|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/21
13.6.2022 20:09:36   
Tiziana
Vikend proleti kao dlanom o dlan.Ja sam malopre kukala jer ni naredni vikend necu moci da se odmorim. Ivana, cerka ti je preslatka!!! Flam, super za protezu. Mi cemo fiksnu nositi jos dugo. Ali njemu je to kul jer je prvi stavio fixnu😂😂🤣 Deca.. Nasi su se odavno slikali, danas rekose da su stigli ti godisnjaci, da im damo pare da kupe.. 
Oseca se da dolazi leto, ljudi su vec krenuli na more, oseca se da je drugacija atmisfera. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 06/21
13.6.2022 21:17:24   
flamingos
Hvala Tizi.Ako,koliko treba toliko i mora da nosi.Naviknu deca.Plus što je prvi koji nosi fixnu.Bravo za njega.Mi dođosmo iz grada.Anđela se sređuje u kupatilu.Ostale mame,šta radite?

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 06/21
14.6.2022 8:33:02   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da završavam šta imam.Dete popodne ide u školu.Fotografisanje je danas za njih od 14 h.Kaanije idem kod frizerke da me ofarba i da pazarim koje šta za selo.Jeste li dobro?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 06/21
14.6.2022 9:05:55   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Nasi su se slikali pre dve nedelje. Prvo osmaci, pa nizi razredi. Almanah ce biti sa svedocanstvom jer im treba vremena da ga naprave. Slike su dobili posle dva, tri dana.
Nama su juce bili zaova sa muzem i detetom pa smo lutali. Danas cu valjda odmarati pa da vidim da li cu raditi ostatak nedelje. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 06/21
14.6.2022 9:12:51   
Milena18
Dobro jutro!
Jess, baš mi je drago da si se javila i da ste dobro 🙂
Flam, super za protezu! 
Mi odveli veliku u vrtić, svratili u nabavku i sad stigli kući. Posle ću nabrati višnje da pravim pitu. 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 06/21
14.6.2022 9:26:56   
flamingos
Hvala Milena.Njam,njam,pita sa višnjama.Ja ću nešto od lisnatog testa sa višnjama da napravim.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 06/21
14.6.2022 12:00:59   
dunja RR
Tizi, sa koliko ste stavili fiksnu? Nama je zubar u DZ već najavio da će S morati da nosi fiksnu, verovatno da je na mene nasledio velike zube a malu vilicu (ja zbog toga imam izbačene zube, ali nisam nosila fiksnu kao mlađa, kasnije su mi rekli da se kod mene u nekim godinama više ne preporučuje, jer bi mi uticala i na položaj kostiju lica. Iako znam, nose i stariji, ali nije kod svih ista problematika). Ćerka izgleda ima veliku vilicu, na mm.

Na poslednjoj kontroli za S zubar nam je rekao da zakažemo u junu, znači negde sada bi trebali, kod ortodonta. Verujem da će sada biti samo konsultacije, a da je ipak još rano da stavlja smau protezu, pa nisu mu svi zubi ni lepo izrasli (jedan kec je kraći od drugog, mada njega je i lomio, pa moguće zato sporije raste).


Da li ste fiksnu stavljali u Domu zdravlja?


IZVORNA PORUKA: Tiziana
Mi cemo fiksnu nositi jos dugo. Ali njemu je to kul jer je prvi stavio fixnu😂😂🤣



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 06/21
14.6.2022 13:08:41   
Tiziana
Dunja, on je stavio u 5. razredu. Nisu mu bili izasli svi zubi, tj nisu u se bili zamenili pa du mu stavili protezu do 6., a petice su mu izvadili tako da nije imao bravice na svim zubima. Sve u svemu sad su mu postavili sve, zubi su se tako fenomenalno ispravili da sam ja fascinirana, mogu d ati posaljem slike da vidis kolika je razlika. Stvarno sam prezadovoljna. Kosta puno, ali zaista se isplati.

