|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/23
3.12.2023 23:41:33   
Sanjica26 RR
Au Ivanka sutra kod dr. Cuvajte se i ne dajte se.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 12/23
4.12.2023 8:10:37   
Tiziana

Pa ka cekamo vikrnd kao ozeblo sunce i ne znamo sta bismo pre. Da li bi se zabavili ili bismo atbajtovali. 🥴
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Tizi, vasi vikendi uvek puni 😊
Ja pitala mm da idemo u pozoriste sledeci vikend, nece. Kad kupim karte ima da hoce 😂

A sto se zatisja tice... Prija tisina. 😊



Al vas je oborilo! Hajde drzte se. Nadam se da je danas bolje. Svi su bolesni i kaslju. Nikad da prodje. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 12/23
4.12.2023 8:25:50   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam vec u skoli. Moji su isto na radnim zadacima.
Srecan praznik svima. user posted image

Ivanka, kako je dete?

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 4.12.2023 8:26:06 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 12/23
4.12.2023 8:30:12   
Ivanka 75
Mi na klupici, cekamo da nas prozovu. Ceeeeelu noc temp nije spala ispod 38. Buncanje, nespavanje... Sve redom. Proći će. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 12/23
4.12.2023 9:44:31   
Ivanka 75
Dodjosmo kuci. Dobila Tridox, ali da pije ako bude krvna slika losa, to cu ja popodne da odem. Ispiranje nosa Sinomarinom, defrinol 5 dana da resi nos i Influcid dok ne prodje sve.
Eto, odjednom krenulo, cekamo da prodje. Sad da odmorimo malo jer nocas nismo ni tenule. Bar ja nisam. Spavala sam na mahove, zvala me celu noc. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 12/23
4.12.2023 9:50:21   
Kata90
Dobro jutro,uskoro nosim Alekseja na sistemacki pa i bocku da dobije.Stariji u skoli,menjali smenu jos ide biciklom posto nam nije daleko skola,a nece peske...bas je bilo noćas u minusu...Ivanka,brzo ozdravljenje za curu....❤I ja sam bila bolesna prosle nedelje,zacepljen nos i temp.,proslo je sva sreca,inhalirala sam se sa čajem,posto lekove nesmem zbog dojenja.Prijatan dan....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 12/23
4.12.2023 10:09:39   
Ivanka 75
Hvala Kato 😊 I vama sistematski sto bezbolnije da prodje! 

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 12/23
4.12.2023 10:34:25   
Ana RR
Jbt sad samo taj Tridox prepisuju, ništa drugo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 12/23
4.12.2023 10:42:37   
Ivanka 75
Aan, koliko vidim, pokriva dosta toga. Veliki broj infekcija, bronhitis, koji je nama na meniju bar jednom godisnje.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 12/23
4.12.2023 10:43:37   
Ivanka 75
Dr mislila da je 4 godina srednje ☺️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 12/23
4.12.2023 10:53:44   
dddaca
Dobar dan! Sad procitah temu od pocetka. Ivanka, vas je bas steglo. Nadam se da ce biti bolje sad kad ke dobila antibiotik. Ana, kako je Marko? Jel bolje? Ostale mame, nadam se da ste dobro. Kod mene nista novo. Kad mi dodje vikend ne znam gde cu i sta cu pre, a i preko nedelje je ludo

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 12/23
4.12.2023 11:03:43   
Ivanka 75
Ana, osusi koru nara i pravi caj. Dobar je za stomak i retku stolicu. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 12/23
4.12.2023 11:25:58   
Sanjica26 RR
Nama do sada nisu prepisivali taj lek.
Ivanka, sad kad je dobila terapiju bice bolje.

