|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/23
7.10.2023 22:50:54   
flamingos
Gde ste?Nema vas danas?Ja se danas baš umorih.Jedino sam uspela da odem do komšinice na kafu,na kratko.Dete se družilo sa drugaricom,učila je,pa je išla privatno u studio gitare.Od danas je krenula na časove i oduševljena je.Dva puta nedeljno ima časove.Uživajte u vikendu koji brzo prođe,uostalom kao i svaki dan.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 10/23
8.10.2023 0:09:20   
Ivanka 75
Evo mene, ponoćni sešn 😂Prođe subota brzinom svetlosti. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 10/23
8.10.2023 9:08:24   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,i ja kasno legoh,ali sam uspela da se naspavam.Sad da popijem kafu i odoh oko doručka,ručka,a popodne su na redu palačinke.Želim vam prijatan dan.Nadam se sa ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 10/23
8.10.2023 11:33:05   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mi smo juce proveli divan dan. Prvo sa sestrom na Adi, a posle sa mojim moderatorkama. user posted image Jutros sluzba
Srecan praznik svima. I sad deca da doruckuju i deca na radne zadatke.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 10/23
8.10.2023 13:24:25   
IvanaSK RR
Dobar dan. Sanjice ❤️
Meni je danas nešto hladno. Mada počinje i pms pa i zbog toga. I sve me mrziiii. I ne ide mi se sutra na posao 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 10/23
8.10.2023 17:35:32   
Tiziana
Cao devojke, vikend se blizi kraju. Neverovatno kako proleti.
Ja sam sama sa decom ovog vikenda. Juce je svako na svoju stranu, Cerka malo park sa drugaricama, pa malo Starbuks. To je hit medju tinejdzerkama, meni taj fenomen uopste nije jasan. Kupe po jedan ice tea i sede tamo satims. Cudi me da ih ne izbace. Sin imao trening, pa francuski pa isao na basket sa drugarima, a ja malo zujala po radnjama, trazila neki mantil koji nisam nasla. Predvece se malo ucilo, vezbala se matematika i fizika. Jutros sam morala da vodim sina na drugi kraj grada na utakmicu i od kad sam se vrstila, sve po redu, nabavka, kuvanje, pranje vesa, sredjivanje. Sad sedoh i sad cu da gledam neku seriju i da poludremam iako sa skuvala veliku kafu jer je vreme idealno za to.. 



(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 10/23
9.10.2023 6:16:20   
flamingos
Dobro jutro.Tizi,baš brzo prođe vikend.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 10/23
9.10.2023 10:32:59   
Kata90
Pozdrav mamike.....i moje dete bolesno kaslje,imali su kros u petak i prehladio grlo od trcanja🙄 sreca bez temp.Jos smo trebali kod zubara,sad sam i to otkazala.Uvek nesto mora ici nizbrdo😔 Ne stignem se bas javljati,beba slabo spava preko dana....ali zato uvece nema problema.Nestalo mi leka,moram u apoteku jos....neznam vise ni sta kuvati aaaaaaaa .....cuvajte se

