|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/22
20.2.2022 14:23:18   
Sanjica26 RR
Milena, jos je desno oko naduto. Levo je popustiilo. Videce sutra ako se ne smiri, da ide kod ocnog.
Tizi, ni moje nisu ucile.npr prvih nekoliko dana odmora. Kad smo bili kod mojih, sestricina i T su zajedno ucile. Isti su razred. T je nju preslisavala geografiju, posto je T vec dobila pet. Posle je sestricina s njom vežbala matematiku. Sofi je sa bratom vežbala, tj. Njemu pomagala domaci. 🤣Svoje nije ponela. Juce su završavale sta su imale. Kasnije cemo da idemo da gledamo film Jasminke Petrović. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 02/22
20.2.2022 16:26:02   
IvanaSK RR
Moj sin nije ni mogao da uci, bio je na pripremama. Da je bio kuci ucio bi jer ove nedelje bas ima svasta. On svejedno ima problem manjka vremena u toku nedelje, retko kad moze da uci tada i mora vikendom. Medjutim, ne želim da mu rusim njegove snove i zabranjujem treninge. Trpi njegov društveni zivot najviše. Tokom školske godine sve se svodi na treninge i skolu. Niti zelim da projektujem na njega svoje zelje ili komplekse. A ni ne smatram da to sto nije 5.0 umanjuje njegove sanse za upis na neki fakultet ili to kakav je on decak.
Tizi, znam da nisi mislila nista lose (mislim, to su tvoja deca 😁) ali mi je bas upalo u oci to poredjenje svoje sa drugom decom. Svi smo različiti, pa tako i deca. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 02/22
20.2.2022 17:14:54   
flamingos
Ivana,naravno da ne moraju sva deca da imaju prosek 5,0.Daleko od toga.Ako,neka uživa u onome što voli.Ni od svog deteta ne insistiram da ima taj prosek već joj savetujem da uči i da se potrudi.Nisam od onih roditelja čija deca strahuju i pošto poto moraju sa imaju sve petice.Za sada dobro plivamo.Tizi,rasporedimo svaki dan,da joj bude lakše u toku nedelje.Milena,hvala na pitanju,videćemo sutra.Za sada još ne smeju da je operišu.Mašem vam i odosmo.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 02/22
20.2.2022 19:04:48   
Tiziana
Ma gde poredim decu, daleko od toga..Samo sam konstatovala koliko su moji lenji.. Ja zaista budem fascinirana kad Flam npr napise da je A sve domace zavrsila u petak. To se kod nas nikada nije desilo. To je stvarno za svaku pohvalu. 
Ne mogu da kazem, moji su oboje dobri djaci, ali sve se radi u poslednjem trenutku, a ja pokusavam da se ne nerviram.. Hajde ona ima mnogo manje obaveza, 4.je razred. Kod njega bas nije tako, a uvek sve radi u 5 do 12..I kod nas je ludilo sa vanskolskim obavezama, on ima treninge 4x nedeljno i obavezno vikendom utakmicu. Kad ide popodne u skolu on zavrsava uglavnom skolu u 19.25 jer skoro svaki dan ima 7 casova. Bas je sve nekako napakovano i bude mi nekad zao, posebno njega. Ona, samo jedan dan bude u skoli do 18.45,inace zavrsava skolu u 18h. Od sledece ce i ona da kampuje, do kasno.. 
Al da su zivi i zdravi.. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 02/22
20.2.2022 19:07:39   
Tiziana

Ja mogu da rasporedim, ali oni  uvek nadju nacin da me iskuliraju. Moj sin kaze opusti se, zivot je da se zivi.. 

IZVORNA PORUKA: flamingos

Tizi,rasporedimo svaki dan,da joj bude lakše u toku nedelje.



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 02/22
20.2.2022 20:23:44   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Tiziana


Ja mogu da rasporedim, ali oni  uvek nadju nacin da me iskuliraju. Moj sin kaze opusti se, zivot je da se zivi.. 