Daco, nema te.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 12/23
4.12.2023 11:29:04   
Ivanka 75
Ivki su dali jednom isto, davno, ne secam se kad. Kaze jutros dr, odavno nije pila antibiotike.
Uspavala se ima sat. Nema temp, bar ovaj vrljavi toplomet za na čelo kaze da nema. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 12/23
5.12.2023 7:31:19   
dddaca
Nema me Sanjice, ne stizem. Nekad stignem da procitam, nekad ni to. Evo, danas poranila da spremim rucak na brzinu, pa trk na posao. Zato ne zamerite ako ne pisem puno u poslednje vreme.
Ivanka, kako je dete? Tridox je dosta jak antibiotik, tako da verujem da ce joj ob njega biti bolje. Ana, nadam se da je i Marko bolje.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 12/23
5.12.2023 8:11:40   
Ivanka 75
Daco, nadam se da ce ab da sredi sve.Noc je dobro prosla, spavala je lepo. Upravo sam joj dala defrinol. Sinoc objasnjavam mm zasto je dr dala 3x2 defrinola jer on sinoc nije dozvolio da popije. Trebalo je oko 5 popodne, ja na poslu, ona akd mu je rekla da treba on nije dao. Posle joj skocila temp pa joj dao brufen. I tako sinoc dodje do malo ubedjivanja izemdju nas dvoje. Dok sam ga ubedila da je bolje da se temp odrzava na nekom nivou tim defrinolom (te 2 tablete su 400mg brufena) nego da divlja i ide do 40. Jos pise sve na izvestaju dr koji sam zalepila na policu! 
I tako... Uvek ima posla... 😊

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 12/23
5.12.2023 10:15:29   
Ana RR
Marka je baš mučio stomak od Tridoxa, sad ga je pio za gnojnu anginu.

Otišao je jutros u školu, konačno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 12/23
5.12.2023 10:43:01   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam u selu. Uskoro zavrsavam. Idem posle u drugu skolu. Nesto pocinje grlo ds me boli.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 12/23
5.12.2023 11:01:08   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Marka je baš mučio stomak od Tridoxa, sad ga je pio za gnojnu anginu.

Otišao je jutros u školu, konačno.



Procitala sam u uputstvu da tako deluje na stomak. Valjda ce probiotik i jogurt da ublaze. Ionako se pije uz jelo. 
Sad izgleda ko poplava da je izbacila, naduvena, crvena i bezvoljna 😏

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 12/23
5.12.2023 11:04:15   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Dobro jutro. Ja sam u selu. Uskoro zavrsavam. Idem posle u drugu skolu. Nesto pocinje grlo ds me boli.



Tako je mene grlo grebuckalo u petak u noc. I onda nos, pa posle nisam imala vremena da mislim na sebe 😂
Prskam propol golu i pijem defrinol. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 12/23
5.12.2023 11:19:22   
dddaca


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Daco, nadam se da ce ab da sredi sve.Noc je dobro prosla, spavala je lepo. Upravo sam joj dala defrinol. Sinoc objasnjavam mm zasto je dr dala 3x2 defrinola jer on sinoc nije dozvolio da popije. 



Sve razumem. Ja sam svom objasnjavala zasto dete mora da popije na vreme antibiotik i da ne sme da preskace doze. Jer ja je mucim time sto je teram da pije nesto od cega joj je muka. I tako... Inace, imoja se zali da joj je zapusen nos. Od jutros krenulo. Nadam se samo da je od suvog vazduha. U stvari, tesim se

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 12/23
5.12.2023 13:07:26   
Ana RR
Jao bože, juče i danas sve ludaci na poslu. Često se zapitam kako ti ljudi uopšte rade na Amazonu koji ti banuje nalog kad upd_ate-uješ adresu a kamoli zbog nečeg goreg, kada ne umeju da instaliraju ekstenziju ili naprave screenshot... evo ne znam.

Mi danas imamo sastanak, naš Christmas get together via Skype i igramo golf online user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 12/23
5.12.2023 13:35:38   
Kata90
Dobar dan mamike,brzo ozdravite vi i vasa dečica....I ja dajem defrinol sirup,to uvek imam u rezervi cim primetim pocetak prehlade,dobar je.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 12/23
5.12.2023 14:03:10   
Ivanka 75
Uzivaj Ana, u svih 24 rupe 😂😊


Kato, ovo kod nas jeklasika, ja u klin a mm u ploču. Stvar je u tome što on teško prihvata promene i treba mnogo pričati da bi on shvatio. Fala Bogu, meni priča i jezik ne nedostaju, strpljiva sam ja 😊

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 12/23
5.12.2023 15:38:01   
Sanjica26 RR
Ivanka, kod mene mm postuje satnicu za lek. On odmah skace i na temp. Dezura nocu umesto mene. Kad ima obaveze onda ja moram da spavam sa njima. Inace ne cujem nista.

Ja sam se ususkala posle posla i nigde ne mrdam. Otkazala sam i trening. Moram da se malo zalecim. Nasla sam super recept od gastroglumca. Super stvar. Idite na stranicu. Ima zimski napitak.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here