|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/21
18.12.2021 10:21:40   
dddaca
Znam Sanjice, stavljali smo do pre neki dan. Pisala sam da je bila na Ab sedam dana. Tad smo stavljale i Operil. Sad pravimo pauzu. Ne valja stalno, ali ne znam koliko da pravim pauzu. Ima dva tri dana kako ga ne stavljamo

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Razgovori mama 12/21
18.12.2021 10:39:47   
Sanjica26 RR
Najvise mogu da se koriste nedelju dana. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Razgovori mama 12/21
18.12.2021 10:59:20   
dddaca
Tih nedelju dana smo koristile, sad pauziramo. Stavljamo marisol, srebrnu vodu, ali to samo malo propere nos, da se lakse izduva, ne moze da otpusi kao prave kapi za nos

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Razgovori mama 12/21
18.12.2021 18:15:16   
Bambino1
Zdravo mame. Evo i nas, malisan dobio boginje, pa bili danas kod pedijatra da potvrdi i kaze nam sta dalje. Kako ste vi? 🙂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Razgovori mama 12/21
18.12.2021 18:24:33   
Marinkela
E i mi smo stavljali srebrnu vodu u nosic i marisolom 3% se inhaliramo. Sto je zima, bili do prodavnice.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Razgovori mama 12/21
18.12.2021 18:49:32   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Bambino1

Zdravo mame. Evo i nas, malisan dobio boginje, pa bili danas kod pedijatra da potvrdi i kaze nam sta dalje. Kako ste vi? 🙂
Duša mila.Obuci mu nešto crveno da lakše izbiju i kupi puder da ga ne svrbi.Pitaj u apoteci.Stavljala sam Anđeli kad je imala boginje,super je.Mi ležali i prave,a i lažne🙄Dr.nije prepoznala osip,pa je rekla da su boginje,pošto su vladale u tom peridu,a nakon dva meseca dobismo i prave.To je bila neka druga doktorka,dežurna,pošto je bio vikend kad sam je vodila.Nije Anđelina.


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Razgovori mama 12/21
18.12.2021 18:59:48   
Bambino1
Jao Flam, i mi bili danas, radila dezurna, nasa na odmoru do cetvrtka. Mama mi rekla isto za crveno, a mi pa nista crveno nemamo, sve je belo, sivo i teget. 😀 Dobili smo od doktorke puder tecni, i imunoglukan za imunitet. Kod nas inace vladaju boginje, ima ih u svim vrticima a najvise u mom gde radim. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Razgovori mama 12/21
18.12.2021 21:03:12   
flamingos
Bambino,kupi neku najobičniju crvenu majicu kratkih rukava da bude detetu do tela.A i ako ne kupiš,samo da je lepo utopljeno dete dok izbiju.Ako,kkristite tečan puder kad vam je prepisala.Mi smo u prahu koristili.Ljubim vas punooooo.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Razgovori mama 12/21
18.12.2021 21:17:32   
Tiziana
A sto crveno? Ja ne znam za to.Moji su oboje imali kad su imali 17 meseci. Nisu jos umeli da se cesu pa je proslo bezbolno iako su bili skroz tackasti. Nismo koristili puder nego neki Poxclin, kao neka pena koja se maze. Super je. Mi malopre dosli. Grad je pun i prepun, sve sljasti. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Razgovori mama 12/21
18.12.2021 21:29:45   
Marinkela
Mi smo koristili neko krecno mleko. Tako da polako i proci ce te boginje.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Razgovori mama 12/21
18.12.2021 21:34:05   
Bambino1
Hvala Flam. 😘Ne znam Tizi ni ja, samo sam cula za crveno. I on je mali, ima 19 meseci, ali ga svrbi jedna iza uha mada ne cese da bas cese. Inace je raspolozen, razigran. Alo ce mu kuci brzo postati dosadno, voli vrtic i kuci mu dosadi posle 2 dana. A ne bi smeo ni napolje dok ne prodje te dve nedelje do kontrole. 😕

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Razgovori mama 12/21
18.12.2021 22:25:22   
Ivanka 75
Bambino, proveri da li smes Poxclean penu da mu mazes. Od nje dosta manje svrbi.




(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Razgovori mama 12/21
18.12.2021 22:28:33   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Tiziana

A sto crveno? Ja ne znam za to.Moji su oboje imali kad su imali 17 meseci. Nisu jos umeli da se cesu pa je proslo bezbolno iako su bili skroz tackasti. Nismo koristili puder nego neki Poxclin, kao neka pena koja se maze. Super je. Mi malopre dosli. Grad je pun i prepun, sve sljasti. 



