|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/23
10.3.2023 13:50:17   
Ana RR
Nisu nato, ovde više ne testiraju. Nema ni kovid ambulanti, sem negde u Zemunu i u gradu, čini mi se.

Inhalirala sam ga, kaže otvorio mu se nos odmah. Kupila sam mu Orthomol junior, moram mu nekako podići imunitet, brinu me ti niski leukociti. Ali rekla bih da je ipak malo bolje danas, nije imao temperaturu od sinoć.

Mm zato ima 38.5 user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 03/23
11.3.2023 7:44:32   
flamingos
Dobro jutro.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.Ovde je oblačno.Samo da odem do pijace i mesare.Nećemo danas nigde.Dete ima da ući.Ja da krenem u kuhinju i redom da završavam šta imam.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 03/23
11.3.2023 9:39:40   
dddaca
Dobro jutro. Bas sam se rano jutros probudila, nisam mogla da zaspim ponovo, a spavalo mi se bas. I dete poranilo. Ceka me bas dosta sredjivanja i posla po kuci, ovih dana nisam stizala nista da uradim. Ne znam kako se uopste stvori ovoliki nered.
Ana, Orthomol je odlican. Nismo ga koristile, ali po iskustvima koje sam cula super je. Leukociti hoce da padnu kod virusnih infekcija. Tako su bar nama rekli jednom prilikom kad su joj leukociti bili oko 2. Imunoglukan je takodje dobar, ne znam da li ste to probali.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 03/23
11.3.2023 12:49:32   
Ana RR
Dobro jutro/dan. Više ne znam ni koje je doba, nešto je mračno ovde. Bzvz vreme.

Rekla bih da smo danas bolje, muški nemaju temperaturu samo kašlju. Daco, kod nas su prepisivali orthomol za vreme korone ali nisam ni znala da postoji i junior varijanta. Dr je baš preporučila njega ili imunoglukan ali nije ga bilo kod nas u apoteci a mrzelo me da idem dalje. Orthomol junior je u obliku tabletice, kiselkaste, voćne, u jednoj kesici ima tri komada i sažvaću se posle jela.

Ja imam toliko posla u kući, ne znam odakle da krenem. A mrzim kada dođe da moram ceo dan da odvojim za sređivanje, obično svaki dan po malo sređujem, nemam prazan hod što se kaže, ali ova nedelja je bila haotična.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 03/23
12.3.2023 8:51:58   
flamingos
Dobro jutro.Ovde je lepo vreme.Prošetaćemo kad dete završi sa učenjem,a ja sa svojim obavezama.Evo budna je i ona.Da se rasani,pa da doručkuje.Uživajte u lepom danu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 03/23
12.3.2023 11:31:42   
Duškić
Kod nas hladno. Prijatan dan.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 03/23
12.3.2023 12:26:54   
Sanjica26 RR
Ja sam juce pisala, ali nije otisla poruka. Posle me je mrzelo da pisem opet. Ovde duva vetar. Nije mi za set_nju. Jutros smo isli na službu, pa sam se malo lagano obukla. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 03/23
13.3.2023 7:44:36   
flamingos
Dobro jutrio.Ispijam kafu,pa imam svašta nešto isplanirano za danas.Dete popodne u školu.Moram da odem do ginekologije da vidim kad radi moja doktorka.Mm da ode da kupi pločice i sve ostalo što je potrebno za radove u selu.Nadam se da ste dobro.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 03/23
13.3.2023 11:27:08   
Sanjica26 RR
Mah, mah. U putu sam ka Bg-u. Imam neke obaveze. Moram do faksa. Sve vas pozdravljam. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 03/23
13.3.2023 11:46:20   
dddaca
Gde ste mame? Juce je duvao neki vetar, ali iskoristile smo vreme da izadjemo napolje. Ona je trcala, pa i nije osecala hladnocu, ali mene je zavaralo sunce pa sam obukla tanju jaknu, sto bas i nije bila pametna ideja. Ukljucila sam masinu, sad cekam da zavrsi da bih rasirila ves pa da odem da kupim neki poklon za rodjendan. Kako ste vi mame? Ana, jel su muski bolje danas? Nadam se da nije i tebe zakacilo

