|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/22
8.10.2022 8:51:05   
dddaca
Sajnice bravoooo user posted image , cestitam od srca!
Flam, lose sam i nocas spavala. Opet sam kasljala celu noc. A ne ide mi se kod lekara, odmah ce da me salju na covid. Ne ceka mi se tamo ispred ambulante. Ovog puta sam ubedjena da nije to

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 10/22
8.10.2022 9:25:22   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Daco, pravi onda zagorelo mleko sa šećerom.

Moje spavaju. Spremila sam dorucak, pa da budim Sofi da idemo na folklor. Bas sam mislila da cu duže da spavam, ali ne vredi.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 10/22
9.10.2022 9:13:31   
flamingos
Dobro jutro.Nadam se da ste svi dobro.Moje dete spava,pa da jede,uči.Ja da završavam svoje obaveze.Doćiće kasnije jedna moja prijateljica na tortu i da se ispričamo.Nismo se dugo videle.Juče je bio prelep dan,a danas je tmurno.Želim vam prijatnu nedelju.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 10/22
9.10.2022 12:10:50   
Duškić
Moji u selo, samo prave haos, a greota da se ne iskoristi ovako lep vikend.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 10/22
10.10.2022 7:51:30   
flamingos
Dobro jutro.Nadam se da ste svi dobro.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 10/22
10.10.2022 17:00:20   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Kako ste žene? Ja sam jutros ustala u pola sest. Hvatala bus za Bg. Sastala sam se sa mentorom, pa hvatala bus za nazad da bih stigla na čas. Malo sam dremnula, pa uskoro vodim S na folklor a ja na sedmi. Bas mi je naporan dan. I sutra ce biti isto 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 10/22
10.10.2022 19:56:18   
Bambino1
Zdravo i od mene. Danas bio bas lep dan ali su za sutra najavili kisu. Jos malo da spremam malisu za spavanje, sutra rano ide u vrtic. Nadam se da ste svi dobro. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 10/22
11.10.2022 9:07:44   
flamingos
Dobro jutro.Loše sam spavala.Da popojem kafu i odoh do pijace.Bambino,da,javiše za kišu.Ali,biće još toplih dana tokom oktobra.Milena,kako ste vi?Ostale mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 10/22
12.10.2022 6:54:10   
flamingos
Dobro jutro.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 10/22
12.10.2022 8:20:51   
dddaca
Dobro jutro. I dalje kasljem, mozda za mrvicu manje nego prethodnih dana. Dobila sam neki antibiotik, ali ne ide oporavak onom brzinom kojom bih ja volela.
Juce nam pustili grejanje, verovatno su probe bile, bas je prijalo
Kako ste vi mame?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 10/22
12.10.2022 13:10:24   
Bambino1
Zdravo mame. Mene opet potkacio stomacni, juce me bas boleo zeludac, danas je malo bolje.Daco brz oporavak. Ostale mame kako ste? 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 10/22
12.10.2022 14:09:09   
flamingos
Daco,Bambino,hajd da budete dobro.I ovde vlada stomačni virus.Kod Anđele u odeljenju dosta dece ne dolazi u školu.Svi sa stomačnim virusom.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 10/22
12.10.2022 18:49:11   
IvanaSK RR
Kako ste? Ja u ležećem polozaju a kuca u haosu 😁. Treba i da dobijem pa mi je sve 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 10/22
13.10.2022 7:05:08   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa kasnije da odem do mesare.Kad dođem da završavam šta imam.Večeras u 18 h imamo roditeljski.Daco,Bambino,kako ste?Ostale mame?Pozdrav svima.Inače,sutra stiže moja sestra.Mnogo sam srećna.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 10/22
13.10.2022 11:19:31   
Bambino1
Zdravo. Hvala na pitanju, ja sam sada dobro ali je mm uhvatio stomacni juce. Evo ja na poslu. Flam bas mi je drago da ti dolazi sestra, lepo se provedite. 😀

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 10/22
13.10.2022 11:49:33   
flamingos
Hvala Bambino.Drago mi je da si dobro.Hajd da i tm što pre ozdravi.Ljubi dete.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 10/22
13.10.2022 15:01:06   
Sanjica26 RR
Добар дан. Јутрос сам поранила, па сам ишла да се упишем на мастер. Сад сам у, својој фотељици коју сам добила од мм за рођендан. Одавно је меркам у Икеи. Не можете да замислите колико је удобна. Заспала бих у, њој.
Бамбино, брз опоравак. Дацо, надам се да си боље. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 10/22
13.10.2022 17:18:35   
flamingos
Samo da vam mahnem i odoh na roditeljski.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 10/22
14.10.2022 7:52:35   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa kad se dete naspava da odemo da pogledamo plocice.Planiramo da renoviramo nešto u kući na selu.Da svratimo i da pazarimo.Bambino,kako tm,kako si ti?Ostale mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 10/22
14.10.2022 8:28:04   
Tiziana
Dobro jutro devojke.Vidim sve ste bizi, slabo se pise. Ja sam srecna sto je petak. Za vikend nemamo nikakve planove. Veceras cu u izlazak sa drugaricama. 🙂Deca guraju skolu, tempo je vec lud, a nije proslo ni mesec i po od pocetka sk. godine. Sanjice, kakvu ti je muz fotelju kupio? Mi dugo nismo bili u Ikei, treba nam gomila nekih sitnica koje tamo kupujemo. Mozda odemo tokom sl. ned. Vikend izbegavamo zbog guzve, ali nekad nemamo izbora. Odoh da se oblacim pa u kanc. Zelim vam dobar petak i lep vikend. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 10/22
14.10.2022 9:17:47   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Tizi ovu Klik samo je druge boje. I tabure uz nju je kupio. Bas smo sreli tamo par žena koje su odusevljena sa tom foteljom. Ma nemam reci. T kad uci sedne ako ja ne sedim.
I kod nas je tempo ludacki. T i ja smo zajedno krenulе. Ona u muzicku, ja u školu. Posle ima da uci, a ja cu kratko kuci pa nazad. Posle podne idem da pomognem drugarici sa bebama bliznakinjama. Vodi ih na kontrolu. A mm cuva starije dete. Nemaju nikog, a muž joj ima časove.
Ja danas imam tri puta da idem u školu.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 14.10.2022 10:06:25 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 10/22
14.10.2022 11:46:32   
Bambino1
Zdravo. Hvala na pitanju svi smo sad dobro. Evo ja na poslu, srecna i ja sto je petak. 🙂 Lepo je i vreme. Popodne malo da proset_amo sa malisom, trazi vec danima da set_a. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 10/22
14.10.2022 14:48:23   
Queen Lady
Samo da vas pozdravim. Nisam odavno bila.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 10/22
15.10.2022 7:50:37   
flamingos
Dobro jutro.Queen,pozdravljam te.Bambino,drago mi je da ste dobro.Kako je bilo juče u šetnji?Mi čemo danas do grada.Lep je dan.Moram prvo da završim oko doručka,ručak,a i za sutra da spremim pošto su javili da neće biti struje od 8-15 h.Hoću i neki kolač da napravim.Da peglam itd.Juče sam sredila stan.Ostale mame,kako ste?Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 10/22
15.10.2022 9:18:27   
dddaca
Gde ste mame? Queen, dugo te nije bilo. Kako si?
Kod mene je malo bolja situacija, pijem vec drugi antibiotik, samo kad sam prestala da kasljem. Ubijao me je onaj kasalj.
Tizi, jeste, tempo u skoli je bas lud. Skoro svaki dan po neki test imaju. Ne mogu vise da pohvatam kad je koji. Izgleda da se blizi tromesecje

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here