|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/23
28.10.2023 21:30:43   
medamisko
, .Svi radni i vredni. Mi bili na slavu juce, danas opet. Bas smo se lepo proveli. Da odmorimo malo.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 10/23
28.10.2023 22:16:25   
flamingos
Vreme je za odmor.I ja se spremam za spavanje.Nadam se da su i ostale mame uspele da se odmore.Ivanka,kako je bilo na poslu?

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 10/23
28.10.2023 22:18:36   
Ivanka 75
Pisah na prethodnoj strani Flam.
Sad gledam Biser Bojane i uzivam ❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 10/23
28.10.2023 22:22:37   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Pisah na prethodnoj strani Flam.
Sad gledam Biser Bojane i uzivam ❤️
Aha,nisam se vraćala.Ako,gledaj i uživaj,a ja odoh u krevet.Laku noć.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 10/23
28.10.2023 23:00:16   
medamisko
Dobra je i opustajuca serija.
Mi se spremili da spavamo. Lepo kad ne mora rano da se ustaje.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 10/23
29.10.2023 6:52:25   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,kako si?Ivanka,nadam se da si uspela da se odmoriš od tolikih obaveza.Ana,kako je dete?Ostale mame?Moji spavaju,a ja pijem kafu,pa da krenem u kuhinju.Nego,rano mi je još.Da ne tumaram i probudim ih.Dete danas ide na čas gitare,a ja ću u kupovinu.Trebaju mi još neke sitnice.Napisah,inače ću da zaboravim.Uživajte u nedelji.Javljaju lepo vreme.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 10/23
29.10.2023 10:38:36   
IvanaSK RR
Dobar dan. Sinoć me pustila glavobolja i jutros opet. Užas više. Mada verujem da je i zbog vremena. Odoh da vidim sta cu za ručak. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 10/23
29.10.2023 11:23:35   
flamingos
Verovatno zbog vremena.Hajd da budeš dobro.Evo čekam dete da završi,pa da prošetamo i odemo u nabavku.Duva vetar,ali je toplo.Greje sunce.Uživajte!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 10/23
29.10.2023 13:10:39   
Sanjica26 RR
Ivana, vidis kakvo je vreme. Odmaraj ako mozes.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 10/23
29.10.2023 14:56:51   
medamisko
Dobar dan , mame.
Mozda stvarno zbog vremena.
Mi skitali i sad smo dosli.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 10/23
29.10.2023 15:03:07   
flamingos
Mi smo ručali i sad je vreme za odmor.Završila sam i sa peglanjem.Baš je prelepo vreme,ali evo i kod mene kreće glavobolja-migrena u najavi.

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 10/23
29.10.2023 16:58:02   
medamisko
Vreme je prelepo, odvela decu na rodjendane. Svratila da se vidim sa prijateljicom.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 10/23
29.10.2023 17:32:21   
flamingos
Kad bi samo potrajalo.Od utorka popodne promena vremena.Za sutra javljaju isto lepo vreme.

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 10/23
29.10.2023 17:37:36   
medamisko
Samo neka je lepo vreme. I deca uzivaju kao i odrasli. Kao da nije oktobar mesec.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 10/23
29.10.2023 17:42:07   
flamingos
Vala baš.Nije ovo ni zdravo.Koje doba godine,a tolika temperatura.Mada,što se mene tiče neka potraje što duže.

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 10/23
29.10.2023 19:33:12   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Dddaco, nema te uopste. user posted image


Nema me Sanjice, ne stižem. Pre sam uspevala da pročitam šta pišete, ali ima dana kad uopšte ne stignem da uđem na forum.
Ana, probaj da mu ugreješ neki peškir i staviš na leša i grudi. Trebalo bi od toga da mu bude malo lakše da iskašlje. I znam da je u vreme covida bila potražnja za mašću od jazavca. Preporučivali je za kašalj. Ali kažu i da nema baš prijatan miris. Ali ko te pita za miris ako pomaže.
Ja se danas rasturila od posla po kući. Dok sam otišla u nabavku, spremila ručak za danas, pa za sutra i još što šta po kući, prođe dan. Žao mi je što nismo izašle napolje, da iskoristimo ovaj divan dan.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 10/23
29.10.2023 21:43:56   
Ana RR
Daco, već dva dana mu dajem sirup od lovora i rekla bih da je dosta bolje. Sutra ide na kontrolu kod dr.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 10/23
29.10.2023 22:32:02   
Sanjica26 RR
I ja sam u nevidjenom haosu. Evo opet sam stala sa pisanjem mastera. Poremetila me je mm-ova nezgoda. Sutra moja skola slavi. Posle pre podnevne nastave, kuci da se uljudim i na proslavu. Zato sam danas kuvala, cistila. Prosetala sam dva sata sa koleginicom. Bas mi je prijalo. I tako.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 10/23
30.10.2023 6:43:12   
flamingos
Dobro jutro.Ana,javi šta kaže doktor.Ivana,kako si ti?Ostale mame?Pijrm kafu,pa da krenem u kuhinju.Trebala bih da počnem i sa generalnim sređivanjem stana,ali mi je još rano.Ima vremena do slave.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 10/23
30.10.2023 6:59:39   
dddaca
Da, dobar je i taj caj od lovra.Brzo ozdravite!
Sanjice, super dai si ugrabila ta dva sata za setnju. Ja se samo okrecem oko sebe i gledam sta jos treba da se sredi. A u stanu kao da nas dvadesetoro zivi, samo idem i skupljam nesto. Lepo cu da dignem ruke od sredjivanja i spremanja i nedelju dana necu nista pipam user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 10/23
30.10.2023 9:45:10   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Kako ste? Srećan početak nove radne nedelje 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 10/23
30.10.2023 10:18:23   
Srecko47E
Pozdrav zene, nadam se da ste dobro.
Kod nas je vikend bio lut,totalno.
Imam osecaj,kao da vikenda nije ni bilo,a gde je petak.
user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 10/23
30.10.2023 14:36:17   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Kako ste? Srećan početak nove radne nedelje 😁
Dobar dan.Ja sam dobro-nikad bolje.Kako si ti?Nadam se da je prestala glavobolja.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 10/23
30.10.2023 16:45:36   
Sanjica26 RR
Srecko, kod nas je uvek vikend luduser posted image
Ja sam na proslavi dana skole. Moram ranije kuci da razvozim decu. Mm se valjda vraca u formu od srede.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 10/23
30.10.2023 17:11:07   
Ivanka 75
Sanjice, kako mu je noga? Samo mirovao ili je bila uvijena?
Ja moram da se pphvalim da sam juce vozila citavih 8 kilometara 😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here