|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 7:15:10   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ivanka, nisam kupila jaja. To sam trebala posle. Sve ostalo sto sam kupila bilo je citavo.



Dobro jutro 🌅 Kako si spavala? Vidim pisala si zorom. 
Ja ispratih mm u selo. Odose u drva. Ima neki stari voćnjak, sav zarastao, pa ga seckaju po malo vec nekoliko godina. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 8:41:33   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ivanka, budila sam se cele noci. Najvise me boli ruka.
Odosmo na sluzbu. Danas se cita molitva za pocetak skolske godine.
Treba da se bacim posle na obroke za sledecu nedelju. I rucak danasnji.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 9:36:35   
dddaca
Dobro jutro. Tek sad videh. Sanjice user posted image Bas mi je zao sto si se povredila. Nadam se da ce bolovi brzo proci.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 10:01:21   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Sanjice, da brzo prodje! Kod nas ranije počinje služba, sad se vratili. Maca se pricestila. Dugo nije htela da se pričesti, i pre nekih godinu dana otprilike je počela. Nosili smo i ranac u crkvu sa sveskama 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 10:18:00   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,srećno pričešče.Bravo za tvoju veliku devojčicu.Da popijem kafu i odoh do pijace,pa da završavam šta imam.Uživajte u lepom danu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 11:04:34   
Ivanka 75
Ivana, srecno pricesce 😊
Ja bila do pijace i sad oko rucka, i  sto kaze Sanjica, i za sledecu nedelju 😊 Znate vec odavno da ja palim sve 4 ringle nedeljom 😊 Na meniju cufte, punjene paprike i lazanja. Sve ide u zamrzivac, samo vadim da ispecem. Danas pileci medaljoni i pileca corbica. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 11:19:18   
Sanjica26 RR
Ivanka tako olaksavamo sebi. Ne vredi. Ovako idi, dodji.
Ja sad startujem. Svima zelim lep praznik i uspesnu radnu nedelju


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 11:25:18   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ivanka tako olaksavamo sebi. Ne vredi. Ovako idi, dodji.
Ja sad startujem. Svima zelim lep praznik i uspesnu radnu nedelju




Ja tako zadnjih 12 godina. Otkako se I rodila. I uvek imamo kuvano za rucak, meso i povrce. Obuh nove cizmice da bosim malo po kuci, odavno nisam stikle nosila 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 11:39:53   
Sanjica26 RR
I kod mene je isti takav rad. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 12:32:58   
Olga75
Ahoj mame i deco!
Čestitam polaske u školu većima i ostanak u vrtiću malima user posted image
Eto, Zvercica bila prvi dan u školici. Jako nam je čudno sada, osnovna je 200 metara od kuće (mirno, par automobila dnevno, idu sedinom puta, komšije paze, sve idila), sad u centar grada (znam nije neki ogroman ali ipak), škola velika a zgrada s početka prošlog veka pa ko lavirint. Naravno da je prvi dan overila sladoledom u Pelivanu sa novim razredom i tako. Ma, sad mogu da počnem da brinem da li će krenuti u izlaske al neću da vas smaram sada time imate još vremena do tada a ja ću svoju muku user posted image
Uživajte u nedelji i nemojte domaći zaboraviti user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 13:23:22   
Ana RR
Oldži user posted image user posted image ja ne mogu da verujem da zverčica više nije mala devojčica, kad su pre porasla ova deca?!

Ja sam nešto hronično umorna, ne znam šta mi je. Oči mi s sklapaju non stop, skroz sam bez energije. Možda bih mogla ks da proverim.

Čekamo utakmicu pa ćemo posle na ručak do restorana. I juče i prekjuče smo dostavu imali, danas ćemo da prošetamo. Ne kuva mi se ništa, ne mogu.

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.9.2023 13:29:47 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 15:28:18   
Ivanka 75
Zverčica ❤️ Ko juce da se rodila! Srecan pocetak u novoj skoli a mama da glumi da ne brine 😁
Mene komsinica prekorela skoro sto teram dete napolje da se druzi. Reko Ta nemojte kasti 😊 Necu valjda da mi sedi u kuci po ceo dan. 

Gledamo kosarku. Pojeli rucak, pojeli tortu, popili vino i sad navijamo. 
A dete opet ode napolje, 2x danas. 😁

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 15:39:37   
flamingos
I mi smo ručali i gledamo košarku.Moje dete će kasnije sa drugaricama da prošeta,a mi sa prijateljima da izađemo.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 15:52:37   
Ivanka 75
Super Flam 😊Mi sad gledamo SAD - Litvanija da vidimo s kim odmeravamo snage sledeci put. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 16:00:56   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Super Flam 😊Mi sad gledamo SAD - Litvanija da vidimo s kim odmeravamo snage sledeci put. 
Ivanka❤Sad da završim nešto oko slanja recepta za neke sajtove,pa za ranije sa izađemo.Da se vratimo na vreme da navijamo za naše odbojkašice-ne smemo da propustimo finale.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 16:10:30   
Ivanka 75
Odbojka pa tenis 😊 Da se zavrti u glavu od kolicine naseg sporta ovih dana! 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 16:13:00   
Sanjica26 RR
Olgauser posted image

Ivanka, sta bi moja Teodora dala da ima u komsiluku drustvo. Neka se druzi kad vec moze.
Mi sad da rucamo, pa da nastavim gde sam stala sa master radom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 16:14:06   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Odbojka pa tenis 😊 Da se zavrti u glavu od kolicine naseg sporta ovih dana! 
Kad je tenis?


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 16:54:53   
Ivanka 75
Tek u 1 posle ponoci. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 09/23
3.9.2023 16:59:30   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Tek u 1 posle ponoci. 
Hvala.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 09/23
4.9.2023 7:12:45   
Sanjica26 RR
Dobro jutros. Sto je od jutros brrr. Ne volim ovakvo vreme i ako sam se rodila u jesen. Odoh na radne zadatke.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 09/23
4.9.2023 9:00:53   
flamingos
Dobro jutro.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Prijatno je napolju.Zahladnelo je.Dečice,kreću školske obaveze.Srećno!Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 09/23
4.9.2023 9:02:17   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Detence ostavljeno u boravku pa krećemo u nove pobede 😁. Nezgodno je da tako mala deca imaju popodne časove. Sumnjam da imaju neku koncentraciju, a ustali u šest. Ali, tako je mnogima, pa sta da se radi.Sanjice, kako ruka? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 09/23
4.9.2023 9:33:44   
Ivanka 75
Dobro jutro. Dete kmekavo od sinoc. Bioa na rodjendanu i dosla bezvoljna, kaze sva je slomljena. Dal ce biti nesto ili je pred ciklus, videcemo.
Jedva nadjoh trenerku u ormaru, zagubila se 😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 09/23
4.9.2023 12:08:24   
Sanjica26 RR
Boli, ali sta je tu je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here