|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pekač za hleb i recepti
8.10.2014 22:20:57   
Klarita
Mod, neuspesno user posted image Mm zauser posted image merenje brasna jer mi se motao po kuhinji i ubedjivao sta i kakouser posted image pa je definitivno on kriv.

Ljiso, sad sam mu pokazala sliku, reakcija je user posted image
Ja stvarno ne znam sta vise da radim. Veceras cu probati po ne znam vise koji put i ostavicu za sutra. Ali nema nigde kod nas Dr oetker kvasac samo neki slj de-gu to mu imeuser posted image

A, bas pa da idem u le po kvasacuser posted image bilo bi skroz sasavo. Mada, mozda zaduzim neko djace. Videcu vec.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Pekač za hleb i recepti
8.10.2014 22:23:27   
Misha i Ljisha
eee pa ne znam sta da ti kazem. Ja ako nemam bas dotkorov kvasac onda uzmem C. Nije los. Probaj sa njim. Ovo ti je sigurica recept.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Pekač za hleb i recepti
8.10.2014 22:31:04   
Klarita
Pa' l ti vikam ima samo de-gu user posted image cu da nadjem etkera, pa ne znam sta da je. Citam mm, kaze mi da je spreman iz ovih stopa da ide da trazi kvasac, ali mucak, ne rade radnje. Sutra cu poruciti iz Le, ako ne nadje ovaj moj po zavucenim radnjama po gradu ujutru.
I sad sam se zainatila zestokouser posted image ima da mi uspe.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Pekač za hleb i recepti
8.10.2014 22:37:16   
Misha i Ljisha
de-gu???? ša vam je bre to?user posted image aman zeno uzmi svezi kvasac kad je taj suv vec los. Samo onda ne ide ko sto pise vec kvasac rastopis u vodi i seceru i to prvo sipas. Doduse ja nisam nikad to probala iako imam pekaru od 2008 (onu sto mi je riknula ova je tek par dana starauser posted image ) ali moja strina vecito sa svezim kvascem pravi

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Pekač za hleb i recepti
8.10.2014 22:40:06   
Klarita
Aaaaaaaa, mnogo mi to sad komplikovanouser posted image a, i prvi put kad sam pravila, pravila sam sa svezim user posted image Ne brini, snaci cu se ja za tog etkera doktorauser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Pekač za hleb i recepti
8.10.2014 22:42:17   
Misha i Ljisha
e da ti posaljem jos jednu sliku? ima jos parce i po manje hlebauser posted image . Ti si me sad naterala na greh da jedem ovako kasno jer sam izvadila da slikam hleb i gledam ja njega gleda on mene i ja sta cu.Morala sam sad da jedemuser posted image . Sad moram da ti pravim zazubice,mmmmm sto je bila ''rskava koricauser posted image i jos nesto da ti kazem ako ukljucis neki mod tamo i hleb ti se ne ispece do kraja mozes ukljuciti bake a mozes lepo da ga tutnes u rernu na 250 da se dovrsi pecenje. Ja danas nisam ocito ubola program (nisam citala uputstvouser posted image ) i kad je program zavrsio bio je bledunjav a ne volim bledunjav hleb ni pod razno i ja ga tutnem u rernu i milina

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 8.10.2014 22:48:14 >

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Pekač za hleb i recepti
8.10.2014 23:00:06   
Anoniman
Miso a na kom programu ga pecesuser posted image sutra bih ga probalauser posted image user posted image user posted image user posted image nisam davno palila masinu, koja je tvoja, mozes da stavis ovdeuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
  Direktna veza do poruke: 207
   RE: Pekač za hleb i recepti
9.10.2014 7:17:18   
Misha i Ljisha
Imam gorenje istu kao Klarita vidi na prethodnoj strani. Uklucim za ovaj hleb ili basic ili whitebread program. 3 sata min ga pravi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Pekač za hleb i recepti
9.10.2014 8:44:18   
Klarita
Cu se ubijemuser posted image angazovala sam 100 coveka da mi traze dr oetker kvasacuser posted image ne bude li mi dobar 'leba ima da je zapovrljim na ulicu user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Pekač za hleb i recepti
9.10.2014 10:34:00   
Modessty
Klari bre kako to nije uspelo?! user posted image Ja juče pravila baš po onom recopisu što sam ti poslala i super je! Kad dođem s posla turam sliku

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Pekač za hleb i recepti
9.10.2014 13:55:52   
lokica77
310 ml vode
2 male merice soli
2 velike merice šećera
3 i 3/4 čaše brašna
2 i po velike merice mleka
1 i po mala merica suvog kvasca
( koristim merice i čašu koje sam dobila uz pekaricu)
program basic
kora svetla
hleb 900gr


Probaj ovaj recept meni još nije omanuo
P.S. Valjda nisam ništa zaboravila, pišem napamet na poslu sam


_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Pekač za hleb i recepti
9.10.2014 14:34:10   
Klarita
Sad sam kupila C kvasac, a inace obisla sam ceo grad (nisam isla samo po zavucenim ulicicama) i nigde nema dr oekter, u jednom marketu sam porucila. I tako stojim ja na kasi u gradu u jednom vecem malo dragstoru i pitam da li imaju dr kvasac na sta mi ful tip top nasminkana prodavacica u trenerici otkucava zutu kesicu i kaze: "Ma, kv bre dr ekter , ovaj C ti je najbolji" Ja: "Ahaaaa, a mozete li da mi porucite dr" Ona:"Ne, niko ga do sd neje trazija, a i za kvo ce ni, ovaj C je najbolji" user posted image
I odoh da turnem sas ovaj najbolji, dok ne stigne etkerovuser posted image

Jao cu d''umrem od same sebe saduser posted image kvasac nije de-gu nego di gouser posted image sama se smejemuser posted image Evo KLIK
Verovatno naziv potice od reci "podici"-dize testo, sta li, pa otud di go, samo moje testo nije digouser posted image
Umirem...

