|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/22
7.11.2022 21:05:19   
Bambino1
I ja jedva cekam petak, da malo odmorim. Sanjice je l tvoja mama bese u mom kraju? 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 11/22
7.11.2022 22:44:02   
Tiziana
Ma ajde bre, toliko imamo malo praznika, kad imamo ovako jedan dan praznika, kao da imamo citavu nedelju,toliko mu se svi veselimo.Ni ja ne mogu da docekam. Teebalo je da putujemo, ali je plan promenjen. I to mi odgovara. Necu cistiti kucu pa makar crkla, ima da se odmaram.  U sredu izlazi nova sezona The Crown, planiram da odgledam celu sezonu🙂

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 11/22
7.11.2022 23:04:15   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Bambino1

I ja jedva cekam petak, da malo odmorim. Sanjice je l tvoja mama bese u mom kraju? 🙂



Bambino, svi moji su tamo: mama, sestra sa porodicom i brat sa porodicom. Svi u istom dvoristu žive. 😁 Blizu smo Žikine pekare. Mislim ja i dalje racunam da je to moja kuca.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 7.11.2022 23:05:14 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 11/22
8.11.2022 6:32:08   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,kako si?Boli li te zub?Pijem kafu,pa odoh kod doktorke da vidim kakve su mi analize.Srećna slava svima koji dnas slave.Nadam se sa ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 11/22
8.11.2022 12:58:18   
Ivanka 75
Dobar dan, zub tisti ali mislim da lek deluje. Valjda nece biti gore od ovoga.Odoh da skuvam jos jednu kafu 😊Ajde Flam! Kako si ti danas? Blok max radi svoj posao? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 11/22
8.11.2022 13:06:16   
flamingos
Ivanka,hajd da prestane zubobolja.Hvala na pitanju,dobro sam.Imam još štošta sa pijem zbog jake upale i bolova. dok ne krenem sa terapijama.Inače su mi rezultati odlični.Evo me u kuhinji.Spremam neke slaniše,a i slatkiše.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 11/22
8.11.2022 17:41:44   
Bambino1
Zdravo mame. Flam kod tebe svaki dan neki slatkisi, bas si vredna. Sanjice mozda se sretnemo. 😄

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 11/22
8.11.2022 17:55:56   
flamingos
Hvala Bambino.Ima i slatkiša,a i slaniša.Tek sad sedoh.Da odmorim,pa da spremim detetu da jede kad dođe iz škole.Do 19:20 h je u školi,pa čekam još malo,pa da joj spremim da joj bude vruće.Mm otišao u selo.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 11/22
8.11.2022 21:51:58   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Bambino1

Zdravo mame. Flam kod tebe svaki dan neki slatkisi, bas si vredna. Sanjice mozda se sretnemo. 😄



Možda. 😊

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 11/22
9.11.2022 7:40:20   
dddaca
Gde ste mame? Ovih dana sam neopisivo umorna. Ne radim nista posebno ili vise nego uobicajeno, ali bas osecam neki umor. Mislila sam da je zbog pomeranja sata, ali trebalo je da se prilagodim do sad.
Nadam se da ste vi bolje

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 11/22
9.11.2022 8:25:55   
flamingos
Dobro jutro.Daco,kako si.Ivanka,kako zub?Ostale mame?Pijem kafu,pa da nastavim sa sređivajem stana,spremim doručak,ričak itd.Dete danas ima 3 časa,pa sa razrednim idu u sportski centar da gledaju utakmicu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 11/22
9.11.2022 9:32:53   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dddaca

Gde ste mame? Ovih dana sam neopisivo umorna. Ne radim nista posebno ili vise nego uobicajeno, ali bas osecam neki umor. Mislila sam da je zbog pomeranja sata, ali trebalo je da se prilagodim do sad.
Nadam se da ste vi bolje


Daco, i ja ovako već neko vreme. Hronično sam umorna.

Dobro jutro inače, konačno se sunce pojavilo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 11/22
9.11.2022 11:43:05   
dddaca
Da znas Ana, konacno sunce :)
Obicno proverim vremensku prognozu za naredni dan, ali sinoc sam preskocila. I bas me iznenadilo sunce danas.
Flam, umorno i dalje. Valjda ce biti bolje za neki dan

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 11/22
9.11.2022 12:09:29   
flamingos
Daco,hajd da budeš dobro.I ovde greje sunce,ali duva vetar,pa nije baš toplo.Ali,koje je doba godine odlično je vreme.Mene počinje migrena da zafrkava.Ovako sam bolje.Pomaže mi ova terapija.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 11/22
9.11.2022 14:21:41   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. Ja sam na trkama. Napolju je divno. Sad sam usla i izlazim opet. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 11/22
10.11.2022 8:20:39   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da završavam šta imam.U 12 h dolazi sveštenik.Mm se danas vraća iz sela.Gotovo je sa noćenjem.Hladno je u kući.Ićićemo do naše kuće,ali-budemo kratko i vraćamo se.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 11/22
11.11.2022 7:02:34   
flamingos
Dobro jutro.Od 6 sam budna i uzalud pokušavam da zaspim-ne vredi.Evo pijem kafu.Moji spavaju.Kasnije da redom završavam šta imam.Uživajte u ovom produženom vikendu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 11/22
11.11.2022 9:11:22   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Meni je dobro dosao ovaj produzeni vikend. Nesto sam imala vise posla nego inače ove nedelje, a jos juce dobila. Bas sam iscrpljena i umorna. Bila i na roditeljskom. Sinu se promenio razredni. Mislila sam da danas malo set_kamo po gradu maca i ja ali mislim da cemo samo otici do Maxija 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 11/22
11.11.2022 10:22:14   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam jutros dohvatila peglu, spremila dorucak i evo nas tri smo u busu. Idemo kod moje mame. Deca su odusevljena sto idemo busom. Uživajte u produženom vikendu. Ja se nadam da cu da se naspavam. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 11/22
11.11.2022 10:28:23   
Ana RR
Uživajte svi u produženom vikendu user posted image kod mene to ne postoji, ja radim kao dragstor user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 11/22
11.11.2022 11:04:46   
Sanjica26 RR
Imam koleginicu koja ni juce nije imala časove. Tako da ima četiri dana slobodno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 11/22
11.11.2022 11:23:05   
Bambino1
Zdravo mame. Sanjice lepo se provedite. 🙂 Mi otisli nesto do grada, pa kad dodjem kuci da perem, peglam, itd. Najavili nam se gosti za sutra pa da danas zavrsim sto vise posla. Uzivajte u vikendu. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 11/22
11.11.2022 12:43:21   
dddaca
I ja sam se jutros rano probudila. Skuvala rucak, pa sad da odemo do prodavnice i da vidimo ima li nekoga na igralistu. Bas slabo izlazi od kako je pocela skola

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 11/22
12.11.2022 8:02:59   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,mašina pere,pa da završavam danas sa čišćenjem.Kad sve završim(doručak,ručak,čišćenje) odosmo u šetnju.Greje sunce,biće lep dan.Nadam se da ste dobro.Uživajte u vikendu.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 11/22
12.11.2022 9:42:46   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja cu sad videti kad cemo malo u parkic. Iskreno, ne ide mi se. Ja bih u pidzami da provedem dan 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here