|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/22
22.2.2022 12:46:01   
IvanaSK RR
Da, kod notara. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 02/22
22.2.2022 16:49:31   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mislim da se danas nisam javljala. Ne stizem.
Malo sam odmorila, pa sam se bacila na posao. Imam dosta da uradim. Nemam posle podne casove.
Nadam se da ste ostali dobro.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 02/22
22.2.2022 18:50:30   
flamingos
Hvala Daco.I mi se nadamo da se baka oporavi.Sutra da joj koje šta odnesemo.Ona sve ima tamo,ali smo se čuli sa osobljem i rekoše nam šta može da jede.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 02/22
22.2.2022 22:07:49   
Tiziana
Dobro vece.
Ja gledam na RTS Rec na rec i pusim se. Ovi naprednjaci kao papagaji istu pricu kako nam je nikad bolje, zivimo bolje nego u Svajcarskoj, toliko su izgradili, u zdravstvo su ulozili pa to je ludilo, toliko puteva sagradili, ma.. Zemlja snova! 🤯 I SVI pricaju istu naucenu napamet pricu! Ja ne znam da li oni misle da je narod toliko glup? Uf.. 
Bolje da sam se bacila na neku Netflix limunadicu.. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 02/22
22.2.2022 22:33:59   
Sanjica26 RR
Тизи, како можеш то да гледаш. Мени је сваки пут мука од тих прича.Ја сам гледала једну епизоду cable girl. И сад на спавање. Мртва сам. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 02/22
23.2.2022 7:41:38   
Milena18
Dobro jutro, mame!
Bebac blebeće i juri svoje noge, velika spava, mm proteran u dečiju sobu 😁

Otvorih žaluzine, a ono sunce, plavo nebo, divota. Danas smo svi kod kuće, pa bismo mogli u neku lepu šetnju. 
Vidim tema o letovanju otvorena, sad ću da bacim pogled kuda planirate. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 02/22
23.2.2022 8:18:43   
flamingos
Dobro jutro.Uživajte Milena u šetni.Pijem kafu,pa da dam detetu doručak i odoh da završavam šta imam,pa spremanje za školu.Da,lep je dan.Nadam se da ste svi dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 02/22
23.2.2022 9:03:10   
Ivanka 75
Dobro jutro. Perem sudove, rucak daans nemamo 😢 Leba ima i biće nešto uz leba. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 02/22
23.2.2022 9:17:08   
Ivanka 75
Smislila sam rucak ☺️Piletina i pire! Jupiiiii! 😊 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 02/22
23.2.2022 11:20:35   
Sanjica26 RR
Ola devojke, ja sam upala u neku masinu. Sad sam vežbala sa T matematiku koliko znam. Zadala sam joj zadatke i idem opet u šk. Imam i posle podne. Zbrckacu za mm i mene neku pastu za rucak. Deca imaju od juce. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 02/22
23.2.2022 15:49:50   
dddaca
Dobar dan! Sto je zahladnelo kod nas! Jutros je bilo neko sunce, ali sad je bas ledeno.
I ja sam bila bez ideje za danasnji rucak, ali srecom da sam imala i kolutice lignje i pomfrit u zamrzivacu. Nije bas najzdravija kombinacija, ali zacas se spremi.
Sanjice kako je suprug?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 02/22
23.2.2022 15:55:34   
Sanjica26 RR
Odlicno daco. Sigurno je imao reakciju na kivi.Ja sam 10minuta zažmurila i odoh opet u školu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 02/22
23.2.2022 17:37:24   
Ivanka 75
Ja jos uvek zmurim... 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 02/22
23.2.2022 18:04:14   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja jos uvek zmurim... 





Zmurenje gotovo, odoh... 😊 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 02/22
24.2.2022 6:16:26   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh kod svoje doktorke po uput.Da vidim gde ću sa ovom mojom kičmom.Ivanka,jesi li uspela  da se naspavas i odmorišOstale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 02/22
24.2.2022 8:30:12   
nata11
Jutro.

user posted image

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 02/22
24.2.2022 8:54:24   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Odlicno daco. Sigurno je imao reakciju na kivi.Ja sam 10minuta zažmurila i odoh opet u školu. 


Sad znas sta ti je ciniti kad te iznervira user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 02/22
24.2.2022 9:22:02   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja na poslu. Zeza grejanje ovde već danima pa mi je hladno i kuci kad dodjem 🙄. Bas me nervira. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 02/22
24.2.2022 9:44:29   
Sanjica26 RR
Добро јутро. Jа дођох из села. Довршила сам чорбу, коју сам синоћ скувала. Идем на четврти, па кући да испечем ручак и да Т оставим да једе. И опет идем на пред час. Сваки дан убијем 20 хиљада корака. Ретко кад мање. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 02/22
24.2.2022 10:57:13   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Ja na poslu. Zeza grejanje ovde već danima pa mi je hladno i kuci kad dodjem 🙄. Bas me nervira. 
Dođi kod mene,pretoplo je.Završih brzo-primam inekcije,da dam kompletne analize i u utorak da joj odnesem.Prepissla mi je i kremu da mažem,lekove da pijem.Za sad ništa od uputa za blolnicu dok ne prođe ovo ludilo.Sačekaću,bitno da me popusti od inekcija,lekova,a videće i analize kad budu gotove šta i kako dalje što se tiče terapije.Sedoh,pa da nastavim gde sam stala.Mm odnese baki lekove,voće itd.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 02/22
24.2.2022 18:30:17   
vonavoj
Flamingos,a koja ti je dijagnoza?

Mene ubi glava,popila nalgesin forte u 12,sad brufen od 600 .povraca mi se koliko me boli..a ne mogu da legnem. I na poslu turbo,zavrsni...nisam radila 2 nedelje. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 02/22
24.2.2022 18:32:51   
IvanaSK RR
Flamingos, koliko dana primas inekcije? I mene zadnjih dana opet mnogo boli kicma.
A toplo je i meni u stanu. Mi se grejemo na gas, namestim koliko hocu stepeni i milina. Valjda se nahvatam na poslu hladnoće. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 02/22
24.2.2022 22:15:18   
flamingos
Von,Ivana,hvala što pitate.Išijas,verovatno.Moraću dalje kod specijaliste za to.Za sad da isprimam 4 dana inekcije,a zatim na 2 dana još 3 inekcije.(ukupno 7,samo što nakon 4 uzastopna dana,preskačem po 1 dan).Kombinivane inekcije,dva šprica spremi sestra danas.🙄Ne marim,samo da nemam bolove.Von,popusti li glavobolja?


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 02/22
24.2.2022 22:57:31   
Ivanka 75
Dobro vece, vidim da svi jedva cekamo petak 😁


Saniice, odlicno sto pesacis toliko, meni je to bas extra 👍 Ja sam na 10 000 otprilike. Flam, izguraj tu terapiju i da prodje sto pre. Pisi kako je baka. Von, dosao mart na zalost a sa njim i zavrsni. Posle odmaraj maoo od cifri i brojki. 
Odjavljujem se, laku noc 🥰

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 02/22
24.2.2022 23:01:19   
Sanjica26 RR
Иванка, и мени је то супер. Волим да возим ауто, али волим и да пешачим.Одох и ја. Мртвосана сам. Сутра имам турнеју по селима. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.2.2022 23:10:34 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here