|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/23
4.4.2023 6:19:34   
flamingos
Dobro jutro.Kato,Ivana,Ivanka,jeste li dobro?Ostale mame?Pijem kafu,pa dete da se sprema ta školu.Kiša ne prestaje da pada.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 04/23
4.4.2023 8:02:46   
Tiziana
Ma kakva kisa, ovde pada sneg, sve je belo. Uzas!Sva sreca pa sam prijavila danas rad od kuce jer vodim sina kod oftamologa pa mi bilo lakse. Ne verujem koliki sneg u aprilu. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 04/23
4.4.2023 8:03:05   
Ivanka 75
Kod vas kisa ovde sneg.
Ja izadjoh pre deteta. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 04/23
4.4.2023 8:41:23   
IvanaSK RR
I ovde sneg užasan. Ne sviđa mi se sto je onaj "mokri". Jedva stigoh na posao.
Flam, dobro sam, hvala. Nos još zeza😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 04/23
4.4.2023 8:48:33   
flamingos
Evo i ovde počeo da pada sneg.Ivana,drago mi je da si dobro.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 04/23
4.4.2023 9:29:39   
Ana RR
Dobro jutro! Kod nas je pošteno napadalo, veje još uvek a vetar razbija. UŽAS!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 04/23
4.4.2023 11:28:25   
dddaca
Dva puta kucam i izbacuje...Pada i kod nas, sve je zabelelo i mokro. Da je bar suv sneg, pa da deca mogu posle skole da se igraju. Ovako ce biti skroz mokri

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 04/23
4.4.2023 12:09:30   
Kata90
Dobar dan,odvela dete u skolu....posteno me izduvao vetar duva kao blesav,i hladno je uzasno.Danas mi je bolje,konacno mogu dusati normalno na nos.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 04/23
4.4.2023 13:12:46   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Kata90

Dobar dan,odvela dete u skolu....posteno me izduvao vetar duva kao blesav,i hladno je uzasno.Danas mi je bolje,konacno mogu dusati normalno na nos.
Samo kad si bolje.Čuvaj se.


(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 04/23
5.4.2023 6:16:46   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Vreme je užasno,hladno,pada sneg.Ivanka,šta kaže doktor?Kato,Ivana,kako ste?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 04/23
5.4.2023 7:30:35   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Flam, mene ovaj nos neće proći mesec dana 🙄. Hladnije mi je jutros nego juče.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 04/23
5.4.2023 7:34:40   
dddaca
Dobro jutro! Samo da vidim kako ste. Dete otislo u skolu, masina zavrsava, jos malo pa cu i ja da izadjem iz kuce. A napolju je bas grozno, mokro, prljavo.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 04/23
5.4.2023 7:40:41   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Flam, mene ovaj nos neće proći mesec dana 🙄. Hladnije mi je jutros nego juče.
Probaj sa rinostopom.Meni je on super.Hajd da budeš dobro.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 04/23
5.4.2023 9:12:01   
IvanaSK RR
Stavljala sam i njega, sad sam odustala od svega 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 04/23
5.4.2023 9:30:57   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Ivana bas je šašavo vreme. I meni je od jutros hladnije. Juce me je glava bolela i naravno stomak. Moje mlađe dete još spava. Ja sam stavila rucak i čitam za sledeci ispit. Kasnije idem u Crveni krst. Imam obaveze vezano za školu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 04/23
5.4.2023 9:37:32   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Stavljala sam i njega, sad sam odustala od svega 🤣
Mislila sam na tablete.Probaj-ne odustaj.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 04/23
5.4.2023 12:03:53   
Kata90


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Flam, mene ovaj nos neće proći mesec dana 🙄. Hladnije mi je jutros nego juče.





Ivana probaj da se inhaliras sa čajem,ja sam to preuzela da bi prodisala i da mi bude bolje.Ja sam skuvala žalfiju pa sam stim....😘

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 04/23
5.4.2023 13:17:04   
dddaca
I meni je bilo bolje od inhalacije zalfijom. I bosiljak je dobar takodje

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 04/23
6.4.2023 6:16:51   
flamingos
Dobro jutro.Nadam se da ste svi dobro.Pijem kafu,pa dete da se sprrma za školu.Kad završim šta imam planirano za danas da odem do grada.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 04/23
6.4.2023 15:38:44   
Ivanka 75
Dobar dan. Bila na UZ, svi organi su mi ok, imam maaaaalu cistu na jetri ali kaze da nexsmeta, pupcanu kilu mi pogledala kaze ok je, samo 3mm (ali i to malo mi smeta jako pa da operisem cim budem mogla). I tako, zucnq kesa ok, pankreas isto, peska ima  isto malo.I ona veruje da su bolovi od kicme i loseg drzanja. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 04/23
6.4.2023 16:01:39   
flamingos
Drago mi je Ivanka da su svi organi ok.A ovo što moraš da operišeš reši i to(samo nemoj kao ja sa mojim hemoroidima).Nekako se ne rešavam.🙄Sedoh konačno da popijem kafu.Dete je ručalo,obnovila je gradivo za sutra i ode da malo odspava.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 04/23
6.4.2023 22:40:19   
dddaca
Ivanka ta cista je verovatno hemangiom a oni su bezazleni. Ne valja bas da puno porastu, ali kazes da je mala, tako da mislim da nemas razlog za brigu

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 04/23
7.4.2023 0:12:30   
Ivanka 75
Daco, ne znam koje su dimenzije jetre ali ovaj dodatak je 11mm. Ako kaze da ne smeta ajd poverovacu joj.
Sledece nedelje cu opet kod opste prakse pa da me uputi na pretrage za kicmu. 
Mozak mi je postao puding ove nedelje. Dete je na putu da se razboli, pod stresom je od ponedeljka 😭

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 04/23
7.4.2023 6:07:39   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,jesi li dobro?Ostale mame?Ivanka,nadam se da neće Ivka da se razboli.Opet je užasno vreme.Loše sam spavala i evo pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Danas ide kod očnog na redovnu kontrolu,a kasnije popodne idemo kad frizerke da njoj malo skrati kosu.Baš joj je porasla,a mene da ofarba.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 04/23
7.4.2023 7:29:48   
Ivanka 75
Dobro jutro. Predskazanje ostvareno, razbole se dete 😔Al ajde, ide raapust, proci ce. Ionako i mm i ja radimo do Usrksa. 
Da odem po ribu posle za rucak. Fish and chips. Ali moram napraviti pre skole. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here