IZVORNA PORUKA: flamingos

Tizi,rasporedimo svaki dan,da joj bude lakše u toku nedelje.



Joj Koji beše razred?Moja Anđela je od prvog razreda naučila da petkom sav domaći završi-što se pisanja tiče.Vikendom rasporedi i sve nauči.Tako do današnjeg dana.Nadam se sa tako i ostane.Ma,samo da su oni nama živi i zdravi.Ostalo će lako.Mi se lepo provedosmo u gradu.Sad se dete sređuje u kupatilu.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 02/22
20.2.2022 20:29:30   
Tiziana
Moji su 4. i 6.Ona jos i odradi sve u boravku, kada ostane. U poslednje vreme je brat pokupi iz boravka kad on zavrsi casove, kad idu prepodne i onda nekad ne stigne da zavrsi. A on je navikao da mu sve ide lagano, uljuljkao se, a posvadjan je sa radnim navikama i to ce kad tad doci na naplatu jer je svaki sledeci razred sve tezi. Mislim da je vecina decaka takva. Jos je sad u predpubertetu, sta god da mu kazes odmah se svadja i dozivljava kao napad.. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 02/22
20.2.2022 21:09:21   
flamingos
Tizi,bravo za brata što pokupi sestru uz škole.Neka su živi i zdravi.Deca se razlikuju.Sa sestrom bliznakinjom sam išla u školu.Ona nikad nije volela da uči.Domaći ja uradim,ona prepiše.Na časovima se provlačila pored mene.Bila su to druga vremena...


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 02/22
21.2.2022 6:15:33   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Tizi, slažem se sa tvojim sinom 🤣Ja sam toliko ljubila mog sina juce da sam mu se smucila 😂 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 02/22
21.2.2022 7:24:57   
dddaca
Dobro jutro! Pocinje skola, bas nam je bilo tesko jutros da ustanemo. Vidim pisete o radnim navikama. Moja bas i nije nesto odusevljena domacim zadacima. Zna da mora da se uradi, ali to tako sporo ide, stalno joj je nesto drugo interesantnije. Sve se nadam da ce proci s vremenom, ali jedino sto je proslo je polugodiste user posted image A za cudo, kad je pitam nesto, bas lepo odgovori.
Sanjice kako je suprug? Dobro je da si imala lek. To je bas jaka reakcija bila

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 02/22
21.2.2022 8:04:37   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Prepadoh se dddaco. Mogao je gusenje da dobije. Imam lek za alergije zbog sebe. Posto ja imam alergiju. Mnogo je bolje. Inace, Sofi se ljutila jutros zbog cega oni moraju cele godine da idu pre podne. I u pravu je. 
Sto se tice radnih navika moja ih deca imaju. Ali kad je raspust, nema potrebe da uce. One to nekoliko dana pre početka škole obnove. Mada, dosta čitaju knjige preko raspusta. Odoh da nesto radim, pa T da budim za muzicku, pa da je vratim i posle ja idem u šk. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 02/22
21.2.2022 8:47:41   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odosmo na kontrolu u vezi proteze.Ove nedelje popodne u školu.Svako dete je priča za sebe.Za 9 dana,koliko je trajao raspust,imala je vremena za sve.Pričam o svom detetu.Ako je raspust,nije kraj školske godine.Kontrolni koliko hoćeš i što bi sad,pored domaćeg koji će da ima i dodatno učila.Ovako joj je lakše.Želim svoj dečici srećan povratak u školske klupe.Mame,želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste svi dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 02/22
21.2.2022 8:54:58   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dddaca

Dobro jutro! Pocinje skola, bas nam je bilo tesko jutros da ustanemo. Vidim piset_e o radnim navikama. Moja bas i nije nesto odusevljena domacim zadacima. Zna da mora da se uradi, ali to tako sporo ide, stalno joj je nesto drugo interesantnije. Sve se nadam da ce proci s vremenom, ali jedino sto je proslo je polugodiste user posted image A za cudo, kad je pitam nesto, bas lepo odgovori.
Sanjice kako je suprug? Dobro je da si imala lek. To je bas jaka reakcija bila

Daco, propustila sam ovo sto si pisala da bas lepo odgovori kad je pitas. To je mnogo bitno. 🤗


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 02/22
21.2.2022 8:59:40   
nata11
Jutro.

