac ima hematom? Evo ja sam dobila hematom na rođenju, lekari su bili naplašili moje roditelje, a baš mi ništa nije falilo. Što se hipertonusa tiče, kod ogromne većine beba to nije povezano sa nekim ozbiljnim oboljenjima. Kada idete na ultrazvuk mozga? Grlim te, probaj što manje da se sekiraš. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 11/21
14.11.2021 20:44:11   
BubaBubica
Hipertonus može da izazove cerebralnu paralizu? Ja to prvi put čujem. I meni je sin bio jako napet i zgrčen ali smo samo radili vežbice i to je to. Ako ne umeš da razdvojiš informacije na netu koje su istinite a koje, bolje ne guglaj. Period sa bebom koji bi trebala da pamtiš kao najlepši, napravićeš horor. Ako treba razgovaraj sa nekim stručnim licem u vezi strahova, mene su posle prvog porođaja takve misli držale 9 meseci, tek onda sam uspela da se opustim. Sad mi žao. 

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here