|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/21
21.6.2022 21:48:45   
Sanjica26 RR
Ivana, posao je posle podne? Kako i neces da riknes ako si isla posle podne.Ja sam danas isto crkla. Sa svog posla po decu. Planirala sam i kupila ucenicima za kraj četvrtog razreda neke sitnice. Verovatno im necu vise predavati. Posle smo dosle kuci, aj napravi im smuti da se rashlade i ja. Aj u školu. Dosla kuci, uzmem T mob i vidim da joj je ispit u 2 iz solfedja. Ostavila na pola rucak, skroz je zaboravila na to. Juris ona, juris ja da joj odnesem cello. Kad sam se vratila dremnula, a vec mi se mantalo. Nisam dremnula ne pamtim. Samo kad sam bolesna. Kad sam pogledala na sat, a ja vec moram nazad u školu. Jedva sam se dovukla. Mantalo mi se u glavi. I onda me koleginica ispalila. Pustila je decu ranije. Ipak sam onima koji su ostali, ostala sa njima. Jedva cekam krevet. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 06/21
21.6.2022 22:09:55   
Tiziana
Da se prikljucim klubu vas koji ste malopre usli u kucu. Otisla jutros u pola 9,usla sad. Mrtva. I tako je bilo juce, tako ce biti i sutra i prekosutra.
Jos smo jurcali na kraju da sin stigne na fotkanje za neki turnir koji ce da igra od petka do nedelje, kad trener permutovao, nije danas nego sutra. Ludilo. 

Napolju je danas bilo jezivo, mogu misliti kako je bilo u busu bez klime. Kod mene na poslu siba ona centralna klima, sledile su mi se bile noge, bila sam u sandalama. Kad sam izasla napolje, nisam mogla da udahnem. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2022 9:00:00   
flamingos
Dobro jutro.Vratih se sa pijace.Naši otišli na bazen,mada,nije vreme za kupanje,tako da reče razredni da se verovatno vraćaju u školu,a trebalo bi od 8-10 h da budu na bazenu sa razrednim koji im predaje fizičko.Vodi i još jedno odeljenje.Da završavam još koje šta,pa da odnesem detetu ranac.Od 10 h imaju nastavu(a od nastave ništa,uglavnom su u dvorištu).Ako,neka uživaju.Ova nedelja im je za druženje.Ocene su zaključene,tako da sad kuliraju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2022 9:40:51   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Sanjice, privatno radim pa ovo mora popodne. I jutros glavobolja ubija, uzasne su ove pms glavobolje. Jos ova promena vremena. Ja cekam da završimo i taj upis u srednju pa posle obaveza manje. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2022 10:18:00   
flamingos
Ivana,hajd da prestane glavobolja.Da,ubijaju ove promene vremena.Naši se vratili odmah u školu.Užasno je vreme.Eno su u dvorištu.Odoh da pravim neki kolač sa malinama.Ručak ću kasnije sa bude vruće kad dete stigne iz škole.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2022 10:20:50   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Sanjice, privatno radim pa ovo mora popodne. I jutros glavobolja ubija, uzasne su ove pms glavobolje. Jos ova promena vremena. Ja cekam da završimo i taj upis u srednju pa posle obaveza manje. 


Joj Iv, evo i mene od jutros boli glava, uvek me boli kada se ovako navuku oblaci... užas. Popij nešto, mada za te pms glavobolje nema leka čini mi se, prođe kada krene ciklus.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2022 10:30:49   
IvanaSK RR
Jeste, Ana, koliko god lekova tada popila, nista. Drmnula jutros dva brufena od 600mg. Treba da sredjujem ves, spremam ručak al nikako da se pokrenem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2022 10:35:23   
Ana RR
Uf bre, nemoj i želudac da te zaboli. Meni je dexomen pomagao, on mi brzo deluje (baš u nedelju dok smo bili u tc toliko me zabolela glava da mi se slošilo, i kupim u apoteci dexomen i razmutim u malo soka i popijem, prošla me glavobolja za 10 miuta), ali od njega ume da me boli želudac.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2022 12:07:28   
IvanaSK RR
Od svega me boli želudac 🙄. Tizi, ja ne volim klime i velike razlike u temperaturu, to mi bude tek strašno. Mada ovo juce je bas bilo uzas bez klime. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 06/21
23.6.2022 6:34:21   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,prestade li glavobolja?Ovde je užasno vreme,tmurno,pada kiša,grmi.Pijem kafu,pa dete da se sprema ta školu,a ja ostajem sa svojim obavezama.Još danas i kraj.Sutra žurka u školi i odosmo u selo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 06/21
23.6.2022 8:46:41   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Zeza glava jos, a sad i stomak, dobih mens. Ovde kisa bas pada,a maca sa vrticem treba na izlet 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 06/21
23.6.2022 9:34:21   
Ana RR
Dobro jutro! I kod nas je tmurno i kiša pada, hladnjikavo je.

Jutros oko 4 sata me probudila grmljavina, nikad u životu nisam videla onakvo sevanje, bukvalno neprestano. Očekivala sam da će biti neka katastrofa ali srećom prošlo je ok.

