|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 8:52:29   
Klarita
E, vidi sad, zivim u centru grada, imam na 500m u krugu oko mene bar 50 prodavnica, ali dr nemauser posted image Juce sam zaduzila majku K drugarice iz vrtica koja zivi na kraju grada da proveri u prodavnicama oko nje, kad mi zena javlja da imaju samo Aro. Aro? Neka fala neka si ga cuvaju user posted image tako joj napisah poruku.

Sad cu brate opet da stavim, ali beli 'leba sa receptom od Mod, samo da posaljem mm po kvasac, jer ja bolid od coveka juce kupih jednu kesicu C, a zaboravim da posaljem poruku jednom djacicu iz komsiluka da mi kupi Dr u Leuser posted image

Smotana sam za kuhinju i to ti je...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 8:53:49   
Modessty
Klari taj recept mi je dala neka od ženica sa RR. Više se ne sećam ko. Ja merim vagicom. Nekad stavim i manje - 500gr. Najbolje da izmeriš 600gr, tačno, i to belo meko brašno. U njega umešaš suvi kvasac. U pekaricu sipaš prvo vodu, pa sirće pa beše ide ulje, pa šećer i so i možeš malo i da promešaš. Onda na kraju dodaš brašno i ne mešaš. Samo sipaš odozgo i pustiš pekaricu da mesi. Podesi na hleb od 900gr i onaj najduži program od 3 sata. Ja koristim vinsko ili jabukovo sirće, kako kad šta imam.
Pravila sam i kolač sa suvim voćem po receptu iz knjižice i super je. Recimo tamo ide maslac a ja ga skoro nikad nemam pa koristim rastopljeni margarin. Idu i jaja koja ja prvo umućkam malo viljuškom. Baš ču da vidim kako ide recepat pa ću da ubacim. Mogla bi i da ga napravim, dolaze mi gosti večeras

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 8:54:55   
Modessty
Klari obavezno proveri rok trajanja na kvascu. Ja se jednom zeznula i iskoristila neki stari što sam imala, koji je bio pred kraj roka i zeznula stvar.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 8:59:31   
Klarita
Ma, necu da pravim kolace dok ne usavrsim 'lebauser posted image ali stavi recept kad imas vremenauser posted image mozda se i predomislimuser posted image

Mm vec u poslu i ne moze po kvasac, crko da Bog da, poslala sam radnicu iz lokala, sad dok odeuser posted image
odoh da stavljam redom u masinu, valjda ce stigne kvasac dok dodjem do tog delauser posted image , pa javljam rezultateuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 10:20:37   
Anoniman
Meni mm juce kupio 20 kesica doktora dao covek 600 din za touser posted image ja odoh sad da pripemim aparat pa da pecem....

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 230
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 11:20:53   
Klarita
Za sada deluje fenomenalnouser posted image obecava Modesstyn recepAt user posted image Jos sat i po i gotovo, pa javljam

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 11:30:18   
Modessty
user posted image Klari! Navijam! Nemoj odmah da vadiš hleb iz pekare. Ostavi ga na par minuta pa onda vadi

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 11:31:59   
Misha i Ljisha
da da ostavi ga par min pogotovo ako ti se svidja i boja, ako nije do kraja pecen (desi se nekad) onda brzo ukljuci rernu na 250 da se zagreje pa samo da prebacis. Nego nemoj ni dugo da ga drzis u pekari onda krene kondenz pa hleb bude jako gnjecav od vode.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 12:35:18   
Modessty
Klariii čekam taj tvoj lebac bre! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 12:38:29   
vonavoj
Koliko se isplati taj hleb> Mm je hteo da kupimo pekaru,i ja se zapalila..ali smo odustali!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 12:40:08   
Misha i Ljisha
von ne isplati se ali znas sta jedes pa se u tom smislu isplati. Isplati se kad zivis daleko od prodavnice kao ja (6km) pa da ne palis kola bezveze zbog hleba, zimi pogotovo i td

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 12:42:25   
vonavoj
tnx..mi kao kupujemo neku sosu,lalu i gazdu iz Pancevacke pekare..kao nemaju aditiva.kao..mere se,i imaju oko 1kg,kostaju oko 90-100din,ali traje 3 dana i mogu da se jedu,da se ne trose..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 12:45:17   
Modessty
von ja dobila pekaricu od svekra. Moj tata recimo obožava taj hleb iz pekarice. A meni se ispalti jer sam i domaće brašno dobila za džabe. Nisam još recimo probala da skuvam džem u njoj, a baš me interesuje kako ispadne

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 12:47:02   
vonavoj
user posted image user posted image tebi se onda super isplati!user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 12:48:34   
Modessty
samo što je ne koristim tako često ko što sam mislila. Mrzi me da čekam tri sata da se ispeče lebac a ne umem da napravim onaj brzi za sat i po. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 12:50:51   
vonavoj
Dugo traje taj program..

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 12:56:01   
Misha i Ljisha
pa da u tom smislu se isto kao isplati, ali ako voles vruc lebac onda ne traje bas dugo ali stvarno moze da stoji i ostane lep. Npr popara je lepa sa tim hlebom a sa kupovnim je katastrofa, ili moce su lepse i tako to.

O da, i meni se isplati u smislu i brasna a i moja pekarica je poklon i ona prva a i ova drugauser posted image . D voli kukuruzni hleb, mm voli beli, a za mamu pravim od heljdinog brasna. Ta tri uglavnom vrtim. Ja uvece stavim sastojke i namestim da pocne program oko pet ujutru da u 8 bude gotov. Da budemo iskreno ako i hocemo same da mesimo hleb stvarno treba oko tri sata. Treba ga umesiti pa pustiti da naraste pa premesiti pa pustiti da naraste pa na kraju ispeci. To ti dodje to. Inace ja cim rucno par dana mesim hleb moji se navuku i mm me stalno maltretira da bas mesim hleb ali vala ne mogu mrzi me.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 10.10.2014 12:59:03 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 13:03:06   
vonavoj
Realno,i rucno traje 3 huser posted image user posted image
Super je sto mozes da pravis od raznog brasna!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 13:54:29   
Klarita
user posted image
user posted image
Deluje gletavo ali pravicu se da nije. Idem pon K u vrtic, pa cemo kasnije da rucamo.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 14:03:13   
Modessty
user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 14:25:51   
Anoniman
ja moj upravi ispekla cu ga okacim, cim se malo ladneuser posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 246
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 14:27:22   
Anoniman
KLarita super jeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 247
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 15:10:40   
Klarita
Prilicno je gletavuser posted image jeli smo samo koruuser posted image obicno rucamo dosta kasnije, ali ovaj put zbog hleba pozzurismo. posle idem do brasnare jedne gde ima domace brasno, pa da probam da nije do toga, jer ne znam vise sta je. Koristila sam do sada Vitana Kursumlija Brasno, kojeg nema ni na internet (htela da vam stavim link da vidite koje i nema gauser posted image ) a, integralno i razeno Danubius

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 15:14:01   
Anoniman
KLarita uzmi ono panona sto ja koristim za kiflice tip 400

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 249
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 15:19:27   
Klarita
Vazi UM, ali sutra kad dodjem u NP, jer dolazim sutrauser posted image ja ni etkerov kvasac ne mog' nadjem u ovu prasumu, kamo li pa panona brasno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pire od karfiola i šargarepe
Ringerajin kuvar: little_one
Pita sa mesom i jogurtom
Ringerajin kuvar: vikiveki



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here