|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/22
12.11.2022 10:11:30   
Didy
Dobro jutro!

Mi smo sinoć stigli u Vrnjačku Banju. Jedva sam dočekala, baš sam bila preumorna. Mm i sin su imali rođendan 8.11. Sve pripreme pre i posle+redovne dnevne aktivnosti i obaveze... Trebao mi je neki reset_ na par dana, a to kod kuće ne mogu, uvek ima nešto, makar veš i hrana, suđe...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 11/22
12.11.2022 11:58:42   
flamingos
Didy,uživajte u banji i neka je srećan rođendan.Stigoh iz kupovine.Da Anđela završi sa učenjem i odosmo u šetnju.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 11/22
12.11.2022 14:51:32   
Ivanka 75
Dobar dan. Uzivajte u vikendu narode, lep je i suv. Mada se ovde nocaa kisa ispadala samo tako.Ja oko sporeta, standardno. Idosmo u nabavku za slavu, pripreme u toku. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 11/22
12.11.2022 15:34:00   
vonavoj
Dan mame,ne stizem da pratim i pisem..Posao,previse dinamike i promena za mene sa njih troje,plus sad i ovi krajnici,stres na visokom nivou,sve se nadam da ce tezak period uskoro biti pri kraju...Zavidim svima ko je spojio i ima produzen vikend💪Pozdravljam vas sve.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 11/22
12.11.2022 18:03:10   
Bambino1
Dobro vece. Sad sam sela da popijem caj i procitam sta piset_e. Imali smo goste danas, lepo se ispricali, malisa se izigrao, malo da odmorim pa sutra da pocnem sa sredjivanjem za slavu. 🙂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 11/22
12.11.2022 18:16:23   
flamingos
Bambono,ako ste šetali da koristite lepo vreme.I mi smo šetale i pazarile.Pa dok sam sve završila pade mrak.Tek sad sedoh.Za danas je dosta.Da popijem 2 u 1 i da odmaram.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 11/22
13.11.2022 8:58:30   
flamingos
Dobro jutro.Ispijam polako kafu,pa da krenem u kuhunju sa doručkom,ručkom i da zavijem sarmu za slavu.Ostaje mi da peglam i gotovo.Sve sam sredila.Uspela sam noćas da se odmorim.Nadam se da ste dobro.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 11/22
13.11.2022 17:15:11   
IvanaSK RR
Sta se radi danas? Ja sam sve spremila za sutra, sad krevet i film. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 11/22
14.11.2022 6:03:56   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa u 8 imam zakazano kod frizerke.Dete pre podne ide u školu.Kad dođem da nastavim sa pripremama za slavu,spremam ručak itd.Nadam se da ste dobro.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 11/22
14.11.2022 12:09:23   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. Prođe vikend dok kažes keks.Sad cekam da se zapece rucak i odoh na sedmi. 
Budite pozdravljen. I srecna slava svima koji slave danas svete Vrace. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 11/22
15.11.2022 6:13:19   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa krećem sa spremanjem za slavu.Slavimo dva dana,pa spremam i mrsno,a i posno.Sutra nemamo goste,svi dolaze u četvrtak.Juče sam napravila ukrase za slavaki kolač.Nadam se da ste dobro.Pozdracv svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 11/22
15.11.2022 20:39:40   
dddaca
Gde ste mame? Samo da mahnem, Citam, ali ne stizem da pisem ovih dana. Nakupile se neke obaveze.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 11/22
16.11.2022 6:16:42   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da spremam ručak.Srećna slava svima koji danas slave.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 11/22
16.11.2022 8:17:49   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Kako ste? Ja na poslu pa samo da mahnem. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 11/22
16.11.2022 8:46:08   
dddaca
Dobro jutro. Masem i ja. Pijem kafu pa da odem do prodavnice. Nema ideju sta za rucak vise da spremam

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 11/22
16.11.2022 15:19:24   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. Ja sam na pauzi. Razmisljala sam se da li da pegla dok sam na pauzi. Gleda pegla mene, gledam ja nju i na kraju sam odustala. Složila nesto i spakovala u ormar, a muževljeve kosulje cu veceras i nesto decije sto je gužvavo.
Pozdrav svima. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 11/22
16.11.2022 16:27:12   
Didy
O, Sanjice, ja se s peglom gledam već dve nedelje. Došlo vreme kad se veš suši isključivo u sušilici, pa samim tim i ne pegla, a muž menjao posao, pa počeo od kuće da radi, ne nosi više košulje. Juhu!

Ja se spremam na časove. Bila sam jutros u školi i odradila usput još neke dogovore za časove, pa kod frizera, ručak smo imali od juče, skuvala kafu nedavno i čitala malo knjigu tek da se isključim iz svakodnevnice, pa da se spremam polako.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 11/22
16.11.2022 18:12:14   
Sanjica26 RR
Didy, meni mm ne da da mu peglam kosulje. Kaže da ne gubim vreme, i ovako mu se ne vidi ispod mantije 🤣 ali ipak mi je bezveze da ide izgužvan.
Mene kao da lomi nesto. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 11/22
17.11.2022 6:09:06   
flamingos
Dobro jutro.Danas imamo deset_ak gostiju.Da spremam ručak.Mm da ode po pečenje.Dete će u školu.Dok dođu gosti stiže i ona iz škole.Užasno je vreme,pada kiša.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 11/22
17.11.2022 8:15:50   
Didy
Dobro jutro!

Flam, srećna slava! Lepo proslavite!Kod nas je juče tako padala kiša kao luda, danas su navodno sunčano najavili, videćemo da li će biti. Uglavnom, ne pada više. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 11/22
17.11.2022 8:17:38   
flamingos
Hvala Didy.I ovde prestala kiša.Odoh da završavam jedno po jedno.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 11/22
17.11.2022 8:35:02   
Bambino1
Flam srecna slava. I kod nas celu noc padala kisa. Ja na poslu pa kad dodjem pocinjem sa pripremama za slavu.  🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 11/22
17.11.2022 8:44:17   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam u selu. Bas je grozno vreme.Sinoc sam popila aspirin jer sam se bas prehladila. Moram da danas izdržim. Malo mi je bolje. Malko cu kod prijateljice na slavu, a uvece na mjuzikl Chicago sa koleginicom. Jedva cekam petak

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 11/22
17.11.2022 9:54:39   
flamingos
Hvala Bambino.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 11/22
18.11.2022 6:16:03   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa kasnije da odem do pošte da nešto sestri uplatim.Danas nam na ručak dolaze prijatelji.Sinoć sam sve rasčistila i danas da odmorim dok nam ne dođu gosti.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here