I mi smo to koristili. Ona hladi i dete se manje cese. A crveno nismo oblacili. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Razgovori mama 12/21
18.12.2021 22:54:35   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Tiziana

A sto crveno? Ja ne znam za to.Moji su oboje imali kad su imali 17 meseci. Nisu jos umeli da se cesu pa je proslo bezbolno iako su bili skroz tackasti. Nismo koristili puder nego neki Poxclin, kao neka pena koja se maze. Super je. Mi malopre dosli. Grad je pun i prepun, sve sljasti. 
Lakše i brže izbiju-provereno.Ma da,prođe to brzo.Ima svašta,zavisi od uzrasta.Moje dete je bilo veliko,pa joj preporučiše puder.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Razgovori mama 12/21
18.12.2021 23:05:38   
Tiziana
Ma mojima su bukvalno preko noci izbile. Mislite boginje prepoznaju crvenu boju? 
Ovaj Pixclin secam se ima aloju pa to umiruje, a ima i nesto u sebi sto hladi, sto rece Sanjica, fenomenalna stvar. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Razgovori mama 12/21
18.12.2021 23:28:43   
Sanjica26 RR
Sofi se non stop prskala🤣Bila je bas mala. Tek je napunila godinu dana. Možda je malko skuplji, ali savrseno je. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Razgovori mama 12/21
18.12.2021 23:31:01   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Ma mojima su bukvalno preko noci izbile. Mislite boginje prepoznaju crvenu boju? 
Ovaj Pixclin secam se ima aloju pa to umiruje, a ima i nesto u sebi sto hladi, sto rece Sanjica, fenomenalna stvar. 


Iznosim svoje iskustvo,a i iskustvo onih koji su mene savetovali.Sad-da li boginje prepoznaju crvenu boju ili ne,to već ne znam.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Razgovori mama 12/21
19.12.2021 0:06:17   
flamingos
Srećan rođendan Ivanka,da si živa i zdrava još sto pet,pa opet.Neka ti se ostvare sve želje-od❤ti želimo sve najbolje.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Razgovori mama 12/21
19.12.2021 0:53:18   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Srećan rođendan Ivanka,da si živa i zdrava još sto pet,pa opet.Neka ti se ostvare sve želje-od❤ti želimo sve najbolje.





Hvala Flam ❤️❤️❤️ 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Razgovori mama 12/21
19.12.2021 8:20:05   
Bambino1
Hvala na savetima. Raspitacu se za to sto ste preporucile. 🙂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Razgovori mama 12/21
19.12.2021 9:17:38   
IvanaSK RR
Srećan rodjendan Ivanka!I kod nas u vrticu krenule boginje, ali smo mi prelezali pre dve godine. Penu sam brzo potrosila, a krecno mleko joj je vise prijalo. Bar sam imala takav osećaj 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Razgovori mama 12/21
19.12.2021 9:25:19   
flamingos
Dobro jutro.Bambino,kako ste?Mirko,vi?Ostale mame?Pijem kafu,pa odoh redom da završavam jedno po jedno.Želim vam prijatnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Razgovori mama 12/21
19.12.2021 9:37:07   
Marinkela
Dobro jutro. Mi jos sanjivi, hladno nam. Pije mi se kafa. I nama je krecno mleko bilo super.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Razgovori mama 12/21
19.12.2021 10:26:50   
dddaca
Dobar dan! Srecan rodjendan Ivanka! Cula sam za to crveno, ali ni meni nije jasno kakve veze ima boja sa izbijanjem boginja. Tkanina je tkanina. Sto ne znaci da mozda necu da joj obucem nesto crveno kad se istackamo user posted image Roditelj je u stanju da uradi sve da bi pomogao bolesnom detetu, pa makar te stvari bile potpuno nelogicne. Isto kao sto nedavno procitah da ne treba dete kupati dok ima boginje. To tek ne mogu da razumem.

(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Razgovori mama 12/21
19.12.2021 11:23:35   
Malaraja
Kako ste zenice :) imal sta novo kod vas. 

Milena kako je bebac :* Mi ove sedmice idemo na vjezbice, jedva cekam da pocnemo. Nego mom malenom kad fata ruku, ilo zveckom kad mu se mase pobjegnu oci prema unutra, nekad ga bas zafrlja a ovako normalno gleda. Neuropedijatar mi je rekao da me to ne brine, da njemu vid nije razvijen dok je fizijatrica napisala strabizam na oba oka 🤐 al nas nije uputila nigdje. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here