|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2022 12:30:20   
Milena18
Dobar dan!
Da, Daco, ja sam pisala. Bila sam rezervisala neku kućicu sa lepim dvorištem u Grčkoj, na mirnom mestu, malo dalje od komercijalnih letovališta. Ipak smo odustali iz nekih razloga, pa ćemo sledeće godine. 
Kako ste danas, mame? 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2022 13:02:31   
flamingos
Daco,uživajte u bioskopu.❤

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2022 16:56:41   
Duškić
Cao, mamiiicee..
Mi u gostima ceo dan. Sad dosla u svoj krevet i odmaram.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2022 21:01:21   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Milena18

Dobar dan!
Da, Daco, ja sam pisala. Bila sam rezervisala neku kućicu sa lepim dvorištem u Grčkoj, na mirnom mestu, malo dalje od komercijalnih letovališta. Ipak smo odustali iz nekih razloga, pa ćemo sledeće godine. 
Kako ste danas, mame? 


Milena, ako ti nije problem pošalji mi koji je smeštaj u pitanju. Ja tražim tako nešto ali sl. godine malo van sezone pa bi duži period ostali.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2022 22:30:43   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mi smo kod kuce. Krecu mu muke da stomakom. Mm i ja smo jutros poranili. Nismo mogli duže da spavamo. Obavili kupovinu dok su deca spavala.
Milena lep provod. 🤗

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 07/21
25.7.2022 7:35:43   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,moji spavaju.Loše sam nešto spavala.Da završavam šta imam.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 07/21
25.7.2022 11:13:27   
IvanaSK RR
Dobar dan. Muz i ja smo za vikend bili kod prijatelja u vikendici na reci. Fino nam je bilo al ja najvise volim svoj krevet 😁. Danas na posao, a vrućina uzas 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 07/21
25.7.2022 13:36:22   
Sanjica26 RR
I ja volim svoj krevet Ivana. Bas sam ga se uželela.Danas mislim da se lakse dise. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 07/21
26.7.2022 8:55:05   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Gde ste, sta radite? Ja cu danas macu voditi na bazen posle vrtica. Najradije bih se zatvorila u stan, al sta cu, deci ne smeta vrućina 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 07/21
26.7.2022 8:56:53   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Gde ste devojke? Ja sam od jutros vredna. Evo me na terasi od sedam sam sa mojom knjigom. Moji spavaju. Inace sam kilava, jer sam dobila. A i sacekali su nas problemi, pa me i to nervira. Ne može covek da se ni malkice opusti odmah te saceka haos.Mi bi danas trebalo da pocnemo da krecimo, ali razmisljamo se od koje sobe da krenemo 🤣 Nijedna nam se ne radi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 07/21
26.7.2022 10:14:04   
Ivanka 75
Dobar dan, evo mi oprali sve od mora 😂 Sreca pa mu treba 1h da se osusi. Jedva raskrstimo od vrucine.


I ja sad cekam kod lekara, boli me uvo od juce. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 07/21
26.7.2022 11:49:36   
Ivanka 75
Vratih se od lekar, inam upalu spoljasnjeh uha. Otecen kanal i jako upaljena sluzokoza.

Kapi 2x dnevno 7 dana i bicu ko nova. 
Dr se uhvatila za stomak od smeha kad sam rekla koji problem imam "boli me uvo" 😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 07/21
26.7.2022 12:44:42   
flamingos


user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 07/21
26.7.2022 12:49:04   
IvanaSK RR
Ivanka, to je od mora 😁. Bice brzo bolje. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 07/21
26.7.2022 13:34:35   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ivanka, to je od mora 😁. Bice brzo bolje. 



Ma ja mislim da ja to vucem vec 2 meseca. Ovo je treci put da me boli samo sto prva dva puta nisam isla kod lekara. Prolazilo za dan dva. Ali sad sam morala jer sam od juce na brufenima po ceo dan. 
Rekao mi dr da ne smem da cistim usi stapicima uopste, da ne sme voda da mi udje u usi narednih 15 dana, da stavljam vatu u usi kad se kupam. Zanimljivo 😁

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 07/21
26.7.2022 16:17:05   
Milena18
Dobar dan, mame!
Ana, šaljem ti pp kad stignem kući sutra. 
Ivanka, brz oporavak ti želim!
U Banji je sinoć bilo baš prijatno, posebno u parku, ali sada je vrelo. Čekamo da malo zahladi, pa da opet šetamo. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 07/21
27.7.2022 7:53:44   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da završavam šta imam.Ivanka,kako uvo?Milena,uživajte.Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 07/21
27.7.2022 8:36:18   
IvanaSK RR
Dobro jutro. I ja pijem kafu pa cu da se ošišam malo. Imam i da ispeglam nesto sinu za pripreme. Cini mi se da je danas malo prijatnija temperatura, mada ce dan biti topao sigurno. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 07/21
27.7.2022 9:07:25   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Od jutros je bas prijatno. Slabo sam spavala. Alergija me je ubila. A na moru je nisam imala nijedan dan. Procistila sam se.
Sad krecemo u akciju. Vise mm nego ja. On sa krecenjem, ja sa briskanjem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 07/21
27.7.2022 11:54:47   
nata11

IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Milena18

Dobar dan!
Da, Daco, ja sam pisala. Bila sam rezervisala neku kućicu sa lepim dvorištem u Grčkoj, na mirnom mestu, malo dalje od komercijalnih letovališta. Ipak smo odustali iz nekih razloga, pa ćemo sledeće godine. 
Kako ste danas, mame? 


Milena, ako ti nije problem pošalji mi koji je smeštaj u pitanju. Ja tražim tako nešto ali sl. godine malo van sezone pa bi duži period ostali.




I mi trazimo manju kucicu moze biti i dalje od plaze za dve porodice ali bas slab izbor na Bookingu. Ako znate jos neki sajt javite .




_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 07/21
27.7.2022 12:13:16   
Milena18
Nato, vidi na Airbnb. Ja sam ovo tamo našla. Nije za dve porodice, ali verovatno da ima i toga. Možeš da označiš samo kuće kad pretražuješ.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 07/21
27.7.2022 12:50:38   
Ivanka 75
Dobar dan. Flam, evo lezim, mm mi sipao kapi u uvo pa cekam...  Dobro je  nema onog bola sto je bio.


Zene, nadam se da cete naci smestaj za letovanje. Ppzdrav! 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 07/21
27.7.2022 13:02:29   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dobar dan. Flam, evo lezim, mm mi sipao kapi u uvo pa cekam...  Dobro je  nema onog bola sto je bio.


Zene, nadam se da cete naci smestaj za letovanje. Ppzdrav! 
Super Ivanka.Drago mi je da si dobro i da nemaš bolove.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 07/21
27.7.2022 18:18:08   
dddaca
Gde ste mame? Izludeh, celi dan mi je nizak pritisak, jedva se vucem. Naoblacilo se, nigde sunca, samo kuva ispod oblaka. Nadam se da ce da padne neka kisa, pa da mi bude malo lakse.
Kako ste vi?
Milena, to je sjajna ideja za kucicu pored mora. Razmisljala sam i ja o tome, ali mi ne odgovara sto su takve kucice uglavnom van mesta, a to znaci da mora da se kuva. Ako je ta tvoja u blizini plaze i u naseljenom mestu, moze i meni pp, da imam u vidu za sledece leto.
Ivanka, kako je bilo na moru? Ja posla na more sa bolesnim uvom. Nekoliko dana pre toga uradila bris, i na osnovu antibiograma uzela neke kapi u apoteci. Niasm imala vremena da cekam kod lekara. Stavljala nedelju dana, najgore mi je bilo da pazim da ne udje voda u uvo. Ali pred kraj je proslo, pa sam se opustila. Videces, za par dana ce ti biti bolje sa kapima. Samo je bitno da ih redovno stavljas.
Sanjice, pa vi ne stajete. Tek ste dosli sa odmora i vec radna akcija

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 07/21
27.7.2022 19:17:20   
Sanjica26 RR
Daco, mene danima boli glava. Prvo sam mislila da je zbog ciklusa, a sad vec vidim da ovakvo vreme utice na mene. Evo sve vreme se muti.Pocela kisa, ali nista specijalno. Danas kad smo dosle nas tri iz set_nje, zvoni neko na vrata. Ja sam mislila mm. Kažem S idi pitaj prvo ko je. Ona dete sto puta pita ko je. Niko ne odgovara. Ja pogledam kroz špijunku pet momaka. Ju, prepadoh se. Svasta. Otvorim ja, mada nisam ni trebala. Dosli da ih posavetujemo za klimu na koju se grejemo. Jedan kupuje stan od vlasnika, a drugi momci su oni koji ugrađuju. Ostavih rucak na pola skuvan, dođe mm i preuzeo razgovor. Jos nismo poceli sa krecenjem, jer mm svasta treba da odradi pre toga. Izgleda ce da ga saceka kad bude poceo da radi. 
A mi smo trebale kod mame pre njene operacije. Mama otisla u banju i dobije tamo koronu. Bas je potonula. Poludela sam. Žena otisla konacno negde. Otkazana operacija. Ko zna kad ce posle. 
Meni treba kucica. Nema veze sto cu da kuvam. Ja sam i na moru kuvala. Ne svaki dan, ali i jesam. Ne smeta mi. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here