|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/21
26.12.2021 11:11:23   
IvanaSK RR
Dobar dan. Ja nesto po kuci sredjujem i vec jedan sati. A na poslu vreme nikako ne prolazi. Ovi muski otisli na trku, ne znam kako ih ne mrzi 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Razgovori mama 12/21
26.12.2021 11:16:44   
Ivanka 75
Dobro jutro 😊 I bi kacamak za dorucak 😊


Ovde je bas tmurno, ali jelkica nam obasjava staze 😊Idemo dalje... 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Razgovori mama 12/21
26.12.2021 11:20:05   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Sanjice,  i kod nas je to problem. Navikli da spavamo ali jutros sam probudila sve u 8h.

Sutra u 7h. Jer moramo na prvi cas.Ali bas smo ae poremetili. Polako se vracamo starim navikama. A onda raspust...Opet istoo 😂😂😂.



Mirko, nevezano za raspust. Moramo da ih vratimo. Dosta je bilo lencarenja😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Razgovori mama 12/21
26.12.2021 16:32:23   
flamingos
I ovde je tmurno,Ivanka.Evo ispazarismo u Lidlu,pa mm dođe autom kući,a nas dve ostale da se prenovimo.Anđela kupila farmerice,duksericu,džemper i pidžamu.Ja sebi uzeh duksericu.Farmerice ću negde u gradu.Ne nađoh takve kakve mi odgovaraju.Ručasmo,dete čita knjigu.Ispeglah joj stvari za sutra i sedoh.Smućkah 2 u 1 i da vidim šta ste pisale.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Razgovori mama 12/21
26.12.2021 23:04:04   
Tiziana
Proletw vikend kao da ga nije bilo.Nismo stali. Bukvalno. Nasli bele baletanke. Bili smo u obucarskoj radnji koja pravi samo cipele, baletanke, sandale i sl za razne plesove i predstave. Ovde ceo dan pada kisa. Meni je sl.ned rotacija, moram u kanc, a cele nedelje ce pljustati kisa. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Razgovori mama 12/21
26.12.2021 23:23:17   
Sanjica26 RR
Tizi, nisam znala da tražis bele baletanke. Mogla sam da ti posaljem. T skoro da ih nije ni nosila.
Moje spavaju. T sutra ima test iz solfedja, pa moram da je budim ranije.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Razgovori mama 12/21
27.12.2021 7:43:44   
dddaca
Dobro jutro! Juce smp osle u bioskop, gledale Pevajmo 2. Detetu se svideo, ima dosta muzike. mada mi je lepsi bio Enkanto. Tizi, ne znam da li trazis prave baletanke za balet ili one kozne. Ako su kozne, ima ih u Intersportu i Djaku. Da znas za sledeci put

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Razgovori mama 12/21
27.12.2021 8:47:07   
Ivanka 75
Dobro jutro. Jos 4 dana pa odmoriška 😊




(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Razgovori mama 12/21
27.12.2021 8:51:56   
Sanjica26 RR
Jao Ivanka, tacno jos 4 dana. Mada, mislim da cemo mi cim prodje 3.januar da idemo u školicu. Ili ce direktori da budu milostivi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Razgovori mama 12/21
27.12.2021 8:59:17   
flamingos
Dobro jutro.Tmurno vreme,kiša,užas.Pijem kafu,pa da završavam šta imam i spremanje za školu.Moraću još po gradu koje šta da pokupujem.Bambino,ne javljaš se.Kako ste?Ostale mema?Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Razgovori mama 12/21
27.12.2021 9:04:09   
dddaca
Sto biste isli posle 3.januara? Zar nije raspust i vama? Znam da leti, u avgustu, imate obaveze, sednice, ali nisam znala da vam uzimaju i zimski raspust

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Razgovori mama 12/21
27.12.2021 9:11:13   
Sanjica26 RR
Daco, nije za nas raspust. Na poslednjoj sednici uvek naglase da je za decu raspust. Idemo mi do 13 jula u školu, neko ranije, a neko kasnije na odmor.Sad cemo sigurno da imamo seminar. Mora da bude nesto. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Razgovori mama 12/21
27.12.2021 9:17:56   
dddaca
Da, znam da za leto nemate ceo raspust. Da ima obaveza i nakon zavrsetka skolske godine, a i u avgustu. Ali sam mislila da vas bar ostave na miru tokom zimskog raspusta.
Sad mi pade na pamet. Da li ce biti nadoknade casova zbog onog produzenog raspusta nedavno?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Razgovori mama 12/21
27.12.2021 9:29:36   
Tiziana

