|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/23
24.11.2023 10:45:42   
Ivanka 75
Nikad nisam cula za taj Viranto. Za prehladu? Kasalj? Kao fervex, defrinol?
Ubi me glavobolja od jutros. Prvo me bolelo teme, pa čelo, malopre potiljak, sad vrat. Popila sam tabletu i čekam da počne da deluje. Ako ne počne uskoro, a ima 2h kako sam popila, moraću jos jednu. 

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 11/23
24.11.2023 22:45:11   
Ivanka 75
Ajd da dignem temu za laku noc. 😊
Prestala me glava posle dremke i bensedina. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 11/23
24.11.2023 22:55:42   
Sanjica26 RR
Viranto je odlican.
Ja sam spremala detetov rodjendan. Sutra moji dolaze, a u nedelju drugarice.
Sad sedoh da zavrsim jos nesto oko mastera da tokom sledece nedelje saljem profesoru. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 11/23
24.11.2023 23:09:36   
Ana RR
Nama je infektolog preporučio Viranto, kaže da se odlično pokazao i kod korone. Fora je da počneš da ga piješ čim osetiš simptome prehlade. Ja uvek imam jednu kutiju u kući baš iz tog razloga.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 11/23
24.11.2023 23:23:20   
Ivanka 75
Moram probati. Kupicu kutiju pa nek stoji za u buduce.Sanjice, zleim v divqn rodjendanski vikend 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 11/23
24.11.2023 23:33:28   
Sanjica26 RR
Ja sam deci davala sirup. Stvarno je odlican.
Hvala Ivanka. user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 11/23
25.11.2023 7:40:19   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da odem do pijace.Posle da završavam šta imam u kuhinji.Popodne mi dolazi sestra.Vraćaju se za Beč.Došla su samo na 2 dana.Želim vam prijatan vikenda.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 11/23
25.11.2023 8:41:15   
Srecko47E
Viranto je odlican zaista .
I za decu i za nas.
Dr Max cesto ima na snizenju.
Bez toga,kao poput apis gole,fitobalma-nikad u kuci.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 11/23
25.11.2023 11:24:59   
flamingos
Jeste.Mi smo koristili.Odličan je.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 11/23
25.11.2023 12:42:31   
Srecko47E
Zene,izvinite na spamu foruma.


Ubijala sam vreme tokom radne subote,koja je bila-samo budite tu,mozda neko dodje.
Naravno da nista nismo radili.
A nemam zivaca da blenem u telefon,knjigu nisam ponela...
Forum je spas.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 11/23
25.11.2023 12:45:08   
Olga75
Ahoj mame i dečice user posted image
ja danas dokona (nisam al se pravim da jesam) pa da vidim šta raditie. Nego, vidim izvlačite teme iz naftalinauser posted image . Ako, valja seuser posted image .
Moja Zvercica otišla da pravi adventske vence ( humanitarno ih prodaju pa nek se bavi karitativnim radom a i ide na takmičenje iz matematke- pa se mislim ne bi je profesorka kandidovala da je glupača koja ne uči) a Matori sprema neke sablje-jatagane-mačeve-bajonete iz svoje kolekcije za neko javno prikazivanje i ne želim da vidim koji će krtog napraviti dok ne završiuser posted image .
Idem da vidim šta ste još iskopale od tema user posted image
Pozdravčićuser posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 11/23
25.11.2023 12:46:15   
Tiziana
Dobar dan devojke. Ja sedim u kaficu, pijem kafu. Dosla sam sa sinom do neke skole gde su pripreme za maturu da on vidi kako izgleda, da bude na casu hemije da vidi kako mu se cini jer se lomi sta da uzme, koji izborni da polaze,a i da upozna nastavnika matisa i srpskog pa da vidino da li ce da ide, nece da ide.. Ni sama nisam pametna. Kad pomislim da mu je to 4h subotom ili nedeljom, sve mi zao. Ne znam.Cerki doslo 5 drugarica da rade neki projekat. Pet tinejdzerki u kuci😂😂😂Sin pravo odavde ide na utakmicu. Znaci vikend ludilo. Ja jos nemam ni ideju sta da kuvam za danas, i to usput treba da smislim. Vreme je grozno, hladno, pravo zimsko.. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 11/23
25.11.2023 12:47:10   
Srecko47E
Bas su teme iz naftalina,ja otvorim -otvori sva caskanja ili kako se vec zove i idem redom.
Kad imam vremena...A bas lepo ubijem vreme. user posted image



Jedva cekam odlazak kuci i spremanje rucka.
Imam osecaj da su me deca zeljna ostala,ove nedelje,jer je posla bilo vise nego ikada.