Odosmo u vrtic uz malo negodovanja ali dobro.
Da se bacimo na posao.

user posted image

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 02/22
21.2.2022 9:07:55   
Sanjica26 RR
SRECNO, Nato. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 02/22
21.2.2022 9:10:24   
flamingos
Srećno Nato i u vrtiću,a i na poslu.Milena,šta vi radite?Pošto si juče pitala za baku,evobda ti javim.Sad sam zvala bolnicu.Danas je otpuštaju kući.Ne mogu da je operišu pošto joj je dosta razređena krv.Ne znam šta da kažem...


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 02/22
21.2.2022 11:07:54   
IvanaSK RR
Nato, moja maca i sad nekad negoduje kada ide u vrtic...Flamingos, samo da baki bude dobro. Stvarno je haos vise sa tim zdravstvom. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 02/22
21.2.2022 11:57:39   
flamingos
Hvala Ivana.Da,samo da bude dobro.Otićićemo da je vidimo ovih dana.Završismo brzo kod zubara.Sve je super.Sad da počnemo i donju protezu da zatežemo kad i gornju na 10 dana i kontrola za 6 nedelja.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 02/22
21.2.2022 15:27:57   
flamingos
Evo me sa novim informacijama o baki.Iz bolnice su je prebacili u dom,privatno,u našem gradu gde ima potpunu medicinsku negu i da vide za mesec dana kako će da teče oporavak,pa za dalje otom potom.Stanje je zabrinjavajuće...Ipak,nadamo se da se oporavi...


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 02/22
21.2.2022 16:16:08   
vonavoj
Flamingos,dobro da je pod nadzorom,ali ljudi koji znaju da brinu..teska je starost...nadam se da se sto manje muci,to je meni strasno bilo da gledam babu.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 02/22
21.2.2022 16:27:36   
Ivanka 75
Flam, pretpostavljam da ce u domu i neku rehabilitaciju da ima? Sta su rekli za kretanje? Sme li? 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 02/22
21.2.2022 18:02:43   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Flamingos,dobro da je pod nadzorom,ali ljudi koji znaju da brinu..teska je starost...nadam se da se sto manje muci,to je meni strasno bilo da gledam babu.


Da Von,upravo tako.Što se kaže do juče bila na nogama,a vidi sad-prikovana za krevet.Strašno...Ivanka,za sad ništa od rehabilitacije.Narednih mesec dana da vidimo kako se odvija situacija,pa videće šta i kako dalje.Hvala vam na podršci.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 02/22
22.2.2022 8:56:47   
flamingos
Dobro jutro.Ovde je tmurno,kiša će.Dadoh detetu da doručkuje,pa odoh da završavzm šta imam.Milena,kako su mališani?Bambino,kako ste vi?Mirko,ne javljaš se,kako je dete?Von,Nato,kako ste vi?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 02/22
22.2.2022 10:02:06   
dddaca
Dobro jutro. Kod nas nema vise kise. Padala je nocas i jutros, sad ne. Ne volim kad je ovakvo vreme.
Flam, nadam se da ce baka biti bolje

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 02/22
22.2.2022 10:55:51   
nata11
Mame gde se sada vadi potvrda za putovanje deteta sa jednim roditeljem? Jel to preslo na notare? Znam da to nas Zakon ne precizira ali bih ipak izvadila da ne bude stani pani na aerodromu.

_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here