I kod je ista stva,on ima uzas usku vilicu, dvojke su mu bukvalno bile u drugom redu, trojke ostale negde gore, ma uzas,uzas. Cerka ima lepo poredjane, samo mora malo da ih stavi u ravan pa nosi onu my obrace protezu.

Hvala bogu da sada ima toliko opcija i deca ce moci da imaju super zube..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 06/21
14.6.2022 13:09:52   
Tiziana
Da, nismo stavljali u DZ. Zapravo nisam sigurna ni da li postoji ta opcija u dz. Znam da moze na stomatoloskom, ali se ipak nesto placa. Mi smo stavljali privatno kod mame njegove drugarice. Evo skoro smo je isplatili jer smo placali u ratama..user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 06/21
14.6.2022 13:16:18   
dunja RR
Hvala puno Tizi!

Ja imam istu vilicu kao Maša iz Survivora, retko kada vidim da neko baš ima kao ja izbačene zube, ali kod nje sam odmah prepoznala sebe, tj. vilicu :D

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 06/21
14.6.2022 15:15:04   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam kao na traci. Sad smo rucali, pa da se pozabavim e-dnevnikom. Uopste mi nije jasno kako cu sutra u Bg, posto poljoprivrednici blokiraju put.Posle idem na trening. Nemam časove posle podne. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 06/21
15.6.2022 7:52:30   
Tiziana
Dobro kutro devojke!Sanjice dobrodosla u Bg ludnicu. Svi smo u fazonu ''jos samo malo''. Ja deci to pricam vec par dana 🙂. Ona do petka, on do nedelje i onda sl ned mogu rekreativno u skolu. Cerka, IV razred danas ima neki opsti test znanja. Nisam razumela sta je to pa joj rekla juce sedi malo pogledaj. Kad sam shvatila da je to kompletno gradivo iz svih predmera od cele godine, sama sam sebi bila smesna. @Ana RR i tvoj sin ima ovaj test. Ako sam dobro razumela svi cetvrtaci i sedmaci imaju. 


Juce su me deca izludela, htela sam da ih zapalim. 1,5h sam ih zvala posle skole, oboje nedostupni. Ne znam gde su. Na kraju mi stize poruka da je on dostupan, zovem, kaze igrao sam odbojku u skoli. Reko jel ne mozes da se javis ako ostajete, a ne ja kao luda da zovem i prevrcem po glavi sta je moglo da se desi! 


I tako.. Odoh da se oblacim pa u kanc.. Zelim vam lep dan. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 06/21
15.6.2022 8:38:34   
flamingos
Dobro jutro.Tizi,srećno na testu.Da,poludi čovek od brige kad se ne jave na telefon.Pijem kafu,pa da pustim mašinu da pere,peglam,spremim doručak,ručak.Dete popodne u školu.Da pakujem šta mi treba za selo.Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 06/21
15.6.2022 8:46:08   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Tizi, jeste četvrti i sedmi razred test. S tim sto sedmi bira iz kog predmeta ce da radi test. 
Moja T cele nedelje ide na likovnu radionicu. Nastavnica je jedinu nju izabrala iz njenog odeljenja. Tako da je odusevljena, jer to voli da radi. Nesto je ne pritiska. Skoro sve ocene su joj zakljucene. Jos danas pismeni iz matematike i to je to. 
Evo me idem ka faksu. Gužva jeste, ali stižem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 06/21
15.6.2022 12:54:38   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Tiziana
@Ana RR i tvoj sin ima ovaj test. Ako sam dobro razumela svi cetvrtaci i sedmaci imaju. 



