|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/21
17.7.2022 10:52:46   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Kako ste?Ivanα, rekoh vec srecno Stefanu. Bitno da se upisao. 
Von, kupaj se u, bazence dok ne odes na more. Mi smo otisli na drugu plažu xiropotamos. Predivno. Ja citam, dok mm ne izađe iz vode. On se sad zabavlja sa decom. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 07/21
17.7.2022 10:59:04   
IvanaSK RR
Von, u prvoj godini je 80e mesecno. Za dalje zavisi od uspeha. Mogao je on upisati nesto drugo, ali je on hteo samo smer fizioterapeut. Makar nece moci da mi kaze da uci skolu koja mu se ne svidja. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 07/21
17.7.2022 11:33:38   
Bambino1
Zdravo mame. Evo mene, juce bili do mojih, pa danas ceo dan u poslu, sredjivala po kuci, peglala stvari i tako. Krenuli smo sa skidanjem pelena pa jurnjava sa malisom, nikako da shvati da se u nosu i kaki, a ne samo piski. Ali polako, shvatice, tek je nedelju dana bez pelene. 🙂Kod nas bas fino vreme, nije vruce., 😀

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 07/21
17.7.2022 11:51:45   
flamingos
Bambino,bravo za vas.Ljubi mališana.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 07/21
17.7.2022 13:16:43   
vonavoj
U pravu si..pa i nije tako strasna cena..Mislila sam da je godina mnogo vise. Neka je upisao ono sto je zeleo.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 07/21
17.7.2022 21:46:02   
Ivanka 75
Samo da se javnem s mora, i dalje je mokro 😊


Pozdrav svim mornarima i svima ostalima 😊🥰

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 07/21
17.7.2022 22:45:17   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Samo da se javnem s mora, i dalje je mokro 😊


Pozdrav svim mornarima i svima ostalima 😊🥰


Eee,uzivajte!Sve cekam da neko pise u temi Letovanje,ali nema nikoga..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 07/21
17.7.2022 23:18:23   
Ivanka 75
Von ❤️


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 07/21
17.7.2022 23:34:33   
Bambino1
Ivanka lepo se provedite i odmorite. 🙂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 07/21
17.7.2022 23:38:35   
dddaca
Sanjice, Ivanka uzivajte. nas odmor je gotov. Vreme nas bas i nije posluzilo, ali smo se odmorili. I vec sam se umorila od pranja, raspakivanja, sredjivanja user posted image
Ivana, bas bezveze sto nije upao drzavno, ali ako je upisao ono sto zeli.
Bambino, polako, ukapirace.
Ostale mame, nadam se da ste dobro. Nemam snage da citam unazad

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 07/21
18.7.2022 7:58:18   
flamingos
Dobro jutro.Uživajte Ivanka.Daco,drago mi je da ste se odmorili?Ostale mame,kako ste?Pijem kafu,pa idemo na kontrolu u vezi Anđeline proteze.U 13:30 h idem kod ginekologa.Vratila se moja doktorka sa odmora,pa da uzmem rezultate papa testa.Sve ostalo u sklopu redovne godišnje kontrole sam uradila.Kad završim odosmo u selo.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 07/21
18.7.2022 8:50:01   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Samo pricajte deci u osmom da im znaci i 0.15 a kamoli ceo bod. Mene pre neki dan zvala zamenica direktorke nase osnovne skole. Zena se smorila kad je videla Stefanovu listu 🤣. Al dobro, idemo dalje. Bice to sve kako treba.
Ivanka, uživajte na moru. Ja odoh da sredjujem ves 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 07/21
18.7.2022 14:24:24   
Milena18
Ćao mame!
Bambino, srećno sa skidanjem pelena! 

Ivanka, Sanjice, uživajte na odmoru! Daco, drago mi je da vam je bilo lepo uprkos vremenu. 
Ja sam rezervisala smeštaj za 15. avgust. Ovaj put ćemo letovati malo drugačije 😊 Pisaću u temi kad stignem. 
Pozdravljam vas sve 🙂


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 07/21
18.7.2022 15:29:59   
flamingos
Uživajte svi na odmoru.Evo stigismo u selo.Sve je u redu što se tiče moje poset_e ginekologu.Detetu su super zubići.Da zatežemo protezu na 2 nedelje,kontrola 5.septembra i videćemo za dalje.Raspakovah se i malo da odmorim,pa da vidim nešto slatko za sutra da napravim.Dolaze nam na ručak moja sestra bliznakinja sa porodicom.Jedva čekam da ih vidim.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 07/21
18.7.2022 21:00:14   
Tiziana
Cao devojke.Nesto slabo stizem da udjem da procitam, a jos redje piisem. Odmori su pa imam puno posla u kancu.. Deca malo tu, malo kampovi, baba, treninzi, sleep overi, sad ce da dodje i tetka iz Spanije pa posle more. Za njih uzivancija. Ja ustanovila svaki cetvrtak sa drugaricama da idemo uvece na pice. Bas mi prija. 
Ivana, da bas svi pricaju kako je falilo pola boda, jedan bod itd. Ocito je sve vazno. Ajde neka se ta agonija zavrsila. I moja luma i jos jedna drugarica su upisivale ove godine decu, bile su na ivici zivaca koliko je dugo trajalo. Hocete moci mozda u nekom trenutku da ga prebacite drzavno? 
Ostale mame uzivajte, sto na moru, sto na selu. Mi imamo jos da giljamo do odmora al kad ga do ekamo... 🤣🤣🤣


