|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/21
20.12.2021 12:30:37   
Bambino1
I ja sam procitala da postoji kod nas. Sad je gotovo, ali procice i to. Bitno mi je da se on dobro drzi, raspolozen, razigran, lepo jede, spava, kad je sve to okej i ja sam spokojnija. 🙂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori mama 12/21
20.12.2021 13:04:13   
ivaMark
Vidim piset_e o boginjama...moji nisu ni jedne imali, stari su osam i sedam godina. Bili su vise puta u kontaktu i nista. Bas me to i nervira malo. Mozda su i imali ali bez simptoma. 

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori mama 12/21
20.12.2021 13:29:24   
Marinkela
IvaMark, nekome budu samo tackice i brzo prodju, dok kod nekih bude bas nezgodno. Isetah se danas , a hladno je .

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori mama 12/21
20.12.2021 13:44:10   
dddaca
Bambino proci ce, bolje dok ste mali, dok ne krene u skolu

(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori mama 12/21
20.12.2021 14:36:58   
flamingos


IZVORNA PORUKA: ivaMark

Vidim piset__e o boginjama...moji nisu ni jedne imali, stari su osam i sedam godina. Bili su vise puta u kontaktu i nista. Bas me to i nervira malo. Mozda su i imali ali bez simptoma. 
I moje dete je kasno ležalo boginje.Nema to veze da li si u kontaktu,zavisi od deteta.I moje dete je bilo u kontaktu,pa nije dobilo pre deset_ punih godina.Kako si ti?Kako dečica?


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori mama 12/21
20.12.2021 19:47:31   
Tiziana
Kad su manji lakse preleze. Moji nisu imali temperaturu, za svrab sam im davala Aerius.
Kod nas standardno ponedeljak, jurnjava. Sin sad dosao iz skole. Jos ova nedelja da im prodje pa da se opuste.. Sledece nedečje se sigurno nece raditi nista posebno. 
Ja cu sutra biti ceo dan odsutna, do 22h/23h, pa da zavrsim rucak da imaju samo da pogreju. Cerka ce da jede u skolu, a njih dvojica kod kuce. 
Napolju zima, uzas. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori mama 12/21
21.12.2021 6:25:06   
flamingos
Dobro jutro.Bambino,nadam se da manje svrbi i da ste lepo spavali.Malaraja,kako ste vi?Ostale mame?Branki,tako bih volela da se javiš.Mislim na vas.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori mama 12/21
21.12.2021 6:36:30   
Bambino1
Dobro jutro Flam. Eno malise jos spava. Manje svrbi. Ja evo spremila mm dorucak, malo da odmorim pa da se spremam za posao. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori mama 12/21
21.12.2021 6:40:40   
Bambino1
Flam sad sam videla i pp, ali standardno preko telefona nece da salje odgovor. A laptop je trenutno po strani, jelka je zauzela njegovo mesto. 🙂 Hvala ti. 😘

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori mama 12/21
21.12.2021 7:11:31   
flamingos
Super kad manje svrbi.Duša mila.Ljubim vas puno.Srećno na poslu.Ok.taman sam htela da te pitam za pp.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori mama 12/21
21.12.2021 7:42:40   
dddaca
Dobro jutro!
Bambino super kad manje svrsbi.
Ja ispratila dete i mm, zavrsavam kafu. Setih se da sam zaboravila da ubacim maramicu u ves masinu. Valjda nece nista da pusti boju.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori mama 12/21
21.12.2021 7:50:54   
Milena18
Dobro jutro! Samo da vas pozdravim 😊
Bambino, želim vam da se što lakše izborite sa boginjama. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori mama 12/21
21.12.2021 7:56:34   
Bambino1
Hvala Milenice. Kako ste vi? 🙂