Trebale mi kozne, one bas za balet. Sad imamo i znamo gde mozemo da kupimo! 
IZVORNA PORUKA: dddaca

Dobro jutro! Juce smp osle u bioskop, gledale Pevajmo 2. Detetu se svideo, ima dosta muzike. mada mi je lepsi bio Enkanto. Tizi, ne znam da li trazis prave baletanke za balet ili one kozne. Ako su kozne, ima ih u Intersportu i Djaku. Da znas za sledeci put



(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Razgovori mama 12/21
27.12.2021 11:46:46   
Mirko Svirko
Dobar dan, kod nas kisa. Hladno. 

Mi isli na prvi cas pa kod ORL pa da vadim krv pa da saljem cestitke...I jeli u kola naravno dok cekali mene...Sad se uvili u cebe.Prstici su mi zaledjeni.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Razgovori mama 12/21
27.12.2021 12:48:37   
Bambino1
Zdravo mame. Dobro smo, hvala na pitanju, juce smo imali proslavu kolektiva povodom ng pa nisam ni ulazila ovde. I kod nas kisa od sinoc pada, bas je dosadna. Kako ste vi? 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Razgovori mama 12/21
27.12.2021 12:57:18   
dddaca
Bambino, kisovito je celog dana. bas neko bezveze vreme. Nadam se da je provod bio dobar. Kako je dete? Prolaze boginje?

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Razgovori mama 12/21
27.12.2021 14:06:21   
Bambino1


IZVORNA PORUKA: dddaca

Bambino, kisovito je celog dana. bas neko bezveze vreme. Nadam se da je provod bio dobar. Kako je dete? Prolaze boginje?


Bilo je okej, jedino sto je u vecernjim satima a ja radila od 6 danas. 🙂 Dobro je dete, pospadalo je bas dosta boginjica. U cetvrtak ili petak da ga vodim na kontrolu. 🙂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Razgovori mama 12/21
27.12.2021 22:14:21   
IvanaSK RR
Bambino, zavrsili ste sa tim, sad ste mirni.
Dddaco, to zavisi od skole, negde ce biti radne subote, negde produzeni casovi.. Kod nas je pre bilo da recimo zamene dane sa casovima. Recimo, u petak imajy raspored od četvrtka.. Mada je i to tri dana, nije nesto strasno. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Razgovori mama 12/21
27.12.2021 22:23:21   
dddaca
Nama niko nista nije pricao o tome. Mislim da bi bilo bezveze da deca idu subotom u skolu. A ako mogu da ukope to u toku radne nedelje, onda je super

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Razgovori mama 12/21
27.12.2021 22:30:37   
Tiziana
Ma gde da uklope u radnu nedelju nadoknadu casova, pa deca bi imala po 8,9 casova.
Ja sam zene mrtva. Sad sam sela i razmisljam sta sve stane u 24h. I opet fali koji sat. Nije normalan ovaj tempo. 
Nadam se da ste sve dobro.. Jos koji dan pa praznici, malo da se jede i da se pije i ko stigne malo i da dreme 🙃.. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Razgovori mama 12/21
27.12.2021 22:36:41   
Sanjica26 RR
Nego, ko ce to sve da platiuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Razgovori mama 12/21
27.12.2021 23:22:40   
Tiziana

Mislis prekovremeni rad ili hranu i pice😂? 
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Nego, ko ce to sve da platiuser posted image



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Razgovori mama 12/21
28.12.2021 0:34:32   
Sanjica26 RR
Sve skupa Tizi. Znam da se prekovremeni rad slabo placa.Nego, vise mislim na jelo i pice. 🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Razgovori mama 12/21
28.12.2021 6:45:44   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Tizi, sinoc bas pricam sa drugaricom kako mi malo 24h u danu 😂.Kako udjem u kucu do kreveta ne stajem. Retko kad se izvrnem u dnevnu sobu i kuliram. Mozda nekad vikendom na sat vremena. Jos pricam kako nam treba nova garnitura.. Sta ce nam uopšte 😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here