Mod, ja imam dva programa, za 900gr i 1200gr, na koji da ukljucim? Mozda sam i tu zeznula sinoc. Nema veze...sad cu opet po Didinom, da uporedim kvalitet C kvasca i onog sto dizeuser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 9.10.2014 14:37:09 >

(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Pekač za hleb i recepti
9.10.2014 17:12:06   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Klarita ja imam ovu i prezaovoljna sam

klik

mesi sve cak i kifliceuser posted image



Ljisso imam ovu , isto gorenje reci mi na koliko stavis veknu 900 1000 ili 1200 g pa da probam sutrauser posted image znaci program basic ili whiteuser posted image i ja uposlila mog muza da nadje doktora, mada ja uvek koristim c kvasac pekarskiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 213
   RE: Pekač za hleb i recepti
9.10.2014 18:14:43   
Mala Elena
Pa vi zene sve imate te spravice, te sudo masina, te pekaru...ja sve to rucno radim .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Pekač za hleb i recepti
9.10.2014 19:18:14   
Anoniman
tananannnannan nsao mi muz suvog doktora user posted image sutra pravim hleb sa njim, samo jos ti Ljiso da mi kazes koliku gramazu, ljubi te prijateljica sa rancauser posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 215
   RE: Pekač za hleb i recepti
9.10.2014 19:58:41   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Unina mama

samo jos ti Ljiso da mi kazes koliku gramazu, ljubi te prijateljica sa rancauser posted image

user posted image posto imas tri razlicite velicine hleba stavi na srednji. Ja stavim na 900 ali ja imam opciju samo 900 i 1200. U principu je ovo mali hleb, mozda bi i kod tebe moglo 900g. Gledaj da lepo rasporedis brasno i sve da ti ne uhvati svo testo samo jedna mesalica

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Pekač za hleb i recepti
9.10.2014 20:21:33   
Klarita
"Zivim u palati i sve mi je na dugmice"user posted image Jutros rece jedna zena sto mi prvi put udje u kucu, majka K drugarice iz vrtica. Naravno da je salauser posted image

Hleb OPET upao po srediniuser posted image Znaci promenila sam kvasac, probala brasno viseuser posted image Pomagajte drugovi....

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Pekač za hleb i recepti
9.10.2014 21:37:44   
Misha i Ljisha
i? ishod sa C kvascem?

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Pekač za hleb i recepti
9.10.2014 21:38:42   
Modessty
KLarita na taj najmanji hleb stavi. Evo ga moj od juče

user posted image

< Poruku je uredio Modessty RR -- 9.10.2014 21:39:01 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Pekač za hleb i recepti
9.10.2014 21:50:13   
Didy
Klaraita, sad sam se već i ja iznervirala. user posted image
I ja uvek stavim Dr etkerov suvi, kod nas ga ima u svakoj prodavnici. Probala sam i sa C, etker je ipak bolji. jesi li probala moj recept samo s belim brašnom? Jer ovo integralno i ražano je moja inovacija (koja mi redovno uspe), originalni recept je samo s belim.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Pekač za hleb i recepti
9.10.2014 21:59:37   
Modessty
ja koristim C kvasac i nemam probleme. Možda nešto nisi podesila kako treba?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Pekač za hleb i recepti
9.10.2014 22:04:34   
Misha i Ljisha
ja moram priznati da je dr etker stvarno najbolji ok je i C ali vidi se razlika. Pogotovo ako se pravi hleb sa integralnim brasno nema snage da ga C digne. a ocito ni ovaj Klaritin di-go ahahahha....Jao Klarita majke ti gde zivis? Ja sam probala ovaj moj osnovni recept i to samo sa belim brasnom cisto da vidim da li mogu i u ovoj masini isti recept da napravim. Ocito mogu. Znaci super validni su mi svi stari recepti jupiiiiiiii....Nego ovih dana hocu da napravim slatki hleb sa suvim grozdjem i orasima. To nisam iskreno nikad pravila. Drzite mi fige.user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Pekač za hleb i recepti
9.10.2014 22:20:11   
Didy
E, taj slatki hleb bude baš fin. Ja ga pravim s cimetom, a jedemo ga posle s medom.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 8:24:26   
Klarita
Didy, jestiv je po tvom receptu, jedino sto padne po sredini. Ali mesavinu brasna, ne skroz beli. Mislis da probam samo sa belim?

Mod, a po tvom receptu ide 600gr brasna, je l' meris na vagu ili mericomuser posted image

Ljiso, zivim u "slepom crevu"user posted image user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Pekač za hleb i recepti
10.10.2014 8:46:47   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Klarita
Ljiso, zivim u "slepom crevu"user posted image user posted image


Ja sam mislila da ja zivim u slepom crevuuser posted image al kod nas ima dr etker ahahahaha...Jes da mi je na 6km prodavnica ali ima.Probaj recept sa izricito belim brasnom. Cisto dok se ne uhodas. Takodje vrlo je bitno da precizno izmeris brasno vodu i td. Koristi vagu za brasno aonu casu sto ide uz pekaru i mericu za veliku i malu kasiku isto sto ide uz pekaru.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Salata sa kukuruzom i crvenim pasuljem
Ringerajin kuvar: Trcosava
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here