U 6 danas idemo na priredbu u školu, i kraaaaaaaj user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 06/21
23.6.2022 9:49:02   
flamingos
Bravo Ana.Uživajte na priredbi.Ivana,popij neki jači lek za glavobolju.Šteta što je ovakvo vreme,a deca idu na izlet.Mada,to su deca.Njima je lepo gde god da su.Sve i da ne idu na izlet,družiće se.Išla sam čas do pijace,mesare i brzo se vratih,pa sam izbegla kišu.Zato sad pada li pada.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2022 0:06:20   
Tiziana

Ana srećan kraj 4.razreda. Sl godine i vi i mi u 5. Rastu deca. 
Da grmelo je i pljustalo nocas oko 4,morala sam da ustanem da pozatvaram sve jer je sve ostalo sirom otvoreno. 
Ja sam proslu noc radila do 2 nesto za posao, probudila me grmčjavina u 4,ustala u pola 8 slogirana i ceo dan u spidu. Na kraju je cerka imala javni cas i vratike smo se kuci u 21h.Sad se osecam kao da je sutra subota, toliko mi je intenzivan bio dan i cela nedelja. 
Hvala bogu skola je gotova pa mogu malo da odmorim od logistike sta im ostaviti za dorucak, sta za uzinu, ko kad ide, kad se vraca, kiga vodim, ko ce sam, ko sta ima od treninga,ko kad ima zubara itd.. 
Moji sutra nemaju skolu, imaju popodne neki vasar u dvoristu koji uvek imaju poslednji dan skole i to je to.. 
Odoh sad da spavam.. Zelim vam laku noc. 

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dobro jutro! I kod nas je tmurno i kiša pada, hladnjikavo je.

Jutros oko 4 sata me probudila grmljavina, nikad u životu nisam videla onakvo sevanje, bukvalno neprestano. Očekivala sam da će biti neka katastrofa ali srećom prošlo je ok.

U 6 danas idemo na priredbu u školu, i kraaaaaaaj user posted image



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2022 6:23:24   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Žurka je od 8-10 h i kraj 5.razreda.Uživajte u raspustu.Odosmo danas u selo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2022 8:39:38   
nata11
user posted image user posted image user posted image

Ajte na jug kise ni u najavi.
Pravo leto. user posted image

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2022 8:42:49   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Nema kise vise, al ima vrucine 😁. Ja danas trista nekih stvari za odraditi, a mrzi me 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2022 9:27:58   
flamingos
I ovde je sad lepo vreme.Greje sunce.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2022 13:28:10   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ne stizem da se javim. Milion nekih obaveza i plus tudje moram da zavrsavam.
Sad sam usla u kucu. Isla sam na priredbu cetvrtaka u selo. Bas je bilo emotivno. Dobila sam cvece. Provela sam sa njima cetiri godine. Bas su se potrudili roditelji. Uciteljica im je divna. Zvali su sve nas koji predadju i plus vozaca autobusa koji ih svako jutro vozi do skole i vraca. user posted image
I ja sam njima spremila pokloncice. Bas su se iznenadili.
Moja Sofi je imala juce priredbu. Sou sa njom. Dodelila joj je uciteljica pravu ulogu, ulogu mame. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.6.2022 14:36:04 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2022 20:56:37   
Tiziana
Drage zene, gotova je i ova paklena nedelja.Muz se vratio sa puta, doneo neka vina, sad cu da instaluram fenjercice na terasu, sipam vince i opustim se. 
Svi nesto vec sutra idu na more, Bgd ima da se isprazni u roku od 10 dana. 



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 06/21
25.6.2022 7:13:54   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh da nastavim gde sam stala sa sređivanjem kuće.Mojima da spremim bolonjeze sos i špagete.Večeras da usolim meso da sutra roštiljamo.Sinoć mi dolazila komšinica.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 06/21
26.6.2022 7:25:35   
flamingos
Dobro jutro.Kako ste?Pijem kafu,pa kasnije da roštiljamo,pa mm da ode do grada.Stigle su Anđeline naočare i uzeo  ih je komšija,pa mm da ode po njih.Kasnije idemo kod komšinice.Juče je bililo nevreme.Evo sad greje sunce,pa se naoblači,pa opet sunce i tako u krug..Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 06/21
26.6.2022 9:21:38   
Milena18
Jutro!
Flam, uživajte u selu. 
Mi smo ovih dana bili baš aktivni, zato se nisam ni javljala. Juče smo M i ja išle na bazen, uživala je. A V mi noćas dobio povišenu temperaturu, evo i sad ima. 
Kako ste vi, mame? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 06/21
26.6.2022 10:42:37   
flamingos
Hvala Milena.Super za bazen.Hajd da mališan bude dobro i da nema temperaturu.❤

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 06/21
26.6.2022 13:56:31   
IvanaSK RR
Dobar dan. Ja radim, pa kad zavrsim otici cemo malo do Ade. Sledeće nedelje necu imati ni jedno slobodno popodne 🙄. Treba i da prikupljam papire za posao i da im odnesem, pa ocekujem da cu uskoro početi sa novim poslom. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here