|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/21
17.6.2022 10:09:04   
dddaca
Sanjice, brzo da ozdravi user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 06/21
17.6.2022 12:42:05   
Milena18
Dobar dan, mame! Kako ste? 
Sanjice, hajde da brzo ozdravi Sofi! 
Queenj, već peti mesec ❤️ 
Daco, mašem ti 😊
I V je ponovo slinav, noćas nije mogao da spava od zapušenog nosa. Kupih mu kapi da stavimo pred spavanje večeras. Nadam se da će ostati na tome. M još sledeće nedelje ide u vrtić, pa ćemo se valjda malo ratosiljati virusa tokom leta. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 06/21
17.6.2022 14:54:27   
Sanjica26 RR
Ja cekam kod dr, da vidim Sofijine rezultate. Dala nam je za svaki slucaj uput za hirurga. Boli je i stomak.  Mrtva sam umorna.Kad stignem kuci, da rezervisem letovanje, pa nek ide život. 🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 06/21
17.6.2022 16:36:23   
Milena18
Sanjči, javi kakvi su rezultati. Šta ste odlučili, gde ćete na letovanje? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 06/21
17.6.2022 17:57:35   
Tiziana
Cao devojke.Konacno petak. Tek sam sad rucala i spustila zadnjicu na fotelju 20min pa da vodim cerku na cas. 
Moji su sa skolom zavrsili. Sl ned ce im biti bas rastereceno. Sin za vikend polaze te ispite. Polozi, polozi, ne polozi nikakva drama. Bas ulazi opusten u sve to. 
Kod nas na poslu krecu odmori, ne zna se ko koga vise menja i ko sta sve ima da radi. Ko prezivi pricace. 
Sto se proteze tice, kod sina nije pomagala ona obicna, morala je fiksna, morao je pre toga expander. Dugo ce je nositi, ali hvala bogu ove godine se po prvi put u almanahu smejao🙂
Da li je od cuce ili ne, ne bih znala. Moji su oboje koristili cucu, a ona ima lepe zube, on imao uzas, tako da to vrrovatno nema veze. 
Sanjice, javi sta kaze dr. Mozda je samostomacni virus. 





(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 06/21
18.6.2022 7:15:25   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da zamesim testo za picu.Spakovala sam se za selo.Uz put da svratimo i do mog rodnog sela.Da odemo na groblje.Na današnji dan sam ostala bez majke.Prođoše 12 godina...Želim vam prijatan vikend.Milena,jeste li dobro?Ostale mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 06/21
18.6.2022 9:00:25   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Milena, Sanjice, kako su deca?Flamingos, drzi se, majka je majka ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 06/21
18.6.2022 9:31:42   
flamingos
Hvala Ivana.Da,majka je majka.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 06/21
18.6.2022 17:12:09   
Sanjica26 RR
Добар дан. Никако да се јавим. Софи је опет добила температуру. Није имала од јуче ујутру. Баш сам је сад погледала грло. Јесте црвено. Сад сам јој дала хемомицин. Жали се с времена на време на стомачић. Од јутрос је била акција. Ишла сам на тренинг. После смо нас троје ишли да гледамо Т. Имала је завршну приредбу на енглеском. Још вагамо како ћемо следеће године и једној и другој да плаћамо школицу. А Т јако добро иде. На завршном тесту је имала од 100, 98 поена. Наставница сваки пут кад ме сретне, каже како је дивна, како је најбоља у групи. То ми је рекла и њена наставница енглеског у основној школи. Нас две се дружимо приватно. Заслужену петицу има. Прича са њом на енглеском, боље од мене. user posted image Више ме је и срамота. user posted image
Моју маму су звали на операцију.user posted image Треба штитну да оперише.

Како ви проводите викенд? Ја сам се заковала за столицу и не мрдам. Морам да средим е-дневник за три школе. user posted image

Милена, како је малени?


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.6.2022 18:56:25 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2022 9:29:52   
flamingos
Dobar dan.Internet tek sad došao i evo mene.Doručak spreman,ručak kasnije spremam,pa da se pakujem za grad.Vreme je prelepo,uživancija na selu.Milena,kako ste?Ostale mame?Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2022 11:47:27   
dddaca
Dobar dan!
Sanjice, kako ste danas? Milena, vi, jek ste ozdravili?
Tizi, nadam se da je proslo sve ok na ispitima. Nama ostalo jos nedelju dana do kraja skolske godine. I posle ziveo raspuuust!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2022 14:12:18   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Sofi je danas kao nova. Nema ni temp. a ne boli je vise ni stomak. Sutra cu na kontrolu da je vodim.Hvala sto pitas daco. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2022 21:26:07   
Tiziana
Dobro vece devojke. Imali smo uzbudčjiv vikend, ali sin je prosao test, zaista je finalno imao u zbiru sjajan rezultat. Meni je srce puno jel je njemu ovo sve bilo jako vazno. Videcemo sta nas ceka od septembra i kako ce to sve da izgleda. 