Pozdravljam Vas zene do naredne nedelje,utorka/srede,verovatno. :)


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 11/23
25.11.2023 12:59:15   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Bas su teme iz naftalina,ja otvorim -otvori sva caskanja ili kako se vec zove i idem redom.
Kad imam vremena...A bas lepo ubijem vreme. [sm=smiley36.gif

user posted image
i ja volim nekad da virnem u stare teme, znalo je da bude baš zabavno user posted image
kad kreneš da pišeš pa te moderator otera u temu pa tamo krenu varnce pa dođe admin i rastera sve. Tačno nas resetuje na dijaloguser posted image
Tiziana, prošle godine sam bila u tom sosu oko izbora škole, ne ja nego Zver ali to je isto. Sve te razumem user posted image . Nego, ima tema u deci oko srednjih škola, možda da pogledaš iskustva (znaaam sve se promenilo)

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 11/23
25.11.2023 13:01:46   
Srecko47E
To mi je sjajno!
Licno,citam sta sam pisala pre iha haj godina,smejem se.
Kakva su to muke bile,zubi,grcevi,pa drugaciji stavovi..


Elem.super mi je ta opcija prirpeme.
Deluje mi da je deci,ako ih zanima naravno,mnogo olaksano.
Lkase je kada uz strucno lice predju materiju.
...ali nemaju vikende.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 11/23
25.11.2023 13:06:45   
flamingos
I ja volim da čitam šta smo pisale.Ispratih goste i sad da pustim mašinu da pere.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 11/23
25.11.2023 16:18:47   
Ivanka 75
Nas dve dodjosmo iz skitnje a mm nas dpvekao sa ruckom i postavljenim stolom ❤️❤️❤️Evo ispijam Somersby do kraja uz TV. 
Ceo dan pada kisa, o nako tiho, samo sipa. Ja se vratim da vidim sta sam pisala u nekim temama pre 10 godina 😱 To mi dodje ko dnevnik. One teme gde jendom izneses svoje misljenje i ne otvaram. Imaju svoju svrhu ali ne na duge staze. 
Olgaaaaa, kako nam je Zver? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 11/23
25.11.2023 16:24:06   
flamingos
I mi prošetasmo.Prijatno je napolju.Išle smo do DM i Lidla.Sad dete jede,a ja sedoh da odmorim,pa odoh da peglam.Lepo provedite ostatak večeri.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 11/23
26.11.2023 7:22:37   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da završavam šta imam.Ne mogu da spavam.Dete danas ide na čas gitare.Biće lep dan.Evo i sunca.Uživajte u nedelji.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 11/23
26.11.2023 8:59:11   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Srecan praznik.
Mi smo juce imali goste. Samo jos danas imamo. Dolaze S drugarice.
Napolju je bas hladno. Vidim da se i sneg pominje. Negde vec pada. Valjda ce i kod nas. Vreme mu je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 11/23
26.11.2023 12:13:30   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Olga75

Ahoj mame i dečice user posted image
ja danas dokona (nisam al se pravim da jesam) pa da vidim šta raditie. Nego, vidim izvlačite teme iz naftalinauser posted image . Ako, valja seuser posted image .
Moja Zvercica otišla da pravi adventske vence ( humanitarno ih prodaju pa nek se bavi karitativnim radom a i ide na takmičenje iz matematke- pa se mislim ne bi je profesorka kandidovala da je glupača koja ne uči) a Matori sprema neke sablje-jatagane-mačeve-bajonete iz svoje kolekcije za neko javno prikazivanje i ne želim da vidim koji će krtog napraviti dok ne završiuser posted image .
Idem da vidim šta ste još iskopale od tema user posted image
Pozdravčićuser posted image


Olga nema te sto godina.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 11/23
26.11.2023 18:51:21   
flamingos
Šta radite?Ima li zime kod vas?Ovde zahladnelo,duva vetar,haos.Padala je i kiša,susnežica,ali kratko.I vreme je.Kod nas je došla Anđelina drugarica.Posle će i njena mama da svrati na kafu.Uživajte u ostatku nedelje.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 11/23
27.11.2023 7:08:45   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh u kuhinju.Mm nakon doručka ide u selo.Dete spava,popodne u školu.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 11/23
27.11.2023 7:19:58   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Zima još nije stigla, al hladnoća jeste. Sad smrzavanje do maja 😁. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 11/23
27.11.2023 7:27:47   
Kata90
Dobro jutro,bas je hladno 🥶 pijem kafu u tisini... vodim dete kasnije na sistemacki,imaju sa školom.Nekada su to objavljali u skoli,a sad....i to se promenilo. 

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here