|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/21
29.12.2021 20:54:36   
IvanaSK RR
Gde ste, devojke? Ja sam muerto, ko ce docekati subotu 😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori mama 12/21
29.12.2021 21:19:30   
Sanjica26 RR
Ivana ti si vec zaspalauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 6:47:08   
Mirko Svirko
Dobro jutro, devojkee.

Sta radite?Kako ste?Kod nas ledeno.Jos danas skola... 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 8:08:37   
flamingos
Dobro jutro.Mirko,kod nas danas žurka od 10 h i podela đačkih knjižica.Čestitam svoj dečici kraj prvog polugodišta.Uživajte u raspustu.Moje dete spva,ja pijem kafu.Danas ide kod drugarice na rođendan,kući slave od 14 h.Samo tri devojčice iz razreda je pozvala.Bambino,QL,nadam se da ste dobro.Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 8:44:25   
dddaca
Dobro jutro. Ispratila dete u skolu, otisla do laboratorije, svratila u prodavnicu, sve to od jutros. Danas imam posla preko glave, kuca mi je u haosu, trebace joj tri dana da se sredi. Treba popodne i u nabavku da se ode, ovih dana se sve nesto namestalo da ne odem. Najverovatnije cu veceras sa detetom, a te kupovine su uvek zabavne user posted image vec je cujem: a da kupimo i ovo, i ovo i samo jos ovo...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 9:01:58   
flamingos
Daco,srećno u kupovini.Mi sinoć iz škole išle,pa se zadržasmo.I ja danas sređujem stan,pravim tortu itd.Sutra ću i nešto posno da spremam.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 9:24:52   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. I kod nas je Mirko ledeno.
Moje spavaju. Nas je probudio muževljev mobilni. Inace, po nekoliko puta na dan nas proveravaju, tj.vise mm nego meni da li je kod kuce i da li dobro.
Malo su dosadni. Posle se izvinjavaju, jer imaju duple spiskove. I tako svaki dan.
Daco, opusteno za kucu. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 10:12:46   
dddaca
Nema opusteno Sanjice pred novu godinu user posted image To mora da blista. Zamisli slikamo se, a iza nas krs na sve strane

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 10:14:29   
Sanjica26 RR
Kod nas svecano za Bozic.Ma, bili ste bolesni. To je opravdano. Za slikanje moras da i sebe upicanis. 😄

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 10:37:40   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Kod nas svecano za Bozic.Ma, bili ste bolesni. To je opravdano. Za slikanje moras da i sebe upicanis. 😄


user posted image Da, da, vecernja toaleta za uz televizor, a moze i posebna presvlaka za kuhinju user posted image
Ma ide ona sa telefonom i tabletom i samo skljoca. Nek bude bar za NG sredjeno user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 10:56:54   
Milena18
Dobar dan, mame!
I mene čeka to sređivanje i nabavka, a i bebca danas vodim na sistematski. I čišćenje oraha za tortu 😁 Još mi i vozačka ističe danas, tako da sutra moram da idem u SUP. Išla sam juče, ali ne može da se preda zahtev pre nego što istekne. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 11:00:24   
Sanjica26 RR
Milena, kako su decica?
Da, znam za vozacku moras ranije.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 11:18:04   
ivaMark
Zdravo..Milena18, e svašta...onda ces da vozis sa isteklom vozackom, koja je to fora. Koliko znam predaje se pre nego sto istekne a ne kad istekne, definitivno je tu gdju mrzelo da odradi.



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 11:20:08   
Milena18
Ja sam mislila da mora ranije, ali eto ne može, mora da se čeka da istekne. A valjda će mi dati onu potvrdu sa kojom mogu da vozim dok ne stigne nova. Birokratija... 

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 11:26:06   
ivaMark


user posted image
Ipak je tu gospodju samo mrzelo da radi. Evo, ovde pise...najranije 30 dana pre isteka. Nisu normalni. Imam iskustva sa njima i te kako. Meni je sada mam trebala da preda za potvrdu o nekaznjavanju...posaljem joj lepo odavde overeno ovlascenje i kaze gdja: pa ne treba vam ovlašćenje. Jel, a prosli put kod druge koleginice je trebalo 😂😂😂

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 11:29:59   
dddaca
lepo mi Sanjica kaze da ne sredjujem, a ja zapela hocu, pa hocu. i puce crevo na usisivacu. Namucila sam se dok sam usisala, i opet nije to to.
Ivamark bas tako, zavisi od sluzbenika do sluzbenika. Vise puta osetila na svojoj kozi

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 12:04:01   
Milena18
IvaMark, definitivno joj se nije radilo. Strašno, još sam čekala u redu dobrih pola sata.
Daco, sad se i ja pitam da li da usisavam 😂 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 12:21:54   
IvanaSK RR
Dobar dan. Moja maca sinoc dobila temp. Preskocila maskenbal u vrticu danas. Mama je uspela da izadje sa posla pa je cuva sada. Ja moram na posao na par sati. Bice veselo kad se budem vracala, ko zna koliko cu putovati. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 12:23:33   
dddaca
Milena, bolje nemoj. I onako ce za pola sata opet da bude svasta po tepihu user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 14:24:29   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: dddaca

lepo mi Sanjica kaze da ne sredjujem, a ja zapela hocu, pa hocu. i puce crevo na usisivacu. Namucila sam se dok sam usisala, i opet nije to to.
Ivamark bas tako, zavisi od sluzbenika do sluzbenika. Vise puta oset_ila na svojoj kozi


Дацоuser posted image Ја следеће купујем робот. Каже мм, мени је то дефинитивно потребно, јер некад и два пута дневно усисавам. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 30.12.2021 14:29:54 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 14:39:32   
Ana RR
Zato ja imam i onaj štapni usisivač, on mi je za dnevna usisavanja kojih bude i po 4,5 puta user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 15:03:53   
Mirko Svirko
Dobar dan,  ja od jutros mesila opet pa nosila u skolu pa dosla pa opet u skolu pa onda po gradu..Pa doala zacrsila rucak. Usisavanja jos nema.. nafam se da ce to mm kad mi odeno po knjizicu u 17h...
Danas je u skoli bila zurkica i bilo je bas lepo.
Sad M spava.Srce moje.. ali nasmejao me je danas. Vraca kobtrolni iz srpskog.Pise zadatak napisi rec gde je slovo K prvo,  pa u sredini pa na kraju reci.. a on nije mogao da se set_i reci gde je poslednje slovo k i napisao KRASTAVACK.😂😂😂😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 15:05:38   
Ana RR
Hahaha dobar je, Mirko user posted image snašlo se dete user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 17:57:45   
Milena18
Mirko, nasmeja me 😂
Mi se vratili iz savetovališta, sve je u redu. Obavili i nabavku, sa sve bebom u kolicima. Ostalo mi još sutra da kupim neke sitnice. Kuća, naravno, nije sređena, niti će biti danas 😁

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 18:04:41   
Sanjica26 RR
Anci, neki cu da uzmem. Samo da smislim koji. Ali mozda bolje taj koji sam usisavauser posted image

Mirko, pametno se setilo. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here