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 03/23
14.3.2023 7:58:39   
Milena18
Dobro jutro, devojke.
Ana, drago mi je da ste bolje. 
I V i ja bolesni. On izgleda ima Koksaki. Nama pedijatar nije rekao da je to, ali drugoj deci iz njegove grupe jeste. Cela grupa je bolesna. Kaže i vaspitačica da je verovatno to u pitanju. Ja sinoć dobila t 38.8, groznica me drmala. Sada sam bolje, rekla bih, ali verovatno ću sutra otići kod lekara jer su mi limfne žlezde na vratu otečene. 
Izgleda da je baš lep dan. M ode u vrtić trotinetom. Možda izađemo makar u dvorište posle. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 03/23
14.3.2023 8:13:28   
flamingos
Dobro jutro.Milena,hajd da budete dobro.I ovde je lepo vreme.Samo da vam se javim i odoh.Imam svašta nešto islanirano za danas.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 03/23
14.3.2023 8:33:00   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam u selu. Juce me je dan malo umorio. Važno da sam zavrsila referat kod prof.
Milena, brzo ozdravite.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 03/23
14.3.2023 11:36:05   
dddaca
Dobar dan. Samo da se javim, pa odoh opet da kupim neki poklon za rodjendan. Milena, brzo ozdravite. Ana, kako ste vi? Ostale mame?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 03/23
15.3.2023 8:02:58   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh u kuhinju.Kasnije da peglam i sredim stan.Tmurno je vreme.Milena,jeste li dobro?Ostale mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 03/23
15.3.2023 8:18:04   
dddaca
Dobro jutro. Mi se jutros uspavali, nije mi zvonio alarm. Pa onda spremanje za skolu na brzinju, ja je odvezla da mm ne zakasni jos vise na posao, i evo tek sad pijem kafu. Izludjuje me ovaj moj kasalj. Niti sam bolesna, niti nisam. Nije alergija, Aerius ne deluje. A nije mi ni da odem kod lekara. Ne kasljem ni stalno, ni jako, tek s vremena na vreme, ali onda jedva dodjem do vazduha.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 03/23
15.3.2023 18:27:33   
Milena18
Dobro veče!
Flam, hvala što pitaš, V je dobro, samo je još istačkan po stopalima i nogama. Meni se isto pojavile tačke na grlu i šakama. Boli me grlo jako, ali makar mi temperatura nije jako visoka. Negativna sam na Kovid, a ako mi simptomi ne prođu za 5 dana, radiće mi valjda test na Koksaki. 
Ana, kako ste vi? 
Daco, drži se! 😊
Jedva čekam decu da stavim u krevet, od 8 do 4 su me šetali od jednog do drugog lekara, nemam snage ni za šta više. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 03/23
16.3.2023 7:10:54   
flamingos
Dobrp jutro.Milena,drago mi je da je dete dobro.Još i te tačke da prođu.Hajd i ti da budeš dobro.Nadam se da si uspela da se odmoriš i da te ne boli grlo.Ostale mame?Evo pijem kafu,pa kasnije da odemo do Lidla.Vreme je i dalke užasno,tmurno,pada kiša.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 03/23
16.3.2023 11:08:26   
Bambino1
Zdravo mame. Kod nas se probija sunce. Juce padala kisa ceo dan. Ja na poslu. Milenice hajd da sto pre ozdravite.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 03/23
16.3.2023 12:57:09   
dddaca
Kod nas ni S od sunca, ali bar nista ne pada. Milena, moguce je da ste zakacili koksaki. Sad treba lepo da ozdravite. Ne salji ga odmah u vrtic, nek se lepo oporavi. A i ti takodje.
Ana, kako ste vi?

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 03/23
16.3.2023 16:05:59   
Sanjica26 RR
Dobar dan radni narode. Aj iz drugog pokusaja da nesto kucnem. Ceo dan ne stajem. Sad smo nas tri kod kuce. Obe nisu isle na časove, imale su kengur takmičenje. T ni sutra ne ide, jer ima iz engleskog takmicenje. I tako. Odoh da prilegnem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 03/23
16.3.2023 16:13:26   
dddaca
Sanjice, kako su prosle na Kenguru? Moje dete islo u skolu, pa su izasli sa casa kad je bilo takmicenje. Jos nisam stigla da pogledam zadatke

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 03/23
16.3.2023 17:27:07   
Sanjica26 RR
Rezultati se cekaju malo duže. Kažu da je ok bilo. Ma one se nisu previse cimale. Kod nas svi koji idu na takmicenje budu oslobođeni nastave.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 16.3.2023 17:28:04 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 03/23
16.3.2023 20:17:19   
Tiziana
Cao devojke.Vidim puno bolesnih. I kod mene na poslu isto puno ljudi nema zbog bolesti. Pokosio ih virus. Hajde da ozdravite brzo. Sad ce prolece, sve ce biti lakse. 
To izostajanje iz skole zbog takmicenja mi je skroz bezveze. Moj sin je dobio 2 dana free, ali sam ga ja naterala da ode na pismeni iz srpskog i dvocas matisa jer sl ned ima pismeni, suludo mi je da to preskace. Naravno da nije nista radio za takmicenje kad je dosao kuci. Mi bili na poslu, sestra u skoli, a on na Xboxu. Komotno je mogao da ide u skolu. Ali hajde. Isao je jutros na dodatnu 2 casa u suprotnu smenu i sutra ce. 
Kod nas standardno uzbudljivo. Jurnjava, ne zna se ko dolazi, ko odlazi, ko gde ide, ko dokle radi. Hronican umor. Sad ce vikend🥴

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 03/23
16.3.2023 21:44:43   
flamingos
Tizi,slažem se.Moje dete nikad nije izostajalo iz škole kad je išla na takmičenje.Propusti nastavu i sve to mora dodatno da piše,a sedi kući uzalud.Opet,pričam u ime svog deteta.Svako radi kako želi.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here