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori mama 12/21
21.12.2021 11:42:20   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja jedva čekam raspust 🤣 ne mogu vise da slušam o skoli. Jadna ova deca. Mislim da treba skolska godina da traje sest meseci, a sest raspust 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori mama 12/21
21.12.2021 11:49:59   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Ja jedva čekam raspust 🤣 ne mogu vise da slušam o skoli. Jadna ova deca. Mislim da treba skolska godina da traje sest meseci, a sest raspust 😁
Što bi to bilo lepo.Mislim da bi se svi sa tobom sližili.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori mama 12/21
21.12.2021 11:56:01   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Ja jedva čekam raspust 🤣 ne mogu vise da slušam o skoli. Jadna ova deca. Mislim da treba skolska godina da traje sest meseci, a sest raspust 😁



Ja vise jedva ne cekam😄
Dobro jutro. Bambino, nadam se da bez problema izbijaju. Moja kuma je pre neki dan odvela decu kod prijatelja da dobiju boginje. Nisu jos. I bolje sad nego u leto. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori mama 12/21
21.12.2021 11:59:59   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Ja jedva čekam raspust 🤣 ne mogu vise da slušam o skoli. Jadna ova deca. Mislim da treba skolska godina da traje sest meseci, a sest raspust 😁


Potpisujem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori mama 12/21
21.12.2021 12:08:53   
Ivanka 75
Dobar dan. Jutros vejavicaaaaaaaa, dok sam izasla iz busa posle 5 min ni pahulje ni oblaka. 😊
Sto se boginja tice... I. je bila u kontaktu 4x i to prva 3x nekoliko zarazene dece oko nje bilo, sedeli zajedno, sto bi ja rekla, njusili se 😊
I ne dobi 3x. Ali 4. put, jedno dete, samo jedno, na jedan sat sedeli na dva suprotna kraja stola i razbile se posle tacno 14 dana. Tako da... Nema pravila. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Razgovori mama 12/21
21.12.2021 12:15:14   
dddaca
Eto, nema pravila.
Za raspust se slazem sa Ivanom. Samo sto bi im onda natrpali svaki drugi dan testove u tih 6 meseci koliko bi isli u skolu. Pa ne znas sta je gore

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Razgovori mama 12/21
21.12.2021 12:17:17   
Sanjica26 RR
Kako okrenes ne valja. Ma, ko je uopste smislio školu.🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Razgovori mama 12/21
21.12.2021 12:18:37   
dddaca
Vec ih zamisljam poludivlje posle 6 meseci raspusta

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Razgovori mama 12/21
21.12.2021 12:26:15   
Ivanka 75
Bogami ja kad vratim film i  mi smo ucili dosta. Obnavljala sam lekcije svaki dan. Nije se znalo ni ko ni kad ce da pita ili da kontrolni (sad se to zove test, avanzovali smo 😊). Sveska za vezbanje iz matematike. Pa iz srpskog za padeze i glasovne promene... Uh kad se set_im. 

I sve same sestra i ja, niko nije stizao nesto da nam pomaze mnogo, mama i deda na poslu a baba ne ume. Ona bila pozarni,, docekivala i ispracala 😊 Njoj smo deklamovali lekcije dok plete i hekla 😂 
Nego je sada sve javno i mnogo, previse se o skoli prica. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Razgovori mama 12/21
21.12.2021 12:29:20   
Sanjica26 RR
I cini mi se da je sve servirano. Tipa ocekuje se da u svesci mora sve da se ispise i da samo iz nje uce. Deca ne otvaraju knjige.To je istina Ivanka. Dosta smo ucili. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Razgovori mama 12/21
21.12.2021 12:36:21   
flamingos
Ivanka,svaka ti je na mestu.❤I mi smo same učile.A knjige služe da bi deca iz njih učili.Pričam o svom detetu koje otvara knjige.Ne pada ništa sa neba.Lepo joj kažem-tvoje je samo da učiš i budeś spremna za časove.I izvršim poređenje-dođeš iz škole i tražiš da jedeš.Ja kažem"Jedi",a ništa ne spremim.I šta ćeš da jedeš?Tako i ti-ako ne naučiš,nastavnik pita,šta ćeš da kažeš.Vremena za sve imaš.Rasporediš i gotova stvar.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Razgovori mama 12/21
21.12.2021 13:07:14   
Ana RR
Mi i nemamo knjige. Nismo mu kupili. Šta će mu? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here