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 07/21
19.7.2022 7:45:54   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh da pripremam ručak za naše goste.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 07/21
19.7.2022 8:52:34   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Tizi, da je falio bod pa i nekako, a ovo 0.15 😬. Ne znam da li cemo moci. Nek krene ovamo pa cemo videti šta i kako. Ako bude fino i njemu sve kako treba, onda cemo izdržati nekako. Bitno mi je i da se ima razumevanja za njegove treninge, pripreme... Inace, ima društva u toj skoli, zna petoro dece koja ce biti u njegovom odeljenju. Sa jedne strane mi je to i ok, sa druge onako 🤣. Videcemo.
Inace, mi smo u martu jos bili za tu skolu i pricali o tome. Tako da se nismo nervirali oko prijemnog niti je imao pripreme neke privatne. Iz tog razloga mislim da je dobro i uradio prijemni, jednostavno, bio je opusten. Kada smo videli bodove odlucili smo se da pokusamo drzavno. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 07/21
19.7.2022 8:55:35   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mm i ja smo se malo pre vratili sa Grcke pijace. Svasta smo kupili. Аjde jos ovo, ajde jos ono. 😄Juce je duvao vetar, pa su bili talasi kad smo isli posle podne na kupanje. Zaprljala se voda, pa deca nisu htela da se kupaju. Juce smo isli na krstarenje oko Svete Gore. Bilo je predivno. Bas nam je aktivan odmor. Kupanje i ekskurzija. Tako volimo mm i ja. Deca uživaju a i nisu zahtevne. T je vec tužna, sto uskoro idemo. Nazad cemo da prenocimo u Bugarskoj. Hocemo da obiđemo Sofiju. 😄 Najvise zbog Sofije jer je ona tražila. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 07/21
19.7.2022 9:59:16   
Bambino1
Sanjice uzivajte. I mm i ja volimo da obilazimo, ali ove god tesko da cemo nesto puno obici, P je jos mali.

Flam drago mi je da je sve kako treba. 😘Milenice hvala, nisam bila optimisticna uopste, ali za nedelju dana skidosmo i dnevnu i nocnu. 😀 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 07/21
19.7.2022 10:10:51   
dddaca
Dobar dan mame!
Meni more vec nedostaje user posted image Sanjice, uzivajte. Mi smo voleli da obilazimo pre, ali sad mala gospodjica nije raspolozena za takve aktivnosti, a i stariji gospodin preferira izlezavanje na jednoj plazi, tako da sam u majini.
Milena, gde ste rezervisali?
Flam, koliko ti sestra ostaje? Dosli su na duze ili samo jedan dan?
Bambino, super za pelenu. Leto je najbolje vreme za skidanje. Koliko on sad ima godina?
Ivana, jeste bezveze sto je falilo tako malo, ali opet ponavljam super sto je upisao ono sto voli. Da li postoji sansa da se pomeri crta? Ili ako neko dete odustane da on upadne? ne znam koliko je dece ispred vas

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 07/21
19.7.2022 10:16:48   
Sanjica26 RR
Bambino, lakse je kad su deca veca. Mi ne idemo često na letovanja. Naravno, najvise zbog novca. Koliko smo u braku ovo nam je drugi put kako idemo na more. Bice jos prilika. Najvise smo krenuli zbog dece. Srce mi je puno sto su one srecne.
Daccco uživamo. A jos malo se vracamo u realnost. Moja Sofi se zabrinula sto nisam ovde ucila. 😁 Blesavo dete. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 07/21
19.7.2022 10:19:43   
flamingos
Bambino,bravo za pelenu.Daco,u petak odlaze za banju,a 30.jula se vraćaju za Beč.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 07/21
19.7.2022 10:24:16   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Moja Sofi se zabrinula sto nisam ovde ucila. 😁 Blesavo dete. 


user posted image user posted image user posted image
hahaha, naviklo dete da mama uci

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 07/21
19.7.2022 10:25:16   
dddaca
Flam, bas kratko ostaju. Verujem da vam vreme proleteti

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 07/21
19.7.2022 10:45:33   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dddaca

Flam, bas kratko ostaju. Verujem da vam vreme proleteti
Da,proleti vreme.Ali,bitno je da se vidimo.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here