|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/22
16.10.2022 10:08:08   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Mi smo sinoc bili na koncertu Hladnog piva. Legli smo u tri sata. Mislim da ja vise nisam za takve stvari 😁. Ovo je bio njihov poslednji koncert pa mislim da je i moj 🤣.Sad ves, rucak... Veseo dan. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 10/22
16.10.2022 10:20:04   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,ja sam juče sve završila što bih danas trebalo misleći da neće biti struje,kad ono nije nestala.Navedena je i naša ulica u spisku ulica kojih se isključuju,ali verovatno ne cela.Da dete završi sa učenjem,pa da prošetamo kasnije.Želim vam prijatnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 10/22
16.10.2022 11:26:57   
IvanaSK RR
Mozda vam ipak isključe. I bolje sto si zavrsila na vreme. Ja sam stavila supu i ofarbala se. Vetar je bas rashladio, ukljucih grejanje 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 10/22
16.10.2022 22:50:03   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Srecan vam pocetak radne nedelje. 😁
Mi smo danas zbrisali van PO, jer nije bilo struje. Iskoristili smo lepo vreme. Posle kad smo se vratili red kuvanja rucka za sutra, red večere i dorucka i užine. Devojcice su se ranije spakovali.
Mirnu noc svima želim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 10/22
17.10.2022 6:15:52   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za skolu,a ja ostajem sa svojim obavezama.Danas mi dolaze sestra i zet oko 14 h.Taman da se dete vrati iz škole i da svi ručamo.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 10/22
17.10.2022 9:28:25   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam poranila. Stomak me boli. Dobila sam. Cekam da se Sofi probudi, pa da doruckuje. Poradila sam po kuci i sedoh. Uživajte u danu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 10/22
17.10.2022 11:13:39   
Bambino1
Zdravo mame. Evo mene na poslu, bas je lep dan danas. Ceka me paprika kad dodjem kuci, pravim paprike u senfu za zimnicu. 🙂 I vama zelim lep dan. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 10/22
18.10.2022 6:15:06   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,a ja ostajem sa svojim obavezama.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 10/22
18.10.2022 7:53:53   
Tiziana
Dobro jutro devojke. Ispratila sam društvo u školu, na posao, završavam kafu u miru pa na posao.Vreme je divno, nadam se da će ovako ostati jos neko vreme.Sanjice, divna je fotelja, i ja sam je gledala,zato i pitam koja je🙂Flam madam se da si uzivala sa sestrom. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 10/22
18.10.2022 8:00:26   
flamingos
Da Tizi.Ùživale smo zajedno.Videćemo se još dok je ovde.U subotu odlaze.Srećno na poslu.Biće još lepih dana.Juče javiše da do utorka bude toplo.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 10/22
18.10.2022 10:01:14   
Milena18
Dobar dan, mame!
Dugo se nisam javljala, mada sam se trudila da povremeno bacim pogled na forum, da budem u toku. 
Kod nas je šareno. Mali je opet bio bolestan prošle nedelje. Od ponedeljka je krenuo opet u vrtić, naravno sad se ponovo prilagođava. I dalje ostaje samo do 10:30. M imala čmičak, danas je mm vodio na kontrolu, kaže dr da misli da je iscureo, znaćemo sigurno za 10-15 dana. Propustila je u vrtiću odlazak na farmu koza, nismo smeli ni da joj kažemo da su išli. 
Ovde je sunčano, ali jutros je bilo jako hladno. 
Želim vam lep dan. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 10/22
18.10.2022 11:24:52   
Sanjica26 RR
Dobar dan.Milena, brz oporavak. 
Ja sam u školici. Uskoro cu kuci, pa na jos jedan čas. Sofi je otisla na ekskurziju. Sva je srecna otisla 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 10/22
18.10.2022 13:33:45   
flamingos
Milena,hajd da budete dobro.Evo ručali smo i Anđela piše domaći,pa idemo na kontrolu za protezu.Prelep je dan.Uživajte.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 10/22
18.10.2022 21:19:55   
flamingos
Dobro veče.Mi brzo završismo.Sve je super.Sad samo zatežemo donju protezu na 2 nedelje i kontrola za 6 nedelja.Prošetasmo svo troje.Baš je lepo vreme.Išli smo i na iće i piće.Još malo,pa na spavanje.Sutra Anđela ide pre podne u školu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 10/22
19.10.2022 6:15:38   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,a ja ostajem da završavam šta imam.Milena,kako ste?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 10/22
19.10.2022 8:25:24   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja na poslu. Sin ima danas nastavu preko zoom-a, nemaju vodu u skoli. Maca dobila poziv od komsinice-drugarice da ide sa njima na vikend u banju. I premislja se jadna. Kaze sta da radi ako joj mnogo budem nedostajala 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 10/22
19.10.2022 10:26:14   
dddaca
Nisam stizala ovih dana da pisem. Najzad sam prodisala, mada posle ovoliko antibiotika nije ni cudno.
Ivana, pa mala je ona user posted image . Jel idu u banju na izlet ili na prespavanjac?
Milena, znas vec kako ide sa imunitetom u vrticu. Brzo se oporavite. A za čmičak stavljajte tople obloge na oko. Npr. toplu pelenu. I naravno terapiju koju je dobila od dr. Mi smo ga jednom imale i dugo je posle imala kao neku kvržicu na mestu gde je bio

