|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/22
25.2.2022 7:01:44   
flamingos
Dobro jutro.Hvala Ivanka.Biće bolje.Loše sam spavala.Juče gledasmo baku preko vibera.Tužno...Jadna,sve okreće glavu na stranu da je ne vidimo takvu kakva je...Zna da svi brinemo...Jedva da priča...Bog neka joj je u pomoći.Sad da popijem kafu i završavam šta imam,pa kad dete krene u školu,odoh da primim inekciju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori mama 02/22
25.2.2022 7:39:23   
Milena18
Dobro jutro!
Flam, nadam se da će ti terapija pomoći. A što ti bake tiče, šta da ti kažem... Starost može da bude tako teška i tužna. Pomozite joj koliko možete, ali na neke stvari jednostavno ne možete da utičete. 
Moje malo dete budno i veselo od pre sedam. Velika spava uprkos njegovim usklicima 😁 A uvalili se oboje kod mene u krevet. On se budi čim ga spustim u krevetac. 
Juče smo baš dosta bili napolju, iako nije bilo baš toplo. Nadam se da ćemo i danas. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori mama 02/22
25.2.2022 7:59:32   
Ivanka 75
Donro jutro, petaaaaak 😊Da operem kosu pa da skrnem kafu 😁

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori mama 02/22
25.2.2022 8:06:44   
Ivanka 75
Trt, nema tople vode 😭


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori mama 02/22
25.2.2022 8:56:05   
IvanaSK RR
Ivanka, sto nema tople vode? Petak, hvala Bogu!! Mnogo mi znaci sto ne radim vikend. Mada i dalje smatram da je to malo za odmor 😁 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori mama 02/22
25.2.2022 9:13:55   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ivanka, sto nema tople vode? Petak, hvala Bogu!! Mnogo mi znaci sto ne radim vikend. Mada i dalje smatram da je to malo za odmor 😁 



Nema zato sto je bojler prikljucen na kotao a nije jos uvek bilo nalozeno. Ukljucila sam mali bojleri reseno 😁

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori mama 02/22
25.2.2022 9:49:23   
Sanjica26 RR
Pozdrav svima. Ja sam stigla u jedno selo. Posle idem u drugo, pa posle podne u treceuser posted image Zato kažem da mi je to turneja.
T sam probudila ranije da jos jednom pređe biologiju. Ide na takmicenje. A juce se prijavila za recitovanje. Bas sam se zacudila jer ne voli da se eksponira.
Odoh da zovem decu da uđu u ucionicu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori mama 02/22
25.2.2022 10:35:19   
dddaca
Dobar dan!
Milena, i moja se budila kad je spustim u krevetac. Kad se samo toga setim, kao trnje da je bilo u krevecu user posted image
Sanjice bravo za T. Rastu deca, menjaju se. Evo moja juce izvlaci ruku iz moje dok setamo ulicom. kaze velika je
Flam, nadam se da ce ti biti bolje uz terapiju

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori mama 02/22
25.2.2022 11:07:33   
flamingos
Daco,Milena,hvala.Biće bolje uz terapiuu.Za baku-da,teška je starost...Samo da nije kuk polomika da se muči u bolovima...Lep je dan.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori mama 02/22
25.2.2022 11:22:11   
Ana RR
Dobro jutro, petak konačno. Ja odavno nisam bila ovako umorna, već dve nedelje radim po 12 sati, ne mogu da se sastavim.

Jutros nameštam krevet i zamahnem jorganom i preseče me po sredini leđa user posted image sad pored toga što mi je ukočen vrat i boli me rame, ne mogu ni da se savijem ni da se ispravim. Dođe mi da plačem.

Flamingos, nadam se da će baka biti dobro. Moja baka kada je slomila kuk nije ni operisana, ležala je u bolnici sa tegom na nozi da joj izvuče taj kuk. Oporavila se posle, uz štap je polako hodala. A nisu je operisali jer su mislili da joj srce neće podneti operaciju.

Milena, baš to je lepo sa tvojim malcima user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.2.2022 12:02:45 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori mama 02/22
25.2.2022 16:30:02   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dddaca

Dobar dan!
Milena, i moja se budila kad je spustim u krevetac. Kad se samo toga set_im, kao trnje da je bilo u krevecu user posted image
Sanjice bravo za T. Rastu deca, menjaju se. Evo moja juce izvlaci ruku iz moje dok set_amo ulicom. kaze velika je
Flam, nadam se da ce ti biti bolje uz terapiju



Daco, ona je ista. Nista se ta ne menja. Nego, nastavnica ju je pitala jel hoce, jer lepo recituje. Inace, ne bi ona sigurna sam. Danas kad se zavrsilo takmicenje iz biologije, videla ju je nastavnica kad je predavala rad, da se trese i rekla joj je zbog cega kad si u 10 najboljih biologičara u celoj školi. 🤣Ma, dobro nastavnica je htela malo da je podstakne da ne treba zbog toga da trese.  Niko od nas dvoje ne ocekuje od nje da bude najbolja. I ona to zna. Svakako za roditelje je najbitnije da budu dobri ljudi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori mama 02/22
25.2.2022 17:34:25   
vonavoj
Samo da mahnem,ubi me glava i dalje.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori mama 02/22
25.2.2022 18:20:04   
Sanjica26 RR
Von, treba da dobijes? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori mama 02/22
25.2.2022 18:34:06   
Bambino1
Dobro vece mame. Da se javimo i mi, evo nas napokon petak. Pravimo kucicu od kocki i malo da odmorim danas, pa sutra na obaveze po kuci i oko kuce. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori mama 02/22
26.2.2022 7:54:13   
flamingos
Dobro jutro.Hvala Ana,drago mi je da se tvoja baka oporavila.Za našu ne znam šta da kažem.Njoj je dosta reka krv,ne sme na operaciju.Boli je jadnu.Pije i inače dosta lekova.Nazvaćemo danas i da je viidimo preko vibera.Bambino,drago mi je kada se javiš.Von,kako si danas?Ostale mama?Želim vam prijatan vikend.Loše je vreme.Pustih mašinu da pere,pa da popijem kafu i da završavam šta imam i odoh da primim inekciju.Dete spava,pa svje obaveze da završava.Mm da ode do sela,zadušnice su danas.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori mama 02/22
26.2.2022 9:22:20   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Von, treba da dobijes? 


