|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:58:39   
gagana83
IZVORNA PORUKA: lence

Ni ja zamalo da ne odem, moji nisu mogli to da mi priuste. Nije me ni brigalo jer se islo u Madjarsku (jesam izbirljiva). Onda je stigla u pomoc firma u kojoj je moj razred odradio praksu. Naime smo mi hemijsko-tehnoloski strucni radnici (Fala ti, Stipe Suvaru) sakupljali porezanu lozinu u lokalnoj tvornici vina. I ta firma nam je onda platila troskove ekskurzije za 10ero ljudi, tako da sam i ja isla. I na kraju je turisticka agencija promenila plan i isli smo u Veneciju. Mojoj sreci nije bilo kraja! Ako priznam da u Trstu nisam kupila niti jednu La Costa majicu mogu li i ja u Klub Besparica?

Oberucke te primamouser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 0:00:24   
sneza24
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Vidis, na kraju ce ovo biti klub najboljih ljudi.....eee da su to oni drugi znali, ne bi ni oni isli na ekskurzijuuser posted image
IZVORNA PORUKA: sneza24

Kad setim kakva su vremena bila...
Evo ni ja nisam isla na ekskurziju kad je vecina iz mog razreda isla.
Pridruzujem se i ja klubu.user posted image


Mi i jesmo najbolji ljudi.user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 0:00:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

bitno je da budete zajedno slozni u svemu sto radite.  Da nisam imala mm (tada decka) uz sebe, ne bih uspela ni emotivno ni finansijski...u pocetku smo oboje zaradjivali dovoljno mesecno za stan, gorivo i nesto malo hrane, i tako, teglilo se ali bili smo srecni.  Samo ne treba dati da bilo sta stane izmedju vas dvoje!

Eto ja znam da je bitno ali on se predaje polako! Zeli me kad se zaposli da zivimo zajedno ali sada je nemoguc,tvrdoglav (i ja sam ali znam da neko sada mora da spusti loptu),uvek sam pricala bice bolje al i i ja ne vidim nista bolje... Sad juri svako na po neku stranu za posao,samo da se ne desi jos nesto u pm vise,pukne on puknem ja i ko zna...

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 0:00:47   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Nedja

I nisam ovim zelela da kazem da moji roditelji nisu uradili sve sto je bilo u njihovoj moci da nam pruze nesto...uradili su i vise nego sto su mogli, i to cu zauvek ceniti...jednostavno-takva su vremena bila-crnaaaaa...user posted image

Bilo-ne povratilo se!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 0:01:32   
Verus
user posted image  mozes mozes
IZVORNA PORUKA: lence

Ni ja zamalo da ne odem, moji nisu mogli to da mi priuste. Nije me ni brigalo jer se islo u Madjarsku (jesam izbirljiva). Onda je stigla u pomoc firma u kojoj je moj razred odradio praksu. Naime smo mi hemijsko-tehnoloski strucni radnici (Fala ti, Stipe Suvaru) sakupljali porezanu lozinu u lokalnoj tvornici vina. I ta firma nam je onda platila troskove ekskurzije za 10ero ljudi, tako da sam i ja isla. I na kraju je turisticka agencija promenila plan i isli smo u Veneciju. Mojoj sreci nije bilo kraja! Ako priznam da u Trstu nisam kupila niti jednu La Costa majicu mogu li i ja u Klub Besparica?

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 0:02:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR
Al tad sam bila najzgodnija! Nema bolje recepta za vitku linijuuser posted image

Uf ja sam sad kost i koza tako da mi neodgovara ali briga me,niska sam tako da se ne vidi bas preterano!

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 21.12.2009 0:03:12 >

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 0:03:12   
Verus
Znam Nedjo, moji bi skinuli kozu sa ledja da mi daju, ali nije se moglo...jednostavno nije bilo uvek za osnove, a putovanja su i sada luksuz a ne onda.  Ali nadam se da ce vreme biti bolje kad nasa deca budu dovoljno velika da se otisnu da malo vide svet, nek im bude bolje nego nama
IZVORNA PORUKA: Nedja

I nisam ovim zelela da kazem da moji roditelji nisu uradili sve sto je bilo u njihovoj moci da nam pruze nesto...uradili su i vise nego sto su mogli, i to cu zauvek ceniti...jednostavno-takva su vremena bila-crnaaaaa...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 0:23:40   
lence
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Eto ja znam da je bitno ali on se predaje polako! Zeli me kad se zaposli da zivimo zajedno ali sada je nemoguc,tvrdoglav (i ja sam ali znam da neko sada mora da spusti loptu),uvek sam pricala bice bolje al i i ja ne vidim nista bolje... Sad juri svako na po neku stranu za posao,samo da se ne desi jos nesto u pm vise,pukne on puknem ja i ko zna...



Iza svakog uspesnog muskarca stoji jedna "navalentna" zena!!!

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 0:27:32   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu lence)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 0:37:37   
lence
Ma salim se Majo. Muskarci se cesto oslanjaju na nas da ih gurkamo, napominjemo i sl. Mi menjamo sijalice dok oni otkrivaju svet. U tom stilu. user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 0:37:46   
Verus
nece puci, samo istrajte...sedi i razgovaraj sa njim kada vidis da skripi, cak i kada ne govore (a muskarci obicno ne), slusaju i cuju sta im se kaze...nece uvek priznati da smo u pravu, ali nema veze, meni je bitno da kazem sta mislim!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 0:48:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lence

Ma salim se Majo. Muskarci se cesto oslanjaju na nas da ih gurkamo, napominjemo i sl. Mi menjamo sijalice dok oni otkrivaju svet. U tom stilu.