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 10/22
19.10.2022 11:25:15   
IvanaSK RR
Na vikend, od petka do nedelje. Mala jeste, ali nek donese odluku sama 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 10/22
19.10.2022 12:06:35   
dddaca
Hrabro sa tvoje strane, moram da primetim user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 10/22
19.10.2022 14:58:01   
Duškić
Mala je...💗 Sto sam danas sva slb.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 10/22
19.10.2022 20:22:19   
Milena18
Dobro veče!
Flam, hvala što pitaš, dobro smo. 😊
Daco, super da ti je bolje. Stavljala je tople obloge i mast nedelju dana. I ona sad ima tu kao kvržicu, kaže dr da bi trebalo za dve nedelje da prođe. Videćemo. 
Ivana, moja je danas tražila da na leto ide na Divčibare u kamp sa školom engleskog. To je 6 noći i ja stvarno mislim da nije spremna za to. Ona jedva odluči i kod babe da ode na jednu noć, a dešavalo se i da moramo da idemo po nju. Je l'' se Maca do sada odvajala od tebe?
E da... V je danas prvi put ostao da spava u vrtiću. 😊

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 10/22
20.10.2022 6:17:54   
flamingos
Dobro jutro.Milena,drago mi je da ste dobro i da je dete spavalo u vrtiću.Kod nas standardno-dete će u školu,ja ostajem sa svojim obavezama.Popodne mi dolaze sestra i zet,pa idemo kod tetke(mamine rođene sestre.Inače,i ona ima ćerke bliznakinje).Večeras idemo kod sestre od strica.Da zajedno obiđemo rodbinu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 10/22
20.10.2022 7:32:37   
dddaca
Milena proci ce. Nama je kvrzica stajala i duze od dve nedelje. Mala, mozda 1 mm u precniku, ali me je zabrinula. Plasila sam da ce ostati, ali ipak se povukla. Ne znam ni sama kad, jer sam vremom prestala da zagledam. I onda kad sam jednom prilikom pogledala vise je nije bilo. Bitno je da nju to vise ne boli i da joj ne smeta, a kvrzica se povuce. I bravo za malisu!
Ivana, sta je Maca odlucila?
Ostale mame kako ste?
Pisala sam na temi vaske, ali da pitam i ovde. Kakva su iskustva sa gumicama protiv vaski? Vidim da su neke mame pisale da su je koristile. Pojavile se vaske u skoli pa razmisljam sta bi mogla preventivno da koristi

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 10/22
20.10.2022 7:56:22   
Tiziana
Cao, dobro jutro.Ivana, u pravu si, neka sama odluci. Ja ne mislim da je mala, ako se dobro secam ona je predskolsko sada? Moja deca su sa 3,5 godine isla prvi put na rekreativnu sa vrticem. Secam se da sam tad pitala sina da li hoce, rekao je da hoce i stvarno nije plakao nikad za nama. I od tad je isao na sve rekreativne. Cerka se nikad nije rasplakala kad je isla sa vrticem, ali zato jeste kad smo ih ostavljali kod babe🤣🤣🤣Sta hocu da kazem, kad imaju zabavu, ne misle na nas.. Gledala sam sinoc Klunija i Dzuliju Roberts u bioskopu, skroz je simpa film, limunadica, pravi film za odmor.. Flam, uzivaj, blago tebi.. Odoh da se oblacim pa na posao.. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 10/22
20.10.2022 10:03:55   
flamingos
Hvala Tizi.Srećno na poslu.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here