Ne,zavrsio mi se ciklus i mora da me boli uvek..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori mama 02/22
26.2.2022 10:03:18   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Mene drma pms 😁. Em sto me sve boli, a nervozna sam, ujedala bih!! Sve mi sveta, Boze me sačuvaj ovakve! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori mama 02/22
26.2.2022 10:39:14   
Tiziana
Dobro jutro devojke.Von i mene evo cetvrti dan boli glava. Ne znam da li je zbog vremena ili sta, ali iscrpljuje. Muz me zeza, ksze jedi sastavila testament. 🙂

Flam, nisam ispratila, to je tvoja baka ili od tvog muza? Starost je nekad stvarno strasna, ali koliko sam shvatila uspeli ste da je smestite negde gde brinu o njoj i to je najbitnije.

Prodje prva nedelja skole, prezivesmo rano ustajanje🙂

Danas cemo do groblja pa na pijacu, pa po neki deo za auto itd, a ja popodne idem sa drugaricama na FEST.



(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori mama 02/22
26.2.2022 12:14:10   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Dobro jutro devojke.Von i mene evo cetvrti dan boli glava. Ne znam da li je zbog vremena ili sta, ali iscrpljuje. Muz me zeza, ksze jedi sastavila testament. 🙂



Tizi koji deo glave te boli?

Ja nisam sklona migrenama, glava me zaboli jednom godišnje kada sam baš baš umorna, i to uvek u čeonom delu, često i povratim , i posle bude ok. Nikada ta bol nije trajala duže od pola dana.

Ali poslednja 3 dana me boli leva strana glave, deo oko uha, pa se bol širi do ivice čela. Nisam ništa pila, jer nije strašna bol, ali je kljucajuća, i više me psihički nervira jer ne znam šta je...


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori mama 02/22
26.2.2022 12:40:47   
vonavoj
Mene boli od lopatice do uha,osecam da mi je sve ukoceno,i odatle ide i glavobolja..na kraju sam juce popila i pola bromica i jos jedan brufen i proslo me.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori mama 02/22
26.2.2022 14:13:26   
Tiziana

Ma cela glava me bolela. Kao upala sinusa, pa kad pomeris glavu a ona cela bubri, ali me je npr jutros bolela u potiljku. Da, nije jak bol, ali konstantan i ne prolazi od leka. Evo tek me malopre prosla. 
A kaze mi sad drugarica nju je od proslog petka do juce bolela glava! 

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Dobro jutro devojke.Von i mene evo cetvrti dan boli glava. Ne znam da li je zbog vremena ili sta, ali iscrpljuje. Muz me zeza, ksze jedi sastavila testament. 🙂



Tizi koji deo glave te boli?

Ja nisam sklona migrenama, glava me zaboli jednom godišnje kada sam baš baš umorna, i to uvek u čeonom delu, često i povratim , i posle bude ok. Nikada ta bol nije trajala duže od pola dana.

Ali poslednja 3 dana me boli leva strana glave, deo oko uha, pa se bol širi do ivice čela. Nisam ništa pila, jer nije strašna bol, ali je kljucajuća, i više me psihički nervira jer ne znam šta je...




(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori mama 02/22
26.2.2022 15:32:20   
dddaca
Dobar dan! Samo da mahnem. Nadam se da vam je glavobolja prosla. Verovatno je zbog vremena. Ove oscilacije temperature tesko da mogu nekome da prijaju.
Ana, kako su ledja danas?
Sanjice, super za T.
Moje dete ruca malopre i kaze da je zgazila ribu. Pao joj komad ribe na popd i zgazila ga, tako da sam morala da ribam tepih. Sad sedi sa dve razlicite carape user posted image Onu kojom je zgazila ribu je skinula da ne smrdi, a drgu nece jer joj se svidja user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori mama 02/22
26.2.2022 16:56:06   
Bambino1
I mene glava boli od jutros, ne prestaje. Mora da je do vremena. Kod nas kisa ceo dan pada. E Flam pratim redovno sta piset_e. Kako ste vi? Ostale mame? 🙂


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori mama 02/22
26.2.2022 19:45:47   
Ana RR
Daco, leđa su bolje danas, hvala što pitaš. Juče sam morala popiti nešto za bolove da bih mogla da radim, danas ne boli ali povremeno osetim neprijatnost u tom delu. Ma zrela sam za remont user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Razgovori mama 02/22
26.2.2022 22:32:45   
flamingos
Ana,nadam se da su bolovi popustili.Meni je baš dosta bolje od inekcija.Isto se nadam da je svima prestala glavobolja i da ste dobro.Bambino,hvala na pitanji,dobro smo.Ne stadoh danas.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here