user posted image pa tako nesto...user posted image
IZVORNA PORUKA: Verus RR

nece puci, samo istrajte...sedi i razgovaraj sa njim kada vidis da skripi, cak i kada ne govore (a muskarci obicno ne), slusaju i cuju sta im se kaze...nece uvek priznati da smo u pravu, ali nema veze, meni je bitno da kazem sta mislim!
Ne prica sada on se samo dere i na njegove i na sve! Pisala sam vec kako se ponasa!
Mislim da on misli da je samo nama ovako,kad smo spremni bili na ono sto se kaze u go*** nismo radili nista po tom pitanju nego smo cekali sve nesto,mene lagali moji kako ce da nadju nesto,njega njegovi a sad kad je vec preteralo sve granice sad pucamo po svim savovima! On je dalek a ja sve nesto bzvze cile mile i stvarno je vreme da i ja okrenem list i budem jaca! Mislim da on ima utisak (zbog moje price nekad bice bolje i sl.) da ja cekam da padne sa neba sve i da nisam ozbiljna! On ne zna da je i meni dok*** sve  i da je i meni tesko! Rasplacem se lako sada i on misli da ja to onako radi reda!
Shvatam ga,toliko smo planirali i nadali se i cekali ,mislili da ce sve lako da ide i to nam se oduzilo...
Nije bio takav,uvek smo pricali i zajedno se dogovarali sta cemo... Shvatam da sam gresila u zadnje vreme mnogo!

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 21.12.2009 0:54:34 >

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 1:06:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: Dora

Verususer posted image svaka čast i tebi, zaista devojke, drago mi je što sam vas upoznala jer ste izuzetne osobe... ja to najviše cenim kod ljudi. Kad se bore i izbore a ne zaborave ko su i šta su. ali, to mora da je dobro porodično vaspitanje.

Slazem sa ovim!user posted image user posted image user posted image



joj, na tome cu da radim...da moje dete ne postane besna princeza koja MORA da ima bas tu i tu marku patika i MOOOORAAAA...
Trudicu se da je naucim da zna kako je to kad necega nEMA

Joj, Oti, znam, ali KAKO? Šta ako budem mogla da priuštim detetu tu-i-tu-marku...kako ću ga naučiti da nema a znam dobro šta je to kad nešto želiš, drugi imaju a ti nemaš!? Noćna mora...pitam se, kako da budem dosledna a ja sam ta koja želi da joj deca sve imaju


Ne kazem da cu namerno dete svoje lisiti nekih stvari da bi ono osetilo kako je nemati...Ali trudicu se da za neke manje bolne stvari umem da joj kazem: SAda za to nema para.
Ne zelim da stekne iluziju da u zivotu sve moze i sve uvek moze kad ona pozeli...
Mora da nauci (za nju je bolje) da ponekad treba reci: Sada to ne moze, sada to nije prioritet.



< Poruku je uredio OTI -- 21.12.2009 1:12:06 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 1:08:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Verus, draga, ja uopste nemam ni na kraj pameti neke ne znam ni ja kako markirane stvari, jer ih ja nikad nisam imala, ne znam ni gde se kupujuuser posted image mislila sam na ono tipa-ako svi idu na ekskurziju, ides i ti, makar nemala sta da jedem mesec dana, jer sam ja propustila mnoge...na neke NORMALNE stvari, koje, nazalost, ne moze svako da priusti detetu.


Nisam mislila na ekskurzije...to je duhovno bogatstvo, socijalizacija i bitno je. I ja cu pre gladovati nego sto cu je toga lisiti..
Ali sam mislila na odricanju na  nekim nebitnim stvarima: bas ta i ta skupa lutka ili haljina...Nekad mora da se kaze NE

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 1:09:28   
Verus
Tako je!user posted image  Ne je iz raja izaslo!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 1:10:05   
marince1
IZVORNA PORUKA: sneza24

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Vidis, na kraju ce ovo biti klub najboljih ljudi.....eee da su to oni drugi znali, ne bi ni oni isli na ekskurzijuuser posted image
IZVORNA PORUKA: sneza24

Kad setim kakva su vremena bila...
Evo ni ja nisam isla na ekskurziju kad je vecina iz mog razreda isla.
Pridruzujem se i ja klubu.user posted image


Mi i jesmo najbolji ljudi.user posted image


i ja se pridruzujem klubu.
Nisam bukvalno nina jednu ekskurziju isla.Sajam knjiga je mozda dolazio u obzir user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 1:11:57   
Verus
iiii sta nas je u klubu!  boze, ne znam sto mi to mi to nije cudnouser posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 1:12:42   
gagana83
IZVORNA PORUKA: marince


i ja se pridruzujem klubu.
Nisam bukvalno nina jednu ekskurziju isla.Sajam knjiga je mozda dolazio u obzir user posted image

user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 1:13:28   
Anoniman
Cela je srbija u tom klubu...

Zato smo mi te jake generacije koje ce sve da izdrze!!!

Osiromaseni uranijum...kad to bukne...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 1:14:53   
Verus
da, da a volim kad cujem kako isti nije stetanuser posted image  mislim, lazi lazi lazi! grrrrr

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Svetska ekonomska kriza
21.12.2009 1:26:45   
lence
Kako sad pa stetan? user posted image  Ako te ne ubije vec te ojaca?  user posted image  user posted image  
(nema sarkasticni smajli)

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Svetska ekonomska kriza
28.12.2009 1:07:41   
dandzi
Moju porodicu je duboko pogodila

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Svetska ekonomska kriza
28.12.2009 1:14:46   
majdule
i povrh svega još nas i ovi huligani svakodnevno napadaju...kuda ide ovaj svet, ovo nema nigde !user posted image

(odgovor članu dandzi)
Direktna veza do poruke: 148
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here