|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
20.12.2023 12:29:11   
Srecko47E
Porucila sam sebi cizme za deblju stiklu iz obuce Metro.
Realno gledano,znj kvalitet,ali mi treba za neke posebne prilike i nekad do posla,za toliko ce biti ok .

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
23.12.2023 9:55:53   
Srecko47E
Kupila sam slatke paketice u Maksiju.Da ne cekam poslednji dan za kupovinu paketica...

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
23.12.2023 11:21:03   
Ana RR
Kupila karte za Đurologiju. Juče smo išli da gledamo Bridžisa, još uvek me obrazi bole od smeha.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
23.12.2023 11:39:41   
Sanjica26 RR
Kupila avionske karte. Pstuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
23.12.2023 11:41:23   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Kupila avionske karte. Pstuser posted image



Slatka tajnaaaaa 🤫

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
25.12.2023 17:32:18   
Kata90
Bili smo do Dexika,iskoristili vaučere sto smo dobili od firme....pokloni spremni za novu godinu😊

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
26.12.2023 11:52:39   
flamingos
Isto Kato-pokloni su spremni.❤️

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
28.12.2023 10:01:09   
Srecko47E
Porucila sam odecu deci sa reserved sajta. :)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
28.12.2023 20:08:50   
Ivanka 75
Oooooooo opelješio me Mohito danas 😂😂😂

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
29.12.2023 13:43:18   
Ivanka 75
Znači ja sebi juče šljokičastu suknju i šljokičastu plaaaaaaavu bluzu (volEm šljokice) 😊😊😊 i danas drapkasti kaput. Suknja i bluza od mm za NG, a kaputić sam samu sebe častila.
Detetu sam danas kupila i pantalone i bluzu, od mene njoj za NG. Spojismo i lepo i kosrisno. 
A te pantalone gleda vec nekoliko nedelja, ali su bile 5000, sad na snizenju 2390. Koliko je bila srecnaaaaa, i bluzicu jednu uzela, pre nije imao njen broj (L) danas ga ugleda pa me onako kao kuca pogleda i kaze "a jel mogu?" ❤️❤️❤️❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
12.1.2024 13:00:29   
Ana RR
Kupio mi mm peglu user posted image user posted image user posted image ne znam da li pokušava nešto da mi kaže user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
12.1.2024 13:30:01   
Sanjica26 RR
Preciscivac vazduha je konacno stigao. Ako se nije prodala tasna kupicu je danas.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
12.1.2024 13:33:21   
Ivanka 75
Ana, pitaj tm za namere sa peglom 😂😂😂
Sanjice,  u zdravlje da te sluzi preciscavac. Meni je mnogo pomogao pre 20ak godina kad sam muku mucila sa alergijom. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
12.1.2024 13:46:56   
Sanjica26 RR
Zbog toga je mm najvise kupio. Mnogo se patim nocu. Ali primetila sam od.kako je ovako hladno nemam muke.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
12.1.2024 14:26:49   
Ivanka 75
Nema polena, zato je lakse.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
12.1.2024 15:49:44   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kupio mi mm peglu user posted image user posted image user posted image ne znam da li pokušava nešto da mi kaže user posted image user posted image



Ja za 08.mart dobije peglu,televizor i tako,salim se da vise ne znam sta da mislim . user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
12.1.2024 19:45:30   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kupio mi mm peglu user posted image user posted image user posted image ne znam da li pokušava nešto da mi kaže user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Daj mu uputstvo za koriscenje, pa nek on razmisli da li ti pokusavas nesto da mu kazes user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
12.1.2024 21:47:18   
Ana RR
user posted image user posted image zna on da koristi mada ne bi uzeo da ispegla niti od mene tražio da mu nešto opeglam, šanse nema. Samo zategne preko grudi i kaže Evo super je user posted image

Peglam po potrebi, uglavnom sve izađe iz sušilice spremno za ormar. Ne opterećujem se zaista, nemam vremena da ga trošim na peglanje. A pegla nova je trebala, sve sam po kući promenila samo peglu imam neku ko zna od kada jer mi nije bilo bitno, pa onda kukam kada nešto peglam kako ne valja pegla user posted image valjda je hteo da me obraduje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
13.1.2024 10:41:50   
Srecko47E
Ja sam mom muzu rekla,ove godine zelim parnu stanicu.Pa kad vec kupujes prakticno,daj nesto sto mi treba.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
13.1.2024 11:20:03   
Ivanka 75
Jao Srecko, ja bi trrbalo mm to da kuoim. On obozava da pegla, za razliku od mene 😂

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
13.1.2024 14:35:26   
Ivanka 75
Beli abažur za lampu 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
16.1.2024 19:10:51   
flamingos
Sebi sam kupila farmerice.Dete kupilo bluzicu,novčanik,čarape,pantalone,mm duksericu i svratismo i do Lidla i Maxija u veću nabavku(pošto smo išli autom).

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
17.1.2024 12:52:52   
Srecko47E
Kupila sam pitu sa vanilom i visnjama,pa neka ide zivot!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
18.1.2024 9:33:43   
Srecko47E
Cizme u extra sportu.
Bas su lepo snizene!
Ako se ne varam,marka je Skandia,tako nesto,iskreno,mrzi me da proveravam.

Sa 14 999 na 5000.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
1.2.2024 13:56:40   
flamingos
Svekrvi kupismo poklon za rođendan(sutra joj je jubilarni,70.).Svratismo i do Jasmina.Kupili smo mm i ja parfeme.Pri kraju su nam,pa i to obavismo.Kupila sam i šta mi je potrebno za plazma tortu.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here