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 10/23
9.10.2023 13:42:39   
IvanaSK RR
Kato90, ljubiiii bebuu.
Meni se spava 😁. Nerviraju ne ova mnogo hladna jutra. Posle bude vruće. Kako god da se obučeš, nije kako treba. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 10/23
9.10.2023 20:57:11   
Sanjica26 RR
Pozdrav svima. Nisam stigla danas da se javim, a sutra tek necu moci. Bas su mi turbo dani. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 10/23
10.10.2023 6:15:19   
flamingos
Dobro jutro.Kato,hajd da budete dobro.Ostale mame?Nadam se da ste dobro Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 10/23
10.10.2023 10:59:06   
Kata90
Dobar dan,Ogi je bolje pomaze inhalacija svaki dan...nema kontakt sa bebom da nebi preslo.Poslali nam domaci,treba da se uradi.Vreme je grozno,nemamo sunca....poceli smo vec sa grejanjem.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 10/23
10.10.2023 11:04:07   
flamingos
Kato,drago mi je da je Ogi bolje.Evo i Anđela je opet bolesna.Nema temperaturu,već samo mučnina i nos joj zapušen.Popodne radi njena doktorka,pa da odemo da je pregleda.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 10/23
10.10.2023 12:23:00   
IvanaSK RR
Ćao, ćao. Kako su dečica sada? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 10/23
10.10.2023 13:17:03   
Ivanka 75
Dobar dan, vidim virusi haraju. Svima brzo ozdravljenje zelim. Uglavnom, vidim da su skoro svi oko mene bolesni. Prvo nos i temperature pa kad to prodje krenu mucnine i povracanje. Rekla bih da su povezani. I bogami traje sve to po deset_ak dana. Ocigledno mora da se odlezi. 
Ja na nogama od ranog jutra. I radno. Cekaju me neki sudovi a ja pijem kafu u miru i tisini. Dete u skoli, ima casove do pola 3. Popodne na posao i tako... 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 10/23
10.10.2023 16:09:47   
flamingos
Hvala vam.Završismo i sad da odem po rezultate krvi kod doktorke da vidi šta da joj da od terapije.Grlo joj crveno,sliva joj se iz nosa,kašljuca,ali nema temperaturu.Pluća joj čista,a i uši su super.Ta sluz koja joj se sliva joj zadaje mučninu,ali nije povraćala.Uzeli joj i bris grla i nosa.Rezultati u četvrtak popodne.Izguraćemo.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 10/23
11.10.2023 8:15:01   
flamingos
Dobro jutro.Pregurasmo super noć.Analize krvi su odlične.Crp miruje(1,2),krvna slika odlična.Kaže doktorka da je prehlada u pitanju tako da izguraćemo.Nervira se dete što ne ide u školu.Nagomilavaju joj se kontrolni koje ne radi,al Bože moj.Da je ona meni živa i zdrava.Njene obaveze je čekaju.Uradiće kad krene u školu.Kato,kako ste vi?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 10/23
11.10.2023 8:27:34   
dddaca
Gde ste žene, kako ste? Ne tižem već danima ni da se javim, a moram da priznam, ni da pročitam šta pišete. Pre sam bar to stizala.
Pročitah sad nekoliko poruka u nayad i vidim da ima prehladjenih. Brzo svi da ozdrave.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 10/23
11.10.2023 8:43:30   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam malko duze ostala u krevetu. Idem malko kasnije u skolu. Jedno dete je u skoli, drugo jos uvek spava. Hladno je po sobama, pa smo malko ukljucili klimu da malo ogreje sobe. Budite dobre.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 10/23
12.10.2023 6:16:08   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 10/23
12.10.2023 7:24:31   
dddaca
Dobro jutro. Poranila sam jutros da ispecem neko pecivo da ima za dorucak i uzinu. Rucak imamo od juce, tako da bar o tome ne moram da mislim. Nadam se da ste dobro i da su prehladjeni ozdravili

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 10/23
12.10.2023 10:11:47   
Srecko47E
Pozdrav zene,nadam se da ste dobro!

Kod nas je ludo.
Domaceg po sest strana,djak prvak,pet casova...
Dok dodje iz skole,vec je 19h,umoran.
Pa natezanje da uradi,pa brisi,pisi lepo i odem u krevet samlevena,ustanem samlevena.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 10/23
12.10.2023 10:39:36   
Kata90
Dobar daan 🌞🌼 Srecko sve mi je poznato,to je puno za njih.Flam kako je cura? Ozdravite i vi brzo.Ja samo cekam da pedje i na mene prehlada,sada je i na mm preslo malo.....


_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 10/23
12.10.2023 20:45:35   
Ivanka 75
Dobro vece ❤️ Samo da vam mahnem, sutra cu vise pisati... Ne stizem nista osim posla i kuce ovih dana.Ljubim vas! ❤️😍

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 10/23
13.10.2023 6:11:51   
flamingos
Dobro jutro.Kato,hvala na pitanju.Dobro je dete.I brisevi su joj dobri.Juče sam ih uzela.Klasična prehlada.Hajd i vi da budete dobro.Ivanka,mašem i ja vama.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here