I nasi se u sl petak radpustaju, ali su sve ocene gotove i mocice da uzivaju u poslednjoj nedelji. Sin je malo tuzan sto se odeljenja rasformiravaju i sto ce od naredne gidine biti sa delom drustva iz odeljenja, ali i sa jos nekom drugom decom, no boze moj.. 
Ja sam mrtva, imala sam super aktivan vikend. Tata nam nije tu pa, sam nedelju dana i tata i mama. Odoh da deci dam veceru pa da sebi nadjem neku limunadu da gledam🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2022 23:04:08   
Milena18
Dobro veče!
Hvala što pitate za nas, i dalje mu curi nos, ali je pored toga sve ok. 
Tizi, bravo za ispite! 
Mi smo proveli baš lep vikend. Juče smo sa drugarima iz vrtića išle da gledamo vitezove, mada je njima zanimljivije bilo neko venčanje i što su se mlada i mladoženja ljubili u usta 🤣 Danas smo isto dugo šetali nas troje. Prija lepo vreme.
I moje dete će još jednu nedelju u vrtić jer se posle spajaju grupe i jedva da išta i rade tokom leta. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 06/21
20.6.2022 6:39:51   
flamingos
Dobro jutro.Tizi,čestitam.Bravo za tvog sina.Milena,drago mi je da ste dobro i da ste lepo proveli vikend.I mi smo uživali u selu.Ostale mame,kako ste?Pijem kafu,moji spavaju.Dete je danas oslobođeno nastave.Peva u horu,pa u 10:30 h da bude u školi.Kasnije da odem da odnesem Anđeline naočare da joj promene dioptriju i da idem platim struju,vodu itd.Mm se vraća u selo.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 06/21
20.6.2022 10:08:41   
Ana RR
Dobro jutro :)

Mrzim ponedeljak user posted image kada me sačeka 180 mailova dođe mi da se upucam.

Flamingos, sada kada si spomenula dioptriju setih se da sam za juče imala zakazanu proveru dioptrije i zaboravila da odem user posted image

Tizi, bravo user posted image user posted image kada nešto sami žele i kada ih ne teraš da rade, onda sve ide lagano haha

Milena, pa naravno da su mladenci zanimljiviji još ako se ljubUUUU hihihi

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 06/21
20.6.2022 16:58:38   
vonavoj
Dobar dan!Dobro kazes Anci,180mailova.u novoj firmi sve tako fukncionise..Ode mi jedna koleginica na odmor,ququ,sve palo na mene😂i onda ce raditi 2 nedelje,pa opet ide na 2 nedelje..jedva docekala da neko dodje.Prvu put radim neke stvari,mailovi samo stizu,zadaci..Zivim za 13.8 i moreeeeee!..treba preziveti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 06/21
20.6.2022 16:59:34   
vonavoj
Sta ce vam deca raditi za vreme raspusta..evo,jos nije ni poceo njima je vec dosadnom.a ja mrtva dodjem sa posla..jos da ih animiram..a ceo dan ce biti same.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 06/21
20.6.2022 17:04:06   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Tek sad uspevam da se javim.

Mi smo ipak isla kod decijih hirurga. Sve je ok.
T danas nije isla na nastavu, jer je pevala na humanitarnom koncertu.
Sad zakljucujem ocene u jednoj skoli, pa da idem na jedan cas.

Von sta da ti kazem. Kod mojih se to ne vidi. Nikad im nije dosadno. user posted image A kad im je dosadno, a to primetim kad krenu da se svadjaju samo kazem, krpa u ruke i da se brise prasina. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 06/21
20.6.2022 20:02:38   
flamingos
Ana,desi se.Zabotaviš od tolikih obaveza.Zakaži ponovo.Mi smo išle na bazen.Nakon toga na picu,sladoled.Von,izdrži,sad će avgust,pa da odmaraš na moru.Mi ćemo raspust da provedemo u selu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 06/21
21.6.2022 6:17:53   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Ja ostajem da se pakujem za selo i da završavam svoje obaveze.Danas da odemo i do Lidla da pazarimo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 06/21
21.6.2022 9:01:26   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Moj sin ce imati treninge, pripreme, samostalne treninge u blizini, malo igrice, set_nje sa društvom... Svega po malo pa brzo prodje raspust. Bili smo za vikend kod svekijevaca, malo se umorili-odmorili pa sad sve iznova. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 06/21
21.6.2022 12:40:54   
dddaca
Samo da mahnem, u guvi sam ovih dana.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 06/21
21.6.2022 21:01:43   
IvanaSK RR
Gde ste, devojke? Ja evo idem sa posla. Pms me drma pa sam bljak. Danas sam riknula u busu kad sam isla na posao. Klime nigde, vazduha nigde. Pisalo u busu 41stepen 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 06/21
21.6.2022 21:42:44   
Ana RR
Dobro veče, mi malopre došli kući. Odvezli Marka na gitaru a mi skitali malo. Sad odmaram i pijuckam prosecco.

Iv, pakleno je baš. Ja sam u nedelju išla sa Markom u Ada mall, busem. Nisam ušla u bus ne pamtim, šlogirala sam se. Raspada se, klima ne radi. Užas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here