Aha, danas u 12 su imali test. I ja sam ga terala da se podseti gradiva user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 06/21
15.6.2022 13:25:40   
flamingos
Ana,srećno na testu.❤

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 06/21
15.6.2022 23:59:25   
Sanjica26 RR
Dobro vece i laku noc. Sad sam usla u kucu. Isla sam na maturu. Danas mi je turbo dan. Na ispit (položila sam). Iz busa, pravac na feniranje. Posle na časove, dosla kuci samo da se presvucem i na maturu. Sutra rano ustajanje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 06/21
16.6.2022 7:26:40   
flamingos
Dobro jutro.Loše sam spavala.Pijem kafu,ako mogu da se razaznam i da danas funkcionišem.Ivanka,gde si nam ti?Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 06/21
16.6.2022 8:52:38   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Dve nedelje kako sam prestala da radim i dalje mrtva umorna 🤣. Dzabe kad svejedno privatno radim. Da popijem kafu, spremim nesto za jelo i opet na rintanje 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 06/21
16.6.2022 10:19:57   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mi taman krenule u šk. Zove me drugarica/koleginica nemoj da vodis Sofi. Sad nam je javljeno za bombu. Onda su krenule i druge škole da mi javljaju. T ide. Sve je ok.
Sad odoh da spremam rucak, pa na online čas. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 06/21
17.6.2022 8:12:10   
QueenJ
Drage moje žene, prelistah malo na brzinu, dugo me nije bilo, vidim da sam svašta propustila. Ja još u Italiji, dugo nisam imala wifi, pa sam štedela paket za roming. Sada, zahvaljujući divnoj komšinici, mogu pred kraj da se malo opustim. U ponedeljak krećem nazad. Ulazim u 5. mesec polako. Jedva čekam povratak i da vidim da li je sve ok i da li ćemo ovaj put videti nešto osim guze. Svima lep dan i prijatan vikend želim!

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 06/21
17.6.2022 8:35:57   
dddaca
Dobro jutro!
Evo i ja da se javim, prethodnih nedelju dana mi je proletelo u nekoj jurnjavi, tek sad sam stigla da procitam sta ste sve pisale. Ukljucih masinu, ali izgleda da ce kisa. Bas i nisam morala danas, ali sad sta je tu je.
Vidim pisete o protezama. Mislim da cemo i mi morati da nosimo. Jos nam je rano, ali ima izbacene gornje zubice. Mislim da je od cucle koju je dugo koristila.
bila i kod nas dojava o bombi. Deca bila odusevljena sto nemaju casove. Ne znam samo da li ce morati to da nadoknadjuju.
Ivana, Maca je prava lepotica user posted image
Milena, bravo za diplomu user posted image Nemoj da brines, sledece godine ce imati veci fond reci od tebe. Moja obozava engleski. Dosta je naucila u skoli, ali i na youtube user posted image
Flam, super za zubice. Jos samo do jula nosite, ili posle ima jos nesto?
Sanjice, cestitam za polozen ispit, mada drugacije nismo ni ocekivale. I bravo za Sofi.
Ana, kako vam je noga?
Queen, vec 5. mesec? Super! Brzo je proletelo.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 06/21
17.6.2022 8:49:08   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Dddaco, hvala ti. Inace, nasi nisu nadohnadjivali nastavu. Sumnjam da ce biti neke vece nadoknade.Queen, kako vreme leti, vec peti mesec! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 06/21
17.6.2022 9:05:37   
flamingos
Dobro jutro.Hvala Daco.U julu idemo na kontrolu i videćemo šta i kako dalje.Javljam.Mi smo znali još dok je bila baš mala da će morati da nosi protezu.Pratite,redovna kod stomatologa i to je to.Moje dete je baš disciplinivano i ono što treba to i ispoštuje,pa su i rezultati vidljivi.Queenj,drago mi je da si se javila.Uživajte.Leti vreme.Ostale mame,kako ste?Pijem kafu,pa da završavam šta imam.Užasno je vreme,tmurno.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 06/21
17.6.2022 9:13:31   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Sofi je opet bolesna. ☹️ Imala je visoku temperaturu. Kaže meni mm da je sva slomljena i da joj je temp.36.5. On se tako malo tripuje. Cujem ga u, toku noci, meri temp. Temperatura 38.5Ja sam u selu. On nije otisao u kancelariju. 
Daco i mi trebamo protezu. Prvo T, pa S. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here